Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 2 / 7
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: Punsi
Kuupäev: 05. April 2013, kl 08.56

Minu tänane kaal on 62,6 kg. Arvestades seda, et esmaspäeval sõin ennast kurguni täis ja teisipäevalgi ei olnud kõige tublim, on tulemus päris hea! Vähemalt on miinus ees smiling smiley

Mina teen kodus trenni - Jillian Michaels "30 day shred" järgi. Minu jaoks on see üpriski intensiivne ("üpriski" all mõtlen seda, et esimesel päeval oli veremaik suus grinning smiley) aga mõjub väga efektiivselt. Plussiks on ka see, et treeningu kestvus on ainult 30 minutit ehk jääb ära vabandus, et "aega ei ole".

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Kuupäev: 05. April 2013, kl 09.12

Tere! Kahjuks ei ole saanud tabelit avalikuks teha, seega esialgu sisestan andmed ise (tegelen veel avalikuks muutmisega, et saaksite ise muuta). Kuna me alustame täna, siis läheb stardikaaluks ja algkaaluks tänane kaal, et kõigil oleks ühesugune seis.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Kuupäev: 05. April 2013, kl 13.43

Nüüd peaksid kõik saama ise muuta smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: anny22
Kuupäev: 05. April 2013, kl 20.48

Hei teie seal!

Kas olete kõik reaalselt ka Maijooksule minemas? Mina osalen kindlasti ja ikka ajavõtuga jooksul, olen seda juba ei-tea-mitmendat-korda tegemas winking smiley Iga aasta üritan endale "ära teha", eelmisel aastal see ei õnnestunud kahjuks, kuna hilinesin oma lohakuse tõttu kõvasti starti ehk teised juba jooksid mulle vastu, kui mina elu eest stardimaterjalide telki kimasin.. winking smiley Sel aastal olen targem ja lähen juba varakult kohale, et jõuaks ja saaks auto normaalselt pargitud ja stardimaterjalid kätte jne. Jooksin ka sügisel SEB maratonil esimest korda poolmaratoni tongue sticking out smiley sel aastal vist proovin ka sügisel maratoni joosta..näis, kas õnnestub. Terve suvi on ju aega valmistuda. Mu suurimaks mureks on see, et kas põlved vastu peavad, need kipuvad mul joostes valutama hakkama. Selja loodan kiropraktiku abiga peagi korda saada, esimene kord juba oli täitsa ok.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Kuupäev: 06. April 2013, kl 07.17

Mina lähen ööjooksule, see lähemal.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Kuupäev: 06. April 2013, kl 07.33

Kantuna eilse kaalumise positiivsetest emotsioonidest (-1,9kg ikkagi) läksin Triumphi päevitusriideid proovima... aga see pilt oli nii jube, mis mulle peeglist avanes, et tagurdasin sealt välja ruttu. Lubasin, et katse nr kaks osta uued kollased päikad tuleb alles mais. Selleks ajaks peab pekk vöökohalt kadunud olema. Lihtsalt peab. Õudus.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Kuupäev: 07. April 2013, kl 21.57

Tervitused maijooksikutele!
Kas teil on plaanis ka 1.05 maijooksule minna?
Mul on mingi alateadlik hirm ühisstardi ees, seepärast mõtlen, et kui oleks kellegagi koos minna, siis oleks julgem tunne:-) Maksnud veel ei ole ning ei tea kah, kuidas seda numbrit õigesti kinnitada nii, et aega ikka ka kenasti võetaks. Ühesõnaga võistluspaanika täies hoos :-D

Ühesõnaga, oleks aeg kellegagi koos joosta - hooaeg on alles ees, seega kellel on huvi 1) Maijooksule minna ja üksteisel "kätt hoida" 2) Suvel koos pikemaid otsi teha selleks, et tulevikus ehk mõni Maijooksust pikem jooks ka ette võtta- andke palun julgesti märku! Koos on kindlasti julgem ning proffide sõnul paranevad ka tulemused paremini, kui koos trenni teha.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Kuupäev: 08. April 2013, kl 09.49

