Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 5 / 7
Re: DUELL: MAIJOOKS
Kuupäev: 25. April 2013, kl 17.17

Ma mõõdan ikka kõige peenemast kohast :-) Õnneks mul on keha, mis suhteliselt liivakella tüüpi - kõige peenem koht on täpselt nabaga kohakuti, ma oletan, et see ongi vöökoht.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Kuupäev: 25. April 2013, kl 19.34

Jah, sealt läheb minu viimasena midagi maha. Ma olen "õuna"-tüüpi. Probleemsed on siis kõht ja reied, rinnalt ja puusalt kaovad cm nagu nalja. Tahaks loota, et ideaalkaalu poole püüeldes hakkab ükskord ka nendelt probleemsetelt kohtadelt minema.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: Tmaripuu
Kuupäev: 25. April 2013, kl 21.52

Oo, wow, sa oled ju ikka tõeline iidol! Tubli naine! 25 paari aastaga on suurepärane!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: Tmaripuu
Kuupäev: 25. April 2013, kl 21.53

Kadri, see oli sulle winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: Tmaripuu
Kuupäev: 25. April 2013, kl 21.58

Ahjaa, tahtsin kogenumatelt küsida kas "punaste sõprade" nädalal olete kaalulangetamise seisukohalt muutusi täheldanud? Mul on alati kirjeldamatu magusaisu, seega küpsetan ja keedan ja ampsan ka üleliia palju. Seega võiks vist öelda, et see on siis arvestuslik +nädal?!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Kuupäev: 25. April 2013, kl 22.46

Aitäh! Jah, mul on ka siis meeletu magusaisu, olen püüdnud ikka normidesse jääda või siis rohkem liikuda. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: Dejavu
Kuupäev: 26. April 2013, kl 07.50

Minu arust sellel perioodil kaal eriti ei lange, pigem seisab või tõuseb (vahet ei ole kas sööd magusat või mitte). Kui päevad läbi, siis läheb jälle kõik rivisse tagasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Kuupäev: 26. April 2013, kl 08.02

Minul on naljakal kombel nii, et nädal enne päevi keha nagu paistes ja kõht ees ja kaal ei lange(tõuseb), aga see reaalne punane nädal pärast seda tähendab järsku kaalulangust.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: ifik
Kuupäev: 26. April 2013, kl 08.21

Oh, vähemalt väike miinus. Kuidas saaks ka -1 kg nädalas alla?

No loodan, et kui saavutan oma eesmärgi, siis oskan seda ka paremini hoida. 3.a. tagasi võtsin 12 kg alla 1/2 aastaga, siis oli tunne, et miski ei mõju enam kaalule, aga võta näpust. 3.a.-ga +15 kg, seega +3kg sain veel juurde.

See oli õpetuseks, et kui oled sellist tüüpi, kes juba toidu nägemisest paisub, siis peab oma mõtlemise ka ümber kujundama.

Edu meile ja me saame hakkama.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: Dejavu
Kuupäev: 26. April 2013, kl 08.28

No mul ka väga suure mühinaga ei lange, aga alustasin täpselt 1 kuu tagasi (25.märts) ja siis oli kaal 66,1 kg, nüüd 1 kuu hiljem olen 62 kg, nii et pm on ikkagi läinud keskmiselt 1 kg nädalas ja kuuga olen kaotanud 4 kg. Ma arvan, et see on väga normaalne ja kui kaal langeb stabiilselt, siis ei olegi vaja palju korraga kaotada ja pikema perioodi vältel kaotatud kaalu ei proovi keha vb nii kiiresti tagasi ka saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: lauriine
Kuupäev: 26. April 2013, kl 11.00

Tere,

Te duellitate juba tükk aega... aga kas ma tohiksin ka Teiega liituda?
Minul oli eelmine reede kaal 73 kg, olen 171 cm pikk ja sooviksin jõuda 65 kg.
Kas see mai lõpuks õnnestub on rakse öelda....
Tavaliselt kui ennast kätte võtan siis 70 kg peale liigub kaal kergelt... aga edasi
on juba tõeline tegemine... tunnistan, et olen ka ise laisk ja mugav ja liiga tihti patustan asjadega, mis ei ole mu kehale vajalikud ega kasutlikud. Aga ka mul on juuni alguses sünnipeäv ja üldse tahaks ju suveks sellist keha, et julgeks mõne ilusama ilmaga ka randa minna.
Mul on see mure ka et ma olen erakordselt suure kondiga... noh.. suur ja lai... ja raske ka ...

