Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 3 / 7
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: kcal
Kuupäev: 09. June 2013, kl 15.37

Hei, minul sama lugu. Üritasin ja üritasin aga oma andmeid tabelisse lisada-muuta ei saa. Reede hommikul oli kaal 75,6. Tänan sind Leilah juba ette, tahaksin ikka teiega koos sammuda võidukasse sügisesse.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: Leilah
Kuupäev: 09. June 2013, kl 15.47

Panin kirja smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: gerrly
Kuupäev: 09. June 2013, kl 22.55

minu kaal oli siis 104,9 :-D läks ka kuigi palju alla :-D

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: Leilah
Kuupäev: 10. June 2013, kl 07.05

Panin kirja. Väga ilusad tulemused. Kui lauriine nüüd just ei üllata, siis nädala tublim oli Juu oma -1.6 kiloga smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 10. June 2013, kl 07.21

Hommikust!

Minu laupäevahommikune kaal näitas 67,7hot smiley ja täna, esmaspäeval, 67,5hot smileyhot smiley. Nädalavahetus edukalt läbitud!!!Eile küpsetasin külalistele sinihallitusjuustu-pirni piruka ja shokoladikoogi tšilliga, aga ise vaid maitsesin suutäie, sest läksin pärast jooksma (väga hea kavalus, et mitte õhtul süüa...). Nüüd, esmaspäeva hommikul, sõin ja nautisin suure tüki kooki täiesti süümepiinadeta ja maitses hästi.

Kõigil ilusad tulemused!smiling bouncing smiley Jätkame rõõmsalt!
Mina ei saanud ka tabelis midagi muuta. Ehk ei osanud???

Kaunist nädalat ja kribage ikka siia, see annab jõudu ja tõstab motivatsioonismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: Leilah
Kuupäev: 10. June 2013, kl 09.14

Paistab, et keegi peale minu ei saagi tabelis muudatusi teha. Ilmselt sellepärast, et ligipääs on kõigil, kes lingile vajutavad ja see on selle jaoks, et keegi võõras kurja ei teeks seal. Ma uurisin, kas saab anda teistele muutmise õigusi ja ma ei leidnud sellist varianti. Aga ma arvan, et ei ole vast hullu, kui kõik ka edaspidi oma tulemused siia teemasse kirjutavad ja siis ma nad ise tabelisse kannan. smiling smiley

Minul on võrreldes reedega juba -0.7 kg, nädalavahetused kui sellised muret ei tee, kui kõik ette planeerida, aga nüüd on mul hirm järgmise 1.5 nädala ees, mil toimub palju lendamist, hotellide hommikusöögibuffeed ning mitmekäigulisi pidulikke õhtusööke välismaal ja olen rutiinist väljas. Aga püüan ikka tubli olla, sest olen väga motiveeritud ja eesmärk on kindlalt silme ees. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 10. June 2013, kl 11.21

Minul oli ka täna hommikul võrreldes reedega -600g spinning smiley sticking its tongue out
Võitja, mina just nii olengi hakanud tegema,et tund peale õhtusööki lähen kõndima,siis ei hakka jälle külmkapi ust kulutama.Tagasi tulles mõnulen dušši all ja siis juba lapsed pesema-magama ja ise poen ka voodisse.Ja kui midagi magusat olen kokanud,siis käsin need enne ära süüa kui koju tagasi jõuan smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: Marfatar
Kuupäev: 10. June 2013, kl 12.35

Tervitus!
Minul läks nädalavahetus ilmselt aia taha. Reedel lubasin lastele, et käime Herburgeris. Ise jõun ühe coca-cola zero ja aitas küll. smiling smiley Laupäeval aga käisin sünnipäeval ja siis ei suutnud ise vastu panna ning nii ta läks. Kõige raskemad ongi mulle just nädalavahetused, kui olen enda kindlast töönädala rutiinist väljas ja igasugused ahvatlused on kerged tulema. Kaalule ei julge ronida, kes teab, mis õudusi see veel näitab. Aga nüüd kuni reedeni olen väga korralik ja loodan ikka parimat. cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: Juu
Kuupäev: 10. June 2013, kl 15.32

tere,

minu jaoks oli parim Leilah, sest ta on võrraltult kergem kui mina ja sai -1,4kg.
nädalavahetus oli raske, sest tavaliselt unustan ma siis regulaarselt vett juua ning seekord oli lausa 3 sünnipäeva. hoidsin küll end tagasi, aga esimest korda kogunes päeva lõpuks kcal rohkem kui lubatud. kaalule ei läinud, sest ei tahtnud näha, mis sealt vastu võiks vaadata smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 11. June 2013, kl 08.50

Ahoi!