Tere päikselist esmaspäevahommikut! Tahtsin küsida teie arvamust duelli suhtes: kui me oleme kaalumispäevaks kokku leppinud reedese päeva, aga veel esmaspäeva hommikul on pool tabelit täitmata (või siis andmed siia teemassegi edastamata), siis mida sellest järeldada? Kas me jätame tabelisse need inimesed, kes asja tõsiselt suhtuvad või kuidas edasi lähme? Mind isiklikult häirib selline suhtumine ehk ma ei näe mõtet osaleda, kui ei viitsita kokkulepetest kinni pidada.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Kuupäev: 08. April 2013, kl 11.38

Ma arvan, et need, kes juba esimesel nädalal ei viitsi kaalusid märkida ja siin sõna kaa ei võta, kaovad kohe-kohe nagunii ära. Mina püüan iga hinnaga ka nädalavahetustel siit läbi hüpata ja toite märkida, muidu on varsti järg käest läinud ja söömine vanas rööpas tagasi...
Ühesõnaga Kadri2406, ma olen pm Sinuga nõus.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Kuupäev: 08. April 2013, kl 11.57

Ehk siis, kui teised ka nõus on, siis äkki teeks nii, et kui sel nädalal infot ei ilmu, siis eemaldame need nimed listist? On endal lihtsam jälgida, mis neist tühjadest ridadest ikka hoida smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 08. April 2013, kl 12.03

Tere kaunist nädala algust kõikile!
Vaatasin ka,et JUBA nii paljud pole endast märku andnud.Võiks nt nii teha,et kui selleks reedeks pole ka märku andnud,siis kustutaks tabelist ära.Endal ka parem tabelit jälgida kui pool tühi pole.
Ise suutsin nädalavahetuse enam-vähem õnnelikult seljatada.Laupäeval küll tegin kooki (poja sai 7.kuuseks) ja sõin ise ka mitu tüki aga siis ronisin kohe ka trenažöörile ja sõitsin 10km üsna tempokalt.Lisaks veel pühapäeval korralik leil saunas.
Kahjuks jäi aga väikemees haigeks ja sel nädalal vist õue ei saagisad smiley
Kas te kõik toitute siinse kaaluabi järgi?Ise kunagi proovisin aga kaal ei langenud üldse.Otsisin siis oma vanad kaalujälgijate asjad üles ja toimetan jälle nende punktisüsteemi järgi.Minu puhul toimib see paremini.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: ifik
Kuupäev: 08. April 2013, kl 19.36

Olen nõus, vaatasin ka , et osad puudu, äkki said mujale duellile. Vaatame jah, kui reedel lõunaks ikka poolik, siis eemalda nad. Peame ikka asja tõsiselt suhtuma, ega muidu eesmärki saavuta.
Hommikul kaalusin, no ja muidugi +1 kg, appi, mulle piisab sõnast "nädalavahetus" ja juba kaal kiilub kinni. Aga pole hullu, kui mõnus kamp koos, siis ainult edasi, ei saa ju soiguma jääda, kui teised eest ära lähevad, nii et nüüd astun kaalule reede hommikul ja püüan korralikult toituda ja trenni teha.

Päikest ja edu meile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: Punsi
Kuupäev: 09. April 2013, kl 08.17

Mina olen ka teiega päri, et kes nädal aega reageerinud ei ole - kustutatakse.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Kuupäev: 09. April 2013, kl 09.25

Hommikust. Mulle see süsteem sobib siin paremini kui see kaalujälgijate punktisüsteem. Pakendi peal kalorid kirjas ja siis tead täpselt mida kui palju võib uhu pista. See punktivärk oli mulle natuke segane, käisin kunagi kaa 3 nädalat seal Figuurisõprades. Minu kaal alaneb siin toitumist jälgides kenasti, sõin enne lihtsalt süüdimatult liiga palju...

