Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 5 / 7
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: susan
Kuupäev: 15. March 2013, kl 10.04

bluetooth, aga sul oli enne mitu nädalat miinuses, seega pole väga hull.

Küsimus suurele ringile taas: kas soovite, et oleks alustamise KMI ja eesmärgi KMI ka tabelis? Mind see näiteks huvitab. Minul duellis alustades oli 24,4 ja eesmärk on 21,9.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: pekirull
Kuupäev: 15. March 2013, kl 10.05

Hommikune kaal 56,2 kg. Võrreldes siis eelmise nädalaga -300g. Lootsin rohkemat,aga ikkagi miinus smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: käps3k
Kuupäev: 15. March 2013, kl 10.18

to bluetooth
Nii väikese kaalu puhul, nagu meil, käibki koguaeg grammidega kemplemine, 1 nädal üles, teine alla. Kui teksade nööp ei pigista ja tead, et valesti söönud pole, siis võta rahulikult. Oluline on ilus välimus ja hea vorm, seda näevad teised ka, kaalunumber on ainult sinu kaalul, seega pole vahet, mida ta näitab smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Kuupäev: 15. March 2013, kl 11.45

Aitäh julgustamast! Jah, tõesti, kaalunumbrit jagan siin ainult teiega, suurema avalikkuse eest hoian saladusessmiling smiley Trennist väiksema kaalunumbri lootuses loobuda oleks muidugi jabur.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: Aivik
Kuupäev: 15. March 2013, kl 13.17

mul pole ka kevad-tublidust peale tulnud. 63.4 ehk jälle natuke plusspoole peal..

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: keira
Kuupäev: 15. March 2013, kl 21.31

ohhh, ja mul jälle muutusteta - 61,5 kg. suht masendav on see paigapeal tammumine...et see 5 ka ei paista juba, ma juba niiiii ootan smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: käps3k
Kuupäev: 15. March 2013, kl 22.32

Ma ka ei jõua seda 5-te ära oodata.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Kuupäev: 15. March 2013, kl 23.13

Olgu, minu kaal siis. Häbi-häbi, aga see on 66,0. Aastaid pole nii kõrge olnud, aga ma ei anna alla!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: susan
Kuupäev: 16. March 2013, kl 17.11

Liinaliinaliina, ära muidugi anna alla! smiling smiley Eesmärgini jõudmiseks on veel päris palju nädalaid järel.
Mina ootan ka seda viite, kuigi 3 kilo on veel puudu, siis üsna paistab ikkagi teine. Aga ütlen ausalt, üksi poleks ma nii kaugele jõudnud, teiega on asi palju lihtsam smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: KairiK
Kuupäev: 18. March 2013, kl 23.51

Tere kõigile,

Olen kaks nädalat eemal olnud, minu kaal reedel 15. märts ka 66 kg! Jube-jube, midagi peab muutuma!

Ega siin midagi kergelt ei tule, ainult läheb kergelt nagu treener ühe trenni lõpus ütles, kui üks naisterahvas ei lubanud enam trenni tulla, et liiga raske olevat!

Ühesõnaga- pingutame aga edasi, kõll see kaal langeb ka, oleks ainult rohkem tahtejõudu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Kuupäev: 21. March 2013, kl 08.04

Ma kirjutan täna oma kaalu ära, homme ei saa kaaluda.
Et siis 59.8kg. Õnneks viskas jälle 5 ette. smiling bouncing smiley Loodan et nüüd läheb alla poole ja mul on iseloomu jätkata. Järgmised andmed annan 2 ndl pärast. Ta-daa.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: kessu94
Kuupäev: 22. March 2013, kl 08.12

58,7 hea, et mul see 58 on pikemalt püsima jäänud...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: pekirull
Kuupäev: 22. March 2013, kl 08.16

Hommikune kaal 55,5 kg. Et siis võrreldes eelmise nädalaga -700gr. Ikka vaikselt allapoole, eriti ei usu et 1 maiks küll lõppeesmärgi saavutan, mis algselt sai pandud, peamine et kaal igakorraga ikka langeb smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: susan
Kuupäev: 22. March 2013, kl 09.57

Minu kaal on 60,7 kg ehk -2,3 kg. Ise ka ei usu smiling smiley. Mulle tundub, et minu jaoks mõjub, kui oma magusaisu rahuldan hommikul või natuke ka päeval, aga mitte mingil juhul õhtul. Sõin sel nädalal kolm korda hommikusöögiks erinevaid magustoite nagu kohupiimavaht jm, mida poes topsikutes Rimi ja Prisma köökide tehtuna müüakse, mitmel päeval sõin ka lõuna ajal shokolaadi metsapähklitega mõned tükid soolase lõuna lõpuks. Aga ühelgi õhtul ei võtnud midagi magusat. Vahel läksid hommikused kalorid ka lõhki. Aga iga päev läks ikka kaal natukene alla. Ja siin ma nüüd siis olen, eesmärgini jäänud veel 1,5 kg - ei plaani, et järgmise nädalaga selle tehtud saan, aga lähinädalatel kindlasti.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Kuupäev: 22. March 2013, kl 10.13

