Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123
Asukoht: 3 / 3
Re: Jõuluks saledaks!
Saatis: Rabarber
Kuupäev: 09. August 2013, kl 11.22

Hommikust!

Minul kadus 700 grammi, kokku algkaaluga võrreldes 3 kg smiling smiley
Sel nädalal toite üldse ei kaalunud ja iga päev käisid külalised, seega keetsin-küpsetasin ja teenindasin oma külalisi, nii et ise ei jäänud mahti liialdada..
Vööümbermöödu kahanemist takistab laiskus.. Hmm... Järgmisel nädalal lähen puhkama, ehk seal saab rahulikumalt võtta ja rohkem trenni teha..

Rabarber

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluks saledaks!
Saatis: merete
Kuupäev: 09. August 2013, kl 17.55

Tere!

Maas küll vaid 300 g, aga siiski midagi smiling smiley Eile käisin rattaga 10 km tiirul, mõnus oli smiling smiley
Kerget nädalavahetust kõigile!

Merete

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluks saledaks!
Kuupäev: 12. August 2013, kl 08.44

Hei!

Minul läks sel nädalal vaid 100 gr ja kaalusin alles pühapäeval, sets olime perega väljasõidul. Proovin järgmisel nädalal tublim olla.

kristikas

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluks saledaks!
Kuupäev: 14. August 2013, kl 11.35

Heya!

Ma kodus panen kõrva taha, et mida ühikas endale valmistada. Väga on hakanud mulle meeldima igasugu pudrud. Näiteks nagu tatrahelbed ja muud helbed... kiire ja lihtne smiling smiley Kindlasti nuudlid ja külmutatud köögiviljad ka.. Nii ootan kooli smiling smiley

Dieedipäevik

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluks saledaks!
Kuupäev: 16. August 2013, kl 08.41

Ei tea kas asi kaalus aga millegipärast olen nädalaga 500g kaotanud. Hea seegi, nüüd väiksem pluss. Pole muidu kaalule ega toitumisele väga mõelnud. Kuigi pean tunnistama, vahel sai tatrahelbeputru hapukoorega söödud ja ka köögivilju kartuliga(majoneesiga) oli menüüs.. smiling smiley

Tabel asub siin!


Dieedipäevik



Toimetatud 1 kord(a). Viimati dieedipaevik 16.08.2013 08.44.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluks saledaks!
Saatis: Rabarber
Kuupäev: 16. August 2013, kl 11.05

Hei!

Mul kadus 400 g, olen väga rahul, sest juba ammu kaloreid ei loe ja söön kõike, mida hing ihaldab, aga muidugi mõistuse piires.
Olles mitmeid erinevaid dieete proovinud, kus oli alati mõni keelatud toiduaine (suhkur või mõned rasvad, sai jne), on mulle kõige edukam olnud täiesti tavalise toidu söömine. Ei piira end kuidagi, lubatud on kõik. See hoiab ära nö sissekukkumisi winking smiley ja sellest lähtuvalt tunnet, et ei saa hakkama..
Järgmisel nädalal olen ära puhkamas, seega end kahjuks kaaluda ei saa, aga puhkuselt tagasi pöördudes, ootan, et kaal näitaks 63 winking smiley eesmärk on teha iga päev kõhulihaste harjutusi..

Jaksu kõigile!
Rabarber

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluks saledaks!
Saatis: merete
Kuupäev: 16. August 2013, kl 15.09

Tere!

Ma saan end sel korral alles esmaspäeval kaaluda, siis panen ka tabelisse. Häid miinuseid!

Merete

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluks saledaks!
Kuupäev: 16. August 2013, kl 15.11

Oioioiiii... mis mul kodus on. Ema teeb õhtuks lõhe ja kõrvale frikadellidega köögivilju.. Nämma nämma... smiling smiley


Dieedipäevik

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluks saledaks!
Kuupäev: 16. August 2013, kl 15.27

Tere,

minul on kokku langenud 1,1 kilo, sellest 300 gr sellel nädalal. Kaal liigub küll väga aeglaselt, aga vähemalt liigub.
Käisin 2 korda 5,5 km jooksmas, rohkem trenni teha ei saanud, kuna väike pojake ei taha mind kuidagi silmist lasta. Aga see mõjub tõeliselt hästi, värske õhk, tasuta ja väike vaheldus.

jõudu,
kristikas

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluks saledaks!
Saatis: merete
Kuupäev: 23. August 2013, kl 09.07

Kuna hetkel jälle pole kodus, saan kaaluda esmaspäeva hommikul, aga siis saab ka jälle tavarutiini tagasi smiling smiley Suvi möödub ikka kiiresti smiling smiley

Merete

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluks saledaks!
Kuupäev: 23. August 2013, kl 09.20

Heya!

