Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
TriibulinePingviin otsib kaaslasi edukaks duelliks.
Kuupäev: 01. February 2013, kl 20.16

Tere,

olen Kaaluabis uus ning nagu paljud teised naised (ning sekka ka mõni meesterahvas) avastasin ka mina õudusega, et esimene kuu sellest aastast on juba otsa saanud. Ning, et talveks suure hoolega kogutud kilod oleks vaja maha raputada.
Oleks meeldiv oma kilosid kaotada duellis, et püsiks motivatsioon ja rada ei kaoks silmist grinning smiley Endal kaalu suurepärased 72kg ja pikkust 164cm. Ideaalset kaalu ei oskagi öelda aga eks kõik mis on praegusest pisem, oleks juba väga hea. Eks see kaal on tulnud salaja ja hiilides, kuni järsku avastasin, et enam seda riietega nii hästi ei peida.

Kas on uusi või vanasid liikmeid, kes sooviks minuga jännata ja kes arvaks, et duellis kaalu langetada oleks meeldiv grinning smiley

PS! Nagu paljud teised siis soovin ka mina, et kaalumise päevaks oleks reede. Kuna tänase seisuga on ka minu kaal siin sisestatud.

Valikud: VastaOsunda
Re: TriibulinePingviin otsib kaaslasi edukaks duelliks.
Kuupäev: 01. February 2013, kl 20.51

Nii,

ja hakkab minuga jälle pihta (kohe oskan selliseid asju).

Edaspidi olen kasutaja TriibulinePingviin13 (30min tagasi veel lihtsalt TriibulinePingviin), sest eelmise konto ma täna lõin aga kuidagi õnnestus mul sinna tippida kellegi võõras e-mail. Kuidas ja kelle oma, seda ma kahjuks ei tea grinning smiley Ja enam vana nime alt sisse ei saa.

Aga kaaslasi otsin nüüd selle nime alt, e-maili kontrollisin nüüd 10x vähemalt ja selle kontoga mul enam muret tekkida ei tohiks.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati TriibulinePingviin13 01.02.2013 20.53.

Valikud: VastaOsunda
Re: TriibulinePingviin otsib kaaslasi edukaks duelliks.
Kuupäev: 02. February 2013, kl 15.53

Tere.
Võid liituda meie duelliga,nimetuse all DUELL-ifik ja kathleen26.
Me oleme kahekesi pool aastat duellitanud,ma arvan ,et ifikul ei ole ka selle vastu midagi ,kui meiega liitudwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: TriibulinePingviin otsib kaaslasi edukaks duelliks.
Kuupäev: 02. February 2013, kl 16.06

Mina võiksin Sinuga kampa võtta, pikkust 163 ja kaal hetkel 74,5. Kathleen26, kas teil kuskil kaalutabel ka on? Ei suutnud leida. Mina tahaks, et oleks ikka mustvalgel kirjas, palju mingil nädalal muutust oli.

Valikud: VastaOsunda
Re: TriibulinePingviin otsib kaaslasi edukaks duelliks.
Kuupäev: 02. February 2013, kl 17.38

Tere Kadri2406.
Asi on selles,et me ei osanud kumbki seda teha jäi see meil tegemata,kui oskad seda teha oleks väga tore,kui ka liituksid meiega,ning teeksid selle tabeli?

Valikud: VastaOsunda
Re: TriibulinePingviin otsib kaaslasi edukaks duelliks.
Kuupäev: 02. February 2013, kl 17.55

Aga miks mitte, teeme ära. Kas teema jätame samaks või teeme uue?

Valikud: VastaOsunda
Re: TriibulinePingviin otsib kaaslasi edukaks duelliks.
Kuupäev: 02. February 2013, kl 19.19

Hei,

vb tahab keegi meiega veel liituda, et oleks grupp vähe pontsakam ning seega ka motivatsioon rajal püsida suureneks. Ning mulle sobib ka ideaalselt, et Kadri2406 oleks meie tabelipidaja grinning smiley

Kas olete veel nõus natukene ootama ja tabelisse paneksime juba oma 1veebruari kaalu, et reedel oleks juba näha edusamme ja ka rõõm oleks siis juba suur, et oleme koos kilosid ja gramme kaotanud!?

Valikud: VastaOsunda
Re: TriibulinePingviin otsib kaaslasi edukaks duelliks.
Kuupäev: 02. February 2013, kl 21.05

Ma ei saandu nüüd päris täpselt aru, 1. veebruar on möödas, kas Sa tahad oodata 8. veebruarini?

