Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 7 / 8
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: karuke03
Kuupäev: 25. June 2013, kl 05.14

Kalli apostroof!Sa oled ikka ees,sest see kiloke on paaripäevane nähtus ja pole veel juurdunud,kuid puhkus kulub alati ära,nii et võta vabalt et uue hooga edasi!Küll ma vaikselt järgi longinhot smileyMuidugi tahaks 60-63 vahele saada,kuid praegu põhi eesmärk siiski 65,tõsi ta on et peale väga suurt kaalukadu on nüüd lõpuspurt vaevaline,iga 100g on võitlusega saavutatud ja aina raskemaks lähebmoody smiley
Kõigile taas rajale naasmist ja edukat nädalat!KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: six
Kuupäev: 26. June 2013, kl 17.00

Sain ka korraks linna kaalu juurde. Olen olnud väga vastutustundetu, ei mingit kalorilugemist ja rohkelt rummikoolasid. Isegi õlut jõin jaanipäeval. Nii et eile vaatasin kaalu tükk aega hirmuga enne, kui peale julgesin astuda. Rõõm oli suur, kui nägin, et juurde pole tulnud. Alla kah muidugi läinud ei ole, aga mina olen megaõnnelik, et mul selliste söömaorgiate juures kaal seisab. Nii et tabelisse läheb jälle null ja ma ei julge isegi lubada, et lähinädalatel tublks hakkan. Aga teile kõigile edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: karuke03
Kuupäev: 28. June 2013, kl 05.59

Tsau sõbrakesed!smileys with beer
Minu kaal 67kg
Nüüd arvan et jääb kindlalt taas seisma ja iga 0,5 tuleb väga raskelt!
Lubasin et kui saan -20kg täis,heiskan lipu,ära tegin ja lipp lehvis 2 tundihot smileyRahul,mis muud!
Suvi teeb oma töö ja ilmselt seetõttu meil siin nii vaikne!Head nautimist ja tänaseks palju ilusaid miinuseid!
KALLID!spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: Musu
Kuupäev: 28. June 2013, kl 07.51

Hommik kõigile.
Minu suureks üllatuseks -1kg juhhhhhhhhhuuuuuu.Kuigi eelmine nädal sai ikka suht lõdvalt võetud.Ei ajanud näpuga järge ja trenni sai ka vähem tehtud.Kuid nüüd loodan,et ma jälle kuu aega ei seisa selles kaalus.
Ilusat suve Teile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 28. June 2013, kl 10.21

Minul kaal on sama nänänänänäää :p
Tegelt peaks juba kuri olema, et midagi ei liigu, aga asi hakkab hoopis nalja tegema. Suluseis smiling smiley
Eile regasin end meeltesegaduses sügisjooksule 10km jooksma. Nii, et 2 kuud aega veel end vormi viia ja siis pean liduma hakkama.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: anita13
Kuupäev: 28. June 2013, kl 10.35

Tervitus spinning smiley sticking its tongue out

Minul kaal plussis kahjuks 85,9kg(+0,4),kuigi söömisega eriti liialdanud pole,aga spordi jaoks aega pole olnud. Mul internetiga migi jama kodus,vabandan kui kohe ei saa tabelisse numbreid.
Musu ja karuke03 nii tublid ja ursull küll hakkab see kaal jälle langema,mingi aeg tulevad need seisakud,ma jälle plussis,aga pole hullusmiling smiley
Jõudu kõigile ja päikest hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: Kidi
Kuupäev: 28. June 2013, kl 12.25

Heihopsti!

Minul just häid numbreid siia kanda pole.. Tundub, et jaanimöll lõi nüüd kaalus välja ja mõned õhtused siidrit.. Pole just eriti tubli olnud, päevikut pole täitnud ning väga pole jälginud ka, mida suhu pistan. Samuti ka trenn unarusse jäänud..
Et seekord suur pluss, peaaegu kilo jagu. Tabelisse saab siis 99,5 kg, seega +0,8 sad smiley
Aga ma väga ei kurvasta, täna on kuu aega möödas sellest, kui end mõõtsin ning nüüd oli tõehetk, kas kadus mõni sentimeeter. Kogu kehalt kokku kadus 28 cm, seejuures kõhu piirkonnast 17 cm. Väga õnnelik! smiling smiley
Nüüd puhkus tulemas ja suht 2 nädalat ratastel, kui vahel võtabki aja maha, siis vaevalt ma kohe suure tuuriga toitu kaaluma ja üles kirjutama kukun smiling smiley Vast tuleb kasuks pidev ringi liikumine ja õhtuti batuudil hüppamine grinning smiley

Päikest ja mõnusat suve! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Kuupäev: 28. June 2013, kl 13.54

Heihoo!

Sain jälle järjele - nädalane pluss tagasi tehtud ja veidi enamgi - kirja 66,1.

