Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 01. February 2016, kl 23.12

Jess!!! Minu uus nädala rekord on 12 rühmatreeningut, olen jälle end ületanud spinning smiley sticking its tongue out the finger smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 03. February 2016, kl 18.32

Tere mu armsad!
Olin suht pikalt haiglas,hormoon jälle täis mahus peal,raske ja paistes olek.Tänasest kodus ja saan taas ühineda,kahju küll et suurus järk paraku taas laes 79,8.Hea uudis minu jaoks et sutsu võeti hormooni vähemaks siis on lootust et saan midagigi alla poole.Pole veel jõudnud läbi lugeda kuidas teil läinud,kuid tean ja tunnen teid juba piisavalt et juba oletades et teil ilusad saavutused.Imetlen teid ja püüan taas vaikselt algusest.
Suured,suured ja pehmed,pehmed karukese paid!winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 04. February 2016, kl 20.50

Tere Karuke, nii tore, mis kehvasti see uuesti winking smiley
Koovike, on Sul alles tahtmist, aga väga tubli oled smiling smiley
No mina ei saa miskit tehtud peale tööl käimise- trenni pole teinud ja ei jõua ka internetti. Saaks oma endise une tagasi, siis oleks kõik hästi. Ma ei tea, mis ajab mind üles hommikul kell 4 sad smiley Tegelikult pean ärkama kell 6. Lähengi ära tuttu. Tabel on homseks olemas smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 07. February 2016, kl 20.20

Oh jah, mul nüüd 2 nädala rekord tehtud, eelmisel nädalal 12, sel nädalal 13 treeningut, kokku justkui 25 the finger smiley. Ma tean ise ka, et minuga pole kõik päris korras smiling smiley. Normaalne inimene nii ei tee...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 11. February 2016, kl 09.00

Tere!
Kuidas teil läheb?Nii tahaks päikest,kuidagi pime ja kõle,võiks ju veidike meile rohkem valgust anda!Aga eks ta tuleb kui õige aeg.Seni pusime edasi!Jõudu,jaksu kõigile!
KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 11. February 2016, kl 14.23

Tere, tublikesed!

Rõõm näha, Karuke, et oled taas tagasi ja kõikidele positiivsust süstimas.
Ma olin nüüd natuke eemal ja päikest nautimas Kanaaridel. Selge ju, et puhkusel eriti iga ampsu ja lonksu ei arvesta ja lased end rõõmuga naudingutel kanda. Seda enam rõõmustas koju jõudes ja kaalule astudes, et numbrid polnud suurenenud, vaid pisut vähenenud hoopis. Mäkkeronimistel oli seega tasakaalustav mõju ja värskel toidukraamil ka.Vastlakuklitest õnneks pääsesin, kuigi netist pilte vaadates isutas kõvasti smiling smiley. Paastuaeg on ka käes - vähem ja tervislikumat toitu on mentaalselt kergem tarbida.Homme hommikul loodan enam-vähem ilusa kaalunumbri kirja panna! Olge tublid ja lähme rõõmsalt kevadele ja päikesele vastu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 11. February 2016, kl 21.44

Mul mugavam smiling smiley nii et sellele lehele ka KAALUTABEL



Meil on siin nii tore seltskond koos thumbs up ja meie enne alla ei anna, kui oleme eesmärgi saavutanud, eksju winking smiley
Kui eelmisel nädalal oli tööpäevadel toitumine eeskujulik, siis sel nädalal mitte. Vastlasõitu tegin 2 korda ja kukleid sõin 3 või 4 tk, aga vahet pole. Järgmisel nädalalal luban jälle korralik olla grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 12. February 2016, kl 01.02

Oleme rajal ja kaal meid ei heiduta smiling smiley

Pirle super smiling smiley et oled tehniline tugi ja karuke musirullike ikka koos vihmas ja päikeses , me küik hoiame sind smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 12. February 2016, kl 08.54

AITÄH MU KALLID ET OLETE OLEMAS!Ikka koos ja edasi,kukume ja tõuseme,jälle targemad ja koos me super tugevad!
Olen õnnelik et teiega koos,sest kes veel saab sind tõeliselt toetada ja mõista kui see kes ka maadleb selle sama murega.
Edasi,ikka edasi mu paikesed ja ootame päikest,elu ju ilus!KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 14. February 2016, kl 11.30


Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 14. February 2016, kl 22.21

Head sõbrapäeva!!!

