Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 1234567Järgmine
Asukoht: 1 / 7
DUELL: MAIJOOKS
Kuupäev: 03. April 2013, kl 21.14

Tere kõigile! Siia teemasse siis palun edaspidi kõikide maijooksikute rõõmud ja mured smiling smiley

TABEL

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Kuupäev: 03. April 2013, kl 21.22

Palun lisage siis puuduolevad andmed ise.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: ifik
Kuupäev: 03. April 2013, kl 22.44

Vau, kui tubli Sa oledthumbs up

Tahtsin oma eesmärgi sisse panna, aga ei saanud kirjutada. Samuti allpool olev graafiku kohta ei ole lõpuni, just enne mind lõppeb ära.

Juhenda palun , kuidas täita saaksin, reede ju kohe tulemas, nii põnev.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: lõvitar
Kuupäev: 03. April 2013, kl 23.16

Tervitus!

Sooviksin teie kambaga liituda ja mai lõpuks õnnelik olla. Ideaalkaaluks on 52kg. Minu needus on see, et iga päev alustan dieeti, mis lõppeb alati õhtul ülesöömise ja sellele järgneva masendusega sad smiley Praegugi leban, mossitan ja valutan kõhtu, kuna pugisin üle end. Nii ei saa ju enam, krt mis elu see on!
Kuidas saaksin end tabelisse lisada? Algkaal on mul 62 kg ja sooviksin siis 7 nädala jooksul 10 kg pekki maha saada.

Päikest! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: Punsi
Kuupäev: 04. April 2013, kl 00.00

Oi kui uhke graafik! Tubli!!
Aga seleta jah kuidas seda täita saab.. mina ka hetkel sellega hakkama ei saanud.
Minu eesmärgiks on kaaluda 53 kg - kui keegi saab tabelit täita siis võiks selle sinna minu nime taha kirja panna smiling smiley

Pluss, mul oleks graafiku suhtes üks pisike ettepanek - äkki muudaks värvid natukene heledamaks/mahedamaks sest see erk punane teeb silmadele natukene liiga. eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Kuupäev: 04. April 2013, kl 08.05

Metsik tabel, kuidas ma täita saan?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Kuupäev: 04. April 2013, kl 08.06

Punsi: ega Sa päevläbi ei pea vaatama seda tabelit :-)))))) Kuigi jah, eks ta motiveeriv on küll.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 04. April 2013, kl 08.27

Võimas tabel tõesti! Kahju,et täita ei oska sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: Dejavu
Kuupäev: 04. April 2013, kl 08.41

Samuti ei saa tabelit täita. Paneks oma eesmärgiks 57,2 kg, eks näis, kuidas siis õnnestub.
Kas homsest läheb siis käima?
Mul tänane kaal 64,0 smiling smiley umbes 2 nädalaga 2 kg lännu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: Dejavu
Kuupäev: 04. April 2013, kl 08.50

Tahtsin veel oma eelmisele postitusele lisada, et tarbin rohkem valku ja vähem süsivesikuid kui kaaluabi ette näeb.

Mingil põhjusel oma eelmist postitust muuta ei saa.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Kuupäev: 04. April 2013, kl 09.15

Proovin kohe tabelit muuta nii, et saaksite ise täita.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Kuupäev: 04. April 2013, kl 09.25

Kahjuks ei leia praegu seda kohta, kust saan avalikuks teha, püüan õhtul edasi uurida. Sisestan seni siis teie andmed ise tabelisse, kui muudetud saan. Palun kirjutage siis oma pikkus, praegune kaal ja eesmärk.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kadri2406 04.04.2013 09.27.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 04. April 2013, kl 09.52

Minu eesmärk 78kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: Punsi
Kuupäev: 04. April 2013, kl 09.55

sipelgasiilike tegin kõigest pisikese tagasihoidliku ettepaneku tabeli parendamisele. See, kui kaua ma tabelit vaatan või vaatama hakkan, ei ole antud juhul küll määrav winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Kuupäev: 04. April 2013, kl 11.33

Tere!

Kas ma tohin ka ühineda? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Kuupäev: 04. April 2013, kl 11.37

Ikka võid. Kirjuta palun oma pikkus, praegune kaal ja eesmärk. Muutsin värve ka, võibolla on parem tõesti winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Kuupäev: 04. April 2013, kl 12.52

Punsi: Nalja tegin. Muidugi võib värve muuta, kui see on võimalik. Mina olen väga tabelikauge inimene, eks autor teab paremini.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Kuupäev: 04. April 2013, kl 12.53

Minu eesmärk mille võib tabelisse panna on 70kg

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Kuupäev: 04. April 2013, kl 12.54

Tahaks juba kaaluda, aga ootan homset...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: ifik
Kuupäev: 04. April 2013, kl 13.47

Minu eesmärk on 62 kg, siis olen sama raske kui pikkust. Ehk siis ideaal oleks - 12-13kg.