See nädal siis 100g kergem kui eelmine nädal. Asi seegi! smiling smiley

Dieedipäevik

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluks saledaks!
Saatis: Karmen81
Kuupäev: 23. August 2013, kl 13.28

Tere tere!

Minu nädal on olnud väga raske. Lasin esmaspäeval eemaldada spiraali, peale seda keha on täitsa stressis ja kõht on koguaeg tühi. Aasta tagasi pidi keha harjuma spiraaliga, nüüd uuesti ümber harjuma. Seega 300 grammi kehakaal tõusnud. Pole hullu, kindlasti järgmisel nädalal läheb paremini. 300 grammi tõusu annab endast täiesti märku, kõht on vastikult punnis ja raske olla.

Loodan, et teil on parem nädal olnud, kui minu winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluks saledaks!
Saatis: K2irit
Kuupäev: 23. August 2013, kl 14.01

Tere salenejad.

Loodan, et teie grupis on ruumi veel ühele inimesele. Lebo elu on läbi, nüüd tuleb end korralikult käsile võtta.

Olen samuti 1-aastase tirtsu ema, juulis lõpetasin tissitamise ka ära ja nüüd oleks vaja enda keha korda saada. Rasedusega kogunes kilosid päris tublisti, midagi läks ka maha, aga sellisesse kaalu ei saanud nagu olin ennem rasedust. Raseduse-eelne kaal olekski minu eesmärgiks - 63 kg. Täna hommikul kaalusin 72,3 kilo. 10 üleliigset rasvakilo oleks vaja kuidagi ära kaotada.
Täna on teine päev minu teadlikumat toitumist, väldin magusat ja liigset näksimist. Magusast eemalolek on piin, sest ma elatuksin sellest hea meelega. Ainuke magus on praegu olnud lusikas mett hommikukohvi sees.

Rohkem ei lobiseks, sest muidu saab jutt otsa smiling smiley

Mis päeviti teil kaalumine muidu on?

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluks saledaks!
Saatis: Rabarber
Kuupäev: 23. August 2013, kl 18.26

See nädal läks mul kindlasti aia taha, kuna olen puhkusel. Kaalu pole, aga šokolaadi ja küpsiseid küll..
Igal juhul saab puhkus õnneks pühapäeval otsa ja siis esmaspäeval hakkan jälle tubliks. Ikka suht müstiline, kuivõrd mulle on vaja rutiini, et oma kaaluga saaksin tegeleda.
Loodan teie positiivsest eeskujust taas järjele saada.
Kõhulihaste harjutusi olen teinud küll, aga talje ikka sama .. Khm.. Ka selle kirjutan šoksi arvele sad smiley
Uuel nädalal uue hooga. Praegu panen enda tabelisse suure rasvase risti. Ehk ongi parem, et ma seda numbrit ei näe...

.. Ja tere K2irit, meie kaalumine on reedeti winking smiley tere tulemast meie sekka. Tabelisse saad end ise lisada.

Rabarber

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluks saledaks!
Kuupäev: 27. August 2013, kl 10.13

Heya!

Eile algas mul esimene nädal ühikas. Toitumine on muutunud, tingimused on muutund, ei ole enam ahvatlusi, kuid see nädal kaalule ei saa, kuna kaal kodus ja mina Tallinnas. Aga paari nädala pärast kodu, eks siis näha ole smiling smiley Mõnesmõttes ongi hea, ei käi iga hommik kaalumas ja närvamas.

Dieedipäevik

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluks saledaks!
Saatis: K2irit
Kuupäev: 30. August 2013, kl 08.02

Tere jälle.

Minu esimene kaalulangetamise nädal on päris kenasti läinud, -1,1kg rasva vähem.

Kuidas teistel läinud on, foorum kuidagi vaikne?

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluks saledaks!
Kuupäev: 30. August 2013, kl 10.48

On jah foorum vaikne. Päris mitmed päevad olen alustanud kaerahelepudruga. Kindlasti on olnud ka nuudleid ja muud head. Eks uuel nädalal ole näha, kuidas see kõik mu kaalu mõjutanud on.

Aga esimene nädal -1,1 kg on väga tubli. Loodame, et ka edaspidi kaal lange, mitte nagu mul, et esimesed nädalad olid oi oi mis suured miinused ja siis hiljem tuli kõik tagasi.

Dieedipäevik

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluks saledaks!
Saatis: Rabarber
Kuupäev: 30. August 2013, kl 11.09

Hei!

