Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 2 / 8
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: merete
Kuupäev: 21. February 2013, kl 21.21

Ikka saab smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: Liisumai
Kuupäev: 22. February 2013, kl 07.49

Nonii, olen vist esimene kaaluteataja. Kas siis lihtsalt teatame kaalu praegu siia?
Tänu vahepealsele patuperioodile on veidi juurde tulnud ja minu kaal siis duelli alustamisnädalal 75,9 kg. Järgmisel reedel loodan 74 kaalul näha smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: Doora
Kuupäev: 22. February 2013, kl 08.04

Hommikust!

Täna näitas kaal 64,3kg :-) Täitsa tore, aga nädalaga läheb maha ainult 300g... võiks ikka rohkem, kuid asi seegi.

Teistele kõigile edu ja et ikka miinused tuleksid!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Kuupäev: 22. February 2013, kl 08.17

Tere, mul on 76,3 kg.

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: inxa
Kuupäev: 22. February 2013, kl 08.21

Hei,

Minu kaaluks oli täna hommikul siis 90,5.Järgmisks nädalaks peab olema 8 ees:-)
Edu teistele!

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: merete
Kuupäev: 22. February 2013, kl 08.36

Hommikust! Minu kaal langes 100g, aga eks ma alustasin ka ettevaatlikult. Kaal siis 79,9. Hakkan tabelit putitama smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: lota
Kuupäev: 22. February 2013, kl 09.29

Et siis reedesed kilod smiling smiley

Lotal 94,8 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: elina19
Kuupäev: 22. February 2013, kl 09.53

Kaal näitas täna 76,6 kg. Ehk siis kaalukaotust 1,4 kg. See kindlasti alguse asi, et kaal nii hästi langeb smiling smiley Loodetavasti järgmisel nädalal tuleb ikka ka langus.

Igatahes, edu kõigile langetajatele!

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: KessuR
Kuupäev: 22. February 2013, kl 10.19

Kaalu 69.9, seega -100g, aga seda peab ütlema et esimest korda polnud mul eile õhtul tiss piisavalt piima täis - muidu rahulik laps rapsis mõlema tissi otsas ja oli väga pahane... sad smiley

Kõht on mul nüüd need päevad küll ka konstantselt tühi olnud, ikka harjumatu see reziim vist.

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Kuupäev: 22. February 2013, kl 11.43

Minu kaal täna hommikul: 75,5kg. Ilus, eks?! Aga see puhtalt põetud gripi tõttu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: Liisumai
Kuupäev: 22. February 2013, kl 14.34

Haldjaprintsess tubli smiling smiley

KessuR - kas sa ikka piisavalt jood? Ma maadlen kaaluga juba 5 nädalat aga piimakadu pole, jon ikka kõvasti sooje taimeteesid terve päev. Külm vesi ei kutsu jooma aga teed küll.

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: Biankas
Kuupäev: 22. February 2013, kl 16.33

Tere, paneks siis tänased kaalunumbrid kirja. Pean muidugi mainima, et istun praegu Riia edasilendu oodates lennujaamas, Lido restoranis, kõht head ja paremat täis. Nädal aega on hullu pööra tööd rabatud ja see tähendas arvuti taga tundide viisi istumist ja jõuvarude taastamiseks pidevat näksimist. Seega kaalunumbrid näitasid kasvu +1 kg. Stardis olen siis 75 kiloga grinning smiley
Järgmisel reedel saabun siis Eestisse tagasi, peale suusamägede vallutamist loodan ka ilusaid numbreid teile edastada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: merete
Kuupäev: 22. February 2013, kl 21.16

Nonii, olemasolevad numbrid on tabelisse lisatud. Haldjaprintsess oli meist kõige tublim -3,5 kg (Loodan, et tunned end juba paremini). Väga tubli tulemus on ka Elina19 -1,4 ja Lota -1,2. smileys with beer thumbs up Kuid loomulikult olid tublid kõik kel miinust, ja kellel sel nädalal ei õnnestunud, siis on motivatsiooni ehk järgmisel nädalal esimeste hulka jõudmiseks smiling smiley Mina igal juhul tahan küll paremat miinust näha kui vaid 100 g smiling bouncing smiley

Kristiinam, Baffy, Banda ja Feeling pole oma tänast kaalu veel avaldanud. Ma panen tabeli lingi siiski üles ja kui andmed laekuvad, sisestan need hiljem. smiling smiley

Palun kontrollige tabelis ka oma andmed üle, et mul midagi valesti pole läinud.

