Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 1234567Järgmine
Asukoht: 1 / 7
Kutse duellile smiling smiley
Kuupäev: 30. May 2013, kl 08.27

Kas on kedagi kes sooviks minuga duellitama hakata? Olen 174cm pikk ja 90kg raske sad smiley Vajan väga kellegi tuge ja kedagi rivaaliks et oma kilodega võitlema hakata smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 30. May 2013, kl 08.41

Mina smiling smiley
Olen 165cm pikk ja täna hommikul näitas kaal taas 88,8kgconfused smiley
Olen siin veel ühes duellis aga see asi vist vajub ära.Sain paar kilo alla aga viimase nädalaga on kõik tagasi tulnud.Kole on ennast peeglist vaadata ja tahaks ikka edasi proovida ja jälle järje peale saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Kuupäev: 30. May 2013, kl 09.22

Väga tore smiling smiley alustame siis kasvõi kahekesi smiling smiley mina just tulin Itaaliast puhkuselt ja no jälle kohe lisakilod kukil.....sad smiley mitte et ma enne seda puhkust sale olnud oleksin grinning smiley grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: Leilah
Kuupäev: 30. May 2013, kl 09.33

Mina ühineksin. smiling smiley Pikkust 173 cm, kaalu 76 kg. Ideaal oleks 65 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Kuupäev: 30. May 2013, kl 09.37

juhhuu, juba on meid 3 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: lauriine
Kuupäev: 30. May 2013, kl 12.34

ja juba on teid neli =)
mina 171 cm pikk, kilosid hetkel umbes 71! (täpselt ei tea, kaalul said kodus patareid tühjaks ja pole jõundud uusi veel osta grinning smiley

aga tahaksin saada 65!!
Seega ühinen teiega =)

Mis meie ajaline eesmärk on? ja mis võiks duelli nimi olla?
ning mis päeval kaaluda sooovime? et neid siis eelmise nädalaga võrrelda?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Kuupäev: 30. May 2013, kl 12.49

Tere tulemast Lauriine!

Ma teeks ettepaneku, et kaaluda võiksime reedeti, siis nädalavahetuse patustamised jõuab enne järgmist kontrolli korrigeerida smiling smiley oleks tore kui seame mingi eesmärgi ja perioodi millest üritame kinni pidada. Kahjuks ma ei oska seda tabelit teha, selle võiks keegi meil ära teha kes oskab smiling smiley Kuna homme ongi reede siis alustaks homsest smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 30. May 2013, kl 16.18

Minu isiklik plaan oleks 3 kuuga 10kg.Tundub realistlik.Reedene kaalumine oleks ok ja see kes 2-3ndl pole endast märku andnud kustutatakse.Kahjuks tabelit teha ei oska sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: Leilah
Kuupäev: 31. May 2013, kl 07.35

Ma võin teha tabeli! Tänane kaal on siis algkaal ning võiks võtta ajaperioodiks 3 kuud. Palun püstitage endale siis kõik ka 3 kuu eesmärk ja paneme tabelisse kirja. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: Juu
Kuupäev: 31. May 2013, kl 07.39

tere,

pange siis üks ülekaal veel juurde. 176 cm ja 98,8kg (täna hommikul)

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: Leilah
Kuupäev: 31. May 2013, kl 07.58

Tere tulemast! Panin tabelisse kirja. Mis Su eesmärk augusti lõpuks oleks, Juu? smiling smiley

Ühtlasi, kui saan hatugirli, Helikesekese ja lauriine kaalu tänahommikuse seisuga ehk siis algkaalu ning puuduvad 3 kuu eesmärgid, siis panen need ka kirja.

