Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 3 / 8
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: kattti
Kuupäev: 01. March 2013, kl 08.45

Te olete nii tublid!!
Minu hommikune kaal näitas 97.2kg. Seega 0.8kg kergem algkaalust. Kuna alustasin alles esmaspäevast siis pole vist eriti paha. Kuigi ei tea ka..
Ilusat nädalavahetust Teile!.

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: merete
Kuupäev: 01. March 2013, kl 08.52

Hommikust kõigile!

Minul nulliring, küll palju liikunud, aga eks näis, keha võib-olla hetkel mõtleb, mis toimub smiling smiley Liisumai ja Banda, te olete küll tublid smiling smiley Kattti, 5 päeva kohta on 0,8 kg väga hea tulemus smiling smiley

Kattti ja Kristikas- ma pole teid veel tabelisse pannud, aga arvestame teiega küll smiling smiley Ma mõtlesin, et ootan, kas baffy ja kristiinam annavad homseks endast märku, sest kui ei, siis saan nende nimede kohale teid panna, muidu peab ridade lisamiseks jälle valemitega jändama smiling smiley

Ma siis jätkan tabeli täitmist smiling smiley

Jõudu kõigile, vaatame kes siis selle nädala top 3 on smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati merete 01.03.2013 08.54.

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: feeling
Kuupäev: 01. March 2013, kl 08.55

Reedene kontrollkaal 61,7kg. Eriti meeldiv on vööümbermöödu vähenemine 4cm vs veebruari keskpaik.

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: Biankas
Kuupäev: 01. March 2013, kl 09.21

Tere,

nii mõnelgi kilod kenasti kadumas aga mina paraku endiselt kosumas. Suusatamast nüüd tagasi ja kaal + 300 g. ehk siis 56,3. Ei aita raske treening, kui söömisega ei piira vaid hoopis mõnuledes toitu naudid. Viimasest mägedes käigus möödas 18 aastat ja olgem ausad, algus oli rohkem kui lõbus. Süda oli paha ja leemendasin higist kui alla jõudsin. Pikad päevad värseks õhus, korralik füüsiline pingutus, see teeb hea isu ja kui pakutakse ka kõike seda, mida Eestis ei söö, siis minul küll iseloom puudus ja nii ma siis saangi kurvastusega nentida +300g. Hakkan siis tänasest jälle korralikuks ja loodan ....
Jõudu kõikidele ja kellel ilusad numbrid, siis rõõmustage nende üle.

Kuidas siis viimane kokkulepe on, kas peame tabelit ise täiendama, mul kadus järg käest ära.

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: elina19
Kuupäev: 01. March 2013, kl 09.38

Minul seekord sama kaal, mis eelmisel nädalalgi. Ehk siis 76,6.

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: merete
Kuupäev: 01. March 2013, kl 10.23

Ma täidan hetkel tabelit ise. Biankas, mulle tundub, et su kaalunumber on nats vale, minu andmetel on su algkaal 75 kg smiling smiley Kas mul on valesti märgitud või on see su unistuste number? cool smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati merete 01.03.2013 10.24.

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: lota
Kuupäev: 01. March 2013, kl 11.19

Tere jälle!

Kahjuks vaagin mina praegu selliseid mõtteid, kas lahkuda grupist või jääda. Mina eelmine nädal kaotatud kilod on kolinal tagasi ja lisagi veel. Vot mis tähendab vanaema juures veedetud nädalavahetus ja tema toidud sad smiley

Seega minu kaal täna hommikul oli 97,1 sad smiley ja mul on ääretult häbi.

Annan teada, kuid otsustan siiski lahkuda grupist.

Kõike head soovides ja jõudu jaksu teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Kuupäev: 01. March 2013, kl 12.00

Tere,
minu kaal täna hommikul 75,9 kg.

Lota ära kurvasta, pööra häbi parem rõõmuks, siis kaal hakkab jälle liikuma. Mul on kurva ja mureliku tujuga alati jube magusaisu, olen vist see "stressisööja". Kevadine päike ja valgus mõjub mulle jälle väga virgutavalt. Aga minulgi oli vanaema külastus ja eks see kaalgi veidi suurem kui ootasin.

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: Sirelike
Kuupäev: 01. March 2013, kl 12.07

Tere,tere!!!!
Tahaks ka suveks ilusamaks saada ja märkasin teie toredat gruppi.
Kas olete nõus minu ka oma gruppi võtma, väga tahaks winking smiley
Mul siis 2 last, üks 5,5 aasatane ja teine 3 kuune tissilaps.
Praegused andmed siis: vanus 32, pikkus 164, kaal 72, soov oleks saada 62 smiling smiley
Mõtlen võtta tasa ja targu, et ikka piima jätkuks.
Kevade ootuses!
Sirelike

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Kuupäev: 01. March 2013, kl 12.46

Minul tänane kaal 75,1, nii et maha on läinud 300 gr, oleks oodanud rohkemat, aga sai alustatud ka alles poole nädala pealt. Mul jäi eelmine kord lisamata pikkus 167.

