Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2
Otsin kaaslasi duellile
Kuupäev: 29. March 2013, kl 10.43

Lugesin teemasid, aga kõik duellid juba käivad... tahaks kellegagi kampa lüüa, et suveks saledaks saada. Minu mõõdud: 173cm, 77kg. Pole elusees nii paks olnud. Tavaline kaal seal 70ne ümber alati olnud. Nüüd juhtus, et 5 kg tuli 3 kuuga... Appi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslasi duellile
Saatis: Dininu
Kuupäev: 30. March 2013, kl 20.58

Ma tahaksin liituda. Olen 165 cm ja kaalun 71 kg. Kas sobib?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslasi duellile
Saatis: janne28
Kuupäev: 31. March 2013, kl 12.02

Liituks ka olen 164 ja 71 kilo. Eesmärk kolme kuuga -10 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslasi duellile
Kuupäev: 31. March 2013, kl 23.21

Mina võin ka teiega liituda, kuigi olen juba mõnes duellis. Seltsis ikka segasem smiling smiley Hetkeseis 163 cm ja 69 kg. I eesmärk 63 kg, II eesmärk 60 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslasi duellile
Saatis: rebazeke
Kuupäev: 01. April 2013, kl 14.37

liituks samuti. olen 157cm ja 66 kg. I eesmärk oleks 63, II 60

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslasi duellile
Saatis: Punsi
Kuupäev: 01. April 2013, kl 14.40

Tere!
Mina sooviks ka liituda - olen 164 ja 63 kg. Kaalu on küll vähem kui teistel aga tahaks ikkagi kampa lüüa smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslasi duellile
Kuupäev: 01. April 2013, kl 15.44

Väga rõõmustav, et nii sarnased oleme numbrite poolest smiling smiley Millal alustame ja kas nime suhtes ettepanekuid on?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslasi duellile
Kuupäev: 01. April 2013, kl 16.34

Oi kui paljud tahavad kõhnaks saada :-) Kas keegi teist tabelit oskab teha? Ma vaatasin siin ringi, et väga keerukad on osadel need tabelid...

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslasi duellile
Kuupäev: 01. April 2013, kl 16.38

Kas see duellitamine on selline anonüümne või räägime sissejuhatuseks endast kaa?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslasi duellile
Saatis: ifik
Kuupäev: 01. April 2013, kl 19.48

Mina tahaks ka kampa lüüa, olen küll duellitanud, aga minu kaasduellitaja on ära kadunud, ilmselt eesmärk käes.
Mul pikkust 162 ,kaal 74, eesmärk -10 kg suveks.

Mis arvate?

Päikest ja edu meile

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslasi duellile
Kuupäev: 01. April 2013, kl 21.13

Igatahes võtame kampa, karta on, et keegi võib ikka vahepeal kaduma minna, siis ongi parem kui meid rohkem. Pakkuge siis pealkirju meie üritusele.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslasi duellile
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 02. April 2013, kl 13.22

Tere! Kas võib ka teiega kampa lüüa? Olen teist küll palju suurem aga pikkuse poolest samasse kanti.Kui saaks kaaluga sinnamaani kust teie alustate,oleks juba seitsmendas taevas!
Olen siis 165cm ja 88,8kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslasi duellile
Kuupäev: 02. April 2013, kl 18.11

Ma võin püüda tabeli valmis teha. smiling smiley Aga millal alustame ja kas kaalumispäevaks sobib reede, nagu duellireeglites kirjas? Paneks siis selle reede kaalud algkaaluks või mis?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslasi duellile
Kuupäev: 02. April 2013, kl 18.14

Ifik, Sinu duellikaaslane on ilmselt siia teemasse kolinud: Saledad pontsikud winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslasi duellile
Kuupäev: 02. April 2013, kl 19.40

Mis meil siis nimeks saab? Reedesed kaalud sobivad küll. Ma reedel saan teada, kas mu esimene nädal on vilja kandnud siin... Kas me määrame mingi orienteeruva lõpu kaa duellile? Või vahefiniši? Või kestab seni kuni kõigil ideaalkaal käes? Mul oleks mai lõpuks vaja ikka ilus olla juba :-)

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslasi duellile
Saatis: ifik
Kuupäev: 02. April 2013, kl 20.12

Super, oluline, et küljetunne oleks, tore, kui ka vanad tuttavad kohal, aga mida rohkem meid on, seda suurem võitlusvaim.