Tabel muidu on siin.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 31. May 2013, kl 08.09

Minu kaal täna hommikul 88,7kg ja eesmärk oleks esialgu 78kg.Väiksemat nr panna ei saa,sest ennast tundes tean,et suvel on kaalujälgimine raskem.sest armastan tohutult grilli süüa.Tuleb vaid loota,et tuleb soe suvi ja saab iga päev ujumas käia ja kasvuhoonest palju tomatit-kurki süüa smiling smiley
Kas duellile nime ka paneme?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: Leilah
Kuupäev: 31. May 2013, kl 08.21

Mul endal sama lugu, et grillimist fännan, kuid seetõttu olen kõvasti uurinud erinevate grilltoodete kalori- ja rasvasisaldust ja leidnud tooted, mis söömiseks sobivad ja ikka nii, et kõhu täis saab. Ja olen need kõik ka järele proovinud ja väga maitsvad.

Teen isegi kodus lõunaks pannil või ahjus ja söön kurki-tomatit kõrvale smiling smiley

1. Rakvere lihaveise-grillvorstid ca 114 kcal/100 g

2. Rannarootsi klassikaline šašlõkk 107 kcal/100g

3. Rannarootsi grill-liha ürdivõimaitselises marinaadis 133 kcal/100 g

4. Rannarootsi jogurti-tilli grill-liha 94 kcal/ 100 g

5. Rakvere klassikaline šašlõkk 115 kcal/100 g

6. ning muidugi kõik Tallegi kanafileest grilltooted, mis jäävad samuti 100 kcal/100g ümber.


PS! Kui teil on ideid duelli nime osas, siis võime panna küll smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Kuupäev: 31. May 2013, kl 08.23

Hommikust!
Minu täna hommikune kaal oli 90,4kg. Eesmärgiks võtaks ma 3 kuuga -10kg (natuke ulme küll minu jaoks aga väljakutse on ahvatlev grinning smiley) Ja tore et meid on juba nii palju smiling smiley hakkame koos kilosid põletama smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 31. May 2013, kl 08.58

Pakuks välja "Suveralli" - noh esimene mõte mis pähe tuli smiling smiley
Vaatasin,et need asjad mida mulle meeldib grillida on 100g kohta u 150kcal ringis.Eks siis pean lihtsalt vaatama,et ei õgiks ja väga hilja ei sööks ning juurde kindlasti ohtralt salatit ja juua (mitte siidrit nagu tavaliselt).
Suvel trenni ei saa aga üritan kõndimas käia ja ujuda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: Juu
Kuupäev: 31. May 2013, kl 09.14

paneme mulle eesmärgiks kaaluabi soovituse ehk 1kg/ nädalas ja -12 kg augusti lõpuks.
eks näis, mis sest saab smiling smiley
suvel grillimisest- mina olen läinud üle kanale ja kalale

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: kcal
Kuupäev: 31. May 2013, kl 15.12

Hei,
kas saab veel liituda. Pikendasin just oma kasutusõigust ja duell lisaks asjale särtsu juurde. Olen 175cm pikk ja peale kaksikud ikka veel ülekaalus, hetkel 76kg. Koos peab ju õnnestuma.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: Leilah
Kuupäev: 31. May 2013, kl 15.22

Lisasin Su tabelisse smiling smiley Loodan, et teised ka päri, et mida rohkem meid on, seda rohkem saame ka üksteist motiveerida.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: gerrly
Kuupäev: 31. May 2013, kl 16.58

tere..

kas saab ka veel teiega liituda... oleks ka suur soov kilodest kahti saada... olen 172 pikk ja praegune kaal tõusnud juba 106,3 sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: Leilah
Kuupäev: 31. May 2013, kl 18.04

Lisasin tabelisse smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Kuupäev: 31. May 2013, kl 19.13