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Kuupäev: 01. March 2013, kl 14.07

Minu tänane kaal 74,6 kg - poleks uskunudki, et nädalaga pea kilo siis jälle. Nii ei ole lootusetu suveks soovituni jõuda. Piima jagub titele küll ja veel. Kui nüüd ikka kevadeks kisuks, siis saaks rohkem liikuma ka. Praegu ikka rohkem toas, kui õues.

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: merete
Kuupäev: 01. March 2013, kl 15.30

lota kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tere jälle!
>
> Kahjuks vaagin mina praegu selliseid mõtteid, kas
> lahkuda grupist või jääda. Mina eelmine nädal
> kaotatud kilod on kolinal tagasi ja lisagi veel.
> Vot mis tähendab vanaema juures veedetud
> nädalavahetus ja tema toidud sad smiley
>
> Seega minu kaal täna hommikul oli 97,1 sad smiley ja mul
> on ääretult häbi.
>
> Annan teada, kuid otsustan siiski lahkuda grupist.
>
>
> Kõike head soovides ja jõudu jaksu teile!


Ära anna alla, mul ka ei lähe libedalt, aga selleks me siin ju olemegi, et lõpuks üksteise toel endast võitu saada smiling smiley Ja põhjus on sul ju teada, eelmisel nädalal läks sul väga hästi. Jõudu!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: Liisumai
Kuupäev: 01. March 2013, kl 15.57

Lota, muidugi ära anna alla! Järgmine nädal jälle parem ju.

Haldjaprintsess, väga hästi!!

Mina alustasin nüüd ka programmi iga päev 2 20 kõhulihast. Iga nädal suurendan arvu. Lisaks hakkan homsest jälle trennis käima smiling smiley

Täna lõunal maiustasin veidi, vahepeal peab lubama - nüüd aga uue hooga edasi - järgmisel nädalal olgu number 73 kaalul olla grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: inxa
Kuupäev: 01. March 2013, kl 17.10

hei,

minul kaaluks siis 89,5 spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: lota
Kuupäev: 01. March 2013, kl 20.21

Aitäh teile toetuse eest! Eks ma üritan jätkata siis.

Tahtsin ka Meretet tänada, et enda kanda tabeli tegemise ja täitmise võttis. Aitäh!

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: merete
Kuupäev: 01. March 2013, kl 21.59

Sirelike kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tere,tere!!!!
> Tahaks ka suveks ilusamaks saada ja märkasin teie
> toredat gruppi.
> Kas olete nõus minu ka oma gruppi võtma, väga
> tahaks winking smiley
> Mul siis 2 last, üks 5,5 aasatane ja teine 3
> kuune tissilaps.
> Praegused andmed siis: vanus 32, pikkus 164, kaal
> 72, soov oleks saada 62 smiling smiley
> Mõtlen võtta tasa ja targu, et ikka piima
> jätkuks.
> Kevade ootuses!
> Sirelike


Tore, et liitud meiega. Panin sind tabelisse. Seda näed hetkel teema teisel ühes minu postituses. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: mecats
Kuupäev: 02. March 2013, kl 18.52

Kui menüüs soe toit ja lubatud kaloreid nati patustada...et siis minul vaja vähe langetada ja kalorid jätsin vahemikku 1500-1700, kuigi lubatud oli alla 1400, et langus saavutada-kaal ikka langes-imtamine ju... ja piim alles...kui tegin kaloraaziga 1350, oli märgatav, et rind kadus märgatavalt, nii et kohe muutsin ja ok-kaal langeb, piima on ja beebi mõnus 11kg ponsu oma 8 kuu juures...
edu teile...

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: Sirelike
Kuupäev: 02. March 2013, kl 19.40

Tere!!!
Ma arvan ka Mecats, et lubatud kalorinorm on liiga väike ilmselt, õigesti teed, kui ikka natuke rohkem lubad. Eks see kalorinorm tuleb ju sellest, kui tahad lühikese ajaga palju alla võtta, siis programm arvutabki sellise normi, et see oleks vastavuses.
Olen rahul, et te mu oma gruppi liitsite smiling smiley
Tervitustega!

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: merete
Kuupäev: 03. March 2013, kl 19.57

Teen siis nädala kokkuvõtte ka, kuigi tabelist (mis on endiselt teema teisel lehel ühes minu postituses) on kõik ilusasti näha smiling smiley

Kolm kõige tublimat olid Liisumai ja Banda, kes mõlemad kaotasid 1,2 kg ja Inxa kaotades 1 kg. Huvitav on näha, et kui esimesel nädalal võtsime kõik koos 9,1 kg maha, siis sel nädalal vaid 3,5 kg. Loodetavasti saame järgmisel nädalal kõik hoo sisse smiling smiley Kokku on meie kamp kaotanud juba 12,6 kg-mõelge, kui palju rasva see teeb hot smiley

KessuR ei ole oma numbrit teatanud, panin siis hetkel nulli kirja.

