Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 6 / 8
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 10. June 2013, kl 17.11

Käisin reedel seikluspargis ronimas ja juba sama päeva õhtuks olid käe, rinna, selja ja jalalihased täiesti haiged. Teine päev käisin ringi nagu raagus puu, kergematki asja ei saanud teha. Pidin salatit tükeldama ja nii valus oli. Laupäeval ja pühapäeval üritasin ujuda, aga siblisin lihtsalt kuidagi kohapeal, sest rinnuli ujuda ei saanud. Pühapäeva õhtuks alles oli nii enam vähem olemine.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: minni75
Kuupäev: 10. June 2013, kl 22.56

Mul läks ka kaks päeva järjest täitsa metsa. grinning smiley
ma isegi ei hakka ennast üles kirjutamisega masendama. Homsest märgin jälle. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: anita13
Kuupäev: 11. June 2013, kl 06.40

Hetkel olen täitsa tubli olnud,kõik päevad ikka rattaga sõitmas. Eile tegin ühe pikema otsa 74km smiling smiley Siia toidu märkimisega ikka hästi hakkama ei saa,lihtsalt ei taha kohe arvuti taha tulla.
six,kas panen sulle 95kg kirja?
Täna poja sünnipäev,eks täna tuleb natuke patustamist ja trenn jääb ära.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: Kidi
Kuupäev: 11. June 2013, kl 09.25

Mul ka pole vahepeal mahti ja tahtmist arvuti taha ronida ja siis ma teen nii, et ma kirjutan paberi peale üles kogu oma päevase söömise. No seda teen ma nagunii, kui köögis kaalun, siis ei pea kogu aeg jooksma arvuti vahet. Aga kui kohe ei viitsi või pole mahti, siis kannan nt järgmine päev sisse. Või kui siis ka ei viitsi, siis jälle paberile ja alles kolmandal päeval jõuavad need toidud siia päevikusse. Vähemalt saavad toidud kirja päevikusse kirja ja mingigi ülevaade on olemas. Ja pildid, pilte teen ikka igast toidust. Siis saan portsude näol vähemalt šokiteraapiat teha grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: karuke03
Kuupäev: 14. June 2013, kl 07.01

Tsau nukukesed!
Kaal 67,9spinning smiley sticking its tongue outOlen ikka säilitus programmis!Tahan veel seda jätkata kuu lõpuni,seega juulist taas rajale,mu keha kohe tahab puhata ja mängidahot smiley
Edu ja õnne kõigile!Kuulake oma hinge ja keha,uskumatult hea tunne on et leppisin endaga ära ja elan rahus.
Suured kallid ja ilusaid nr.!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: Musu
Kuupäev: 14. June 2013, kl 08.18

Hommik.
Minu kaal täna hommikul 78,0 nii,et kaalu kaotus AINULT -200g.
Ma siin arvutasin kokku oma kulutatud kalorid eelmisest reedest kuni tänaseni...täanane trenn on ka juba sisse arvestatud.3432kalorit ja rasva kadu on pulsikella järgi 437g.
Aga eks ma punnitan edasi.
Jõudu Teile kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Kuupäev: 14. June 2013, kl 08.29

Hommikust kõigile varajastele smiling smiley

Liiga hea, et tõsi olla - kaalunumber täna 66,2, see tähendab sel nädalalgi stabiilselt 800 g miinust.Keha on üllatavalt minu sõber ja on imehästi juhitav hot smiley
Ja ausalt, ma ei tee midagi erilist - märgin ainult kõik üles ja püüan õhtul vaadata võileibadest mööda. Kommid ja magus mind nagunii ei köida.
Karuke, mul on sinu üle ka niii hea meel, et oled endaga rahul (peadki ju olema, sest ma jätkuvalt imetlen sinu visadust nii püsivalt ja tulemuslikult ennast vormida smiling smiley) Kallid!

