Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 1234Järgmine
Asukoht: 1 / 4
Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Saatis: kr9
Kuupäev: 20. February 2013, kl 16.56

Tere! Kas on keegi, kes kaalub üle 100kg ja tahab duellitada smiling smiley Ma tahaksin esimest korda proovida, olen siin alles uus smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Kuupäev: 21. February 2013, kl 08.00

Tere. Duellitaks hea meelega smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Saatis: kr9
Kuupäev: 21. February 2013, kl 08.56

Väga tore smiling smiley Aga kuidas neid graafikuid siin koostatakse, kas selleks mingi eraldi programm, olen selles suhtes väga võhik.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Saatis: six
Kuupäev: 21. February 2013, kl 22.35

Ma küll ei tea, kui järjepidev ma olla suudan, aga ehk duellitamine distsiplineeriks natukenegi. Alustan kalorilugemist juba mitmendat korda otsast peale ja igaks uueks alguseks on kogunenud paar kilo rohkem, kui eelmisel korral.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Saatis: kr9
Kuupäev: 22. February 2013, kl 09.06

Mul on endal ka järjepidevusega probleeme, olen ka ikka mõne aastaga mõnusa koorma omale selga kogunud, ise mõtlen ka, et äkki teistega koos on kergem sellest lahti saada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Saatis: anita13
Kuupäev: 23. February 2013, kl 18.08

Tere!

Sooviks ka teiega duellitama tulla smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Saatis: six
Kuupäev: 23. February 2013, kl 19.38

Hakkaks siis järgmisest nädalast pihta. Kui kaalumine reedel, siis algkaaluks peaks panema eilse kaalu. Ja otsustama, kas ja mis andmeid me veel anname (vanus, pikkus jne). Ega ma päris täpselt pole aru saanud, mismoodi see asi siin käib - et kas me peame nüüd uue teema tegema Duell: *miski nimi*. Ja siis veel see tabel ... Enamusel tundub olevat Google docs'is tehtud, mõnel lihtsalt Exceli copy-paste.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Saatis: kr9
Kuupäev: 24. February 2013, kl 18.53

Ok, aga teeks äkki duelli nii, et näiteks mingiks ajaks, nt 1.mai on igal eesmärk palju maha tahab võtta ka. kas keegi on kes tahab tabelit koostada. minu reedesed andmed on siis sellised:
Pikkus-173
Kaal 116
Eesmärk on maha saada 1.maiks -16 kg (see vist küll liiga ulmeline arv confused smiley)
Üldine eesmärk oleks tegelikult 75 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Saatis: anita13
Kuupäev: 26. February 2013, kl 10.24

Tere smiling smiley


Minu reedesed andmed on:
Pikkus 172cm
Kaal 92,4
Eesmärk siis oleks 1.maiks oleks miinus 10kg(82,4kg). Ma arvan,et seda võib-olla on ikka palju tahetud,aga tubliks tuleks hakata. Vanust mul 34a ja elan maal ning trennis kuskil ei käi. Käin palju matkadel ja alustasin suusatamisega(pole koolist saadik suusatanud). Kodus ikka üritan trenažöörrattaga väntata. Ma ka täpselt ei tea seda tabeli tegemist,ma natuke uurin seda.

Ilusat päeva hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Saatis: lola54
Kuupäev: 26. February 2013, kl 12.10

Hei, liitun hea meelega! Kaalun 108 kg ja minu eesmärk on 1. maiks langetada kaalu 10 kg. Koos toimetades on tulemused paremad. Siin ka koht kus oma saavutustega hiilata või lohutamatult halada. Siis saavad teised lohutada ja oma nippe jagada, lahe. Kahjuks ei ole ma varem duellitanud ning ei oska tabeli osas (see vist miskit tulemuste kaardistamise moodi igal nädalal)aidata. Õnnelikku päeva smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Saatis: kr9
Kuupäev: 26. February 2013, kl 15.36

Proovisin Excelis mingisuguse algelise tabeli teha, kes oskab võib parema teha, lihtsalt et midagi olemas oleks. Teeme siis, et lõppkuupäev on 3.mai, sest see on siis reedene päev. Aga exceli tabelit ma siia lisada ei oskagi confused smiley ja siis selline ettepanek, et kui on aega, siis võiks kirjutada igaüks, kuidas nad oma eesmärki suudavad täita, mida selleks teha. kuidas toitute ja treenite smiling smiley nagu anita13 juba natuke kirjutas smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Kuupäev: 26. February 2013, kl 17.15

Hei! Mina liituks ka hea meelega. Alustasin reedel ja kaaluks oli 115kg. Üritaks siis 3. maiks 99kg kätte saada eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Saatis: six
Kuupäev: 26. February 2013, kl 18.36