Nädalavahetusel tegime maal tööd - meil majaehitus pooleli, polnud aega väga söömisega patustada ja liigutada sai piisavalt.
Mul ei edene see vee joomine, no neli klaasi päevas ja paar tassi kohvi ja tee, aga üle selle... hmm, ununeb ja ega eriti ei meeldi kaa kui kõht on vett täis kogu aeg.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Kuupäev: 09. April 2013, kl 09.27

See süsteem siin pakub, et 1 kuuga saan alla võtta 4,6 kg. Mulle tundub see natuke ebareaalne eesmärk, pigem 2 kuuga see kaal... Kuidas Teile? Lubatud kaloraaž sealjuures 1347

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Kuupäev: 09. April 2013, kl 14.40

Ole hea ja arvuta oma baasainevahetuseks kuluv kalorite hulk välja siin: struktuur.net/kcal Kaaluabi ei arvesta Sinu baasainevahetuseks vajalikku kalorinormi ja pakub seega eesmärgi saavutamiseks liiga lühikest tähtaega.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Kuupäev: 09. April 2013, kl 15.35

No mis ma siis nüüd teen, kui see baasainevahetuse asi näitab 1567 kcal ja kaaluabi 1347? Söön siis rohkem lihtsalt?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: Ida
Kuupäev: 09. April 2013, kl 19.16

Mina olen kah oma baasainevahetuse välja arvutanud ning eesmärgi seadnud nii, et sobilik kcal täissaaks (ehk olen pikendanud eesmärgi saavutamise aega). Mulle tundus, et nii on lihtsam jälgida. smiling smiley

Mis puutub kaalujälgijatesse või nüüdsetesse figuurisõpradesse, siis olen minagi selles süsteemis toimetanud. Mulle tegelikult need punktid meeldisid, sest see aitas minu arvates toitu paremini planeerida. Näiteks kui järgi on ainult näiteks 2 punkti, siis sa aimad konkreetselt kui palju sa süüa saad (näiteks 2 viilu leiba, veidi võid, kurki peale ning isegi sinki sinna juurde), aga kui järgi on näiteks 200 kcal siis esimese hooga ei kujuta ma reeglina ette mida selle eest saab. Siis hakkan katsetama. Kaalun ning sisestan ja leian sobivaima hulga toitu, mida manustada. Samas on kaaluabi täpsem, ümaradamist ei toimu. Küll aga tunnen siin puudust isiklikust suhtest ja sellest, et keegi järjepidevalt sind õigel rajal hoiab. Interneti anonüümsusesse on kerge kaduda. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Kuupäev: 09. April 2013, kl 20.30

Sipelgasiilike, jah, sööd rohkem ehk pikendad eesmärgi saavutamise aega nii pikaks kuni annab välja vähemalt baasainevahetuse kalorinormi. Ja mingi aja tagant vaatad seda normi üle, kui oled kaalust alla võtnud, näiteks iga 3 nädala tagant, siis saad tasapisi normi vähendada.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: Liisi_
Kuupäev: 10. April 2013, kl 09.00

Tere!

Kui veel hilja ei ole, sooviks ka liituda dulliga. smiling smiley
Hetkel kaal siis 70kg ja pikkust 168. Eesmärk oleks 63kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: Dejavu
Kuupäev: 10. April 2013, kl 09.22

Sipelgasiilike: ma ütleks vee joomise kohta, et tegelikult ei ole mingi kohustus 2 l endal kurgust alla suruda. See vee joomise vajadus on suhteliselt üle paisutatud. Oleneb kõik organismist, sest osadel inimestel hoiab organism vett kinni ja kui kunstlikult, ilma vajaduseta omale 1,5 l sisse punnida iga päev, siis see võib ka kaalutõusu soodustada. Mina usun seda, et juua tuleb tunde järgi. Toidus on ka meeletult palju vet ja kui rohkem isu pole, siis joogi päevas 3-4 klaasi ja ära sunni ennast.

Mina tellisin endale ühe sportlase käest toitumiskava (teeb väga palju kavasid paljudele inimestele, lisaks ka treeningkavad). See erineb väga palju siin soovitatud normidest ja sobib mulle hästi, kava on ülilihtne jälgida ja kõik tagasiside eelnevate klientide käest on positiivne olnud selle isiku kavade kohta. Söön palju valku ja rasva, vähem süsivesikuid ja tundub et toimib hästi. Kõht on täis, kohustuslik on 4 korda päevas süüa ja lubatud on veel lisaks 2 vahepala. Toidukordasid ära jätta ei tohi. Muideks, kohustuslikku veejoomist selles kavas üldse pole. Ongi kirjas, et joo sisetunde järgi.
Kava olen järginud 2 päeva ja kaotust on -0,5 kg. Praegune seis on 63,5 kg smiling smiley Arvan, et nüüd mingi aeg kaal seisab ja siis langeb edasi.
Kava koostati eesmärgiga vähendada keha rasvaprotsenti. Enesetunne on superhea, väga kerge on olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: lõvitar
Kuupäev: 10. April 2013, kl 21.59

Tere kõik see pere!