Varsti tulevad värske kartul ja muud juur- ja puuviljad ja toiduvalmistajast pojal on ka rohkem tegemist suvel. Kui valmistab siin igasugu hõrgutavaid liharoogi - no katsu sa võtmata jätta. Kõikse suurem rõõm on see, et olen vist oma mehe saanud ka liikuma: eile 25 km rattaga metsmaasikale. Koos on ikka toredam ja rõõm missugune, kui õhtul sai metsmaasikamoosiga paar pisikest pannkookigi lubatud endale.
Rõõmu ja jätkuvat päikest kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: karuke03
Kuupäev: 28. June 2013, kl 15.58

Kullapai Apostroof,müts maha!smileys with beer
Veits kade ka!väga heas mõttes!
Kõigile palju edu ja jõudu,jaksu!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: karuke03
Kuupäev: 03. July 2013, kl 08.46

Hei,hei kullakesed!Niiiii vaikne kõik!Alustasin juulist taas jälgimist ja teate mis tegin,hakkasin karu kombel talve varusid koguma !moody smileySõin 2 päeva ainult lõhet,nii maitsev ja 0,5 kg päevas,mis te arvate milleni see viis,aga vot selleni et +2kg,loll tunne sest pean alustama plussiga,loll ikka loll!eye popping smiley
Ilmselt nädal kaduma läinud,kuid ehk järgmine on parem!
PALJU KALLISID JA SUVE NAUTIMIST!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: karuke03
Kuupäev: 05. July 2013, kl 06.02

Tere,tere siinne pere!
Minu kaal 67,2,oh seda lõhet!moody smiley
Pole hullu,ehk järgmine nädal parem,EHK!spinning smiley sticking its tongue out
Loodan et olete ikka olemas ja võitleme ikka edasi!
Ilusaid nr!
KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: Musu
Kuupäev: 05. July 2013, kl 07.54

Tere.
Nii minu siis kaal 77,6.....0,6kg plussis.Pole hullu äkki järgmine kord on parem.
Loodan,et teil kõigil on paremad numbrid.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: minni75
Kuupäev: 05. July 2013, kl 11.47

Vaatan, et viimane kaal oli mul 110 ja kuigi ma hirmsasti kartsin, et puhkuse ja vahelejäänud nädalaga on juurde tulnud kaalu, siis tegelikult olin täna 108.6 ja pole hullu kedagi.

Ehk siis viimase kahe nädalaga -1.4kg.

Laseme nüüd siis edasi. smiling smiley
Eesmärk on selline, et võib, aga ei pruugi õnnestuda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 07. July 2013, kl 08.42

Hei!
Olen juba nädal otsa olnud suvilas. Kaalu pole, et end kaaluda ja toitusid pole ka kirja pannud, sest ei oska neid mitte enda tehtud toite kirja panna. Seega võtan seda osa veidi stressivabamalt. Samas on meie perekonnas hetkel sünnipäevad sünnipäevade otsa ja nii kuu lõpuni välja. Midagi head ma sellest ei looda.
Küll üritan siin ikka paaril korral nädalas jooksmas käia, ujuda ja sulgpalli mängida. Samuti ka pikad jalutuskäigud, et midagigiii oma keha heaks.
Täna õhtul sõidan koju, eks siis saan šoki kui kaalule astun smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Kuupäev: 08. July 2013, kl 11.36

Roidunud suvetervitused kõigile!
Nonii, enne septembrit ei tasu ikka hõisata, et kaal läheb maha mis ludinal ja probleeme polesad smiley. On ikka küll. Sa karuke hakkasid talvevarusid koguma ja mina kohe järele. See üle kilone taasmiinus oli korraks vaid.
Nüüd need suvegrillid ja -tšillid viivad igasugu motivatsiooni nulli ja süüa on ju nii mõnus ja külm ice on nii ahvatlev kuumal päeval smiling smiley
Igatahes ma suutsin nädalaga kõigi nende maiste sööma- ja joomarõõmudega jälle kaalunumbriks 67 saada.

Ainuke tore ja silma rõõmustav asi on see, et kaalugraafiku punktidest on moodustunud armas väike lillekewinking smiley

Luban nüüd jälle tubliks hakata ja lillekeste asemel allapoole suunatud punktijadasid tekitama hakata.
Tublidust ja meelekindlust meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: Kidi
Kuupäev: 11. July 2013, kl 22.41

Hei tüdrukud!