Jõudu meile kõigile - jaanipäev ju veel ees! Olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: minni75
Kuupäev: 14. June 2013, kl 08.38

109.0 ehk -600g. Hea, et üldse niigi läks. Nädala alguses läks ikka täitsa metsa. Ma kartsin, et ei tulegi seekord miinust, aga meel nüüd hea.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 14. June 2013, kl 10.29

Silmad maas pean tõdema et +1kg.
No tõesti ei ole see nädal patustanud ja nädal tagasi vähendasin oma kaloreid siin 2300 pealt 1770 peale....ja siis selline tulemus sad smiley Trenni teen ka 3-4x nädalas.
Mul hakkab mõistus otsa saama, milles asi. Igaljuhul jätkan selle väiksema kaloraažiga ja trennidega.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: Latrisia
Kuupäev: 14. June 2013, kl 11.18

Üle küngaste ja mägede, aga 79,5 tuli ette

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Kuupäev: 14. June 2013, kl 15.02

106,00 Lihtsalt uskumatu, aga tõsi..kuna mu enda arvuti on remondis ja ei taha siin võõras arvutis päev läbi oma kilukalureid märkida, arvasin, et söön kindlasti kõvasti lõhki oma normid. Aga ikka langeb, väga super smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Kuupäev: 14. June 2013, kl 21.05

Hei!
Mul seekord ei õnnestunud see kaalukaotus. Kaal näitas 76,5 täna ehk -100g. Järgmisel nädalal olen tublim, ma luban! smiling smiley

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: Kidi
Kuupäev: 15. June 2013, kl 22.41

Hei!

Eile hommikul ei õnnestunud kaaluda, olin küla pääl ning ei hakanud oma kaalu kaasa tarima, kuigi ta mul suht köögikaalu mõõdus grinning smiley Nii, et kirja saab täna hommikune number, milleks on... trummipõrin.. 98,7 kg. Trummipõrina olen küll ära teeninud, sest sel nädalal EI olnud ma üldse tubli jälgija. Sel nädalal keha kuidagi eriti nõudis magusat ja seda andsin ma talle nagu nõuti. Lisaks natuke palju pokaale šhampust. Trenn on sel nädalal null olnud. Päevikut täitnud pole. Et ühesõnaga oli suur käega löömine sel nädalal ning seetõttu on ka see number suuur üllatus! Hommikul kui kaalul seda numbrit nägin, siis kaalusin end kohe uuesti ja veel kolmaski kord. Siis tõin prillid, et mul vist veel uneliiv silmas, ei näe selgelt grinning smiley
Nüüd jälle motivatsioon laes, et homsest jälle ülisuper tubliks hakata. (Nii suur motivatsioon kohe, et premeerisin end täna rummikoogikestega) grinning smiley

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 17. June 2013, kl 17.13

Tere!
Eelmisel nädalal sai siis tehtud 5 treeningut: 2xrattasõitu, orienteerumine, kepikõnd ja jooksmine. Kokku üle 65km. Terve eelmise nädala siis piirdusin väiksemate kaloritega, kui varasemalt. Eks näis mis siis reedeks on. Hetkel ikka sama seis kaalul.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: kpalandi
Kuupäev: 17. June 2013, kl 19.09

Tere, kas oleks võimalik ka veel teie duelliga liituda?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: karuke03
Kuupäev: 18. June 2013, kl 04.17

Tsau sõbrakesed!
Uus nädal ja ehk rohkem päikest,sugulase juubel läks hästi ja kaal jäi samaks,see nädal raudselt tõuseb sest on ....yawning smileyVeel 2 nädalakest ja mu kaalu säilitamine lõpeb ja alustan taas uue hooga,ma vähemalt loodan,kui aga ei saa hakkama siis vähemalt katsun nii et ei tõuseks ta uuesti,kogemusi ja usku juba on nüüd ainult reeglid paika ja kõik saab korda!
PÄIKEST,PÄIKEST JA KAUNIST NÄDALAT!KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: minni75
Kuupäev: 18. June 2013, kl 08.24

Olid mõned ülesmärkimata päevad, aga nüüd tänasest kirjutan jälle üles. Kui ma ainult teaks, kuidas seda aafrika sousti märkida, mille mu mees eile valmis tegi. grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 19. June 2013, kl 16.23

Heip!