Vabandan, et olen ära kadunud, aga internetiga on igavene jama lahti (st. seda ei ole!!!). Loodan, et lähipäevadel saab see probleem likvideeritud smiling smiley Sisestasin enda andmed tabelisse ja olen siiani ikka väga tubli olnud. Alustasin tõsise dieedi ja trenniga. Treening- ja toitumiskava lasin teha juba eelmise aasta suvel, aga alles nüüd olen sellega sõbraks saamas. Teen kodus harjutusi kava järgi aga jooksmist peab kõvasti harjutama tongue sticking out smiley (suitsetaja kops?grinning smiley) Toitumisega on ka siiani kõik OK olnud, olen suutnud ahvatlustest eemale hoida. Jään reedet ootama ja ma LOODAN et mul on siis nett olemasangry smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Kuupäev: 10. April 2013, kl 22.19

Liisi, aga lisa end siis tabelisse, tegin ruumi juurde.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Kuupäev: 11. April 2013, kl 17.33

Homme siis esimene tõehetk. Ise ei oota mingit erilist tulemust, kuna "ootan" lähenevaid "punaseid pühi" ja teadagi, et enne seda on vesi organismis kinni jne. Kahjuks on ka üleüldiselt kaaluseisak tekkinud, organism vajab ilmselt aega, et harjuda. Kõlgun 70,3 juures pikemat aega, parim tulemus oli paar nädalat tagasi 69 sad smiley Teile aga edu ja teed on juba palju puhtamad, tuleks ometi soe ka, et oleks mõnusam liikuda.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: Ida
Kuupäev: 12. April 2013, kl 06.26

Esimese nädala kaalulanguse -1,4! Ma olen kohe üllatunud, aga tean et ega siis järgmised nädalad enam nii edukad tulla ei pruugi. Tore on ikkagi!
Ilusat nädalalõppu ka teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Kuupäev: 12. April 2013, kl 07.16

Hommikust! Minu tänane kaal siis 74,1kg. Üüratu langus ei ole, aga võib vist rahule jääda... Head nädalavahetust kõigile :-)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: lõvitar
Kuupäev: 12. April 2013, kl 07.59

Minu kaal näitas täna 60,4kg. Arvestades, et eile libastusin ja enne magama minekut pugisin müslist kõhu täis, siis olen suht rahul. Edu! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 12. April 2013, kl 08.12

Hommik!
Mul sel nädalal -600g.Võiks ju rohkem olla aga kuna eelmisel nädalal läks ligi kilo ja soovin seekord tasa ja targu alla võtta,siis olen tegelikult rahul.Kui kaal väga kiirelt ei lähe,siis on lootust,et ehk ei tule tagasi ka.
Ühed teksad juba suutsin jalga panna mis enne ei läinud üldse kinnigi smiling bouncing smiley Ja k/s jope istub ka suts paremini seljas.See kõik annab jõudu sama tubli edasi olla.
Edu meile kõigile nädalavahetusel!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: Punsi
Kuupäev: 12. April 2013, kl 09.47

Tere!
Minu nädal ei ole väga paljutõotav olnud - kõigest 200grammi miinust! Süüdi oli nädalavahetus siidrite, pitsa ja šokolaadiga sad smiley
Mis seal ikka, luban järgmine nädal tublim olla! smiling smiley

Siinkohal tahaksin tervitada lõvitari, kes on minuga kõige analoogsemas kaalus ja kelle tubli kaalulangetamine inspireerib mindki rohkem pingutama!! smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Kuupäev: 12. April 2013, kl 10.34

Tere! Muutsin natuke tabelit. Millegipärast piltlik graafik ei funka veel korralikult, püüan sellega tegeleda. Ilusat nädalalõppu!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 2 / 7


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.