Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2
Kutse duellile ,50-sed.hot smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 29. July 2013, kl 09.18

Teeks ühe duelli,kus oleks vanem põlvkond...spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile ,50-sed
Kuupäev: 29. July 2013, kl 21.08

Tere,

Sul on hea mõte kutsuda võistlema keskealised prouad ja härrad. Meie ainevahetus on aeglasem ja seetõttu kaalulangetamine võtab ka rohkem aega, aga me hoolime oma tervisest ja kehakaalust. Me ei ole väga aktiivsed spordiklubi külastajad, aga meile meeldib väga (kepi)kõndimine. Seetõttu oleks väga tore jagada oma häid ideid, kogemusi ja mõtteid omavahel.
Eesmärgiks võiks olla: jõulud - vahe-etapp ja lõppeesmärk oleks jaanipäevaks 2014 - vormi!!!winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile ,50-sed
Kuupäev: 29. July 2013, kl 21.14

Peale selle,
võiks duelli nimetuse muuta, mitte ainult 50-sed, vaid keskealised!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile ,50-sed.hot smiley
Kuupäev: 29. July 2013, kl 21.38

Kui me saaksime reedeks "kamba" kokku, siis 2.08.13 oleks algkaalu näitamise aeg kuni 4.08.13. Seejärel oleks esimene kaalulangetamise näit 9.08.13. Aga kes teeb TABELI?confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile ,50-sed
Kuupäev: 29. July 2013, kl 21.43

Võtame selle hüppava "konna" ka maha!winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile ,50-sed.hot smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 30. July 2013, kl 04.46

Hommikustspinning smiley sticking its tongue out

Tervitused roosike57.Olen sinuga nõus,duelli nim.võiks tõesti olla Keskealisedsmileys with beer-ja konn võib ka muidugi oma teed minna
tabeliga saaksin ma hakkama,kuid kas ma ta õigesse kohta ka trantsportida suudan,et kõik näeksid,eks näis
Reedene päev sobiks ideaalselt kaalumiseks.
Jääb nüüd loota,et reedeks tuleb meile lisa,kuid 3 meid juba on,karuke on kambaline-
Ilusat ja rõõmsat päevawinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile ,50-sed.hot smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 30. July 2013, kl 05.27

Tere,tere!Mul vanust 49 aga juba järgmine aasta ongi 50 käes.Tulen meeleldi kampa!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile ,50-sed.hot smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 30. July 2013, kl 08.39

Tere karukewinking smileysmiling smiley
Ei sest pole midagi,minul jälle järgmine aasta 55
Oleks tore ,küll selleks ajaks kaalu vähendada,ehk õnnestub ,selleks ajaks oma lapsukesed kokku ajada,kes mööda ilma laiali.
Ja neile rõõmu valmistada,et memmeke ikka näeb hea ja tegus välja....grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile , keskealised!
Kuupäev: 30. July 2013, kl 09.20

See oleks tore, kui sa, memmeke, tabeli pidamise enda peale võtad. Minul ei ole selleks piisavalt aega. Loodame, et duellitajaid tuleb reedeks juurde.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile ,50-sed.hot smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 30. July 2013, kl 10.39

Hei!
Pass näitab minu vanuseks 45 tongue sticking out smiley ja kohe varsti sünnipäev tulemas. Kas ma olen noor või keskealine? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile ,50-sed
Kuupäev: 30. July 2013, kl 12.41

Kindel, et oled hingelt noor, aga meil oleks hea meel, kui liitud keskealistega.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile ,50-sed.hot smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 30. July 2013, kl 12.53

Tere pirle.winking smiley

Nii tore,et tulid keskealiste puntti-nii meid tasapisi vurab kohalespinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile ,50-sed.hot smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 30. July 2013, kl 13.59

Tere memmeke smiling smiley
Nii vahva, et mind oma kampa võtate smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile ,50-sed.hot smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 31. July 2013, kl 05.19

grinning smileyHommikust.

