Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 26. November 2015, kl 23.15

KAALUTABEL



NO ei lähe ikka nii nagu plaanitud. Ainus hea asi, mis siin ajutise elamises on juhtunud, et viimase nädala jooksul olen 4x tossud jalga pannud ning läbinud ~ 25km, tõusumeetreid tuleb ~ 900, sama palju ka laskumist smiling smiley Kolimisest saadik on meeletu söögiisu, võib olla see muutub kui 1,5 nädala pärast saab ära kolida winking smiley



Toimetatud 2 kord(a). Viimati pirle 26.11.2015 23.20.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 27. November 2015, kl 23.11

Pirle , Läheb nagu läheb, oleme rahul iseendaga kg ees või taga.

Oleme lihtsalt õnnelikud the finger smiley Käisin ka täna trennis, nii mõnuzz tunne peale erinevaid saunu, õues külmavee basssus käimist, tahan veel smiling bouncing smiley
hot smiley Mina võtan rahulikult ja ei sea eesmärgiks iga hinna eest igal nädalal saada alla kilosid, gramme, vaid tervislikku toitumist ja head enesetunnet nii kehas kui hinges.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 29. November 2015, kl 12.51

Tere mu kallikesed!
Rahulikku adventi,püsime ikka rajal ja pusime edasi!
Soojad Karu paid!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 29. November 2015, kl 14.11



Kodukoht, jah, sul on tuline õigus winking smiley
Karuke, aitäh ja ikka edasi smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 29.11.2015 14.14.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 29. November 2015, kl 22.07

Kaal pole hetkel prioriteet, kuid jätkuvalt pildil ja normis, treeningud ka. Kõik muud seisud on alla igasugust arvestust, aga tuleb vapper olla. Alati võib ju kehvem seis olla, aga võtan päev korraga ja iga järgnev päev tuleb parem smiling smiley

Soovin seda Teilegi!
Head esimest adventi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 03. December 2015, kl 23.17

Homme on taas kolimispäev ja edaspidi saab kõik ainult paremaks minna winking smiley samuti teil smiling smiley 3 korda nädalas on tossud ikka jalas, kuid nüüd tuleb toitumine üle vaadata. Kui ülepäeviti süüa piiramatus koguses jahutooteid (ahjusoojad saiad, pitsad jne), siis on oodata ainult + nädalat sad smiley Aga olge teie tublid, üritan ise samuti lainele saada uuesti grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 04. December 2015, kl 09.44

Pirle, head kolimist ja ikka positiivselt edasi. Jõuluks uues kodus the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 08. December 2015, kl 07.25

Tsau nukukesed!
Oh kui palju saiakesi ja tahaks veel.Peab end nati kokku võtma.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 09. December 2015, kl 10.25

Tsau,tsau spinning smiley sticking its tongue out

Mind piinavad puuviljad, nuuks sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 14. December 2015, kl 15.26

Kurja juur on omaküpsetatud sai sad smiley Ja pühad alles ees confused smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 14. December 2015, kl 20.25

Aitäh Kodukoht smiling smiley kolimine läks hästi. Tegemist nüüd jätkub smiling smiley ainus mure on asjade sobivatesse kohtadesse paigutamine.Jõululaupäevaks tahaks enam-vähem ühele poole jõuda- siis ka lastel sünnipäevad smiling smiley Pisike mure on muidugi ka netiga, aga muidu olen väga rahul. Mina suutsin üle-eelmise nädala plussid kaotada ja isegi miinuse saada ja seda tänu korralikule toitumisele. Eile käisin rahvatantsus ja üleeile jooksmas, aga enne seda oli nädalane paus. Eile hommikuks küpsetati viineripirukaid- suutsin öelda "EI". Poeg katsetas täna rullbiskviiti teha- no lihtsalt nii hea oli, et pidin 4 tk. ära sööma tongue sticking out smiley
Koovike, vahest võib winking smiley Sa oled ju pikka aega tubli olnud thumbs up - imestangi, kuidas sa küll suudad?
Ilusat jõuluootuse aja jätku!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 20. December 2015, kl 12.19


Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 31. December 2015, kl 13.25




Interneti kiirus on aeglane, tabelis toimetada ei saa, viie päeva pärast jälle ok smiling smiley
Minu kaal enne jõululaupäeva 59,5kg ja enne aastavahetust 60,1kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 02. January 2016, kl 13.22

Head uut aastat ja edu meile! Alustame uue hooga winking smiley minu tänane kaal 61,6kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 08. January 2016, kl 18.24

Pääsesin jälle tabelile ligi smiling smiley Paluksin kõikidel, kes viitsivad ühineda või juba hiidvanadel olijatel, panna kirja oma kaalunumbrid ja kui muid ideid on, ootan neid ka winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 09. January 2016, kl 03.58

Heihei!
Leidsin siit teid üles, aga olen teiega võrreldes täitsa teises kaalukategoorias.
Esialgu pusserdan siis ikka omaette, alles esimene korralik st jälgitud nädal pärast reisimisi, eks paistab kuis kulgeb.
Aga aitäh kampa kutsumast ja jõudu meile kõigile!
thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 09. January 2016, kl 15.32

