Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 123Järgmine
Asukoht: 1 / 3
Jõuluks saledaks!
Saatis: Rabarber
Kuupäev: 02. July 2013, kl 23.08

Tere!

Jõuludeni on jäänud napilt kuus kuud ja tahaksin väga oma beebikilosid põletama hakata. Kas on kampa lööjaid? Üksi, tundub, lihtsalt ei suuda end motiveerida....

Olen 164 cm pikk ja hetkel 67 kg. Ideaal oleks 57 kg, aga ausalt öeldes oleksin juba ka 61 kiloga väga rahul winking smiley..

Kas leian mõned huvilised?

Rabarber

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluks saledaks!
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 03. July 2013, kl 09.26

Tere! Mina võiks küll kampa lüüa kuigi osalen juba teises duellis ka.Jõuludeni aga pikk aeg veel ja mida kauem duell kestab,seda parem smiling smiley
Ise olen aga ka peale viimast last oma elu tippkaalus - 165cm juures kaalusin eile hommikul 90,2kg angry smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluks saledaks!
Saatis: Matsu
Kuupäev: 03. July 2013, kl 15.14

Tere

Kui duell käima läheb, siis olen ka osaline.
Kaalu on päris palju 97,7

Ise tabelit pidada ei oska, kuid äkki on keegi asjalisem, kes sellega hakkama saab.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluks saledaks!
Saatis: Rabarber
Kuupäev: 03. July 2013, kl 21.01

Nii, nüüd on meid kolm smiling smiley

Ootame reedeni, ehk tuleb veel huvilisi. Ma ei ole just eriline tabelimeister, aga võin proovida, kui keegi muu kohe üldse ei taha seda teha.
Vaatasin teiste pealt, et on selliseid variante, kus ainult tabeli põhi vaja valmis teha ja igaüks sisestab oma andmed ise.. see oleks vast kõige lihtsam.

Samas tekkis mul väike kahtlus, et ehk on jõulud liiga kaugel? grinning smiley st. äkki peaks hoopis tegema lühema, nt kolmekuulise duelli ja siis pärast veel ühe.. Ehk toimib nii paremini? Mina tean, et mul on suht pikkade tähtaegadega vahel veidi raskusi. Mis teie arvate?

Rabarber

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluks saledaks!
Saatis: Matsu
Kuupäev: 04. July 2013, kl 13.06

Võib küll kolmekuuline alustuseks olla. Kuna minul kaalu rohkem, siis pean nagunii hiljem edasi jätkama. Aga loodan, et meid ikka nati juurde tuleb smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluks saledaks!
Kuupäev: 05. July 2013, kl 15.56

Hey! Üks duell, kus osalesin suri ära. Seega mõtlen Teiega liituda. Pärast pikka pausi otsustasin- midagi tuleb ette võtta. Ei võta endale suuri eesmärke. Esialgu ainult 5/6 kg. Pikkus mul 156cm ja täna hommikul oli kaal 70,9... mis iseenesest pole kõige hullem, kuna natuke aega tagasi olin 72/73 . Olen aru saanud, et range dieeditamine ei vii kuhugi, seega, muudan toiduvalikut ning hakkan kellaajaliselt sööma. Spordist niipalju, et pole vormis. Täna sai bussijaama jalutatud ja hiljem tagasi, see teeb oma 40 minutit- alustuseks hea.. Hommikul sõin köögivilju ja õhtul samuti. Poes käies sai üks mahlapulk ka pool magnumi jäätist (pole just kõige parem valik aga aega tagasi keerata ei saa). Ja mis hästi tähtis, vahepeal paar klaasi vett juua smiling smiley

Edu kõigile kaasvõitlejatele!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati dieedipaevik 05.07.2013 15.57.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluks saledaks!
Kuupäev: 05. July 2013, kl 16.01

Tegin alguse. Igaüks paneb oma andmed. Kuna esimene kaalumine teha (algkaal)? Mis päeviti hakata kaaluma?

Tabel



Toimetatud 1 kord(a). Viimati dieedipaevik 05.07.2013 16.01.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluks saledaks!
Saatis: Rabarber
Kuupäev: 05. July 2013, kl 17.55

Tere kõigile!