TABEL

Mõnusat nädalavahetust ja oleks tore, kui siin foorumis nädala sees ka muljetamas käiksite oma edusammudest-komistuskividest smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: lota
Kuupäev: 22. February 2013, kl 21.58

Tegelikult minu algkilod olid 96,7, aga ma mõtlesin, et ümardan, kuid samas vaadates järgmist kaalunumbrit oleks võinud öelda ikka 96,7 smiling smiley

Minu suurim aitaja oli möödunud nädalal lahja toit, õhtusöögi ja sinna juurde käiva alkoholi ära jätmine. Trenni väga palju ei jõudnud teha, kuid üritan edaspidi seda parandada.

Imetavatel emmedel ei võta piima kindlasti ära trenn. Ja lahja, kuid tervislik toitumine ka mitte. Tean seda oma tutvusringkonnast, kus emmed on piitspeenikesed ja imetavad oma lapsi 1,5 aastani smiling smiley

Seega edu teile ja meile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: Liisumai
Kuupäev: 23. February 2013, kl 08.21

Merete tabel on väga hea aga ma ei saanud aru, et eelmine nädal juba esimene võistlusnädal oli, ma arvasin, et alustame reedel (paljud andsid märku ju poole nädala pealt, nende jaoks ebavõrdne sel juhul esimene nädalgrinning smiley Algses endatutvustamises ka ümardasin kaalu kuna keegi ei pannud komakohtadega. Aga kui nii, siis pane mu algkaaluks 75,9 ja reedeseks kaaluks 75,9. Aitähh smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Kuupäev: 23. February 2013, kl 09.23

Aitäh Merete, väga asjaliku tabeli oled meile teinud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: feeling
Kuupäev: 23. February 2013, kl 10.44

Feeling jääb 62,5 juurde reedese seisuga.

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: Banda
Kuupäev: 23. February 2013, kl 19.43

Eile läks nii kiireks, et hommik oli kiire ja õhtul peale trenni keerasin kohe magama. Aga Minu eilne kaal 84.4 tongue sticking out smiley seega eelmise nädalaga võrreldes-1,2 kg (eelmisel reedel oli kaal 85.6) tundub, et nüüd hakkab keha suurema trennikoormusega harjuma ja hakkab ikka kaal langema, täna oli kaal ikka väiksem kui eile smiling smiley.

Ma võin 2 lapse rinnaga toitmise kogemusest öelda, et toidukoguste vähendamine ja trenni tegemine rinnapiima ei vähenda. Tuleb piisavalt juua. Ma hakkasin teise lapsega toitumist jälgima (toidukogused vähenesid oluliselt) siis kui laps oli 1 kuune ja ta saab mul rinda siiani. Loodan, et teil ka nii on ja, et see piim ei kao kuhugi thumbs up

Kas lihtsam pole, kui igaüks lisab oma kaalu igal nädalal ise?

Aga minu esimene eesmärk on 75 kilo, siis seejärel sooviks 69 kilo ja siis 64 kilo ja siis veel vaatame edasi... kui lihas on ilus ja kehaanalüüsid korras, siis 64 võiks olla ka päris ideaalne smiling smiley

Tänane "õhtusöök"/"filmiõhtusöök" mul porgand ja kurk + isetehtud dipikaste. Täitsa mõnus lõpetus puhkepäevale. Tegin täna trennivaba päeva ka...

Nii tahaks juba, et lumi sulaks ja saaks väljas rohkem sporti teha (ma muidu ise lumehull ja talveks koliks heameelega mägedesse).

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: merete
Kuupäev: 24. February 2013, kl 18.06

Muutsin andmeid vastavalt soovidele smiling smiley Mina sain aru, et see oli juba esimene nädal meil ja nii ma ka tabelit tegin.
Minugi poolest võin selle tabeli selliseks teha, et igaüks hakkab ise oma kaalu sinna reedel sisestama, aga kui ma küsimuse siin tõstatasin, siis keegi ei reageerinud, niisiis tegin seda hetkel ise. Mis te siis arvate sellest?
Kristiinam ja Baffy pole siiani endast märku andnud, ehk homme saavad mahti ja ikka osalevad meie grupis smiling smiley

Minu esimene nädal ei olnud väga edukas (ainult 100 g) ilmselt seetõttu, et liiga palju olenguid oli, mis loomulikult tähendas ka harjumuspärasest rikkalikumat (eriti kalorite poolest) toidulauda, aga järgmisel nädalal olen selle koha pealt ka kindlasti tublim. Samuti hakkasin joogas käima ja plikaga ujumas (seal muidugi on põhirõhk beebil, kuid koormus ikkagi suurem). Lisaks käin iga päev plikaga lõunaune ajal väljas ja tavaliselt teeb see 4-5 km kõndimist (kahjuks ta mul üle tunni tavaliselt ei maga, et pikemaid tiire teha). Vaatab, kuidas need muutused mu kaalu mõjutavad smiling smiley