Tere Duubel2, meil on esindatud olnud ka erinevad kaalukategooriad winking smiley (tabeli alt servast leiad vanad tabelid) Näiteks on väga tubli olnud Koovike, kes aastal 2014 alustas KMI-ga 36,85 ja kaotas sama aasta jõuludeks 38kg- saavutas ka eesmärgi thumbs up Mina olen siin duellitades leidnud elustiili, mille juures kaal püsib vähemalt normi piires- samas pole pingutanud eriti. Selle aasta juuniks (Eesti tantsupeoks) soovin jälle jõuda seatud eesmärgini smiling smiley
Duubel2, kui teema sobib võime koos pingutada winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 14. January 2016, kl 13.00

Tervitused üle mitme nädala!

Pirlekene, tänan sind heade sõnade eest smiling smiley. Pühade aeg oli päris laastav küll, aga võtsin tõesti rahulikult ja mõnuga. Endal ju praegu täiesti vaba aeg, väike tüdruk mul juba 20. dets. saadik kodus, kuni esmaspäevani veel, siis uuesti lasteaeda, täie hooga edasi. Suur tüdruk ka tööst vabadel päevadel koguaeg minu juures, nüüd on lumekühveldamist kõvasti, trennid õhtuti, ega igavust tunda ei saa.
Eile pikendasin Kaaluabi aastaks edasi, muidu oleks tänasest lõpp.
Võtsin end tõsiselt käsile taas 6-st jaanuarist, vaim oli taas valmis täpselt sellel päeval, nüüd aga täie rauaga edasi oma eesmärgini välja the finger smiley.
Eelmisel nädalal tegin oma 2 aasta trennirekordi: 11 treeningut nädalas. Plaanisin ka 2 nädala rekordit teha, aga naistevärgid segasid juba vahele. Eks järgmine kord. Nii palju pingutada pole omaette eesmärk, aga vahel tuleb tahtmine lihtsalt end ületada, seda head tunnet tunda, et ma suudan rohkemat the finger smiley. Mina pole ju õuesportlane, olen täielik siseruumis rühmas kargleja, nii lihtsalt onsmiling smiley.

Igal juhul soovin kõikidele tüdrukutele indu ja tahet ja jaksu edasi minna oma eesmärkide suunas ja need kindlasti saavutada. Kõik sõltub ainult iseendastsmiling smiley. Tuleb oma sisemine mina tegutsema panna, siis laabub kõiksmiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 15. January 2016, kl 23.27

Nonii, tabel sai hilinemisega tehtud ja näen, et ka Kodukoht on endast vaikselt märku andnud smileys with beer
Koovike, hea kuulda, et oled jälle reel ja ikka eriti tubli, et trennitamise niimoodi käsile võtnud oled! Mina olen viimase 1,5 kuuga sama palju trenni teinud sad smiley Peab ikka Sinust eeskuju võtma, no vähemalt ühe kolmandikugi nädalas tegema winking smiley
Minulgi möödusid pühad mõnuga- lubasin endale kõike, mis laua peal oli smiling smiley Selle nädala toitumisega jään rahule, kuigi olen palju puuvilju sisse ajanud (peale süsivesikuterikkaid nädalaid nõuab kõht rohkem toitu smiling smiley) Aga trenni tegemisega pole üldse rahul- 3x olen uisud jalga pannud pooleks tunniks ja kulutasin kokku ainult 600kcal. Minule meeldib jällegi õues trenni teha, kuid mitte nii külmaga winking smiley Meil lubatakse lund homsest, loodan siis järgmisel nädalavahetusel saan suusad ka alla.
Suveks saledaks! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 19. January 2016, kl 11.43

Minu trennitamisel ka nüüd mõneks ajaks kriips peal sad smiley. Nädalavahetusel pidasime mu vanema tütre sünnipäeva, 30 juba sad smiley. Lisaks suutsin end kuidagi õues ära külmetada, et kaelasooned täiesti haiged, ei saa peadki keerata. Lisaks viskas vererõhu nii kõrgeks, mida mul pole kunagi varem olnud. Jälle elu mõneks ajaks normaalsetest rööbastest väljas sad smiley. Toitumist ma käest ei lase, see on ikkagi kõige alus. Kui see on korras, siis saab ikka hakkama, eesmärgid ju kindlalt paigas smiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 19. January 2016, kl 14.16

Kiiret Paranemist Koovike. Kindlasti taastud kiiresti! Aga jah, toitumine on kõige tähtsam st. tuleb teada, mida suhu pista ja mida mitte (kuid vahest harva võib ka patustada smiling smiley)
Nii ongi, lausa linnutiivul mööduvad aastad, minu vanem tütar saab 30 sügisel smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 19. January 2016, kl 22.09