Anname siis reedel stardi. Mul mai lõpus sünna, seega tahaksin kangesti oma kleiti sisse pugeda ja mis olekski parim kink, kui endaga rahul oled ja tahad ennast peeglist ka vaadata.

I kaalumine 05.04, siis jääb aega 7 nädalat, seega 10 kg all ehk peaksin 0,700 gr nädalas alla võtma, mis tundub suhteliselt reaalsena. Kuigi jah, minu kogemus on nädalas 1-1,5kg alla võtta ning nädalavahetusel 2-2,5 kg juurde võtta, seega koguaeg on tiksunud +1 kg otsa ja nüüd on ahastus peal, kuidas ma ennast niiiiii käest lasknud olen.

Aga positiivse inimesena, usun, et saan hakkama, eriti, kui me koos üksteist innustame, siis suvel saame juba teistele eeskujuks olla. On jusmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslasi duellile
Saatis: ifik
Kuupäev: 02. April 2013, kl 20.17

Ah jah , nimi, kui teised ka mai lõpuks eesmärgi maha panevad, pakun "maijooks", kuna registreerisin ennas sinna ,aga sellise paksukesena ei jõua ma ennast ju liigutada, seega 18.05-ks pean enamvähem vormis olema, aga mai lõpuks kaalu ka korda saama.

Mis nimevariandid veel oleksid? Olen kõigega nõus, oluline, et keegi tabelit oskaks teha, mina ei oska.

Päikest ja edu meile

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslasi duellile
Kuupäev: 02. April 2013, kl 21.51

Maijooks on küll kihvt nimi! Kas paneme siis esimese finiši mai lõpuga?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslasi duellile
Kuupäev: 03. April 2013, kl 08.15

Las olla jah maijooks need "suveks saledaks" on nii magedad :-) Mai lõpp esimene finiš jah.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslasi duellile
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 03. April 2013, kl 09.00

Maijooks sobib küll.Ise mõlgutan mõtteid minna Ööjooksule juuni alguses aga sellise kaaluga ennast liigutada küll ei jaksa.Selleks ajaks 10kg kergemana ehk pean ikka vastu smiling smiley
Nädala sees on kuidagi palju lihtsam kaalu ja söömisi jälgida aga nii kui tuleb nädalavahetus ja pere kõik kodus on asi niiiiii raske.
Ise paneks algkaaluks oma esmaspäevase (01.04.) kaalu,sest alustasin siis.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslasi duellile
Saatis: Dejavu
Kuupäev: 03. April 2013, kl 09.16

Ühineks ka duelliga. Vaatasin ka muid duelle, kuid seal osad soovivad mai alguses loobuda ainult paarist kilost, nii et ma ei sobiks nende hulka smiling smiley.
Alustasin eelmisel esmaspäeval iseseisvalt ja praeguseks on kadunud 1,5 kg. Alustasin 66 kg pealt.
Hetkekaal on 64,5 kg, pikkus 164-165 cm, vanus 30 ja 3 last. Olen viimased 12 a kaalunud jämedalt vahemikus 62-65 kg (väljaarvatud raseduse aeg muidugi smiling smiley )
Esimene eesmärk oleks saada 59,9 kg ja teine eesmärk sõltub sellest milline ma siis välja näen smiling smiley
Olen varem ka sellele kaalule saanud, kuid siis kuidagi minna lasknud ja siis ikka aastaga kukun jälle sinna 64-65 peale tagasi.
Seekord mõtted tõsisemad.
Võimalik, et soovin püüda ka sinna 56-57 kg kanti, kuid tark ei torma ja esialgu ei ole see eesmärk omaette.

