Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567
Asukoht: 7 / 7
Re: DUELL: MAIJOOKS
Kuupäev: 15. May 2013, kl 16.03

Sellepärast mina talt tellinud polegi, saatsin paar meili, suhtumine oli üsna ülbe, raha tahtis kellegi teise kontole, mis tundus mulle pisut imelik ja sinna see asi jäigi..

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: ifik
Kuupäev: 17. May 2013, kl 11.18

Tabelis on midagi paigast ära läinud.

No nii homme jooks ja kaal......
Nüüd loodan, et sünnipäevaks 27.05 vähemalt kaal ei tõuseks, saaks vähemalt selle neetud 7 eest ära, parim kink hetkel oleks kaal 69.9999, aga aega ju ainult 10 päeva.

No vaatame, igal juhul jonni ei jäta.

Kas duellitame ikka edasi?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Kuupäev: 17. May 2013, kl 11.33

Mina soovin küll jätkata. Kas teeme seda sama teema või uue värske pealkirja all?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Kuupäev: 17. May 2013, kl 11.37

Ifik, mida Sa tabeli all silmas pead? Millegipärast joonisel näitab jah Sinul tõusu, kuigi tegelikult peaks langust näitama :/

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: anny22
Kuupäev: 18. May 2013, kl 20.12

Tere!
Minul siis joostud, aeg 38:.. kaal oli reedel 67,5(-1)
Kas toitumiskava töötab või on see minu tavaline miinusnädal, eks seda näeb järgmisel nädalal
Mina sooviks ka jätkata! Andke teada siis, kuidas ja kus winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 19. May 2013, kl 18.06

Mina tahaks ka kindlasti jätkata.Kui läheb viltu ja motivatsioon kipub kaduma,siis siit saab jõudu jälle jätksta smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: lauriine
Kuupäev: 20. May 2013, kl 07.36

Hei,
minul oli sel nädalal tagasiminek =(

Isegi ei tea, miks... väga patustanud ei ole, ja jooksmas olen nagu ka käinud aga kaal oli reede hommikul 72... seega sel nädalal plussis... olen kuulnud jutte, et kaal pidi tõusma veidi enne kui "punased sõbrad" külla tulevad.... ei ole enda puhul varem täheldanud... aga täna nad tulid... ja vb siis seetõttu ka kaal mõngib natukene... igaljuhul kavatsen ka sel nädalal tubli olla ja vb isegi veel tublim kui eelmine smiling smiley lubasin endale, et käin ikka trennis ka paar korda nädalas lisaks jooksmisele... tänaseks õhtuks panin ennast juba kirja ja kott asjadega tööl kaasa, järelikult tuleb minna smiling smiley

Loodan siis et "sõbrad" võtavad lahkudes kilokese kaasa ka mis nad tulles tõid tongue sticking out smiley

Jah, palun jätkame duelliga...
Kuna siin tundub olema palju jooskusõpru siis äkki teeme uue duelli nimega "sügisjooks" =)
Mina kavatsen sel aastal sinna minna ja joosta taas pool maratoni! Seda oleks kindlasti lihtsam teha kui ma kaaluksin vähem =)
Aga kuna aeg on pikk siis võiks ka vingema eesmärgi panna tongue sticking out smiley
mina näiteks paneks praeguse 65 asemel eesmärgiks 63, mis on minu ideaal kaal...
mis arvate =)

Endiselt poisitiivne smiling smiley
Lauriine

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: Dejavu
Kuupäev: 21. May 2013, kl 10.07

No mina millegipärast tabelit ei näe ja omq kaalu ka sisestada ei saa, tööarvutile ei meeldi see kaaluabi vist smiling smiley
Kui keegi saab seda minu eest teha, siis palun panna 60,0 minu kaaluks.
Mul oli nädal puhkust, julmalt füüsiline, 20 koormat mulda aias laiali veetud ja laiali riisutud ja tasandatud. Käed kukuvad otsast ära. Söömist olen enamvähem ikka jälginud, kuid osad toidukorrad on vahele jäänud ja paar korda jäätist jne. No üldiselt on hea. Minul tegelikult oligi mõttes 2 eesmärki, üks oli saada 60 peale ja siis vaadata, mis edasi. Praegu on 60 käes ja mõnus on. Otseselt ei ole soovi madalamale kruvida seda kaalu, aga no toitun edasi ja vaatan mis saab. Hoian korralikku joont ja kui see 59... hakkab paistma, siis on hea meel, aga kui ei hakka, siis ei kurvasta, sest see pole omaette eesmärk enam alandada, aga foorumis olen edasi ja tabelis olen ka.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Kuupäev: 21. May 2013, kl 14.52

Panin kirja.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: Dejavu
Kuupäev: 23. May 2013, kl 07.53

Räägin sentimeetritest ka, enne nö toitumise jälgimist oli siis
VÜ 81 cm,
PÜ 101 cm ja
rinnaalune ümbermõõt 80 cm.
Teisi väärtusi pole mõõtnud. Praegu, ehk siis veidi rohkem kui 1,5 kuud hiljem on:
VÜ 77cm
PÜ 97
rinnaalune ümbermõõt 78 cm (see oli veel nädal tagasi ikka 80, kuid nüüd enam ei ole).