Minu kodune trenn on lumest teeradade ja parkimise koha koristus smiling smiley Täna tervendasin ennast saun-lumme- lumme-sauna jne. mitmed korrad . Täitsa hea, soovitan smiling smiley
Elu veereb tasapisi, toitumisega ei ole veel õigele rajale jõudnud, aga tasapisi sõuan.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 20. January 2016, kl 16.05

Päris mitu kuud on nüüd möödas sellest, kui pole isegi vaadanud siia, et kes ja mida vahepeal teinud on ja teeb.
Nüüd uus aastanumber ees ja sobiv taas end kätte võtta pärast aastalõpusöömasid. Nii tore, et tuttavad nimed ikka ees ootamas. Tublid olete jätkuvalt! Mina pole vahepeal oluliselt ei juurde ega ammugi mitte ka maha võtnud. Olen lihtsalt püüdnud ikka enam-vähem mõelda, mida suhu pistan ja jõudumööda ka liikuda. Eesmärgid on siiski suuremad veidi: tahaks 8-10 kg maha saada kevadeks. Eelmisel korral, kui 6 kg hakkama sain, oli teist, kullakesed, palju abi ja tuge. Tahaksin jälle teie seltsi, kui võimalik.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 20. January 2016, kl 21.00

Tere tulemast tagasi, Apostroof smiling smiley

Täna käisin juba Bodyattackis. Jess!!! Hakkama sain. Viimased päevad pole lume kühveldamist ka olnud, aga liigutama end peab, muidu läheb järg käest ja oi kui raske on jälle otsast alustada the finger smiley. Reedel uuesti perearsti juurde kontrolli, eks paistab, mis edasi saab.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 21. January 2016, kl 14.19

Rõõm näha, et oled meie ridades tagas, apostroof thumbs up Üle pika aja korrastasin ka tabelit- karuke ja eskata jäävad tabeli lõppu ootele winking smiley
Minu selle nädala ainsaks trenniks on olnud pool tundi lume kühveldamist. Lund on palju, aga mees jõuab ennem õue kui mina. Täna plaanis siis suusatamine. Pahasti on ka see, et sõin väga suure portsu pastat sad smiley brokoli oli kapis otsa saanud.
Koovike, Sul on täitsa õigus. Mul ongi nüüd raske alustada, jooksma pole ammu saanud- tuul ja pakane, järvel on paks lumi- uisutama ka ei saa. Jääb loota ,et saan jälle suusatamise pisiku grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 23. January 2016, kl 13.21

Jess, sel nädalal saab 2 treeningut kirja pannathumbs up- kokku 18km suusatamist. 1 suur ports pastat ja 0,5 l õlut- tagajärjeks näitas kaal muutuseks 0 grammi. Täna on plaan minna jääle lund kühveldama/lükkama. Panen homme kaalu kirja. Ahjaa, kapis seisab poja tehtud 2 rullbiskviiti. Eile olin tubli ja maitsma ei hakanud- ma tean, et see on väga maitsev ja sellele järgneb söömine grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 24. January 2016, kl 09.33

Noo jahh, mis asi see muu kõhtu täidab kui ikka söömine grinning smiley. Pirle, sa oled ikkagi tubli smiling smiley. Kui sa poleks neid kahte tõsist trenni teinud, oleks sul tulemuseks +. Ja kui teemat edasi arendada, siis mingitki trenni tehes on + alati väiksem kui ilma trennita. See tähendab, et igasugune füüsiline tegevus on toitumist toetav jõud. Aga sina tead seda kõike ammu enne mind smiling smiley.
Minul sai ka eile õhtul kaloreid rohkem kui muidu, väikese tüdrukuga koos tegime muffineid ja pärast sai sõbraga veel rummi joodud. Aga see kõik on loomulik elu ja põdeda pole mitte midagi. Mul seisab sõbraga ees veel täna maja katuse lumest puhastamine ja 2 rühmatreeningut veel otsa the finger smiley.
Siht silme ees koguaeg the finger smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 25. January 2016, kl 09.12

Tublid olete Koovike ja Pirlesmileys with beer
Ka minul lumerookimise trennid ikka iga päev smiling smiley Täna tundub olevat vist vaba, lund ei saja, aga küll ma väikse jalutuskäigu ikka teen smiling smiley

Tänasest kavatsen toiduga ka erilised suhted luua, sest mees 1 nädal lähetuses ja mul pole vaja midagi valmistada. Kaalu on vaja jaanipäevaks 10 kg alla saada, hakkan pihta, vaatan kuidas läheb, seda tuleb ilma stressita võtta the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 28. January 2016, kl 20.40

Üle pika-pika aja olen jälle tööinimene thumbs up Laupäeval kirjutan natuke rohkemat, aga tabel on homseks valmis- Ilusaid numbreid meile winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 29. January 2016, kl 16.17

Minul ei taha kaal kuidagi liikuda sad smiley, eks põhjus on selles, et olen praegu trenninarkomaan the finger smiley. Kirjutan pühapäeval jälle, siis tean, kas tegin oma uue rekordi the finger smiley.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.