Valikud: VastaOsunda
Re: TriibulinePingviin otsib kaaslasi edukaks duelliks.
Kuupäev: 02. February 2013, kl 21.08

Aa, sain nüüd aru küll. Et kirja läheb 1. veebruari kaal ja järgmine kaal järgmise nädala reedel ehk 8.? Mulle sobib, ma võin tabeli alguse ära teha. Aga uue teema peame vist tegema, et tabeli saaks postitada 1. postitusse, siis on lihtne seda soovi korral leida. Mis duelli nimeks paneme? Ja kaua veel kambajõmme ootame?

Valikud: VastaOsunda
Re: TriibulinePingviin otsib kaaslasi edukaks duelliks.
Kuupäev: 02. February 2013, kl 21.28

No ootaks veel homse ka ära siis on aega veel reageerida, kes soovivad liituda.
Just, esimeseks kaaluks on 1.veebruar ja järgmiseks kaaluks siis juba 8.veebruar, et saaks rõõmsates toonides edasi põrutada.

Valikud: VastaOsunda
Re: TriibulinePingviin otsib kaaslasi edukaks duelliks.
Kuupäev: 02. February 2013, kl 22.59

Tere
Ma ka veel ühineks kui sobib.
Pikkust 165 ja kaalu 58 (1.02. seis).

Valikud: VastaOsunda
Re: TriibulinePingviin otsib kaaslasi edukaks duelliks.
Kuupäev: 03. February 2013, kl 09.18

Võib teha ka uue lehe,olen kindel ,et ifik soovib ka grupiga liituda,et tema nimi ka tabelisse kirja ja minu samuti siiswinking smiley
Pikkust on minul 169 ja kaal hetkel 73,1

Valikud: VastaOsunda
Re: TriibulinePingviin otsib kaaslasi edukaks duelliks.
Kuupäev: 03. February 2013, kl 13.03

Hästi. Aga ootame siis homseni, Juhuks kui mõni veel avastab, et sooviks liituda. Kas duelli nime suhtes pakkumisi on ja kas seame kindla tähtaja ka?

Valikud: VastaOsunda
Re: TriibulinePingviin otsib kaaslasi edukaks duelliks.
Saatis: Kirsi
Kuupäev: 03. February 2013, kl 13.58

Tere, Mina sooviks ka uuesti alustada. Ma eelmine kord pidasin sellist tabelit -TABEL
Kui selline tabel teistele sobib, siis sinna tuleks alguses lisada oma nimi, pikkus, algkaal ning eesmärk ning muud asjad arvutatakse automaatselt. Järgnevatel nädalatel tuleb lisada vaid uus kaalunumber.
Loodan,et seekord suudan ikka oma eesmärgi saavutadasmiling smiley Edu ka teistele!

Valikud: VastaOsunda
Re: TriibulinePingviin otsib kaaslasi edukaks duelliks.
Saatis: anchey
Kuupäev: 03. February 2013, kl 14.35

Tere!
Sooviks ka teie duellis kaasa lüüa. Pikkust 169 ja kaal 01.02 seisuga 66.5 smiling smiley eesmärk oleks 60 kg



Toimetatud 1 kord(a). Viimati anchey 03.02.2013 14.37.

Valikud: VastaOsunda
Re: TriibulinePingviin otsib kaaslasi edukaks duelliks.
Kuupäev: 03. February 2013, kl 14.40

Väga tore, et on liitujaid meie duelliga ja kaalud on meil ka väga erinevad, seegi paneb pingutama, et saada sama saledaks kui teised smiling smiley

Duelli nime osas minul pakkumisi aga kas teie võite oma pakkumisi teha ja siis kambas otsustame, et mis meeldib. Olete nõus?

Valikud: VastaOsunda
Re: TriibulinePingviin otsib kaaslasi edukaks duelliks.
Kuupäev: 03. February 2013, kl 14.53

Kirsi, väga hea tabel! Kõigepealt kui pika tähtaja võtame? Sellele vastavalt paneks siis ka nime vast.

Valikud: VastaOsunda
Re: TriibulinePingviin otsib kaaslasi edukaks duelliks.
Kuupäev: 03. February 2013, kl 14.57

Kirsi, kuna sul on see tabelipõhi juba olemas, äkki Sa paned siis hoopis ise uue tabeli üles? Kui tüli ei tee smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: TriibulinePingviin otsib kaaslasi edukaks duelliks.
Saatis: niirt
Kuupäev: 03. February 2013, kl 15.17

Hei,

Mina liituksin ka meeleldi teiega!
Pikkust 175 ja kaalu 1.02 seisuga 78,9.
Sihiks 69.