Huvitav on see, et olen päris pikalt suht ühes kaalus juba tiksunud, aga numbrid siiski vähenevad. Kaal suhteliselt seisab, aga keha muutub. Sentimeetrite muutus toimub praegu päevadega. Kummaline.

Mees ütleb, et rohkem pole kaalu langetada vaja, eks paistab, hoidmine ka omaette kunst.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Kuupäev: 23. May 2013, kl 18.12

Täna on juba neljapäev ja pooltel inimestel on kaalunäidud sisestamata, kas olete lõpetanud?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: ifik
Kuupäev: 23. May 2013, kl 19.58

Mina jätkaksin , järgmiseks maijooksuks ju ka vaja ennast vormi ajada, kui isegi kaalu kätte saab, siis selle hoidmine on ju ka omaette kunst. Ise olengi selle ohver, 2.a. tagasi läks 12 kg , siis paar kuud oli selline tunne, söö mida tahad, aga kaal ikka seisab, kui äkki viuhti ja oligi +5kg, ja siis hakkas pihta. Seega kui vähegi on duellitajaid, siis mina olen kambas.

No vaatame, mis siis homme.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: lauriine
Kuupäev: 24. May 2013, kl 09.02

minul selkorral rõõmustav number smiling smiley
kuna mul kodus on kaalul patareid tühjaks saanud grinning smiley ja täna hommikul kaaluda ei saanud siis panin kirja eileõhtuse numbri. Käisin trennis eile ja seal saab õnneks ka kaaluda smiling smiley
ja oi kuidas mulle meeldis, et oma tagasiminekust üle olen saanud. Ilmselt tõesti eelmisel nädalal need punased sõbrad tõid natukene lisa.Praegu tunnen ennast super hästi ja jätkan julgelt =)

Kuidas me siis edasi läheme? kas sama duelliga või teeme uue?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: lauriine
Kuupäev: 24. May 2013, kl 09.04

aga seekordne kaal ooli eile õhtul siis 71.3 kg.
Eelmine reede oli 72 ja nüüd siistagasi selles kaalus, mis olin kaks nädalat tagasi ja tahan kindlasti jätkata! =)
ehk saab järgmisel nädalal juba kekutada numbriga 70 kuigi ise endaga olen teinud diili, et tahan saada juba alla 70--- aga noh, unistada ju võib =)

igaljuhul annan endast parima winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: ifik
Kuupäev: 24. May 2013, kl 09.21

Masendav 8 nädalaga -2 kg, kuigi jah märtsist siiamaani olen maha saanud 6 kg, aga eesmärk ikkagi saavutamata, no püüame siis rannahooajaks vähemalt sangad maha saada.

Nüüd tuleb sünnipäeva nädalal, seega teades oma iseloomutust, siis järgmisel reedel ma ilmselt ei kaalugi, aga siis edasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Kuupäev: 24. May 2013, kl 10.12

Mul on seisnud-pendeldanud +1-2 kg juba mitu kuud. Vahepeal oli täiesti 70 end kinnitanud (pärast eelmist nädalavahetust), täna hommikul aga 69,2 jälle. Punased pidid juba esmaspäeval hakkama, aga ei kippu ega kõppu. Kusjuures kõik muud tunnused kõhuvalu, meeletud isud jne juba ammu olemas. Ma kardan, et mu kaaluseisak ongi ebakorrapärase tsükliga seotud. Võtsin 7 aastat pille, nüüd üle poole aasta ilma olnud, aga tsükkel taastunud pole. Algselt sellepärast neid pille ka võtma hakkasingi, et tsüklit korda saada ja saingi, nüüd siis jälle selles osas nullpunktis tagasi. Tahaks nii loota, et ühel päeval saabub see mudepunkt ja saan ülejäänud 6-7 kg ka maha. Päikest kõgile! P.S minu arust võiks juuni algusega jätkata uue nime all, et uuesti värskust sisse tuua, siis kaovad need nimed tabelist ära, kes enam osaleda ei taha.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: anny22
Kuupäev: 24. May 2013, kl 11.46

tere, kesk kiiret tööaega!

minu tänahommikune näit tuli pisut tagasihoidlikum, kui eelmisel kahel hommikul (66,7 ja 66,0) ja nädalal, siiski imepiisikene miinus: 67,2 siis täpsemalt (-0,3), ilmselt on siin mängus mitu tegurit-"punased" ja ka eileõhtune (lisa)söömine. Muidu tundub, et see toitumiskava täitsa töötab minu peal (olen seda nüüd järginud eelmisest teisipäevast alates, seega-üle nädala), kuigi 100%-liselt ma siiski ei suuda seda täita rahalistel põhjustel. aga ma siiski püüan nii palju, kui see on võimalik. Tegelikult treener kirjutaski mulle, et -0,3 kg nädalas on minu kaalu kohta täitsa ok, mul on isegi vahepeal rohkem läinud, korra oli lausa -1,5.
Kolmapäeval käisime koos paari õpilasega rahvajooksul, kus nemad said oma vanuseklassis II koha, mina aga N35 I-koha (5,8 km) winking smiley Homme on tulemas ema juures aiapidu, ilmselt saab seal ka veidi rohkem süüa rohkem, kui igapäevaselt.. püüan muidugi mitte liialdada winking smiley Mina oleks ka ikka jätkamas, vähemalt seni, kuni eesmärk (62-60kg)käes ja kui vaja, siis kauemgi, sest siin on nii toetav ja vahva seltskond! winking smiley Ootan uue duelli kohta siis ka infot, kui midagi teostub! winking smiley