Heia, minu tänane kaal on 59,2kg ja eesmärgini, mis tahax esialgu püstitada, on 2,2kg smiling smiley Ja see peaks olema Mai alguseks ehk tehtav kaa? smiling smiley

Kena nädalavahetust

N

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: käps3k
Kuupäev: 22. March 2013, kl 11.10

Ei ole midagi hõisata, 61,5. Oli emotsionaalselt igavesti ärev ja ebameeldiv nädal, nüüd tuleb ennast kiiresti kokkuvõtta ja jätkata. Terve nädal tundsin lausa vastikust üles kirjutada, mida sõin. Selline tüdimus ja ükskõiksus. Mida ma siis sellest nädalast õppisin, seda et kaalulangetus on 1 eluosa, mitte iganädalaselt eesmärk omaette. Lisaks, et ennast kaaluda tuleb iga päev, see annab pidevat infot kuidas läheb, seekord lasin asjadel lihtsalt kulgeda, viimati kaalusin eelmisel reedel ja tulemus - KEHV.Kerge deprekas on ka peal, aga selle vastu aitab päike ja liikumine tongue sticking out smiley Nüüd õue liigutama smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: Aivik
Kuupäev: 22. March 2013, kl 11.14

63,6.. läänerindel muutusteta..

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: mecats
Kuupäev: 22. March 2013, kl 20.20

Mind on tabanud tõeline kommipalavik juba nädala jagu ja seda reedab ka kalunumber sad smiley
57,2...
tunnen kui lootusetus ringis end...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: keira
Kuupäev: 23. March 2013, kl 16.53

61,2 seekord...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: susan
Kuupäev: 29. March 2013, kl 07.36

59,7 kg täna, nädalaga maha läinud 1 kg. Eesmärgini jäänud 0,5 kg. Oi, ma olen nii rõõmus! Ja nr 5 on nüüd ees smiling smiley
Selle aasta jaanuarist hakkasin ise kaalust maha võtma ja veebruaris tundsin, et vajan toetust - liitusin Kaaluabiga esimest korda elus. Nüüd siis olen kokku juba 10 kg kaotanud ja siinsest keskkonnast on palju abi olnud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: kessu94
Kuupäev: 29. March 2013, kl 10.10

58,6

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Kuupäev: 29. March 2013, kl 10.13

Olen nüüd paar nädalat teist eemal olnud, ent tulemuse üle ei kurda: 57,7. Liigub ikka allapoole, mis sest et vahepeal komistabsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Kuupäev: 29. March 2013, kl 11.09

Happy happy, minu kaal 58,1kg - nädalaga maha läinud 1,1kg smiling smiley Super!


Häid pühi kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: Aivik
Kuupäev: 29. March 2013, kl 14.25

62,8. Üle pika aja parim tulemus - ilmselt tänu pea nädalasele viirushaigusele - aga hea tulemus sellegipoolest winking smiley lõbusaid paastupühi kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: keira
Kuupäev: 29. March 2013, kl 16.18

ma ikka jube aeglane kaalulangetaja, aga hea , et üldse langeb. 61,0 kg. järgmisest nädalast olen tublin, jällesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: käps3k
Kuupäev: 29. March 2013, kl 16.44

61,8kg, tundub et tähtajaks ma soovitud tulemust ei saavuta tongue sticking out smiley Aga äkki ikka mai lõpuks - unistada ju võib. Kuigi samas on oluline, et kaalul on 61 jätkuvalt ees. Mind vaevas mitmeid päevi tohutu tüdimus, väsimus, vastumeelsus, ise ka ei tea, mis päriselt selleks põhjuseks oli. Meeletult ajas närvi see, et iga suutäis tuli kirja panna. Õnneks selleks korraks on takistused ületatud,tunne on hea, nii et loodan järgmine nädal ikka langust ka juba smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: mecats
Kuupäev: 30. March 2013, kl 12.06

Tere, ei midagi rõõmustavat-57 kg confused smiley
Päikest!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: pekirull
Kuupäev: 30. March 2013, kl 14.35

Susan, eriti tubli smiling smiley Minu kaal on muidu sama, mis eelmisel nädalalgi! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Kuupäev: 05. April 2013, kl 08.08

Hommik, tänane kaal oli 57,3kg ehk - 800gr smiling smiley Endale seatud eesmärk esialgu oli 57,5kg, see on nüüd tehtud (rohkemgi veel) ja tuleb vapralt jätkata sinna 55kg kanti grinning smiley


Päikest ja kerget nädalavahetust!

Naerulind

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: Aivik
Kuupäev: 05. April 2013, kl 08.12

Mul 63,2. Ei midagi põrutavat.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 5 / 7


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.