Kas võtate mind kampa? =)

Lauriine

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Kuupäev: 26. April 2013, kl 11.27

Mulle sobib, usun, et teistele ka, meie kaalutabelis peaks ka 1 vaba rida olema, nii et lisa aga oma andmed sinna ära smiling smiley Tabeli lingi leiad 1. postitusest.

Sipelgasiilike, minul ka pigem nii, et kaal tõuseb eelneval nädalal ja "punasel" nädalal on juba langus.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: Tmaripuu
Kuupäev: 26. April 2013, kl 12.01

Huhh, punnitasin sel nädalal ikka -0,2 välja. smiling smiley Eile õhtul ma seda veel ei uskunud. LoodN, et järgmisel nädalal on minu kaalulangus ca kilo, mitte enam.
Ma usun ka, et ikka on parem, kui langetada stabiilses tempos, mitte korraga. Keha muud osad, nt nahk, jõuab siis ka järgi ning kaalulanguse tulemusena ei jää rippuvat nahka.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 26. April 2013, kl 12.08

Mul pole ka selle vastu midagi smiling smiley
Jäin aga ükspäev mõttesse,et kuna Maijooks ise pole enam mägede taga,siis kas duell lõpeb mai kuuga ära või teeme ikka edasi kuniks kõik on oma eesmärgi saavutanud?Kes varem lõpetavad,siis need annavad teada saavutatu säilitamise kulgemisest.
Vaatan,et paljud leiavad seoseid punaste ja kaalutõusu vahel.Ise lasin märtsis mirena panna ja punaseid siiani pole olnud.Küll aga on seletamatuid kaalutõuse paariks päevaks ja ebaregulaarseid ühe päevaseid määrimisi.Äkki siis on need ka kuidagi omavahel seotud?Peaks vist igaks juhuks seda jälgima hakkama.
Selle nädala kaalulangusega on supperrahul (-0,9kg) smiling bouncing smiley Eelmine ndl oli nulliring ja nädala alguses ootamatult suur kaalutõus.Täna hommikuks aga imeväel nii suur miinus.Edaspidi tõmbab tõenäoliselt jälle veidi tagasi.
Kadri Sina aga oled tõesti VÄGA TUBLI thumbs up.Saaks endalegi 2a pärast öelda,et olen 25kg seljatanud.Kas tõesti on aidanud vaid see,et oled baasainevahetuse kcl järgi toitunud?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Kuupäev: 26. April 2013, kl 13.34

Minul pole uute liitujate vastu midagi.
Ma arvan, et ei pea duelli lõpetama, tegelikult peaks see igavesti kestma- vähemalt minu puhul. Peale langetamist tuleb ju hakata säilitama.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Kuupäev: 26. April 2013, kl 13.54

Aitäh, Hatugirl! Mul keerles just hetk tagasi sama mõte, et kuu aega põhimõtteliselt on veel nime järgi duellipidamise aeg, mina ilmselt soovin küll jätkata, sest kaalu säilitamisega tuleb ju ka kunagi tegelema hakata.

Minu kaloraaž kaalulangetamise ajal on olnud erinev ja olen mitmeid vigu teinud. Kõigepealt alustaks sellest, et kui alla võtma hakata, siis tuleks tõesti esmane kaloraaž suurem jätta ja järk-järgult vähendama hakata. Mina tõmbasin tõesti prauhh päevapealt baasainevahetuse kalorinormi peale ja siis langes kaal esimese nädalaga 6 kg! Edasi siis juba kilokaupa, aga kujutan ette, et organism sai päris õudsa šoki, seega, kui ülekaalu ikka palju on, siis soovitan alustada tunduvalt suurema kaloraaži pealt ja vaikselt vähendada. Väga hea on vaadata siit näidist: kalorinor pakub välja, missugune see kalorinorm välja võiks näha. Kindlasti on iga inimene erinev ja mida suurema kalorinormi pealt kaalu langema saab, seda suurem pluss sulle, sest seda rohkem saad süüa.

