Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 6 / 7
Re: DUELL: MAIJOOKS
Kuupäev: 01. May 2013, kl 21.09

Pole hullu, kui tõesti rohkem numbreid ei olnud, ju siis oligi ära vajunud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 02. May 2013, kl 09.27

Mina vist ei taha homme kaalule astudagi sad smiley .Teisipäeva õhtul sõin üle ja eile oli mehel ka vaba päeva ja grillisime.Tegin küll aias tööd ja ehitasime kasvuhoonet aga tänu sellele ei saanud korralikul ajal süüa.Õhtusöök siis alles 20.30 paiku.Täna hommikul oli pea samas kaalus mis kuu aega tagasi alustades sad smiley .Lisaks on kahel väiksemal lapsel mingi okseviirus ka ja õue minna ei saa. Motivatsioon on täiesti all ja olen endas pettunud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Kuupäev: 02. May 2013, kl 10.07

Pea vastu, Hatugirl, mul on ka täielik motivatsioonikriis. Ehk duelli abil saame uuesti reele, ei oska enam midagi muuta ka, et kaal jälle langeks.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: Dejavu
Kuupäev: 02. May 2013, kl 10.09

Mina igal juhul olen positiivne! Mitu päeva kaal 60,7 smiling smiley Eelmise nädalaga võrreldes on siis -1,3 kg. Loodan ühe päevaga seda nr mitte ära rikkuda, vaid veelgi parandada.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: lauriine
Kuupäev: 02. May 2013, kl 11.58

Hatugirl ja Kadri, ärge heitke meelt smiling smiley ma veel eile õhtul arvasin ka, et ei tule sellest nädalast midagi head... aga kuna eile õhtul suutsin olla erakordselt tubli... viimane söök kell 17.30 ja peale seda näksisin beebiporgandeid (need on nii head tongue sticking out smiley) siis tänane number oli ikka palju ilusam.

Ma olen arusaanud, et minu puhul töötabki ainult see, et õhtust söömist pean piirama. Kui mul mees kodus siis ta kipub ikka õhtuti 8 ja 9 ajal veel midagi sööma ja mul on väga raske sellest hoiduda. Praegu mees maal ära ja palju lihtsam... püüan täna sama süsteemi järgida ja ehk selleks ajaks kui mees tagasi tuleb siis olen "süsteemis sees" ja ei anna õhtul ahvatlustele nii kergelt alla smiling smiley

Laura

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: Dejavu
Kuupäev: 02. May 2013, kl 12.11

Meil on iga päev õhtusöök kl 20-20.30.....

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 02. May 2013, kl 12.34

Meil on tavaliselt sel kellaajal pesemine ja magamine juba kavas.Üritan 21.30 paiku ikka juba voodisse saada.Pean kindlasti enne 18.00 sööma ja peale seda vaid tass teed ja nt üks õun.Kui juba rohkem söön,siis on kaalutõus kohe ka olemas.Ideaalis peaksin sööma 9.00 oma tavalise piimakohvi ja 2 saibi (või trimmi) singiviiluga.Lõuna 12.00 kõht korralikult täis.Õhtuooteks 15.00 paiku midagi ja siis 17.00 jälle soe söök.Ainult siis asi toimib.Grillihooajal on see aga väga raske.Ühtpidi on ju suvel hea,et saan oma aiast kurki-tomatit aga grill rikub asja ära.
Oh jahh... Täna on siiski mingi eriline masendus peal ja ei tule sellest tänasest päevast ka midagi välja.Lihtsalt söön ja söön.Ja kui kuu aega tagasi tehtud pilte vaatan,siis olen lihtsalt ÕUDNE.Ikka nagu korralik 9-ndat kuud rase lisaks suure lõualotiga.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: lõvitar
Kuupäev: 02. May 2013, kl 15.53

Nonii, mina olen olnud viimased päevad paistes nagu moosipall moody smiley Kaalule pole hingerahu huvides astunud, aga arvatavasti paar kilo juures, nagu ikka sellel imelisel perioodil... Ootan juba järgmise nädala kaalumist, homme midagi head küll oodata pole. Muide, jätan siin suitsetamist maha, loodan, et see väga mu isule ei mõju confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: anny22
Kuupäev: 03. May 2013, kl 08.28