Kuidas läheb?
Minu kaal rõõmustas täna hommikul mind taas 67,1hot smileysmiling bouncing smiley Olen südamest rõõmus ja riided istuvad seljas nagu vanasti...Nüüd ei tohi libastuda...Minu puhul tähendab see seda,e t söön korra palju ja siis uus üritus või külalised ja nii ta läheb...Nagu alkohoolikulgrinning smiley Et parem jätta see esimene pits võtmatasmileys with beer

Suvi on igati kergem, sest liikumist ikka kõvasti rohkem!

Ilusat nädalat kõigile ja pöidlad pihku! Kõik on ju nii tublid olnudsmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: Juu
Kuupäev: 14. June 2013, kl 07.34

tere,

kaalul käidud. 96,7 ehk -0,5kg.
ega ma rahul pole. kohe näha, et eelmine nädalavahetus oli liiga sündmusterohke.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: Marfatar
Kuupäev: 14. June 2013, kl 07.47

Hei!
Minu tänahommikune kaal võbeles nagu leheke sügistuule käes. Numbrid hüppasid üles-alla ning ilmselt ei teadnud kaal, mis näitu mulle kuvada. smiling smiley Kui aga lõpuks pidama jäi, siis näitas numbrit 82,0 kg. Seega -600 gr võrreldes eelmise reedega. Arvestades mu patustamist eelmisel nädalavahetusel ütleksin, et olen täitsa rahul.
Aga nüüd algab taas see raskem osa nädalast - nädalavahetus the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 14. June 2013, kl 08.00

Mini kaal 87,3kg ehk siis -800g.Kohe näha,et eile õhtune sünnipäev hästi ei mõjunud,kuigi tulin sealt jala koju smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: anoli
Kuupäev: 14. June 2013, kl 08.32

Minul siis 80,4 ehk siis ainult -100 g aga parem kui pluss ikkagi grinning smiley Eks olen ise süüdi, suht patustanud koguaeg. Aga nüüd mees sõidab kaheks nädalaks ära, siis läheb kergemaks grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Kuupäev: 14. June 2013, kl 09.07

Heia! Minu suureks üllatuseks oli minu tänahommikune kaal 89,3kg, ja üllatama ajab asjaolu, et ma ei teinud nädala jooksul mitte midagi et sellist miinust saavutada.....ja ka mitte trenni. Ime on sündinud grinning smiley grinning smiley aga muret tekitab nädalavahetus mil mind ootab ees üks suuremat sorti grillipidu, õnneks tehakse seal ka sporti ja üritan natuke osa sellest võtta, nt. malest grinning smiley grinning smiley Loodetavasti ma ei kaota seal süües-juues pead ja kaint mõistust....tongue sticking out smiley aga selle tõehetk on juba nädala pärast.
Loodetavasti olite teie ka kõik tublid!
Ilusat nädalavahetust meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 14. June 2013, kl 11.01

Hommikust!

Kui kenad tulemused!smiling bouncing smiley Lahe!
Minu kaal täna 66,9hot smiley Õnnelik olen!

Päikest kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: kcal
Kuupäev: 14. June 2013, kl 15.21

Hei, minu kaal 74,8. Õnneks kaal langes natuke. Kuna nädal oli pingeline ja raske siis juhtus mitmeid libastumisi ja stressisöömist.
Kcal

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: Leilah
Kuupäev: 15. June 2013, kl 09.42

Hei! Kandsin kõigi tulemused tabelisse. Väga tublid olete! Ise kahjuks enne järgmist reedet kaalule ei saa, kuid loodan, et olen ka ikka miinuses. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: kpalandi
Kuupäev: 17. June 2013, kl 19.35

Tere, kas saaks ka teiega liituda, või olen lootusetult hiljaks jäänud? Pikkust on 163, kaalu 90.3
ideaal oleks 65 kilo. Oleksin väga tänulik kui mind kampa võtate smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: lauriine
Kuupäev: 18. June 2013, kl 07.17

tere, ma vabandan, olin vahepeal natukene kadunud aga olen nüüd ikka tagasi smiling smiley
07.06 kaaluks palun mul märkida 71 kg ja 14.06 oli kaal 70.5 kg! loodan ka sel reedel väikese miinusega esineda... kuid hektle tundub see kahltane veel, aga ma ei anna alla tongue sticking out smiley

Aga jah, tabelisse ei saanud ka mina oma andmeid ise sisestada sad smiley
kas ongi nii tehtud?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 18. June 2013, kl 09.08

Hei!