Lisaks olen hakanud palju rohkem liikuma, alustasin lihtsalt pikemate jalutustiirudega, nüüdseks teen kiirkõndi ja varsti tahaks ka sörkjooksu proovida teha. Soovitan varuda omale sammulugeja või kui kasutate nutitelefoni, siis tõmmake endomondo programm, et oleks ettekujutust, kui palju samme/maad maha käite. Praegu püüan ilusate ilmade korral teha võimalikult tihti kiirkõndi, mul on välja kujunenud oma 10 km pikkune ring ja selle käin ära täpselt 1,5 h-ga. NB! Treeningu märgin kaaluabisse õhtul kõige viimase asjana ja liikumisega teenitud kaloreid tagasi ei söö. Märgin selleks, et näha, kui suur on see puhver, mille arvelt keha kaalu langetab ja kuidas koormusele reageerib. Nii et kokkuvõtteks ütlengi seda, et tervislik toiduvalik, pidades silmas seda et ei sööks "tühje kaloreid" ja mõõdukas liikumine on edu aluseks. Ahjaa, igal nädalal luban omale 1 päeva, kus toite üles ei märgi ja söön seda, mida hing ihaldab. See aitab kehal energiavarusid taastada ja mitte minna säilitusrežiimile, kui muidu igapäevaselt vähem sööma hakata. Praegu võitlen viimase 6 kiloga, mida on juba raskem maha saada, aga tuleb aru anda, et eks keha vajab ka kohanemiseks aega.

Soovin kõigile edu ja loodan väga, et jagate ikka oma kogemusi ka, mis teil aitavad alla võtta, sellepärast duellis huvitav ongi. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Kuupäev: 26. April 2013, kl 14.36

Üks info veel: keegi jagas blogis viidet video kohta, kus Ott Kiivikas rääkis toitumisest ja trennist. Selgub, et keha baasinevahetuse arvutamisel tuleb kehakaalust maha arvutada rasvaprotsent, sest rasv ei kuluta elutegevuseks energiat. Ehk siis, kui minu kaal on 69 kg ja rasvaprotsent 30, siis baasainevahetuse arvutamisel pean ma märkima oma kehakaaluks 48,3 kg ja sellega seoses tuleb minu baasainevahetuseks 1270 kcal. Päris väike norm, aga nagu ma aru saan, siis rasvaprotsendi vähenedes ja lihaste protsendi suurendes on võimalik normi taas tõsta, kuna lihased kulutavad elutegevuseks energiat, samas see eeldab juba aktiivsemat elustiili. Keeruline värk, ausaltöeldes ei kujuta ette, et 1470 kcal asemel peaksin 1270 sööma. Muidugi hetkel ei ole ma oma nn treeninguid sisse arvestanud ja see oleks puhas BAV kaloraaž, kui lillegi ei liigutaks. Kui regulaarselt kõndimas käia, saaks selle treeninguks märkida ja siis oleks ka päevane kalorinorm suurem. Peab vaatama, mis saab, ma vegeteerin oma 69-70 kg vahel juba oma poolteist kuud..

Palju teil kalorinorm on?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: ifik
Kuupäev: 26. April 2013, kl 21.57

NO mina olen just see tüüp, kes toitub 1000-1500 kcal max. päevas miinus trennid, aga kui arvata , et olen piitspeenike, siis sorry, olen ülekaaluline.moody smiley
pikkus 1.62 ja kaal 73+. Ma ei tea, söön hommikul korralikult(pudru ja kohvi), lõunal suht vähe ja õhtul põhiliselt puuvilju+ shaiping+shindo+hommikune jooks(oleneb ilmast)+ kepikõnd no mida veel??????confused smiley


Loodan, et duell ja mu mõtted aitavad mind ja meid kõiki.


Mina olen ka nõus, et "maijooks"on ikka me 1. eesmärk , siis aga tagasiteed pole- ainult edasi. On ju!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Kuupäev: 28. April 2013, kl 08.31

Ifik: see on küll meeleheitlik olukord. Kas sa oled proovinud rohkem süüa? Tegelikult mulle ei mahu pähe, kuidas saab kogu aeg nii vähe süüa üldse... ja sealjuures kaaluda sama palju kui mina, kes ma ikka süüdimatult palju olen söönud kogu aeg...