Tere!
Ja nagu märkamatult on jälle möödunud nädal..minul eelminegi kaalunäit edastamata..no nii palju on juba töid ja tegemisi õues, et lihtsalt ei jõua arvuti taha.. tongue sticking out smiley Panen oma eelmise kaalunäidu ka kirja, siis hea võrrelda: 68,5 ("punased pühad" tongue sticking out smiley) ja tänane 67,9 (-0,6). Käisin ka Viljandi järve jooksul (esimest korda), väga vahva oli! Ootan nüüd juba pikisilmi Maijooksu, sest vahepealsetel toredatel spordiüritustel ei jaksa käia lihtsalt, kuigi väga tahaks- läheb väga kulukaks.. tongue sticking out smiley

Ilusat edukat uut nädalat kõigile ja tehke mõnuga trenni ja aiatöid(kellel võimalik)!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: Dejavu
Kuupäev: 03. May 2013, kl 09.02

Ei taha siin rõõmustada väga kõvasti, sest mõned ei ole siin väga õnnelikud ja rahul oma tulemustega, aga ma ei saa ikkagi hõiskamata jätta! Nii hea tunne on ja mõnus on olla. Ei ole enam palju jäänud eesmärgini, üle 3 kg natukene (peaaegu 6 on seljatatud), kuid minu jaoks tundus ka nr 60 püüdmine päris kaugel olevat, kui alustasin. Mul siis täna seis sama mis eile, 60,7 kg. Nädalaga on läinud 1,3 kg ja seda isegi kiuste nö mõningasele patustamisele. Mina olen oma kehast aru saanud, et kui ranget joont hoian ja midagi nö menüüvälist ei söö, siis minu keha nii hästi ei reageeri, aga kui nt 1-2 korda nädalas väheke volüümi juurde keerata ja a la süüa saiakene või mingi muu hea asi (laupäeviti söön nt 2-4 ülepannikooki), siis mu keha laseb kilosid kergemini lahti.
Kes kardab õhtusööki, siis mina seda ei karda. Eile õhtul sõin alles kell 22.00 (liha ja salat ja veidikene suitsujuustu) ja hommikune kaalumine oli kl 7 hommikul.

Edu meile ja usun, et ka need, kes praegu väga positiivsed ei ole, peaksid seda olema, sest iga kaotus on võit, olgu see siis 100g v 500g.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: lauriine
Kuupäev: 03. May 2013, kl 09.31

minu meel on ka rõõmus, kaotus eelmise nädalaga võrreldes ei ole küll väga suur, kuid kuna nädalavahetus andis tõsise tagasi löögi siis olen õnnelik, et üldse miinus tuli smiling smiley Järgmise nädala reedeks loodan, et saan 70 kätte =)

Kuigi nädalavahetuseks lähen jälle kodust ära ja see tähendab, etk ontroll kalorite üle on raskem pidada, ei saaj u ühise söögilaua tagak kaaluda neid koguseid aga püüan siis vähemalt mõistisega võtta ja mitte üle süüa...

Ja veini ja siidriga samuti ei tohiks liialdada... seeo n nende ühisürituste kõige suurem häda... et lisaks heale toidule on mängus ka alkohol.... aga lubasin endale ,et olen alkoholiga tagasihoidlik ja kui teised hommikul magavad veel siis ... lähen teen küla vahel väikse tiiru =) panin jooksutossud igaksjuhuks kotti winking smiley

Soovin kõigile kena nädalavahetust!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Kuupäev: 03. May 2013, kl 11.42

Minul täpselt 69, ehk siis +600g, kuid kolmapäev oli mul "vaba päev" seega iegi hästi. Olen ka nohus ja seetõttu pole kõndima eriti jõudnud. Loodan, et uuel nädalal jälle uus lehekülg. Vähemalt ei näe enam seda number 7 ees smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: lõvitar
Kuupäev: 03. May 2013, kl 12.18

Ja nagu arvata oli, mittemidagi kaunist seekord. Mõnusat nädalavahetust! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Kuupäev: 03. May 2013, kl 13.49

Ometi on meie hulgas neid, kel kaal kenasti langeb, jagage oma saladusi teistega ka! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Kuupäev: 04. May 2013, kl 06.18

Nonii, ma esmaspäevast kolme väikese lapsega spas "puhkamas". Tõotab tulla huvitav nädal ilma kaaluta, ilma arvutita ja buffe-söökidega... Kaalunumbrit enne laup õhtut ilmselt edastada ei saa ja miski paneb mind arvama, et ma vist ei taha nädalapärast ennast üldse kaaluda...