Ma ei väsi end kiitmast grinning smiley Mina võitsin Kuressaare Fitlife klubi Check in võistluse. Treenin märtsikuu tasuta, vähe küll, aga midagi ikka. Järjekordselt olen end ületanud. Kui sellise asjaga hakkama sain, siis olen suuteline end veel milleski ületama ja see on hea tunne ja teadmine the finger smiley.

Kõike kaunist!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 19. February 2016, kl 07.40

Päevad on sassis, õhtul teen tabelit, vabandust. Ilusat päeva smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 21. February 2016, kl 21.02

Tere kullapaid!Mul seisak nagu alati kui meheke kodus,poputan teda ja löön ise ka kaasa!smiling bouncing smileyKolmapäevast vast tagasi rütmis!Edu mu armsad!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 24. February 2016, kl 07.49



Ilusat puhkepäeva smiling smiley Mina kiirustan tööle.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 25. February 2016, kl 09.24

Tänud heade soovide eest Pirle smiling smiley Karuke

Täna jälle päikseline kaunis päev, kuu seis ka selline pönev tongue sticking out smiley

Mina otsustasin ennast tänasest uuesti kätte võtta, kunagi pole ju hilja smiling bouncing smiley
Niiet palju ei kirjuta, aga olen olemas. Eks me ju teame ja igaüks teeb asja oma moodi, igatahes olgem kõik tublid the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 29. February 2016, kl 12.19

Tere päikselist nädalaalgust!
Mul on totaalne paigalseis sad smiley Mitte ühestki otsast ei suuda end motiveerida... Vähemalt niipaljukest siiski luban endale ja teile, et tõusen nüüd kohe toolilt ja lähen lõunat sööma majast välja - et natukenegi liikuda.

Püüan end juba viimaks ometi käsile võtta - ei ole ju nii, et ei saaks hakkama...
Jõudu ja rõõmsat meelt kõigile teile kohe-kohe algavasse kevadkuusse!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 29. February 2016, kl 16.36

Täna 29.veebruar 2016 on super hea päev mul juba hommikust saadik tongue sticking out smiley drinking smiley

Sõbrad soovin teile head!spinning smiley sticking its tongue out

Selle kohta ka natuke infot teadjamatelt : Päeva sümboliks on Hobune, päevas on palju energiat, mis soodustab aktiivset tegevust ja loomingut. Teiseks päeva sümboliks on Kirik, mis ühendab kahte maailma Maad ja Taevast. Täna avanevad sinu reservid ja potentsiaalid, sa oled oma jõus kindel ja oled võimeline saavutama seda, mida oled planeerinud. Kaovad hirm ja kahtlused. Sa tunned, et sinul on jõudu ja sa pürgid oma tegevuse tulemuste poole. Täna sind ei hirmuta elus toimuvad muudatused just vastupidi päeva energeetika aitab muuta asjade seisundit. Sõpruse, suhtlemise ja koostöö päev. Suhtlemine toob palju huvitavat. Ole heatahtlik, õiglane, räägi tõtt, ole kaastundlik väldi valetamist ja ahnust.jne.the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 06. March 2016, kl 09.37

Tere kullakesed!Paigal seis,süüdi ikka ise,pannkoogid ka!Päikest teile mu armsad ja jõudu,jaksu!
KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 08. March 2016, kl 07.52


Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 12. March 2016, kl 14.06

No ei ole seda vaba aega kuskilt võtta smiling smiley oleks muidu rohkem kirjutada. Praegu kiirustan suusatama ja õhtul naistega pittu winking smiley Homme plaanis mäele suuskadega.
Ilusat päikeselist nädalavahetust smoking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 14. March 2016, kl 06.58

Tere kullakesed!Pirleke õigust räägid,nagu orav rattas,ei jagu aega endagi jaoks.Olge tublid ja edukad!KALLID!KEVAD LÄHENEB TASA,TASA!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 20. March 2016, kl 14.56


Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 25. March 2016, kl 20.56

Eile kaalutabelit külastades sain üllatuse osaliseks - meie nimede asemel oli ainult Marju ja ka mõned numbrid olid muudetud SIIT saate vaadata. Õnneks saab taastada lihtsalt, aga selline teguviis jääb arusaamatuks :s
Õige kaalutabeli leiate ikka punase sõna alt winking smiley
Minu toitumine pole juba tükk aega korras olnud, aga eile sain vähenalt mäele suuskadega. Pulsikell näitas, et 3,5 tunniga kulutasin üle 1000 kcali. Vaatan, kui homme ilm lubab, lähen suusatama. Maas on lund palju, aga vihma sajab pidevalt sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 25. March 2016, kl 21.05


Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 26. March 2016, kl 05.25

MU KALLID!Tere vara hommikust!Ilusaid pühi ja ilusat ilma,hing januneb päikese järgi!Äkki õnnestub ka kaal saada normi,vähemalt nii palju et saaks taas 6ette.
Olge tublid ja kevadised paid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 02. April 2016, kl 15.16

Tere ilusat laupäeva smiling smiley minu kaal on ka nüüd juba mitu kuud paigal olnud. Tegelikult olen oma kaaluga rahul, seda enam et söön kõike mida tahan ja piiramatult (ainult saiast-leivast pole huvitatut). Aga alati võiks parem olla ja suveks tahaks ikkagi seatud eesmärgi saavutada- viimane aeg ennast muuta. Sel nädalal oli toitumine kolmel päeval ideaalne ja nagu ikka reedeti on tööl vahvlipäev, siis läheb asi jälle käest ära ja terveks nädalavahetuseks sad smiley Peame olema tugevamad ja rohkem liikumist!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 03. April 2016, kl 07.30

Tere,tere paikesed!
Pirleke olen sinuga ühtemeelt,endal ikka lonkab,ei oska kiusatustele vastu panna.Püüan end kokku korjata.Päikest on rohkem ja tahet ka.PÜÜAN,PÜÜAN,PÜÜAN!Edu mu armsad!
Pirleke oled super tubli,oh kuis kadestan teid 5-6 omanikke!Kuidas teistel ka läheb?Aega napib kohutavalt.
KALLID!Karud ju ärkavad ehk ka mina!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 08. April 2016, kl 07.03

Meie uus KAALUTABEL

Vajab veel nokitsemist, aga teen seda järgmine nädal. Algkaaluks panin teie viimased näidud, kuid võite seda muuta winking smiley Olge tublid ja punnitame edasi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 22. April 2016, kl 07.20

Tervitused Pirle ja Karuke Punnitame jah thumbs up ma täitsa unustasin meie siinse kirjutamise. Väga kiire olnud. Ilusat töökat nädalavahetust aias, kes on smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 24. April 2016, kl 15.29

Võtame tervitused heaga vastu smiling smiley Kodukoht, nii tore, me ei anna alla thumbs up eks mõnikord ikka on käega löömise tunne. Loodan ,et Koovike ja Apostroof pole loobunud eesmärgist ja on taas meiega.
Minul nüüd kindel minek Eestisse smiling smiley 9.- 12. juunil olen ma Jõgeval tantsimas- II Eesti Naiste Tantsupeoks MeheLugu Tulge vaatama! Tegelikult saaksime väikese kokkusaamise teha, või mis? smiling smiley



Toimetatud 3 kord(a). Viimati pirle 24.04.2016 15.33.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.