Aga minust - siin tuleb raske nädal - mees kodus puhkusel - st rohkem vaaritamist, õhtused veinid, väljas söömaskäimised jms. Problemaatiline igatahes. Kui järgmine nädal on miinusega, siis olen imeinimene :-)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Kuupäev: 28. April 2013, kl 12.11

Mulle tundub ka, Ifik, et Sa sööd liiga vähe! Äkki Su organism on säästurežiimile läinud ja sellepärast Su kaal ei langegi?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Kuupäev: 28. April 2013, kl 12.15

Kuna ma olen pikalt ühe koha peal tammunud, siis ma mõtlesin, et proovin teha sellise nädala, kus toite üles ei märgi ja söön enesetunde järgi. Püüan liikuda ja kõike õpitut arvesse võtta ja vaatan, mis tulemus tuleb. Eks näis, kas pean vastu. Alustan tänasest. Lõppude lõpuks tuleb kunagi ju niikuinii ilma kaaluabita hakkama saada. Üks pikem paus on olnud juba vahepeal ja õnneks kaalu palju tagasi ei tulnudki.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: Dejavu
Kuupäev: 29. April 2013, kl 08.57

Mina ei kirjuta midagi ülesse mida ma söön, mul kava, söön 4 korda päevas ja söögiajad on puhtalt kõhutühjuse järgi. Muidugi toidud on määratud. Hea ja kerge on süüa, sest kõik asjad on sellised, mida ma nagunii juba varem sõin, kuid söön kindlaid asju kindlatel kordadel. Kui kellelgi huvi, võin nt oma päevamenüü panna siia :
hommik: 1 viil rukkipala+juust+tomativiilud+praemuna+apelsinimahl
lõuna: supp+leib+keefir/piim või liha+salat+tee (suhkruta)
õhtuoode: klaas keefiri+1 banaan või maitsestamata jogurt+marjad+banaan smuutina
õhtu: liha+salat (salat vähemalt 200g, liha toorena umbes 100g) Salatite peale käib oliivõli ja maitsestamata jogurt.
Lubatud on ka veel 2 vahepala puuviljade näol ja lisaks võib ka veel enne magamaminekut suure õuna süüa, kuid neid ma pole kasutanud, kuna kõht on täis ja ei tunne vajadust nende järgi. Söömise kellaajad ei ole olulised, küll aga on oluline, et päeva jooksul kõik 4 toitu saaks sisse pigistatud.

Mõnikord söön ka riis-kartul-tatar lõunaks juurde, kui on teada, et tuleb aktiivsem päev. Aegajalt söön ka umbes 20 g shokolaadi ja no kui on sünnipäev või miski, siis söön ikka seda mida pakutakse, aga lihtsalt vähem ja ei õgi tordist kõhtu täis. Praegune seis on 66,1 kg pealt 61,4 kg, enesetunne on super ja väga mõnus on olla. Hea selle toitumise juures on see, et magusaisu praktiliselt kaob ja ei ole mingit vajadust ohjeldamatult kommi ja shokolaadi süüa. Töö juures sahtlis on juba 1 kuu vist 300g shokolaaditahvel, mis ei taha kuidagi väheneda. Varem oleks see mul 2 päeva küsimus olnud grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Kuupäev: 29. April 2013, kl 09.37

Kas Sa sööd iga päev täpselt samu asju?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: Dejavu
Kuupäev: 29. April 2013, kl 09.52

Pm menüü on sama jah, aga salatid ja lihad on ikka erinevad grinning smiley ja lõuna on mul töökoha toitlustusasutuses, nii et kogu aeg on erinev toit, iga päev. Suppe on ju erinevaid smiling smiley Nädalavahetusel söön hommikusöögiks pannkooki ja ka nt putrusid. Tööpäevadel ei jõua lihtsalt putru teha, siis on võileivalahendus kergem.
Kui salatid üle viskavad, teen ka juurviljawokki lihaga, lubatud on ka hakkliha jne.
Ei ole tekkinud vajadust muude asjade järgi ja tunde järgi saab ka asendada asju, salatisse nt kodujuustu panna või arla juustukuubikuid ja jälle on natukene teistmoodi.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Dejavu 29.04.2013 09.53.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Kuupäev: 01. May 2013, kl 08.17