Õhtusest söömisest rääkides - mul enamasti õnnestub kusagil kella 17-18ks päeva kalorid täis süüa ja pärast seda siis vbla üks õun või 2 makrapulka, mitte rohkem.

Edu kõigile, nüüd on väljas nii soe juba ja õues tegemist, et söömine ei tule nii väga meeldegi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: Tmaripuu
Kuupäev: 04. May 2013, kl 09.14

Kes kustutas minu varasemad andmed tabelist??????

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: Tmaripuu
Kuupäev: 04. May 2013, kl 23.17

Ja minu kaalulangus oligi niisama väike kui kartsin. Alguse suur hoog ongi aeglustunud. Kuna toitumist väga muutnud ei ole, siis kahtlustan, et keha juba harjub VÕI kasvatab hullumeelselt lihasmassi tubli treeningu tulemusena. Aga vaatamata väikesele langusele ei nuta ma ühti, sest keha on kuu aja ja -2,6 kiloga silmnähtavalt muutunud. Tunnen end ilusamana, seksikamana ja motivatsioon on endiselt kõrge. Jah, on küll raske, kui mehe vanemad ja õepere, kes äsja Eestisse elama asus, naudivad iga bloody päev erinevat maiust, et oma lemmikud kaardistada, aga tulen toime. Võtan aga paar klaasi vett, kugistan alla ja saan vesise keele jälle tagasi oma kohale smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: lauriine
Kuupäev: 09. May 2013, kl 07.30

juba homme on tõehetk... minul see nädal liiga suurt kaotust ei tule... nädalavahetus sai liialdatud ja olen terve nädala tegelenud sellega, et nädalavahetusel söödut maha saada... tänaseks hommikuks olin suutnud taastada olukorra, mis oli enne nädalavahetust confused smiley seega homme hommikul ilmselt suurt erinevust eelmise reedega võõreldes ilmselt ei ole ... aga ... püüan sel nädalavahetusel tagasihoidlikum olla igasugu pidustustega...

kuidas teil nädal läinud on?
Ma olen 1 korra jooksma jõudnud ja täna plaanin bodypumpi... eile ei suutnud trenni teha.. keha kuidagi väga väsinud... ja piirdusin jalutamisega... ilmselt tunneb keha puudust minu kõige halvesmast harjumusest, õhtusest söömisest... ja selle pärast olengi kuidagi väsinud.. kuigi magan 7-8 tundi öösel.. siis hommikul on ikka selline tunne nagu oleks eelmine päev julmalt trenni teinud või siis väga vähe maganud... kummaline, eks näis kaua mu kehal aega võtab, et harjda sellega, et õhtul kella 9 ajal enam magu täis ei pugita grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Kuupäev: 10. May 2013, kl 09.20

Ma suutsin ka kaalumispäeva eilse õhtusöögiga ära rikkuda (sai šašlõkiga liialdatud). Enne seda näitas juba 67,9 korraks ja nüüd 68,8 sad smiley Loodan, et mis kiirelt tulnud, see kiirelt läinud smiling smiley Kuidas teil?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: lauriine
Kuupäev: 10. May 2013, kl 13.05

ma muidugi eelmine reede lootsin, et selleks reedeks tuleb ilusam number, aga kuna nädalavahetusel ikka läks kuidagi väga käest ära.. ise ei saanud arugi aga esmaspäevane kaalu number ütles seda, siis põhimõtteliselt võitlesin terve nädala et seda nädalavahetusel juurde saadut kuidagi maha raputada. See küll õnnestus aga nädalaga võrreldes on miinus suhteliselt väike. Kuid olen siiski rõõmus, et ikkagi miinus!
See nädalavahetus tuleb taas kodust ära minna... aga püüan ikka ja jälle olla ettevaatlik ja liiga õhtuseid söömisi vältida.