Homme siis kaalud siia kirja,siis teen uue teema ja tabel läheb juba uuele lehele.winking smiley
Minu enesetunne on kuidagi teistsugune,võrreldes eelmiste kordadega,kui alustasin.Olen just,kui valmis endaga tööd tegema.smiling smiley
Ega see kerge ei saa olema,eye rolling smileysest siiani on nii olnud,
et kui hakkan kehakaalu jälgima,siis kohe keha teeb oma järeldused ja hakkab vastu karva tööle-kas kaal ei lange,või siis jälle tõuseb...sad smiley
Kuid eks me kõik punnitame ,enda hüvanguks...
Meil on pikk teekond käija,duell kestab ,ligi aasta.
Mõtlesin ,siin vahe eesmärgi seadmist,ega väga palju pole mõtet soovida,-tuleb panna nii,mis on loogiliselt teostav ja ka püsima jääbsmiling smiley
Mina panen 1,5 kg kuus,kui läheb rohkem on tore ja rõõmu rohkem..
Jõuludeni on pea 5 kuud,see tähendab,et jõuluks peaksin ma olema 7,5 kg.kergemsmiling smiley
Homme siis kaal ja vahe-eesmärk kirja.
Duelli nim. saab ,siis Keskealised.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile ,50-sed.hot smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 31. July 2013, kl 07.46

Tere!
Hinges olen minagi,noor mis noor ja muu pole oluline,vanus ei puutu ju üldse sellesse vaid see kellena me end tunneme.Tegelikult olen uhke oma vanuses sest palju kogenum ja targem kui olin 20 selt.Elu väärtused on kindlalt paigas!thumbs upMa sooviks veel maha saada kuskil 5-7kg,sest -20 juba maas ja koha peal seisan juba aprillist,nüüd alustasin pisi trenniga ja loodan et tahet jagub meil kõigil!Homme siis alustame!KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile ,50-sed.hot smiley
Saatis: Hanka
Kuupäev: 31. July 2013, kl 14.06

Oleksin ka huvitatud teiega võistlema.Olen küll 58 aga ehk sobin ka kampa.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile ,50-sed.hot smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 31. July 2013, kl 14.20

Teresmiling smileyHanka

Tule ,jah meie kampa,oled ju sinagi hingelt noor,kuid keskealinesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile ,50-sed.hot smiley
Saatis: Hanka
Kuupäev: 31. July 2013, kl 14.42

Tere memm52 ja teised kambalised
Hingelt ikka endiselt noor ja tahtmist täis- 1,5 kg kuus sobiks ideaalselt maha võtta aga see ei ole nii kerge.Eesmärk peaks ikka raske olema ehk siis tulevad ka tulemused.Homme siis kaalud kirja.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile ,50-sed.hot smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 31. July 2013, kl 17.22

Tsaueye popping smiley

Avastasin,et olen ühe päevaga ees.Kas kaalumine toimub neljapäev või reede.Homme on 1 aug,oleks hea alustada.kuid otsustage ,millal kaalume

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile ,50-sed.hot smiley
Kuupäev: 31. July 2013, kl 23.11

Tere!Olen küll pisut vanem-n.ö.penskarieelses eas, aga ma arvan, et sobin teie punti ikka, sest keskiga juba ammu käessmiling smiley)))10 aastat tagasi võtsin kaalujälgijana 20 kilo alla.Siis tulid üleminekuperiood ja taas kasvas see pehme polster kerelesad smiley(( Eelmisel aastal sain taas tunduvalt kaalu langetada, aga selle hoidmisega on tegu olnud-olen nimelt stressisööjasmiling smiley))ja kui tuge pole, siis annan endale kergelt järele.Loodan, et üksteist toetades saame taas tervemaks ja kenamaks!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile ,50-sed.hot smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 01. August 2013, kl 06.12

Tere kullapaid!
Ehk alustame 2-sest siis on reedest-reedeni,kuid ühinen enamusega,nii nagu otsustate!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile ,50-sed.hot smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 01. August 2013, kl 06.23

Hommikust kallikesedsmiling smiley

ET,keegi vastanud ei ole ,siis teeme kaalumise ikkagi reedeti.
Tabel on mul peaaegu valmis,tarvis veel väike muutus teha ja siis uus teema ja trantsportida tabel sinna,eye popping smileykuid kas see,nüüd esimese korraga,mul õnnestub ka,see selgub töö käiguseye popping smiley

volüümikasgrinning smiley,tere tulemast meie hulka,eks me katsume üheskoos kaalule vastu astuda.