Minul ka tabeliga probleemethe finger smiley
Võiks kuidagi ära märkida, et lihtsam leida. Praegu otsin iga kord kusagilt, vist on esimesel lehel.
Kaal hetkel 67,2, olen tegelikult rahul, aga tahaks ikka tibakese miinuse reedeks välja võludawinking smiley
Väga aitab õhtune napp söömine ja enesetunne ka hea! Hommikul seevastu söön julgelt magusat jne. Lihast olen peaaegu loobunud, hetkel tohutu valik igasugu rohelist (spargel-minu uus avastus, super!) kraami.

Kuidas teil? Jõudu kõigile!smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: Leilah
Kuupäev: 18. June 2013, kl 16.05

Panin lauriine andmed ka tabelisse.

Tabelit saab ainult tabeli omanik muuta, sest muidu saaks seda iga võõras muuta või kiuslikult nt ära kustutada tabeli.

Viskan siia ka lingi [docs.google.com]

Kuna teemast ebamugav otsida iga kord, pange nt favourites'ide alla endale. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: Juu
Kuupäev: 18. June 2013, kl 17.04

hea mõte. nii tegingi ja edaspidi hea leida.
tabelist näha, et kõik tublid olnud ja ainult miinused.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: Juu
Kuupäev: 21. June 2013, kl 07.37

tere,

kaalul käidud. 95,9 ehk -0,8kg.
jaanikatsumused seisavad alles ees ...

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: anoli
Kuupäev: 21. June 2013, kl 08.11

Hommik

Minul on 79,4!!! jeee grinning smiley terve kilo kadunud ja lõpuks on 7 eessmiling smiley Aga olin see nädal väga tubli ka. Jälgisin pingsalt kaloreid ja tegin ka sporti üle pika aja.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: Marfatar
Kuupäev: 21. June 2013, kl 08.15

Hommik!

Minu kaal on täna grammi pealt sama mis eelmisel nädalal. eye rolling smiley Masendav. Samas olen tähele pannud, et ainevahetus on jäänud nii aeglaseks, et ehk on ka sellest tingitud. Kaloreid pole üle söönud, kuid ikkagi midagi rõõmustavat kaalult ei paistnud.
Loodetavasti ülejäänutel paremad uudised. winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: Leilah
Kuupäev: 21. June 2013, kl 08.17

Minul on 73.4 ehk siis viimase 2 nädala peale kokku -1. Kuna ma viimased poolteist nädalat Eestist ära olles päevikut täita ei saanud ja olid suured pidulikud söömingud, siis mul on lihtsalt hea meel, et juurde pole tulnud, vaid ikka miinust natuke. Tänasest olen hästi tubli jälle!! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 21. June 2013, kl 10.33

Hommikust!

Raskelt rõõmussmiling bouncing smiley! Kaal näitas täna uskumatut numbrit 66,0hot smileyeye popping smiley Miinus 0,9!
Enesetunne super! Peegelpilt mõnus! Trenn tavaline (2Xpäevas enamasti, va nädalavahetus), õhtused söömised minimaalsed (müjub mulle alati hästi).

Nüüd vaja ema jaaniõhtune sünnipäev üle eladathe finger smiley, aga seal plaanis krevetiroog, küll rohke juustuga...ja omaküpsetatud leib...ja vaarikatort...UUH!

Hoian kõigile pöialt, me oleme kõik tublid!
Kauneid jaane kõigile ja grillige liha asemel juurvilju, krevette, sparglit jne jne. Ka eestimaised maasikad juba saadaval. Suvi on IMELINE!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: Leilah
Kuupäev: 21. June 2013, kl 10.54

Võitja, Sul siis juba eesmärk täidetud? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: kcal
Kuupäev: 21. June 2013, kl 16.27

Oi kui tublid on kõik olnud. Minu kaal hommikul 74,2. Ilusat jaanipäeva.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 3 / 7


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.