Kuidas teistel? =)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: Dejavu
Kuupäev: 10. May 2013, kl 13.24

Ma seekord nulliringis, st ei midagi alla ja ei midagi üle. Ei häiri ja masekat ei tekita smiling smiley See nädal on olnud üritusterohke ja kiire, nii et plaanist oli väga raske kinni pidada ja eks sai lubatud igasuguseid asju (küll mõistlikes koguses).
Mul seis hetkel muutusteta võrreldes eelmise nädalaga, töö juures kahjuks tabelisse sisestada ei saa, kuid teen seda õhtul kodus.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: anny22
Kuupäev: 10. May 2013, kl 19.22

tere kõigile!
minu seekordne kaalunäit taas plussis: 68,5 (+0,6)Nii ma siis tiksun- ühel nädalal plussis, teisel miinuses jne..
Sain üleeile superuudise, et võitsin treenitargalt.ee FB mängus toitumis- ja treeningkava!!!!! Juhuuuuu!! hot smiley Ma olen mega õnnelik ja ootan seda juba väga- ehk siis hakkab ka mu hüplev kaal kuidagi kahanema, suvi ju tulekul.. winking smiley
Teile edu kõigile, olete olnud väga tublid ja edukad!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: anny22
Kuupäev: 10. May 2013, kl 19.26

jajaah, mina avastasin, et mind pole üldsegi tabelis... sad smiley kas tõesti olen ära kustutatud?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: ifik
Kuupäev: 10. May 2013, kl 20.16

Appi, 1 patustamise päev ja kõik algab otsast peale. Õudne, kuidas nii võimalik on, muudkui hoiad ja hoiad, vesistad, kui kolleegid pugivad sokolaadi, kui kodused mugivad igal kellal , kuigi jah, tervislik toit on meil nüüd rohkem külmkapis, aga ühel päeval libastud ja lased ennast lõdvaks ning naudid head seltskonda ning veini ja juustu ..... ja ongi tulemus käes, jessas maikuu juba ja mina keerutan oma 1-2 ümber!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No ega ma jonni ei jäta, nii et vaatame siis järgmisel nädalal.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Kuupäev: 11. May 2013, kl 07.08

Ma olen spa-puhkuselt tagasi.Puhkus muidugi oli see ainult teoreetiliselt. Kolme väikese lapsega puhkamine on arutu jooksimne ja rabelemine ja toitmine-ujutamine-uinutamine-lohutamine-lepitamine-pesemine-meelelahutamine jnejnejne. Igatahes lisan oma numbrid hilinemisega tabelisse.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: Tmaripuu
Kuupäev: 11. May 2013, kl 08.44

Minul sel korral korralik pluss (0,9). olin nii mures, et nägin kaalu isegi unes smiling smiley
Eks õppimise teel peab ikka tagasilööke olema, olin kaalumises laisk ja ei mõelnud ka eriti, mida suhu toppisin. Tänasest taas kaaluja smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Kuupäev: 13. May 2013, kl 10.01

AAPPIII! Niisugust feili pole mul tükk aega olnud! Kõigepealt grill, siis katsikud ja grill, siis emadepäev grill+tort, uhh! Kaalunumber on nii vastikvastikvastik, et paha hakkab confused smiley Ometi olen kõige selle kõrvalt toimetanud kogu aeg, no ei saa aru, kuidas saab 4 päevaga kaal 2,5 kg tõusta confused smiley Loodetavasti mis kiirelt tulnud, see kiirelt kaob ka. Kuidas teie vastu pidasite?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 13. May 2013, kl 11.39

Sama siin.Peale mõnda masendus-/õgimispäeva sain kaalu jälle langema ja motivatsiooni tagasi.Eilne emadepäeva grill+tort+šampus tegi täna hommikuks aga jälle oma töö.Jätkan aga edasi ja ehk paari päeva pärast olen jälle langevas joones.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: lauriine
Kuupäev: 13. May 2013, kl 15.40

minul oli ka nädalavahetus kurjast nagu ikka... täna hommikune kaal just ei rõõmustanud mind aga vähemalt ei tulnud niipalju juurde kui eelmisel nädalavahetusel tongue sticking out smiley ja olen positiivselt meelestatud, et ehk saab ikka nädalalõpuks natukene miinust ka võrreldes reedega smiling smiley nää väga tahaks juba alla 70 kg saada.. aga see tuleb mul alatiiii no niiiiiii raskelt...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 15. May 2013, kl 08.51

Nonii... mina siis tellisin ka emadepäeval M.Kalmuselt toitumis- ja treeningkava ning alates tänasest proovin siis seda jälgida.Samas väga nagu usku sellesse ei ole,sest midagi eriti personaalset seal küll ei leidnud.Üsna üldine kava tundub.Aga ex aeg näitab.Ei tahaks jäädagi pendeldama +-1,5kiloga.Ikka allapoole vaja ju!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 6 / 7


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.