Tere kõigile!
Mul sel nädalal tööl hirmus kiire ja arvutisse eriti ei satu. Reede hommikul üritan siiski oma näidu ära saata.
Eelmisel reedel näitas kaal 100,5, pikkust on 165. Lõppeesmärk oleks ideaalis 65 (nii palju kaalusin viimati 10 aastat tagasi, kuldsetes kolmekümnendates smiling smiley), aga oleksin rahul ka 75-ga. 3.maiks võiks 8 ette saada, näiteks 89. Kui läheb rohkem, on tore, aga esialgu ei julge väga suurt eesmärki püstitada, kuna iseloom on mul nõrk. Alla plaanin võtta põhiliselt ikka toitumise jälgimisega - tavaliselt probleem selles, et kui üles ei kirjuta, kipuvad kogused üle käte minema. Ja eks ma nüüd üritan natuke vaadata ka, mida suhu pistan. Vähemalt süsivesikuid piirata.
Trenni minna ei kavatse, vähemalt esialgu mitte. Õnneks on mul kodus üks pisike personaaltreener, keda peab kolm korda päevas jalutama, nii et tund-paar kõndimist mahub igasse päeva.

PS Valmis Exceli saab lisada lihtsalt copy-paste'iga. Kui link panna, siis peaks ilmselt google docs'is tegema

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Saatis: Stellah
Kuupäev: 26. February 2013, kl 18.40

Kas võiksin ka ühineda?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Saatis: kr9
Kuupäev: 27. February 2013, kl 08.13

Ikka võib ühineda smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Saatis: lola54
Kuupäev: 27. February 2013, kl 09.55

Hommik, kõigile !
Alustasin eile nii oma toiduvaliku ülevaatamise kui ka trenniga. Mul on eelmise aasta kevadest tegelikult väga hea kogemus. Võtsin kaheksa kuuga maha 28 kg ja seda ainult õige toiduvaliku ja liikumisega. Kõndisin iga päev 8- 12 km, tempoga, et sain kaaslasega mõnusalt jutt ajada. Kaasla(sed)ne on vajalik, üksi väga raske ja ausalt öeldes igav kah. Toidusedeli vaatas üle minu perearst ja kontrollis ka kõiki minu tervisenäitajaid, samuti tegin koormustesti. Aga kahjuks ei jätkunud mul tahtejõudu edasi toimetada, tagasi tuli 8 kg. Loodan, et saan koos meeskonnaga paremini hakkama. Minu soovitus on kõigile: kuna meie kehakaal on kopsakas, siis palun kindlasti enne alustamist pidage nõu oma perearstiga ja laske kõik olulised tervisenäitajad üle kontrollida. Suure kehakaalu tulemusel võib tekkida kõrge vererõhk ja kolesterool ning veresuhkur paigast ära. Meie ettevõtmise üldine eesmärk ei ole kehakaalu vähenemine vaid ennekõike siiski hea tervis. Edu meile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Saatis: anita13
Kuupäev: 28. February 2013, kl 19.05

Tere kõigile spinning smiley sticking its tongue out

Ootan põnevusega homset kaalumist,pole terve nädal ju kaalul käinud. Äkki on midagi rõõmusavat hot smiley
Minul tulid lisakilod rasedusega,võtsin juurde üle 20kg ja enam ei taha kuidagi alla minna. Tüdruk saab juba kolm,oleks juba aeg tagasi oma normaalse kaalu juurde minna(enne olin 65kg). Pean tubliks hakkama ja loodan,et koos on meil põhjust pingutada smiling smiley

Edu homseks ja ilusaid miinused thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Saatis: six
Kuupäev: 28. February 2013, kl 19.52

Mina ei taha homme üldse kaalule minna, sest kuigi ma olen terve nädala väga korralikult toitunud ja meeletult ringi jooksnud, seisab kaal jonnakalt ühe koha peal paigas. Täna olin juba lausa tige. Ja seda ma ka ei suuda, et nädal aega end ei kaaluks. Ikka iga päev on vaja kaalule ronida ja siis stressata sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Saatis: kr9
Kuupäev: 28. February 2013, kl 20.23

Mina ka ei oota homset, kuna see nädal ei suutnud ma end siiski käsile võtta confused smiley Minu ülekilod on tulnud aastatega, algul hormoonidega 20, siis rasedusega omad kilod ja nüüd koduse eluviisiga jälle oma. Lahti saada on jube keeruline, kuna armastan magusat väga. Igal juhul järgmise nädala ma proovin kindlasti paremini, kuna eesmärk on siiski alla võtta smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Kuupäev: 28. February 2013, kl 22.02

Tere!

