Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 5 / 8
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: merete
Kuupäev: 20. March 2013, kl 12.17

Just vaatasin ja tabeli link on teema esimeses postituses olemas. Aitäh, Haldjaprintsess smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: inxa
Kuupäev: 22. March 2013, kl 08.05

Hei!

Hommikune kaalumine tehtud ja kaaluks 87.5kg
Eile sain teada,et kilpnáármega probleemid.Kas see hakkab núúd minu kaalu ka mójutama?sad smiley

Parimat kóigilesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: Doora1
Kuupäev: 22. March 2013, kl 08.44

Hommikust!

Juhuu, kaal näitas 64kg ( 400g) taas maas. Ja uskumatu, et see on läinud ema juures ning terve nädal trennita ja muudkui patustades :-)

Teistele ka kõigile miinuseid.

INXA: Oleneb, kas Sul on kilpnäärme ala- või ületalitus, ühe puhul võib kaal isegi järsult langema hakata. Aga üldiselt on tänapäeval mõlema jaoks olemas ravimid, mis suudavad hoida kilpnäärme töö kontrolli all.

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: merete
Kuupäev: 22. March 2013, kl 08.56

Tere hommikust!

Minul nulliring sel korral. Arvan, et isegi hästi, kuna sel nädalal igal õhtul praktiliselt külalisi võõrustanud või ise külas käinud smiling smiley Ja ilm ka ei soosi just pikki jalutuskäike, aga aprillis lubatakse juba sooja, nii et peab veel nädalakese vastu pidama. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Kuupäev: 22. March 2013, kl 09.13

Tere kevadhommikut!

Pole mingit miinust, hoopis pluss 75 kg. Olen tavarutiinist väljas ja täiesti abitu oma magusaisuga võitluses, õnneks olen vähemalt tervislikke valikuid teinud.

Ostsin uued trenniriided, et end kuidagi motiveerida trenni minekuks, aga nii raske on seda esimest sammu teha. Muidu tööd tehes müttan õues küll ja päris treeninguta ei ole, aga soovin kõikide oma lihastega sõbraks saada. Tahan järgmine reede rõõmsalt teatada, et olen juba spordikeskuses tegutsenud.

Julgust ja jõudu meile kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Kuupäev: 22. March 2013, kl 11.04

Ilusat hommikut!

Minu tänane kaal on 73,4, maha läks 700 g. Oli ikka täitsa üllatus, kuna olime sel nädalal perega väljasõidul ja ei saanud väga täpselt oma toitumist jälgida. Soovin teistele ka miinuseid.

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: lota
Kuupäev: 22. March 2013, kl 11.46

Tere kõigile!

Lota palub ennast tabelist eemaldada. Ei lange see kaal ja motivatsiooni ka hetkel pole.

Aga kõigile teistele päikeselist kevadet ja madalat kaalu! winking smiley

Lota

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: Sirelike
Kuupäev: 22. March 2013, kl 12.10

Tere!!!
Minul siis kaal täna 69,4 (-600g), eile hommikul oli veel 69,0 smiling smiley, aga õhtu läks veidi käest ära ja sai natuke patustatud, siit siis 400g tagasi tuligi sad smiley
Ootan ka juba väga-väga ilusaid ilmasid ja puhtaid tänavaid.
Kuna suurem laps jäi haigeks ja mees tööl, siis on meie liikumine praegu üsna piiratud, üritan vähemalt kodus võimelda.
Päikest!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: Sirelike
Kuupäev: 22. March 2013, kl 12.11

Ja suured tänud haldjaprintsess, et tabeli jälgimise mõnusalt mugavaks tegid winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Kuupäev: 22. March 2013, kl 14.00

Haldjaprintsessil -100g, no ikka visalt läheb. Ilmad tõesti ei soosi, täna hoolimata säravast päikesest -10kraadi, tuulekülm koguni -18. Oma titakese panin suisa tuppa magama, mida muidu naljalt ei tee.

Lota, kahju küll, aga ilma motivatsioonita ongi keeruline. Mind ennast motiveerisid lisaks need kaalusaated - küll oleks tore, kui endal ka oleks selline abiline, nagu see Erik oli. Aga muidugi nii drastiliselt lahja söögivalikuga hakkama ei saaks. Sel nädalal olen siis üles kirjutanud grammitäpsusega, mida söön - 1470 kcal kipub ikka lõhki minema, kui väga ei jälgi. Samas titaga ja veel 2 põnniga ning koduse majapidamisega toimetamine vajab energiat ning päris näljas olles selle kõigega hakkama ei saa.