Täna on mul borjomipäeva- kaduneljapäev ja äkki puhastab organismi ka, et alustada puhtalt lehelt.

Homseni siis

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: Punsi
Kuupäev: 04. April 2013, kl 19.54

Kas keegi teist trenni ka teeb või ainult dieeditab?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: anny22
Kuupäev: 04. April 2013, kl 22.23

Tere! Liituks ka teiega. Mul pikkust 173cm ja kaalu 67-68 kg (homme tean täpsemalt). Eesmärk suveks 62 winking smiley trenni teen ka-jooksen jms. Maijooksule ka plaanis minna. Samuti Viljandi ja veel mõnele suuremale jooksupeole..
winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: Ida
Kuupäev: 05. April 2013, kl 06.23

Tere!

Palun ka luba liituda! Mai lõpus on ka minu sünnipäev ning 10 kg selleks puhkus maha saada oleks IDEAALNE!

Algne kaal 82,8kg eesmärk 73kg, pikkus 168cm.

Head, Ida

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Kuupäev: 05. April 2013, kl 06.29

Minu tänahommikune kaal 75,1 kg !

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Kuupäev: 05. April 2013, kl 06.39

Punsi: Minu trenn on kodus kaksikute tassimine ja kantseldamine. Poleks reaalne kodust välja pääseda mitu korda nädalas trenni, selleks oleks kolmele lapsele hoidjat vaja. Niigi töö pärast käin ära, siis vanaemad rakkes.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: anny22
Kuupäev: 05. April 2013, kl 08.04

Hommik!
Mina täna 67, 9 confused smiley Ilusat nädalavahetust kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 05. April 2013, kl 08.18

Hommikust!
Minu tänane kaal on 87,9kg.Pole paha tulemus nelja päeva kohta.Ees on ootamas aga minu suurim komistuskivi - nädalavahetus.Loodan siiski ilusti plaanist kinni pidada.
Mina kuskil trennis ei käi.Vahest õhtuti sõidan vaid trenažööril u 30min.Ootan kuni majaesine metsavahe tee ära sulab,siis saab kärutama minna smiling smiley Praegu on selline sopp peal,et isegi autoga on keeruline läbi pääseda.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: ifik
Kuupäev: 05. April 2013, kl 08.48

Mina käin trennis esmaspäeviti shindos ja teisipäev, reede, pühapäev shaipingus. Nii olen viimased 2 aastat käinud, aga mis langeda ei taha, on kaal, tõsi, nädalavahetused algavad tavaliselt veini ja mingi hea toiduga. Mu mees on meeletu gurmaan, tavaliselt vaatame reede õhtul oma lemmikkokaraamatud läbi, laupäeva hommikune tuur keskturg-stoca-selver ja koju ning siis läheb lahti- kokkamine nimelt. Vahepeal oli mul eksamite periood, siis lootsin, et võtan äkki alla, aga kus sa sellega , mees ja poeg vaaritasid nii häid toite, tütar tegi megahäid smuutisid ja lõpuks oligi, 4 kuuga olen võtnud 8 kg juurde.

Kui nüüd ilmad ka soojemaks läheksid , saaksin tööl rattaga käia ning kepikõndi teha. Eelmisel suvel käisin hommikuti jooksmas, aga jooks pole minu jaoks, eks massi on ka mida järgi vedada, igal juhul toss oli paari sammu järgi väljas, leidsin, et parem on teha kepikõndi, klapid peas, siis pole segajaid(alguses kohalik parm käis mul sabas ja pakkus suuski, kuna käin ainult keppidega)

Hommikune kaal oli 74,1kg, aga nädala alguses olin 74,9, seega -0,800 mis tähendab, et olen graafikus.

Pea püsti ja edasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: ifik
Kuupäev: 05. April 2013, kl 08.50

Kadri2406: kas said tabelit vaadata, mul ei õnnestunud sisestada?
Pane mu algkaaluks 74,9 ja tänaseks 74,1.

Päikest

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: Dejavu
Kuupäev: 05. April 2013, kl 08.51

Tänahommikune kaal 64,0, samuti ei saa ise sisestada

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 1234567Järgmine
Asukoht: 1 / 7


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.