Nii,et esimene kaal homme st.2 aug.-kui aga juhtub ,et homme pole võimalik ,siis kindlast pühapäevaks.

Soovin ,teile kõigile raudset närvi ja vastupidamist,eriti endale,sest ma olen nii mitu korda alustanud ja lõpuks olen ma nii väsinud ja stressis kcal.lugemisega.
Kuid jah,kes ei proovi,see ei saa ka näha tulemust,mis võib tulla.

Minu uus mõtlemine:Tuhandemiiline rännak algab ühestainsast sammust.spinning smiley sticking its tongue outnii,et tuleb neid sammukesi astuma hakkata

Tuhandemiiline rännak algab ühestainsast sammust:

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile ,50-sed.hot smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 02. August 2013, kl 05.39

Nii minu kaal siis 67,8
Tahaks 62
Edu,päikest,armastust ja suured kallid!Koos saame hakkama!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile ,50-sed.hot smiley
Kuupäev: 02. August 2013, kl 09.09

Tere hommikut!!!
Julge pealehakkamine pool võitu! Eile oli kaal hommikul 90,7 ja tänu suurele veejoomisele ja siia toidu ülesmärkimisele näitas kaal täna hommikul 90.0 kg. Olen 168 pikk ja tahan 6 kuuga jõuda 75 kiloni-see mu esmane eesmärk.Jõudu kõigile ühise eesmärgi nimel!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile ,50-sed
Kuupäev: 02. August 2013, kl 14.57

Tere,
Minu kaal täna hommikul oli 95 kg ja pikkus on 164 cm. Minu vahe-eesmärk on esialgu 85kg.
Ootame ikka uusi liitujaid ka. Mida rohkem meid on seda toredam on kaalu langetada.
Jõudu kõigile esimesel nädalal!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile ,50-sed.hot smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 02. August 2013, kl 19.39

Mina alustan teiega duellitamist algkaaluga 60,9kg ja pikkust on ainult 158cm. Lõplik eesmärk oleks 55kg. Mai alguses nägin 56kg ka ära, aga Eestimaa pind mõjus mu kaalule laastavalt grinning smiley
Ahjaa, 3 aastat tagasi kaalusin 75kg tongue sticking out smiley
Soovin kõigile head tahet ja pealehakkamist!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 02.08.2013 19.44.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile ,50-sed.hot smiley
Saatis: Hanka
Kuupäev: 02. August 2013, kl 20.55

Minu tänane kaal oli 91,8 pikkust 169 Lõppeesmärk oleks 73 kg aasta pärast
Kaalusin nii palju 13 aastat tagasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile ,50-sed.hot smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 02. August 2013, kl 21.52

Tere kullakesedwinking smiley

Tabel valmis,kuid uude teemasse trantsportida ei oska.hommiku alustan uue ringiga,ehk pea klaarim,nokib enam,momendil liiga vasinudeye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile ,50-sed.hot smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 02. August 2013, kl 22.33

Ma üritan õpetada ,kuidas transportia tabel siia: Tabeli aadresist tee copy ja klikka maakera peale,mis asub sõnumi kasti peal. Sisetad lingi aadressi (copy),vajutad ok ja järgmisse lahtrisse kirjutad näiteks TABEL.
Loodan ,et said mu segasest jutust aru winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile ,50-sed.hot smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 03. August 2013, kl 07.46

Teen ,midagi valesti,kuid ei saa aru
või on mingi programm puudu,peale remondis käimist,või olen nii loll,et ei oska lihtsat asja enam teostadaeye popping smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.