Sirelike, moded aitasid esilehele lingi tekitada.

Jaksu meile kõigile ning kaunist kevade algust - küll see kunagi tuleb - minu salatitaimed juba tärkavad ja redis ootab külvamist!

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: kattti
Kuupäev: 22. March 2013, kl 17.41

No nii ja ongi "kevad" käes!!.
Minu kaal seekord 93.7kg..


PÄIKEST!

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: feeling
Kuupäev: 23. March 2013, kl 14.23

Feeling reede hommikul 61,8kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: Banda
Kuupäev: 23. March 2013, kl 21.58

Minu eilne kaal, jäi samaks, võrreldes eelmisel nädalal. Nädala keskel jäin haigeks ja läksin kiire energia peale välja, et jõuaks veel lastega tegeleda ja trenni pole jõudnud ja täna veetsin terve päeva teki all ja sõin jälle energiat sisse. Loodan, et saan järgmisest nädalast jälle normaalset toitu süüa ja trenni teha

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: merete
Kuupäev: 25. March 2013, kl 10.23

Hommik kaasvõitlejad!

Sel nädalal on kolm tublimat Inxa -1,7 kg, kattti -1,2 kg ja Kristikas -0,7 kg smiling smiley

Lota, ma siiski loodan, et sa ei loobu, sest kui sa meie selle nädala tabelit vaatad, siis näed, et vaid pooled said miinuse kirja ehk kehvasid nädalaid on meil kõigil. Ka minul kipub olema nii, et on paar nullinädalat ja siis tuleb jälle väike miinus-visalt läheb, aga midagi ikka. Su tabelis olevatest numbritest loen välja, et ühe nädala pingutad sa ehk liiga kõvasti ja siis järgmisel nädalal ei jaksa enam ehk siis üles-alla. Võib-olla aitab, kui sa vaikselt alustad, teed korraga vähem muudatusi oma toitumises-liikumises, sest pigem on parem kui stabiilselt ja vähe korraga läheb-seda nii füüsilise kui ka emotsionaalse heaolu arvestades. Ja positiivne on, et algkaalust on pool kilo ikkagi läinud. smileys with beer Mõtle kui palju on pool kilo võid näiteks, selle üle tasub ju rõõmustada smiling smiley Tabelist ma sind veel ei kustuta, ehk ikka jätkad koos meiega smiling smiley

Liisumai ja Elina19, panin tabelisse eelmise nädala näidud, sest uusi pole laekunud. smiling smiley

Jõudu kõigile! Õues läheb järjest soojemaks ja mõnusamaks!!!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati merete 25.03.2013 10.24.

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: kattti
Kuupäev: 29. March 2013, kl 07.55

Niinii.. See nädal mul siis nulliring. Võibolla isegi oleks tulnud miinust aga eilne õhtune "pühasöömaaeg ehk ema sünnipäev" ei toonud mu kaalule loodetud miinuse tänaseks hommikuks. Kahjuks.
Teile aga miinuseid!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: merete
Kuupäev: 29. March 2013, kl 08.36

Tere hommikust!

Kaal näitas 78 ehk -0,5 kg smiling smiley

Mõnusaid pühi!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: Doora1
Kuupäev: 29. March 2013, kl 08.50

Täna 63,5kg ( -o,5kg) üliõnnelik.
Kusjuures viimased kaalulangused on toimunud just trenni tegemata...???
Kuid trenni ma arvastan ja jätkan igaljuhul.

Ilusaid pühade miinuseid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: elina19
Kuupäev: 29. March 2013, kl 10.37

Minu 2 nädalat söömise mittejälgimist on toonud lisaks 600 gr. Praegune kaal 76,4. Peab end käsile võtma ja korralikult toitumist jälgima, ehk tulevad järgmisel nädalal miinused siis.

Häid pühi kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: inxa
Kuupäev: 29. March 2013, kl 11.56

Minu tánaseks kaaluks on 87kg.
Pikk tee veel soovitud kaaluni smiling smiley

Háid púhi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Kuupäev: 29. March 2013, kl 15.40

Tere,

Minul ka seekord kahjuks nulliring, ikka 73,4. pean ennast rohkem käsile võtma.