kas suur suvi kõigil käes, et suhtlemist nüüd kuidagi vähem siin? Millega tegelete? Puhkus ja õlu või midagi muud ka? winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: karuke03
Kuupäev: 20. June 2013, kl 05.09

TSAU,TSAU tüdrukukesed!
Mul aed,aed,aed jne.Tõmbab nii rihmaks et ei suuda isegi toitu märkida ja mis seal salata ma ju säilitus programmis,siis võtan juulini vabamalt.Kuid tõsi ta on võiks ikka rohkem suhelda,muidu läheb kord käest!moody smileyKaalunud pole nii et homme jälle üllatus moment kas + või - või 0 spinning smiley sticking its tongue out
Hea et taas soojem ja päikest rohkem siis tuleb tegemiste isu,muidu vastiku ilmaga istud ja närid kõike mis näed.
Küsimus-kas on kellelgil aias virsikupuu ja kui on mis sort ja kas talub ikka meie külma?Olen siit ja sealt uurinud,kuid ikka kahtlen ja usun kui on praktikas järgi proovitud!
Homseni siis kullapaid ja ilusaid nr!KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: anita13
Kuupäev: 20. June 2013, kl 09.27

Tere kõigilesmiling smiley

Suvel kohe üldse ei jõua arvutisse,õues palju tegemisi. Eile käisin kaalul,täitsa ilus miinus oli smiling smiley Muidugi homseks see enam kindlasti pole nii, reedene kaal on alati suurem ja laupäeva hommikul on jälle ilus miinus.....ei tea miks see nii on!? Kõik need nädalad on nii olnud.
kpalandi tere tulemast meie sekka, panen su tabelisse kirja smiling smiley Paluks kaalu,pikkust ja eesmärki?
Homseks ilusaid miinuseid ja kallid teile hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: kpalandi
Kuupäev: 20. June 2013, kl 22.49

algkaal 90.3; pikkus 163; ja eesmärk 70.0kg grinning smiley iseasi kas see ka õnnestub septembriks grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: karuke03
Kuupäev: 21. June 2013, kl 04.48

Tere mu armsad!
Tere tulemast ka kpalandi,edu sind saatku!Septembriks küll 23kg on võimalik,kuid tohutu enesetappsmiling smiley)
Minu kaal siis 67,5spinning smiley sticking its tongue outTahaks nüüd küll loota et juuliks saan -20kg kätte,kuigi olen praegu vabalt võtnud ja mitte eriti pingutanud,jälginud küll veits söömist,kuid näpuga järge pole ajanudsmiling bouncing smiley
Olen tagant järgi analüüsinud et peale 69,5 on olnud iga 0,5kg paras võitlus ja pendeldamine nii et kokkuvõttes on kuus läinud 1-1,5kg vähe kuid ikkagi on läinud ja see teeb nüüd rõõmu.Loodan et nii vaevaliselt minev kaal ka salvestub ja keha harjub paremini ja ehk ka aju jõuab järgi,praegu tõesti esimest korda elus ei paina mind mõte kas ikka võtsin alla või mitte,läksin sellega magama ja ärgates vasardas et pean alla saama!!(Tiksun siis vaikselt oma eesmärgi suunas,võtan väiksed ampsud,kui saan septembriks 65 ette on hea kui ei siis mulle olulisem oleks mitte juurde võtta.Aga ei ennusta vaid katsun süüa et elada mitte vastu pidi!hot smiley
Kõigile head kaalumist,ilusaid nr ja peatset kaunist nädala vahetust!Nautigem suve,see meil nii üürike!
Päokest ja armastust hinge!KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 21. June 2013, kl 08.31