Olen puhkuselt tagasi ja meeldival kombel näitab kaal suuri miinuseid. 63,4 kg täna hommikul! Kokku on kadunud 4,3 kg! Seega peaksin nö graafikus olema winking smiley
Panen selle kõik imetamise arvele, sest laps sööb palju ja mina ka. Arvasin, et en puhkusel olles juurde võtnud, aga võta näpust!! See-eest ei ole see nädal sporti teinud. Muidugi lapsega jalutan iga päev tunde.. Puhas laiskus on spordi
tegemisel käes pluss külalised kohe peale puhkust terve nädala. Ehk täna õhtul korra võtan end kätte!
Ootan siis et järgmine nädal sama vaevatult läheks..

Rabarber



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Rabarber 30.08.2013 11.10.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluks saledaks!
Kuupäev: 01. September 2013, kl 13.36

Tere,

Rabarber, sa oled ikka tõeliselt tubli. Minul ei ole sellele eriti midagi vastu panna. Viimasel ajal on nii palju külalisi käinud, et väga raske on toitumist kontrolli all hoida. Õnneks nüüd hakkab lastel kooliaeg ning siis on sebimist rohkem ja ei ole nii palju aega toidule mõelda.
Tervislikest toitudest on viimasel ajal minu lemmik selline roheline salat, kuhu sisse käib frillice salat, redis, tomat, kurk, punane sibul ja salatiõli ja siis viil tumdedat leiba kõrvale.

Tervitused,
kristizz

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluks saledaks!
Kuupäev: 06. September 2013, kl 17.55

Ahoi!! Olen kodus ehk siis homme hommikul kaalun smiling smiley

Dieedipäevik



Toimetatud 1 kord(a). Viimati dieedipaevik 06.09.2013 17.55.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluks saledaks!
Saatis: Rabarber
Kuupäev: 07. September 2013, kl 00.15

Hei!

Minule tuleb tabelisse taas rist, kuna ma pean nüüd väikese pausi tegema.
Nimelt oli väike opp, olin paar päeva haiglas. Seega kaalule ka ei saanud täna ja nüüd tuleb vast ajada rohkem taga tervist kui kaalu. Rinnapiim hakkab ka vaikselt ära kaduma, loodan, et see ikka tuleb tagasi. Ei teagi, kas see on seoses kaalukaotusega või opi ja narkoosiga...
Ühesõnaga, jälgin teid ja vaikselt vaatan ka oma kaalu, mis loodetavasti ei suurene. Loodan seda stabiilsena hoida nädala-kaks ja siis vaatan, mis edasi saama hakkab..

Jaksu teile!

Rabarber

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluks saledaks!
Kuupäev: 07. September 2013, kl 09.18

Paari nädalaga miinus 400grammi, mis iseenesest on väga super! smiling smiley Loodan, et kodus olles seda kaalu ka hoida suudan või mis veel parem, langetada. Ühikas on mul kindel rütm tekkinud: hommikul puder, lõunal/päeval nt pelmeenid vms ja õhtul nt mõned seamaksapasteediga leivad .. Muidugi kui pühapäeval Tallinna tagasi on plaan võtta paar kabatšokki kaasa, nämma smiling smiley


Dieedipäevik

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluks saledaks!
Kuupäev: 09. September 2013, kl 09.19

Tere,

Minul ei õnnestunud õigel päeval kaaluda, aga nüüd esmaspäeva hommikul kaal kirjas. Kahjuks pole miinuseid ette näidata, aga õnneks pole ka juurde tulnud. Üritan ikka järjekindlalt edasi, sest jõuludeni on ju veel ikka aega smiling smiley.

Jaksu kõigile,
kristizz

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluks saledaks!
Kuupäev: 12. September 2013, kl 09.34

Hey! Mina olen nüüd mõnda aega eemal kaalust aga kindlasti jälgin teemat ja olge ikka agaramad kirjutama siia. smiling smiley

Dieedipäevik

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluks saledaks!
Kuupäev: 18. September 2013, kl 20.20

Ja lõpuks juhtuski see, mida ma kõige rohkem kartsin- grupp vajus ära. Mitte, et ma ise hiilata saaks, olen oma kaalust ~200km kaugusel ja toitumine on suht "random". Tabel asub siin, kui peaks veel huvilisi olema.

Dieedipäevik

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluks saledaks!
Saatis: Karmen81
Kuupäev: 23. September 2013, kl 13.32

Hei hei!

Mina ei ole kirjutanud, kuna olen täiesti alla andnud. Ei suutnud midagi alla võtta ja ei ole suutnud ka päevikut täita. Kõik kaotatud grammid on tagasi tulnud. Eks ma proovin jälle, kui suudan ennast kätte võtta. Vaikselt ikka hiilin teiste tegemisi.

Edu winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123
Asukoht: 3 / 3


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.