Isver, kui armas Sinust, dieedipäevik, et Sa tabeli viitsisid teha.

Mõtlesin, et ehk võiks kaaluda reede hommikul, aga sel reedel võiks teha erandi (kui täna hommikul ei ole kaalunud) ja panna siis kas laupäevase või pühapäevase kaalu.

Teeme äkki tähtajaks esialgu 3 kuud? Et siis 4. oktoobrini?

Rabarber.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluks saledaks!
Kuupäev: 05. July 2013, kl 18.12

Minu algkaaluks tuleb sel juhul 70,9kg. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluks saledaks!
Kuupäev: 05. July 2013, kl 19.00

Tere! Kui sobib, siis liituksin ka. Vaatasin, et mu kaal ja ka soovkaal on suhteliselt sarnased beltane-ga. Homme hommikul kaalun.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluks saledaks!
Saatis: Rabarber
Kuupäev: 05. July 2013, kl 22.03

Hei taas!

Tore, kui rahvast juurde tuleb, seltsis saledam winking smiley!

Kokkuvõte - nüüd on meid juba viis: Kirsimari, dieedipaevik, Matsu, Hatugirl ja Rabarber.

Nime ja andmed saab igaüks ise tabelisse kanda.

Rabarber

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluks saledaks!
Kuupäev: 05. July 2013, kl 22.09

Ma siiralt loodan, et see seltskond püsima ka jääks ja et ma ise ära ei "kustuks". Ma siin mõtlesin, et ehk lisaks tabelisse vööümbermõõdu, et noh, kui kaal peaks vingerpussi mängima, siis ehk toimub muutus mujal smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluks saledaks!
Saatis: Matsu
Kuupäev: 06. July 2013, kl 09.21

Ikka vapralt sihtmärgi poole smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluks saledaks!
Kuupäev: 06. July 2013, kl 10.54

Täna hommik on kenasti alanud. Sõin väheste makaronide kõrvale köögivilju, tükk sinki, hapukoor ja keefir. Väike löök oli küll, kui vööümbermõõt 100cm :/

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluks saledaks!
Saatis: Rabarber
Kuupäev: 06. July 2013, kl 11.16

Isver, ma ei ole tükk aega julgenud oma vööümbermöötu võtta.... Eks peab selle siis ära tegema.... eye popping smiley
Hea mõte igal juhul winking smiley

dieedipaevik - no kolme kuuga küll ei tohiks keegi veel ära vajuda! Küll me püsima jääme!

Rabarber

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluks saledaks!
Kuupäev: 07. July 2013, kl 10.04

Tänast päeva alustasin kotleti,köögiviljade ja keefiriga. Naudin igat ampsu, vahel heidan pilgu netti.

Ma vaatan, et suvel inimestel palju tegemist, väga vähe kirjutatakse siin saidil.

Dieedipäevik

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluks saledaks!
Kuupäev: 07. July 2013, kl 18.01

Ma isiklikult olen võtnud endale eesmärgiks: Uueks suveks saledaks smiling smiley
Õhtu: omatehtud kotlet, värske kartul, köögiviljad, hapukoor ja piim smiling smiley

Dieedipäevik

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluks saledaks!
Saatis: Rabarber
Kuupäev: 07. July 2013, kl 22.58

Olen nõus, siin on täielik hapukurgihooaeg.. äkki pole KA-s lihtsalt enam aktiivseid liikmeid eriti?

Rabarber

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluks saledaks!
Kuupäev: 08. July 2013, kl 10.51

Väga võimalik. Ehk on asi aastaajas, suvel käiakse ju palju väljas ja grillitakse (nämm-nämm). Ma ise olen see suvi kodune ja löön aega surnuks netis istudes või lihtsalt kodus asjatades. Tean peaksin ka liikuma-jooksma rohkem aga lihtsalt ei suuda sellega enam tegeleda.

Päikest!