Valikud: VastaOsunda
Re: TriibulinePingviin otsib kaaslasi edukaks duelliks.
Kuupäev: 03. February 2013, kl 17.55

Võiks olla näiteks juunikuuni,kuigi duell nimega jaanilahing on siin juba olemaswinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: TriibulinePingviin otsib kaaslasi edukaks duelliks.
Saatis: niirt
Kuupäev: 03. February 2013, kl 18.20

Ega me seda juunikuud ilmtingimata duelli nimes mainima peagi.. Aga tähtajana sobib mulle ideaalselt! cool smiley
Võimalikust nimest duellile - näiteks saledamalt suvesse winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: TriibulinePingviin otsib kaaslasi edukaks duelliks.
Saatis: Kummipuu
Kuupäev: 03. February 2013, kl 18.44

Lööksin ka väga hea meelega kampa - 173kg ja tänaseks 71kg (paar kg olen duellita alla saanud), aga eesmärk oleks 64kg tagasi saada + hea enesetunne smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: TriibulinePingviin otsib kaaslasi edukaks duelliks.
Saatis: Kummipuu
Kuupäev: 03. February 2013, kl 18.48

Sisestasin oma andmed Kirsi tabelisse - ma pole küll enne kasutanud, aga hästi mugav ja hää tabel tundub olevat. Ootan juba 8nda veebruari graafiku-joont smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: TriibulinePingviin otsib kaaslasi edukaks duelliks.
Kuupäev: 03. February 2013, kl 19.18

Nii, paneme siis gruppi lukku vist, sest osalejaid on meil juba üpris priskelt.

Mina pakuksin siis pealkirjaks : Saledad Pontsikud grinning smiley

Loodame, et meie grupp püsib aga eks seda soovivad vist kõik duellid. Minul oleks ka plaan duellitada kuskil maini-juunini aga ega ma ei tea, et vb läheb kuni täitsa suveni... Aga koos on ikka kergem.

Valikud: VastaOsunda
Re: TriibulinePingviin otsib kaaslasi edukaks duelliks.
Saatis: Kummipuu
Kuupäev: 03. February 2013, kl 19.26

Et ma siis ikka pääsesin gruppi? smiling smiley Kaalud-pikkused tunduvalt hästi ühte kanti minevat, see hea smiling smiley
Duellitan teiega, kuniks eesmärk täidetud, ja mõnda aega hoitud smiling smiley

Sale pontsik, Kummipuu grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: TriibulinePingviin otsib kaaslasi edukaks duelliks.
Saatis: Kirsi
Kuupäev: 03. February 2013, kl 20.25

Tere, meid on siis kokku 8. Tabel on siin TABEL
TriibulinePingviin13, Kadri2406 ja Touslesamours võiks mingisuguse eesmärgi ka sisestada tabelisse,
oleks parem võrrelda duellitajaid omavahel.
Aga keegi võib siis uue teema duelli kohta tehawinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: TriibulinePingviin otsib kaaslasi edukaks duelliks.
Kuupäev: 03. February 2013, kl 23.17

Kirsi, tänan! Sa võidki uue teema ka teha, sest siis saab tabeli lingi panna esimesse postitusse ja nii on see alati kiiresti kättesaadav. Sisestasin ka soovkaalu ära. Hakkame aga peale ja meelekindlust kõigile! smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: TriibulinePingviin otsib kaaslasi edukaks duelliks.
Kuupäev: 04. February 2013, kl 07.16

Tere hommikust,

Kirsi tee tõesti ise uus teema ära siis jääb TABEL kohe esimesse postitusse ning edaspidi hea ja kerge seda leida ja täita. Ning minu poolt juba suur kummardus, sest tabel on tõesti ilus ja hea ning lihtne täita.

Nii, et Pontsikud siis asuvad end salendama, edu meile kõigile grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: TriibulinePingviin otsib kaaslasi edukaks duelliks.
Kuupäev: 05. February 2013, kl 18.08

Tervitus,


Kirsi, kas teeksid uue teema Duelliga, et sinu postitus oleks meil esimene (kuna sa meil tebelit pead) ja seal oleks ka Tabel?
Siis saame uue teemas üksteist utsitada ning abistada.

Ette tänades

Valikud: VastaOsunda
Re: TriibulinePingviin otsib kaaslasi edukaks duelliks.
Saatis: Kirsi
Kuupäev: 05. February 2013, kl 18.51

Tere,
Võin uue teema teha, kuid tabelit täidaks ikka igaüks enda kohta igal reedel ise.
Panen siis duelli nimeks Saledad Pontsikud, kohtume siis juba teemas DUELLconfused smileyaledad Pontsikud.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.