Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567
Asukoht: 7 / 7
Re: DUELL: 5 ette
Kuupäev: 26. April 2013, kl 09.59

Ma ei ole paar nädalat oma kaalu teatanud, no pole üldse tuju, kui suure ponnistamise peale sain vahepeal 2 kg alla ja nüüd on see kõik kenasti tagasi. Täna hommikul 59,5 ehk grammipealt sama, mis duelli alustades...sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Kuupäev: 26. April 2013, kl 10.23

täna 59.0 Juuuhuuu!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: susan
Kuupäev: 26. April 2013, kl 10.28

Mul täna 58 kg, olen eesmärgist ette jõudnud smiling smiley.
Seega ma olen kohal.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: käps3k
Kuupäev: 26. April 2013, kl 11.13

Vägev tulemus thumbs up BrandNewMe smileys with beer Enamusel läheb üsna heitlikult, seega tore lugeda, et keegi hakkama ka saab- see annab lootust cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Kuupäev: 26. April 2013, kl 14.42

Hei, mina ei saanudki täna kaaluda - kaal andis saba, vist patakad läbi - märk sellest et kaalun liiga palju Viskan kaalu nüüd veidikeseks nurka ja ostan patakad kui poodi satun ndl. vahetusel olen Tallinnast eemal ka Ei masetse!


Naerulind

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: pekirull
Kuupäev: 26. April 2013, kl 18.18

hehe, kaaluabi vist ei võimalda nimevahetust grinning smiley ja kes teab äki peaks mingi ajapärast jälle ringi vahetama. kuigi loodame , et natuke veel langeb ja siis jääb pidama. kokku alla võetud siin oldud aja jooksul 11,2 kg. nii et ennem seda oli nimi vägagi õigustatud grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: Aivik
Kuupäev: 29. April 2013, kl 09.28

Olin nädalavahetuse internetist eemal, seega sisestan tabelisse alles nüüd numbreid. Sain oma kaaluks 63,7. Kui just mingit imet ei juhtu, ei saa ma nädalaga oma kaalule seda viite ikkagi ette..

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Kuupäev: 29. April 2013, kl 17.29

Sain kaalu toimima, patakad olid halvasti sees - mu tänahommikune tylemus oli 56,6kg smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: mecats
Kuupäev: 03. May 2013, kl 05.42

Lõppkaal siis 56,6-pole just see, mis ehk ette panin, aga täna vaadates end, ehk ei peakski-aastad juba sealmaal, et liiga kondine pole ka kena grinning smileyD
Päikest teile kaasvõistlejad ja naeratust huulile

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: Aivik
Kuupäev: 03. May 2013, kl 08.18

Lõppkaal 63.0. Jõudu suveks, sööge palju salatit!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: käps3k
Kuupäev: 03. May 2013, kl 09.55

Lõpp ajuvabalt visa. 60 läheb kirjatongue sticking out smiley Soovkaaluni 3 kg ja 5 ette ei saanud. 1 nöör, 1 oks, ise kraabin endale mulla peale grinning smiley Hetkel tunnen ennast küll tippsaamatuna, aga noh, arenguruum peab ikka jääma grinning smiley Aitähh kõigile duellitajatele, tänu teile püsis mõte rohkem kaalulangetamise teemadel ja nii mõnigi libastumine sai tänu sellele ära hoitud smiling smiley Suvel rohkem värsket kraami ja liikumist ning ehk siis kergem saavutada lõpuks ka soovkaal. Lõpp kokkuvõttes kaal siiski madalam, kui alustatud sai smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: pekirull
Kuupäev: 03. May 2013, kl 15.15

Lõppkaaluks sama kaal , mis eelmisel nädalal. Viimasel nädalal langust ei tulnud, aga siinkohal saan ainult ennast süüdistada, et nii mõnelgi üritusel suu pidevalt matsus winking smiley Kuid alla ei anna, ja vähemalt juuni lõpuks soovkaalu saavutan! Ilusat saabuvat suve smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: susan
Kuupäev: 03. May 2013, kl 23.58

57,7 - ikka langeb, kuigi söön kõike, mida tahan. Ilmselt olen siis saavutanud selle loomuliku languse - absoluutselt ei hoia ennast tagasi, olen õnnelik ja rõõmus - leidsin isegi endale elukaaslase smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: käps3k
Kuupäev: 04. May 2013, kl 22.31

Susan, nii tore lugeda, et Sul hästi läheb smiling smiley See on lausa ideaalne, kui sööd, salened ja armastad - tõeline kevad südames.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: pekirull
Kuupäev: 05. May 2013, kl 09.27

Susan supertubli langus smiling smiley ja teised samuti, kui ka eesmärki ei saavutanud siis kõigil miinus ikka smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Kuupäev: 06. May 2013, kl 11.52

Hei, mina olin eemal reedest alates ja kaalu kahjuks ei tea smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567
Asukoht: 7 / 7


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.