Tore, et meid on juba nii mitu! Teen ettepaneku ka väikeseks tutvumiseks smiling smiley
Mina olen 43 aastat vana, elan Tartus ja töötan raamatupidajana. Istuv töö on kurjast-kilod muudkui tulevad....olen viimastel aastatel ka usinasti spordiklubis käinud aga tulemust eriti ei tule, ju toitumine pole paigas. Nüüd siis kaaluabi ja teie abiga katsuks tubliks hakata smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: gerrly
Kuupäev: 01. June 2013, kl 20.20

smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: Leilah
Kuupäev: 03. June 2013, kl 06.52

Mina olen 25 ja Tallinnast. Kaalutõusu põhjuseks on olnud vähene liigutamine ehk laiskus ning limonaadi- ja saiakesearmastus. Loodan, et seekord suudan olla järjepidev ning isegi liikumisharjumuse tekitada endale. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Kuupäev: 03. June 2013, kl 08.22

Hei hommikust!
Kuidas Teil nädalavahetus möödus? kui palju "pattu" tegite? smiling smiley ma püüdsin olla korralik ja süüa vaid kehale häid asju, vahepeal lihtsalt nende kogused olid suuremad grinning smiley aga rasvane liha ja maiustused õnneks suutsin eemal hoida endast smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: Leilah
Kuupäev: 03. June 2013, kl 08.34

Mul möödus ka toitumise osas tublilt ja püsisin lubatud kalorite piires. Sain endale ka jäätist lubatud. Trennini pole veel jõudnud, aga kaal näitab languse märke juba natuke. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 03. June 2013, kl 08.48

Mina olen 27a 4lapse ema L-Virumaalt.Oma ülekilosid olen kogunud iga lapsega natuke ja nüüd siis viimasega suurema portsu (cerazette tabl 10kg+lohutsussöömine peale seda 3kg)sad smiley
Nädalavahetus läks hästi kuni eilse õhtuni,mil kõvasti üle lubatu sõin.Täna aga olen tublim ja hakkan ka kõndimas käima smiling smiley Reedeks vaja ju miinust saada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Kuupäev: 03. June 2013, kl 09.28

mina suutsin eile isegi 17km rattatiiru teha selle palavaga smiling smiley pulsikell näitas -566kcal, olin rahul smiling smiley lisaks hunnik aiatöid.....müstika kust need kilod üldse korjanud olen grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: anoli
Kuupäev: 03. June 2013, kl 12.29

Tere!

Kui oleks veel võimalik, siis liituksin ka teie duelliga smiling smiley
Olen 170 cm pikk ja täna hommikul kaalusin 81 kg ning ma väga tahaks 3 kuuga 10 kg alla saada. Olen alati veidi rohkem kaalunud, kui vaja oleks ja olen ka üritanud alati midgai teha, kuid minu tahtejõud ei ole just kõige parem tongue sticking out smiley Märtsist alustasin spordiklubi külastamisega ja olen isegi enam vähem käidud saanud. Nüüd soojade ilmade tulekuga on veidi raskemaks see trenni minek muutunud aga üritan siis selle asemel rattaga sõitmas käia või metsas joosta.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: Marfatar
Kuupäev: 03. June 2013, kl 15.29

Tervitus!

Liituksin ka salenejate toreda kollektiiviga, kui olete nõus mind kampa võtma. smiling smiley Pikkust 170 cm ja kaal 83kg. Praeguste palavate ilmadega kohe tunnen, kuidas tahaks liigse (peki-)kihi seljast koorida, et ei oleks nii palav ja raske olemine. Eesmärgiks sean esialgu -8kg ja kui see ühel toredal päeval saavutatud on, siis järgmised -8 kg. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: lauriine
Kuupäev: 04. June 2013, kl 06.29

Tere taas, mulle võib algkaaluks panna 72.. .eelmise reede seisuga siis ja eesmärk -12 sobib mulle suurepäraselt.. see on päris kange eesmärk .aga no püüame hakkama saada =)

Ja veel, kas duell siin samas või uue teema all? ma ei saanud aru? ja, et kus see tabel asub?

lauriine

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 1234567Järgmine
Asukoht: 1 / 7


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.