Dieedipäevik

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluks saledaks!
Saatis: Matsu
Kuupäev: 09. July 2013, kl 09.23

Tere

Suvi on ikka väga kiire aeg ja kirjutamiseks jääb aega napiks. Võitlen siin sisemiste "deemonitega" ja mõtetes olen kaalualandamise lainel. Aga eks iga algus on raske, vähemalt mulle tundub nii smiling smiley


Matsu

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluks saledaks!
Saatis: Rabarber
Kuupäev: 09. July 2013, kl 09.48

No ma siis lõpuks võtsin oma vööümbermöödu.. jeerum grinning smiley Ma kahjuks raseduse ajal ei möötnud seda, seega ei saa võrrelda.. Väiksem on ta küll jah praegu..

Aga 94 tuli ära.. Oleneb, kui vabalt seda kõhtu hoida muidugi.. 88 oleks ka olnud, kui veidi pingelisemalt oleksin seisnud.. Otsustasin siiski enesepettusega mitte tegeleda tongue sticking out smiley

Ilusat päeva teile!

Rabarber

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluks saledaks!
Kuupäev: 09. July 2013, kl 11.34

Ma oleks justkui elus uue lehekülje keeranud, sellise, mis täiesti valge. Ma söön vähe korraga ja aeglaselt. Vahel on paarist ampsust kõht täis, siis natukese aja pärast jälle paar ampsu. Ma ei sunni end sööma, kui kõht ikka tühi pole. Söön kui kõht nõuab. Ma annan oma ajule ja oma kõhule tihti mõtlemisaega. Väga tihti kaob tühi kõht või isu kui mõni minut oodata... Tänane päev koosneb mul kalast enamasti smiling smiley

Puhas leht, kuna need sisemised Deemonid on justkui kadunud ja täna viies korralik päev smiling smiley

Dieedipäevik

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluks saledaks!
Kuupäev: 09. July 2013, kl 12.00

Tere,

Ma lööks ta teiega kampa kui pole veel hilja. Osalesin eelnevalt ka ühes duellis, mis vajus kahjuks ära. Selle abiga võtsin 4 kilo alla. Tahaks edasimduellitada, sest siis motivatsioon kõrgem.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluks saledaks!
Kuupäev: 09. July 2013, kl 12.09

Oled teretulnud. Duellis osalemine on lihtne. Pead lihtsalt tabelisse oma andmed sisestama. TABEL

Dieedipäevik



Toimetatud 1 kord(a). Viimati dieedipaevik 09.07.2013 12.09.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluks saledaks!
Kuupäev: 09. July 2013, kl 16.08

Väga tore. Siis on meid kokku kuus.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluks saledaks!
Kuupäev: 11. July 2013, kl 10.00

Kallis rahvas, homme on kaalumine ja mõõtmine. Mina isiklikult ootan head numbrit. Vöö kohta ei tea kommenteerida.

Dieedipäevik

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluks saledaks!
Saatis: Rabarber
Kuupäev: 11. July 2013, kl 10.05

Mina ka ootan head numbrit, kuigi õhtul on väike grill plaanis...eye popping smiley

Rabarber

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluks saledaks!
Saatis: Rabarber
Kuupäev: 12. July 2013, kl 08.38

Täna oli kaalu peal tore üllatus. Eesmärk on -500 g nädalas, aga tuli -700 smiling bouncing smiley

Loodan, et teil läks esimene nädal ka hästi!

Rabarber

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluks saledaks!
Kuupäev: 12. July 2013, kl 10.01

Esimene nädal läks kaal nagu lupsti alla, hoolimata sellest, et eile õhtul sai veits liiale mindud söögiga. Mõõdan ja mõõdan seda vööd... noo kuidagi ei tule enam 100cm täis. Ikka 98cm smiling smiley

Tekkis küsimus, et kust vööd mõõdetakse. Ma lugesin kuskilt, et naba alt.. Kas on see õige?

Nüüd siis jälle nädal vaja tubli olla smiling smiley

Dieedipäevik



Toimetatud 2 kord(a). Viimati dieedipaevik 12.07.2013 10.03.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluks saledaks!
Kuupäev: 12. July 2013, kl 10.46

Täna on linna minek. Ostaks kohe hamburgeri selle tubli nädala puhul grinning smiley

Dieedipäevik



Toimetatud 1 kord(a). Viimati dieedipaevik 12.07.2013 10.46.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 123Järgmine
Asukoht: 1 / 3


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.