Minul 2 nädalane puhkus kohe kohe läbi ning pole üldse häid uudiseid. Need viimased kaks nädalat on möödunud küpsetades, palju süües ja just rämpstoitu ja magusat. On ka saanud palju ringi liigutud ja rassitud, aga toit on ikka oma töö teinud. Homme hommikul saan kindlama numbri, aga päris mitu kilo on juurde tulnud sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: Musu
Kuupäev: 12. July 2013, kl 08.17

HOMMIK.
MINU KAAL 76,7 -0,9KG
ILUSAT KAALUMIST TEILE KÕIGILE.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: karuke03
Kuupäev: 12. July 2013, kl 08.35

Tere,tere kullapaid!
Viibin kodust eemal ja kaal puudub kuid kõhutunde järgi on kindlalt juurde tulnud nii et igaks juhuks panen 68kg.Ega külas väga valida saa ja ei viitsi ka praeguspinning smiley sticking its tongue out,mul vist veel see säilitus programm seesthumbs downJärgmise nädala lõpus koju ehk siis võtan tõsisemalt!Praegu naudin ja elan ilma kaalumata ja ilma stressamata,kui koju saabun ehk ehmatab lainele sest kindlalt on juures!
Kõigile kaunist suve jätku,ärge üle stressake ja palju ilusaid nr.KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Kuupäev: 12. July 2013, kl 10.13

Heia!
Suvi ja kiire. Kaal 66,3 - nati jälle miinusthot smiley. Soovin seda teilegi. Olge mõnusad ja puhake hästi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: anita13
Kuupäev: 12. July 2013, kl 15.43

Tere kõigilehot smiley

Vaikselt ikka langeb kaal,kuigi arvasin,et see nädal tuleb pluss. Ma lähen nüüd pühapäeval Soome ära ja tulen alles augusti lõpus tagasi. Tabelit ikka saan edasi teha,aga kaal läheb kindlasti käest ära. Üritan ikka tubliks jääda,aga rattasõit jääb nüüd ära.

Olge ikka tublid ja nautige suve smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: minni75
Kuupäev: 12. July 2013, kl 21.28

Jõuan ikka veel reedel ära raporteerida oma 108.8, nii et põhimõtteliselt sama. Pole ime. Saaremaal on lestahooaeg. grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 13. July 2013, kl 13.16

Hei!
Tore, et siin mõned miinused ikka ka kamba peale tulevad.
Ma eelmist kaalu ei mäleta grinning smiley Väga koju kaalule ei satu, sest mul on alates Jaanidest puhkust kuni augusti keskpaigani. Ikka väga raske siin leida aega enda kaalumiseks ja veel vähem on aega ja võimalust toidu kaalumiseks. Seega puhkuse ajal ma toite üles ei märgi.
Eile juhtusin kodus olema ja hommikul näitas kaal 88,8kg, aga ei jõudnud siia ütlema tulema, sest juba kimasin suvila poole ära ja nüüd veedan siin aega.
Päikest ja pruune rannakehi! :p

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: Musu
Kuupäev: 19. July 2013, kl 11.11

TERE.
KAS KÕIK ON KADUNUD KUSKILE????
MA SAAN KAALULE ALLES HOMME.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: anita13
Kuupäev: 19. July 2013, kl 19.17

Tervitus kõigile!

Mul siis esimene töönädal Soomes tehtud ja täitsa ilus miinus seekord. Veel on lootust oma eesmärk täita,õnneks pole palju jäänud. Kahjuks trenni hetkel ei tee ja toitumine on ka käest läinud. Loodan,et teil on ka ilusad miinused ja ikka olete alles siin hot smiley
Ma juba mõtlen,et mis eesmärgi omale aasta lõpuks püstitan. Väga suurt vist pole mõtet püstitada,äkki mingi 6-8kg.


Olge tublid ja kallid teile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: karuke03
Kuupäev: 20. July 2013, kl 07.31

Tere kullapaid!
Minu kaal ikka tõusulainel 68,1,olen ikka talveks valmistumaseye popping smiley
Homme saadan ka mehekese soome ja siis olen maru-tubli-LOODAN!
Tubli Anita!Edu ka töös!
Tuleks ikka sooja ja päikest veel,päris külm kohesad smiley
Kõigile ilusaid nr ja kaunist nädala vahetust!KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: Musu
Kuupäev: 20. July 2013, kl 13.05

SAIN SIIS TÄNA KAALULE JA +0,4 nii,et kaal siis 77,1

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: karuke03
Kuupäev: 26. July 2013, kl 07.30

Tere,tere!Kus te kõik olete?Tänane kaal jääb sisestamata sest alustasin ju pühapäevast trenniga ja et üldse mingeid järeldusi teha pean täis nädala saama,seega pühapäeval paistab mis ja kuidas on toiminud need muudatused!Palun mitte pikka viha pidada ja palun ette vabandust!moody smileyKuidas teil on läinud?Ootan huviga,ärge lööge käega,pusime ikka edasi!Kallid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Kuupäev: 26. July 2013, kl 07.56

Tere kõigile!

Näen et pisikesed ümarvormid on kõige püsivamad spinning smiley sticking its tongue out Kuigi mul miskit miinust siin välja hõisata pole, siis käega löömisest on ka asi kaugel - 66,7 ikka.
Me Karukesega oleme optimistid edasihot smiley, olge teie ka.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: Musu
Kuupäev: 26. July 2013, kl 09.00

Tere.
Minu kaal 69,7
-0,4

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: minni75
Kuupäev: 26. July 2013, kl 23.17

109.6, aga kellele sa ikka kurdad.
Võeh.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 7 / 8


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.