Liituks ka uuesti duelliga, kui veel mahub

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Saatis: six
Kuupäev: 01. March 2013, kl 06.54

No nii, nagu kartsin, siis tulebki mul kohe esimesel nädalal tabelisse ümmargune null ehk siis tänane kaal 100,5. Aga positiivse poole pealt ka midagi - vööümbermõõt kahanenud suisa 2 cm smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Saatis: kr9
Kuupäev: 01. March 2013, kl 07.38

Minul 115,5 nii et pool kilo siiski on maha läinud. Tervisennekõike, ikka mahub smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Kuupäev: 01. March 2013, kl 07.58

Minu jaoks ilus uudis - 113,2 ehk siis -1,8kg smiling smiley Motivatsioon on nii laes, et anna olla smiling smiley

Natuke enesetutvustust ka, mis esimeses postituses tegemata jäi. Vanust 35 aastat, hetkel spetsiaalselt kuskil spordiklubis trenni ei tee ja kaal on kogunenud mitte rasedustega vaid istuva töö ja tohutu söögiisu abil grinning smiley Kuigi ma tõesti ise uskusin, et ma liigutan ennast oma suures aias mütates tohutult ja nii palju ju ikka ei söö..siis ausalt öeldes mind tabas kerge shokk, kui nüüd kõiki oma kaloreid kirja panema hakkasin ja selgus, et ma olen juba aaaastaid tohutult kaloreid ülemanustanud. Juba hommikusöökidega olen ma oma päeva kalorid ilusti ületanud smiling smiley Aga nüüd on sellega siis kõik, võtsin ennast käsile smiling smiley Ja muidugi pean ma kiitma oma superperet, kes on mulle suureks toeks olnud sel esimesel nädalal - mees ja lapsed, kellel igasugune kaaluprobleem puudub, on nõus minu toetuseks sööma samu toite, mis mina ning lubasid tulla mulle rattasõidul ja kepikõnnil seltsiks ja toekssmiling smiley

Kõigile ilusaid langusnumbreid soovides winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Saatis: anita13
Kuupäev: 01. March 2013, kl 12.39

Mina täitsa rahul 90,5kg, -1,9kg hot smiley Motivatsiooni tuli kohe juurde,homme lähen matkale.
Ma kaks aastat tagasi duellitasin ka siin siis võtsin 8kg alla,aga kahjuks pärast tulid tagasi kõik kilod. Eelmine suvi just tuli juurde,kuigi liigun ja teen füüsilist suht palju,eks keha ole harjunud sellise koormusega sad smiley Ma pean ikka oma toitumist jälgima,palju nagu ei söö,aga mõned nõrkused on. Olen täielik juustusõltlane ja see annab ju hästi kaloreid.

Oleme edasi tublid winking smiley
Ilusat nädalavahetust kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Saatis: kr9
Kuupäev: 02. March 2013, kl 12.07

Ma ei saa mitte kuidagi selle tabeli lisamisega hakkama, proovin igat moodi, aga..

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Kuupäev: 02. March 2013, kl 14.14

Kas excelist siia copida ei lase?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Kuupäev: 02. March 2013, kl 15.49

Hei, minu andmed siis vanus 36, kaal 104,4 pikkus 185, kilod on kogunenud nii raseduse,istuva töö kui ka mitte liigutamisega. olen püüdnud korduvalt alandada kaalu, aga kui teatud maalt alla ei lähe enam, siis motivatsioon kaob. hetkel ma enam kaaluabi ei pikenda, proovin niisama,aga kui ikka ei saa, siis tasun uuesti.eesmärk- esmalt püsida duellisspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Saatis: kriguli
Kuupäev: 03. March 2013, kl 11.31

Hei! sooviksin ka liituda kaalu 118 ja pikkust 171 cm, kuskilt peaks ehk alustama!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Kuupäev: 03. March 2013, kl 14.36

Tere.
Hetk tagasi leidsin teie duelli ja liituksin ka kui veel mahub. Ülekaal on tulnud rasedustega, vähesest liikumisest ja muidugi heast söögiisust. Kohutavalt armastan magusat.
Olen mitu korda olnud üksiküritaja ja edutult. Kaalusin mõni aeg tagasi 124kg ja ainult elumuutus viis mind 5-6 kuuga 103-104kg peale.kg. Nüüd olen õnneks püsinud selles kaalus ligemale aasta. Tahan saada oma normaalset kaalu tagasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Kuupäev: 05. March 2013, kl 23.18

Soovisin ka teiega liituda, aga olin vahepeal eemal ja pole saanud kirjutada siia. Pikkus siis 169 ja kaalu kogunenud aastatega 103kilo. Pean ennast käsile võtma aga kuidagi ei ole seda motivatsiooni leidnud. Kui ühel päeval olen tubli siis sealsamas jälle patustan. Ja kuidagi raske on ennast ka välja reipalt liikuma sundida. Kuidas teil motivatsiooniga lood on?

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 1234Järgmine
Asukoht: 1 / 4


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.