Hommikust,

Hommikul kaal näitas 89,2kg...seega pendeldamine 89-90 vahel jätkub. Loodetavasti saan varsti sellest surnud ringist välja.
Eks nende Jaanide tulek veidi hirmutab, et kas suudab nulli jääda või ei. Siis vist peab iga päev jooksma minema. Eelmisest kaalumisest olen nüüd käinud 3x jooksmas ja 1x rattaga sõitmas. See nädal suutsin oma jooksu distantsi tavapärasest 2x ületada. Kui ennem jooksin max 7-8km, siis esmaspäeval suutsin joosta 9km ja kolmapäeval tervelt 10km. Jalad veel siiani suht kanged smiling smiley Ega nüüd tükkaega ei ületa ka ennast. Üritan ära harjuda selle distantsiga kõigepealt ja siis vaatab, kas on üldse vaja pikemalt joosta, äkki hoopis üritaks kiiremini joosta smiling smiley

Kõigile teistele soovin ilusat suve algust ja väikseid kaalunumbreid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: Latrisia
Kuupäev: 21. June 2013, kl 09.44

79 kg, see nädal siis tagasihoidlikult grinning smiley See nädalavahetus kavatsen ohtralt liha süüa, eks paistab, mis järgmine reede toimub..

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: Musu
Kuupäev: 21. June 2013, kl 13.50

Tere.
Minu hommikune kaal oli sama mis eelmisel korral.Ma tõesti ei saa aru kaua see kaal seisab.......kuid nüüd on sihuke masekas,et teen nädalase pausi.Ma muidugi jälin mida söön ja trenni teen edasi,kuid ei kaalu ennast ennem reedet.Ja võtan seda asja vabamalt.
Teile kõigile jõudu ja ilusat JAANI.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: minni75
Kuupäev: 21. June 2013, kl 15.04

Siin ta siis nüüd on, pisike pluss ka ikka vahele. See on see liha ja paar klaasi veini ja kui ei märgi korralikult toitu üles.
Phäh.

Nüüd jälle uue hooga.
Kirja läheb 110.0

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: anita13
Kuupäev: 21. June 2013, kl 17.41

Ilusat suve algust kõigile smiling smiley

Seekord tuli isegi -1,0(85,5kg),vaatan homme hommikul kas seekord on ka laupäevane kaal väiksem.
Järgmisel nädalal vist midagi hääd loota pole,hetkel nii palju aias tööd ja jaanid tulekul,pole aega trenniga tegeleda.
Ursull sa oled ikka super tubli,jooksed ikka päris palju....ma alustasin ka jooksmisega,aga hetkel pidin pooleli jätma,kuna säärel mingi lihas teeb häda.

Ilusat Jaanipäeva kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: Kidi
Kuupäev: 21. June 2013, kl 22.58

Tere!

Minul jääb kaal samaks, mis eelmiselgi nädalal.
Loodan, et uuel nädalal kaal lakke ei löö tänu jaanidele. Üritan ikka madalat profiili hoida ja mitte õgima kukkuda smiling smiley
Ilusat jaanipäeva ja ärge kõhtu punni sööge! grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 23. June 2013, kl 07.39

Olen juba reedest saati suvilas. Kaalu pole. Süüa pidevalt antakse ja väga hästi veel. Eile kui toibusin suuremast söömisest siis otsustasin, et kobin jooksma. 2 päeva polnud jooksnud. Tegin väikse ringi 5,5km kuna seda kanti siin väga ei tea ja mööda sirget ei vinna joosta. Tahaks ringe teha.
Täna jätkub õgimine. Ei tea millal jälle liikuda saab.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell,osa 2: Septembriks saledamaks
Kuupäev: 24. June 2013, kl 20.48

Jaanipäevatervitus kõigile tublidele!
Ja nüüd see tagasilöök tuligi. 1,3 plussis. Puhkus+jaanipäev. Üles pole kolmapäevast saati midagi märkinud, võtsin vabalt ja nautisin grilli ja tšilli. Kuigi jannilaupäeval sai tehtud ka tore 10-kilomeetrine rabamatk, ei aidanud see eriti midagi. Aga võtan rahulikult ja usun, et saan nädala pärast tööle minnes jälle järjele. Seniks olge tublid ja mulle võib selle
nädala kaaluks kirja panna 67,5.
Eritervitused Karukesele winking smiley nüüd oleme täpselt samas kaalus ja lähme käsikäes 65 poole, esialgu.

Töötajaile ilusat töönädalat, teistele head puhkamist!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 6 / 8


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.