Olge siis mõnusad ja nautige ilusaid ilmu, mina lähen nüüd maasikaid ja sibulaid istutama! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: ifik
Kuupäev: 31. May 2013, kl 09.17

HEI;HEI, kas läheme uue nime alla?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Kuupäev: 31. May 2013, kl 09.27

Sisestaks siis tänase kaalu veel siia ja uuest nädalast uus nimi. Kas pakkumisi on?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: Ida
Kuupäev: 02. June 2013, kl 20.21

Mina olen kah jätkamisest huvitatud, sest ausalt öeldes on ikka piinlik küll, et kogu duelli ajal kadus vaid 2 kilo. sad smiley

Kas võtame taas mõne kuu eesmärgiks? Eelmine duell kestis kaks kuud, kas teeme järgmise sama pika? Kui jah, siis äkki võiks olla uus nimi JUULIJOOKS. See jooks on kuidagi innustav (vaatamata sellele, et ma ise üldse ei jookse, vaid ainult kepikõndi teen). smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Kuupäev: 02. June 2013, kl 21.37

Mulle sobiks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Kuupäev: 05. June 2013, kl 14.45

Nonii, sõbrad! Kas teen uue teema, on veel nime suhtes pakkumisi? Varsti on vaja juuni 1. nädala kaal sisestada. Hoiatan ka ette, et minult tuleb juunis 2 kaalumist, siis sõidan 3 nädalaks Slovakkiasse reisile ja tagasi tulen kuskil juuli teise nädala paiku, siis saan uued numbrid anda. Loodan korralik olla, õnneks tean, et liikumist tuleb palju, kuna oleme n.ö. seljakotireisijad, kes panevad ise oma reisimarsruudi paika ja päevane liikumine toimib suuresti kondiauru ja tallatakso peal winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: Dejavu
Kuupäev: 06. June 2013, kl 14.51

UPs, nii kiire on olnud, et pole isegi meeles olnud kaaluabisse tulla...
Minu kaal oli reedel 59,6 kg, äkki keegi sisestab. Homseks ei ole mingit muutust ennustada, mul mingi püsiv kaal.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Kuupäev: 10. June 2013, kl 09.33

Sisestaks küll, aga ootan endiselt vastust, et kas jätkame uue nime all või kuidas? Mina sõidan nüüd reedest reisile ja tagasi alles juuli esimese nädala lõpus nii et järgmise kaalunumbri saan anda alles siis.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: lauriine
Kuupäev: 10. June 2013, kl 11.06

Hei!!
Jaa aga teeme palun uue teema nimega Sügisjooks =)
ma plaanin minna ja võiks vabalt teiega septembrini duellitada =)


Minul jäi eelmine nädal kaalunumber andmata sest kaal oli endiselt ilma patareita tongue sticking out smiley
nüüd saan selle ära teha aga midagi rõõmustavat ei ole.. eile oli sünnipäev ja nädalavahetus läks seega käest ära ..reedel näitas kaal juba 70-ga numbrit aga eile jälle 71 tagasi tongue sticking out smiley

järgmiseks nädalaks loodan ikka selle nulli sinna jälle taha saada smiling smiley

Ootan siis uut duelli ja minu nime pakkumine on sügisjooks =)

Lauriine

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: ifik
Kuupäev: 11. June 2013, kl 09.31

Olen nõus igal juhul, sügisjooks on isegi parem, sest juuliks ma oma 10kg alla küll ei saa ja siis vaja jälle nime muuta.

Igaljuhul tuld rasvadele.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: Ida
Kuupäev: 11. June 2013, kl 10.10

Kah osaline ja nimega nõus. Täpsustav küsimus, mis ajal see Sügisjooks kuupäevaliselt toimub?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: Gunnilla
Kuupäev: 11. June 2013, kl 16.07

Tere,
olen Teie jooksusmiling smiley tegemisi jälginud juba tükk aega. Kui Punsi endast märku ei anna,
kas saan teiega järgmisse sügisjooksu liituda?

Gunnilla

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 12. June 2013, kl 09.16

Mina ka nimega nõus kuigi jooksma ei lähe grinning smiley
Eelmisel korral lasin ennast lõpus käest ja kõik mis duelli ajal läks,tuli kohe ka tagasi sad smiley Nüüd aga tublim smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: MAIJOOKS
Kuupäev: 12. June 2013, kl 11.46

Hästi, teen siis uue teema Sügisjooksu nime all smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567
Asukoht: 7 / 7


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.