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Kuupäev: 30. March 2013, kl 09.20

Vabandust, olin eile arvutivaba ja ei sisestanud oma numbreid, mis polnud ka küll üldse toredad -75,1. Lapsed on haiged ja mitu magamata ööd kaalulangetavalt ei mõju. Aga täna tundub et tuleb tore päev. Kahjuks ei jõudnud ma ka trenni nagu lootsin.

Häid pühi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: Sirelike
Kuupäev: 30. March 2013, kl 10.29

Tere!!!
Ka minul veeres eilne päev nii kiiresti käest, et ei jõudnudki arvuti taha winking smiley.
Aga kaal näitas eile hommikul 68,7 (-700g), vaikselt ikka läheb. Nüüd on kolm päeva järjest üritused ja mõnusad istumised laua taga, no eks näis millega see lõppeb.
Olen ennast vähemalt nii palju käisle võtnud, et iga hommik võimlen 30 minutit (Perest ja Kodust ning Naistelehest leitud treeningkavade järgi).
Kui ikka ilma on, siis püüan ka 1-1,5 tunnise jalutuskäigu beebiga ära teha.
Jõudu jaksu ja mõnusat kevadet!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: feeling
Kuupäev: 30. March 2013, kl 12.19

Feeling on samuti nulliring.

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: Banda
Kuupäev: 31. March 2013, kl 18.47

Mina plussis, 84,1 ja täna oli esimene trennipäev, olen õnneks terveks saanud

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Kuupäev: 31. March 2013, kl 21.18

Minulgi nulliring - kesknädalal olid imehead kohupiimakreemiga ekleerid ahvatluse alguseks ja lõppesid eilse õuna-rosinakeeksiga. Naine, nõrkus su nimeks....

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: merete
Kuupäev: 01. April 2013, kl 11.57

Ilusat esimest aprilli!

Pühadenädal meile midagi head ei toonud kahjuks. Kamba peale võtsime lausa juurde 0,6 kg eye popping smiley. Miinuse said siiski kirja Sirelike -0,7 ja Merete, Doora, Inxa -0,5 kg. Tubli, tubli,tubli smileys with beer.
Päris palju nulliringe sel korral.

Lota kahjuks siiski loobus ja Liisumai pole ka endast juba 2 nädalat märku andnud. Ehk siiski kuuleme veel temast.

Ühesõnaga tundub, et motivatsioon on langenud mis langenud. Kevadväsimusel ja kurnaval haigusteperioodil on sellel ilmselt oma osa. Aga loodetavasti suudame kõik uuel kevadkuul end kokku võtta, energia tagasi saada ja kilodele jälle korralikult tuld anda hot smiley

Jõudu ja päikest!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati merete 01.04.2013 11.58.

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: merete
Kuupäev: 05. April 2013, kl 06.35

Hommikust!
Õudne, kui laps kell 6 juba äratab. Ma olen varsti zombi valmis, sest ööd on ka väga rahutud. eye rolling smiley Aga noh, eks kunagi hakkab ka tema magama spinning smiley sticking its tongue out
Kaalust ka, pühade söögilaud tegi langusele üks null ehk siis endiselt 78 kg.

Suuri miinuseid kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: Doora1
Kuupäev: 05. April 2013, kl 08.04

Hommikust!

Hakkan ka vaikselt haigusest toibuma ning isegi kaalulangus ka sel nädalal 63,1 ( 400g). Väga tore!!
Kohe kuipõskkoopapõletik läinud, hakkan jälle jooksmas käima, kuigi huvitav on nentida, et minu kaal hakkas langema just siis kui tuli trenni tegemisse pikk paus. Loodan, et trenni tehes nüüd jälle tõusma ei hakka.

Kõigile miinuseid!:-)

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: Banda
Kuupäev: 05. April 2013, kl 08.08

Minul ilus miinus seekord, täna näitas kaal 82,5 ehk siis sain haigusega kogutud veest ja lisarasvast lahti, pluss taas trenni alustamise raskus on ka juures veel aga kaal ikka ilusti langes. Igaljuhul ei mingit haigust enam, tahaks selle 8 juba kaalult ära saada, et siis järgmist numbrit maha nühkima/sööma hakata smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: kattti
Kuupäev: 05. April 2013, kl 08.20

Minulgi miinus ... 92kg.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 5 / 8


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.