Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234
Asukoht: 4 / 4
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Saatis: six
Kuupäev: 05. May 2013, kl 06.57

No jätkame siis kasvõi kolmekesi. Teeme uue teema (inspireerivad pealkirjad teretulnud smiling smiley ) ja anita13 puhastab tabeli. Minu eesmärgiks oleks maha saada vähemalt 20 kg, seda siis sõltumata ajast. Ideaal oleks -30, aga ma olen realistlik, seda kaalu ei saavuta ma ilmselt enam kunagi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Kuupäev: 06. May 2013, kl 09.28

Tervitus, kullakesed! Ma ei oska pealkirja suhtes miskit nõu anda, pange talle ise uus nimi grinning smiley Kas paneme ainult eesmärgid või mingi aja ka? Kui lühiajalisem duellike, siis ma jätaks mina oma vana eesmärgi ehk siis 99kg - no tahaks irrrmsast vähemalt kahekohalist numbrit kaalul näha, eks siis hiljem saab tasapisi edasi rühkida grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Saatis: anita13
Kuupäev: 07. May 2013, kl 09.31

Tere!

Paneks mingi aja ka,äkki augusti algus,kui teile sobib. Mina panen eesmärgiks omale 79kg. Äkki paneks pealkirjaks: Kolm kanget Eesti naist smiling smiley või,kellegil parem mõte. Eile sai rattaga juba 28 km sõidetud. Täna peaks sama palju tulema. Lähen lapsele rattaga lasteaeda järgi. Tunnen,et olen hakkamist täis. Eile isegi keeldusin klaasist veinist smiling smiley Kaalule ei lähe enne,kui reede hommikul. Ma arvan,et võib isegi pluss tulla. Kuna üritan nüüd rattaga palju sõita siis on normaalne,et alguses lööb väikse plussi üles.

Tegusat nädalat teile hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Saatis: six
Kuupäev: 11. May 2013, kl 06.29

Võib ju võtta selle duelli lõppajaks septembri alguse. Mul augustis puhkus, äkki natuke distsiplineerib smiling smiley Ja nimeks siis näiteks Sügiseks saledaks. See selline enam-vähem neutraalne - äkki mõni uus tahab veel liituda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Sügiseks saledaks
Saatis: anita13
Kuupäev: 13. May 2013, kl 09.17

Tere!

Reedel näitas kaal 89kg,eile oli veel suuremas plussis. Eelmine nädal oli tõeline spordinädal,kokku siis sai vändatud 165km,esimese nädala kohta pole paha. Laupäeval sai ka osaleda jalgsimatkal(umbes 8-9km). Eile sai ka emadepäeva pidustustel ainult klaas veini juua,kuna oli plaan ikka õhtu rattasõit ettevõtta. Hetkel motivatsioon laes ja üritan jätkata samas vaimus. Puhastasin tabeli ja lisan kuu kaupa juurde ridasi,enda andmed kirjas. Paluks reedest kaalu ja eesmärki smiling smiley

[docs.google.com]

Ilusat nädalat hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Saatis: anita13
Kuupäev: 13. May 2013, kl 09.19

Vaatan,et pealkirja muuta ei saa. Ainult minu sõnumile tuli uus pealkiri.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Saatis: six
Kuupäev: 13. May 2013, kl 18.43

Nojah, ma arvasingi, et me peaks sel juhul üldse uue teema tegema. Aga mina reedese seisuga ikka nullis. Ja eesmärk septembriks võiks olla 85. Unistada ju võib grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Saatis: six
Kuupäev: 17. May 2013, kl 07.13

Ma tegin nüüd uue teema: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks. Ma ei pannud nimelt "saledaks", sest sinna annab veel minna. No vähemalt kolmanda duelli jagu smiling smiley. Pange siis tänased tulemused juba selle teema alla. Loodetavasti sobib.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234
Asukoht: 4 / 4


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.