Mõnusat salenemist kõigile! hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: Liisumai
Kuupäev: 25. February 2013, kl 09.51

Väga tubli Merete smiling smiley Ja tabeli kohapealt, siis mulle sobivad mõlemad versioonid. Kui kõik ise sisestavad, siis sul vähem tööd smiling smiley

Minul hommikune vahekaalumine näitas reedega võrreldes miinust 900 grammi ja nägin lõpuks 74 kaalul smiling smiley Teen oma näksimise dieeti ja tundub, et see ongi mulle kõige sobilikum variant kuna kõht tühi ei ole üldse aga kaal langeb.

Mõnusat nädalat siis kõigile ja korralikku kaalulangust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: kattti
Kuupäev: 25. February 2013, kl 12.10

Ma tahaks veel ka kui saaks!
Sattusin alles täna lugema.. grinning smiley
Pean midagi kiiresti ettevõtma muidu kaalun samapalju kui sünnitama minnes. (3kg puudu).. Üksi ka kindlasti hakkama ei saaks..

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: kattti
Kuupäev: 25. February 2013, kl 12.15

Nägin, et siin tabel ka. Minu algkaal täna hommikul siis 98kg confused smiley pikkus 168. SOOVIKS 70kg. smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Kuupäev: 25. February 2013, kl 12.59

Ma sooviks ka liituda kui veel saab, sest nägin ka alles täna seda teemat. Minu algkaal 75,4, sooviks kaaluda suveks 62, vanus 39. Beebi kohe 2 kuune. Kui veel võimlaik liituda, siis kust kohast tabeli leiab?

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: merete
Kuupäev: 26. February 2013, kl 08.54

Minul pole selle vastu midagi kui kristikas ja kattti kampa löövad smiling smileyAga mis te arvate, mis me nendega teeme, kes siiani märku pole endast andnud?Kaua me ootame ja tabelis nende nimesid hoiame?
Kena päeva, lähen leiba küpsetama smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: inxa
Kuupäev: 26. February 2013, kl 12.57

Hei,

Mulle sobiks ka tabeli täitmisel mõlemad variandid.Kuidas ise paremaks pead:-D
Olen juba 8 ette saanudspinning smiley sticking its tongue outJätkuks ainult jõudu ja jaksu edaspidiseks kaalu langetamiseks.
Teistele soovin väiksemaid numbreidthumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: Liisumai
Kuupäev: 26. February 2013, kl 13.15

arvan, et kui 2 nädalat pole kaalu teatanud duellist osavõtja, siis võib ta ära kustutada. Mis arvate? Ehk siis ootaks laupäevani nendega, kes eelmisel reedel märku ei andnud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Kuupäev: 26. February 2013, kl 17.17

Liisumai kirjutas:
-------------------------------------------------------
> arvan, et kui 2 nädalat pole kaalu teatanud
> duellist osavõtja, siis võib ta ära kustutada.
> Mis arvate? Ehk siis ootaks laupäevani nendega,
> kes eelmisel reedel märku ei andnud.

Mina sellega väga päri.

Olen nüüd tervenenud ja isugi taastunud, näis, mis kaal sellest arvab reede hommikul, milleni enam palju aega polegi. Püksid küll kõik loksuvad jalas...

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: Liisumai
Kuupäev: 01. March 2013, kl 07.43

nonii, nüüd reede käes ja minu saagiks jäi -1,2 kilo. ehk siis täna 74,7. Nädala keskel nägin kaalul veel väiksemaid numbreid kuid viimased ööd on rahutumad olnud ja siis kui olen väsinud on isu ka suurem alati. Ei saa ju kohvi ka juua niipalju kui tahaks smiling smiley

Aga olen rahul ja järgmise nädala eesmärgiks olgu 73 kaalul!

Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: Banda
Kuupäev: 01. March 2013, kl 07.45

Minu kaal 83.2 ehk siis -1.2 kg the finger smiley vot see mulle meeldib kui näed vaeva ja tuleb tulemus. Hea nädalavahetuse algus ja motivatsioon on nii laes kui veel olla saab smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: Doora
Kuupäev: 01. March 2013, kl 08.18

Tubli Banda!!
Minul kaal 64,8, seega hoopis juurde tulnud:-(.
Ei saagi aru, see nädal eriti tubli olnud ja lisaks 5x nädalas trenni teinud.
Kohe raske niimoodi, motivatsioon hakkab kaduma... Aga püüan ikka edasi!!!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 2 / 8


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.