Olge siis tugevad ja pange kiusatustele vastu smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: Liisumai
Kuupäev: 04. March 2013, kl 15.13

Jõudu kõigile ja ärge laske motivatsioonil langeda. Minul nt desktopil pilt endast ideaalkaalus ja kaunina. Soovitav ka panna selline foto külmkapiuksele. Siis mõtled kumb nüüd tähtsam on kas see paar minutit võileivaga mõnulemist või olla jälle sale!

Loodame siis reedel suurt miinust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Kuupäev: 06. March 2013, kl 16.49

Minult sel nädalal suurt miinust pole oodata - olen natuke rohkem söönud, kui eelmistel nädalatel - kõht lihtsalt nii tühi olnud. Ja titale ka vaja natuke rammusamat piima aeg-ajalt spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: Doora1
Kuupäev: 07. March 2013, kl 08.27

Hei!

Minul läheb tegelikult juba 6 nädal koralikku toitumise jälgimist ja trenni tegemist. Ütleks veel nii palju juurde, et olen isegi tellinud endale toitumiskava ja treeningprogrammi. ( kaloreid tarbin 1200 päevas ja käin jooksmas 5x nädalas ca 6km korraga) ning tegin vahekaalumise.... KAAL endiselt seisab.:-(
Kohe ei tea enam. Ülekaal pole küll teab, mis suur, aga no motivatsioon hakkab küll juba täielikult kaduma. Panin endale ka arsti juurde aja, et kontrollida kilpnääret. Igaljuhul täielik müstika, enesepettusega ei tegele, aga kaal ka ei lange. Hästi kurvaks teeb, kui nii palju pingutad ja tulemusi ei kuskil.
Lihtsalt tahtsin kurta!

Teised olete ka tublid olnud ja loodan, et teil kõigil ikka homme miinused!!!
Päikest

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Kuupäev: 07. March 2013, kl 16.18

Oi, ma just patustasin moody smiley - kaeraküpsistega. Homme tuleb häbeneda...

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: Liisumai
Kuupäev: 08. March 2013, kl 07.39

minu kaal 74,1 st - 600gr
nädala sees oli ka number 73,7 ja küll see tegi rõõmu smiling smiley doora, kas imetad ka - kui jah siis 1200 tundub väga vähe olevat..äkki selles asi. imetades tahab keha rasvavarusid lapsele hoida minu meelest.

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Kuupäev: 08. March 2013, kl 07.57

Tere, minu kaal 75,4. Tasa ja targu, aga motiveeritud. Tegelikult oli raske nädal, magusaisu murdis ja sai mõni päev võitu.

Päikest ja tahtejõudu

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: Doora1
Kuupäev: 08. March 2013, kl 07.58

Ilusat Naistepäeva!

Minul siis 64,7, -100g.
Nii kurb, pärast kõiki neid pingutusi:-(

Ei imeta enam. Mõtlesin, et kui tõmban kalorid miinimumini, saan ehk kiiremini alla. Äkki oleks mõistlik tõesti ikka suurem ( BAV) kalorinorm täis süüa. BAV muidu 1430.

Teistele aga soovin ilusaid numbreid kaalul!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: merete
Kuupäev: 08. March 2013, kl 08.21

Tere kõigile!

Minu number siis 79,3 ehk -600g. Väga rahul tulemusega smiling smiley Kõripõletik aitas ilmselt isusi ka kontrollida smiling smiley

Doora, BAV tuleb kindlasti täis süüa, seda vajab keha norm toimimiseks, eriti kui nii palju trenni teed. Keha sellepärast hoiabki kinni.
Mõnusat nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: Liisumai
Kuupäev: 08. March 2013, kl 08.33

Merete väga tubli!! Ühinen ka su arvamusega Doorale. Koos trenniga 5 x nädalas tundub see kalorinorm tõesti liiga väike. Arvan, et keha on shokis ja hoiab kõike kinni mis saab. Eriti kuna algkaal ei ole suur.

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: inxa
Kuupäev: 08. March 2013, kl 08.53

Tere.

Minu kaaluks on sama mis eelmisel nádalal 89,5.No pingutan aga tulemustetaangry smiley
Vóibolla on asi magamatuses,sest laps ei maga veel óósiti hásti.

Ilusat naistepáeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: kattti
Kuupäev: 08. March 2013, kl 09.13

Arvasin, et see nädal on minul ka määratud hukule. Laps haige ja pole välja liikuma saanud. Öösel üleval, vähe magada saanud. Lisaks nädalavahetusel patustasin veel hiinatoiduga... Aga kus sa sellega, täna hommikul kaalule astudes näitas kaal 95.5 ehk siis -1,7kg. Üsna müstiline. Näis kuidas järgmine nädal aga hetkel olen rõõmus ja soovin teistele jõudujaksu!.
Ja head naistepäeva ka MEILE!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 3 / 8


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.