Oijah, kaalusin eile ennast - see nädal on nulliring vist, kui nüüd just imet ei juhtu. Krt.
Ja ilmad on nii külmad, et väiksemad lapsed köhivad nii et väljas möllamisega kaloreid kulutada ei õnnestu.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: lauriine
Kuupäev: 01. May 2013, kl 18.26

Tere, proovisin enda rida sisestada, aga kuidagi ei ōnnestunud sad smiley kasutan ipadi ja ei saa päris täpselt aru, kas teen ja valin ōigeid asju siin, ei tahaks teie tabelit päris nässu ajada. Kas keegi vōiks mulle rea tekitada? ja siis ma ehk andmete lisamisega saan ise hakkama, ma loodan smiling smiley

Pikkus siis 171 cm, kaal oli 19.04 73 kg.
26.04 hommikul oli 71,9 kg.
Eesmärk 65!

See nädal on kuidagi kehva olnud... Nädalavahetusel oli sünnipäev mis andis korraliku tagasilöögi... No oma arust piirasin küll et kōike valimatult ja liiga palju sisse eiajaks... Aga olen aru saanud et minu kaalule mõjuba ka vähene magamine, siis keha nagu hoiab kõike endas kinni. Täna hommikune kaal oli veel 72,5 vaatan, mis reedeks saavutada õnnestub. Täna plaanis veel koristamine. Ja homme bodypump peale tööd, ja magan korralikult smiling smiley ehk õnnestub ikka eelmise reedega vōrreldes väike miinus tekitada smiling smiley

Minaka selle poolt, et jätkame ka pärast mai kuud. Olen aru saanud et kuuga voi paariga ei jõua kaugele...ja nii kui ennast lõdvemaks lasen siis tuleb jälle tagasi. sad smiley
Sel nädalavahetusel mul taas ohtlik ette võtmine, mis võib mu numbrit mõjutada aga annan endast parima... Hea et vähemalt lähen linnast ära ja saan loodetavasti palju värskes õhus olla smiling smiley

Igaljuhul edu kõigile, reedeni ei ole palju jäänud seega püüame vapralt vastupidad, et siis koos uute vllutusteni jõuda smiling smiley

Lauriine

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: lauriine
Kuupäev: 01. May 2013, kl 18.32

Siiski, tundub, et sain enda andmete lisamisega hakkama, seal oli küll kellegi nimi mille ära muutsin, aga tundus, et ta ei olnud oma numbreid vàga sisestanud... Loodan, et kellelegi liiga ei teinud... Kui tegin palun siiralt vabandust! Aga minu KMI numbrid ei muutunud seal kuigi sisestasin oma pikkuse ja asjad... Aga KMId ma muuta ei saanud ja need ka ei muutunud, Kadri, kas saaksid palun yle vaadata selle?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: lauriine
Kuupäev: 01. May 2013, kl 18.33

Kyll mina oskan ikka segadust tekitada, vaatasin, et nyyd KMI ka muutunud ja kõik korras smiling smiley kui ainult kedagi nyyd kogemata pundist välja ei visanud...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Kuupäev: 01. May 2013, kl 19.21

Tore, kui korda said, aga lepime jah igaks juhuks kokku, et kui lisada ei õnnestu, siis ärme ikka teise inimese andmeid üle kirjutama hakkame. Siis tuleb lihtsalt uus rida lisada.

Ma ei kujuta oma sellenädalast seisu ette, sest mul on toitude märkimises vaba nädal, püüan ilma märkimata toime tulla. See pidev kõikumine ja siis jälle seisak on motivatsiooni kolinal alla viinud, kuigi oleks veel 6-7 kg vaaj maha saada. Kaldun arvama, et tuleb + nädal, sest kõht ka valutab pidevalt, vist on nüüd siis see viljakas aeg kuus, kus ka kaal tõuseb tavaliselt. Oh häda küll, võiks juba soojaks minna, ilmselt siis keha loovutaks ka parema meelega.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: lauriine
Kuupäev: 01. May 2013, kl 19.40

No ma vaatasin lihtsalt, et seal oli nimi ja algandmed aga rohkem nagu yhtegi numbrit ei olnud... Arvasin, et akki keegi kes on ära vajunud... Vabandan veelkord sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 5 / 7


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.