Ma päris 100% kaaluabist ei lähtu, mul oma versioon, kuidas toitun, kuna ainevahetus hea ja oma keha tunnen, erinevaid toitumise korrigeerimisi olen aegajalt teinud ja tean kuidas ja millele mu keha reageerib. Kuna ma armastan head toitu, siis seda pole vaja karta, et ma oma keha nälga jätan smiling smiley
2 a tagasi tegin ka Dukan dieeti, mille kohandasin enda jaoks, a la iga päev lisasin menüüsse peotäis komme või shokolaadi, kuna minu keha ilma süsikateta ei funktsioneeri. Lihasõbrana oli seda kerge pidada ja -6 kg sain vist mingi 5 nädalaga.
Kuna valmistan oma suurele perele toitu, siis eriskummalisi dieete ei viitsi pidada, kuna minu jaoks on keeruline perega totaalset erinevat toitu süüa ja valmistada, nii et lähtun pere vajadustest ja kohandan oma menüüd selle järgi.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Dejavu 03.04.2013 09.19.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslasi duellile
Kuupäev: 03. April 2013, kl 10.58

Teen siis õhtul tabeli ära?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslasi duellile
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 03. April 2013, kl 12.31

Jah smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslasi duellile
Kuupäev: 03. April 2013, kl 12.34

Tee õhtul tabel jah.

Tere Dejavu! Mul kaa kolm last, eks natuke on mu kehaprobleemid sellega seotud kaa - need kolm sain ma põhimõtteliselt kolme aastaga :-) Tüdruk on praeguseks 5 , kaksikud poisid üle 2 natuke.
Ma olen kogu oma elu olnud kusagil 72 kandis oma kaaluga, vaid vanuses 25-26 kaalusin 64 - sain saledaks peale dramaatilist lahkuminekut. Peale lapsi saavutasin oma 72 jälle suhteliselt kiirelt, pealt tütart olin vahepeal isegi 68. Nüüd võtsin järsku juurde 5 kg - ilmselt pikemaaegne magamatus ja talvine toas istumine on seal taga. Võibolla pisut ka hormoonid - kolm kuud tagasi lasin panna Mirena spiraali, sealt edasi näonahk väga nässus ja need kilod...
Ma alustasin eelmisel neljapäeval algkaaluga 77kg (my god!), reede hommikuks saan teada, mismoodi see mõjunud on.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslasi duellile
Kuupäev: 03. April 2013, kl 12.36

Hatugirl - Rakverre ööjooksule? Me eelmine aasta käisime perega - jooksin 5km kaksikute vankriga :-)

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslasi duellile
Saatis: Dejavu
Kuupäev: 03. April 2013, kl 14.08

Siplegasiilike: mul ka Mirena, saab 3 aastat see sügis täis ja ei kurda selle üle.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslasi duellile
Kuupäev: 03. April 2013, kl 16.55

Dejavu: Ma loodan, et mul ka lihtsalt kohanemisaeg vms. Ehk läheb millalgi normaalsemaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslasi duellile
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 03. April 2013, kl 20.01

sipelgasiilike - Rakverre jah.
Ma lasin ka omale 2ndl tagasi Mirena panna.Enne seda võtsin cerazette tbl ja nendega tuli 8kg juurde.
Lapsi minul siis neli.Kõige vanem 8a,siis 5a ja 3a ning noorim saab kohe 7 kuuseks.Ise olen 27a.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslasi duellile
Saatis: AnnRoos
Kuupäev: 03. April 2013, kl 20.11

sipelgasiilike kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Lugesin teemasid, aga kõik duellid juba
> käivad... tahaks kellegagi kampa lüüa, et
> suveks saledaks saada. Minu mõõdud: 173cm, 77kg.
> Pole elusees nii paks olnud. Tavaline kaal seal
> 70ne ümber alati olnud. Nüüd juhtus, et 5 kg
> tuli 3 kuuga... Appi.

Soovin samuti kampa lüüa kui veel võimalik. Hetke kaal 75 kg, soovin 3 kuuga - 15 kg kaotada. Põhiline eesmärk on oma keha/vaim tervislikku ja aktiivse eluviisiga taas ära harjutada ning see oma elustiiliks muuta. Hetkel teebki selle raskeks kodune tegevusetu eluviis - ühesõnaga on tegu motivatsiooni puudumisega, seega loodangi et lööme kõik kampa ja jagame koos oma muresi ja rõõme/edu jne smiling smiley

Ilusat aktiivset ning päikselist kevadpäeva!

Parimat Ann winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaaslasi duellile
Kuupäev: 03. April 2013, kl 21.15

Tegin tabeli ära ja uus teema asub siin: Duell: Maijooks

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.