Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: EelmineEsimene...3637383940414243444546
Asukoht: 46 / 46
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 27. April 2016, kl 09.47

Pirle kerget jalga ja toredat pidu the finger smiley
Kahjuks ma ise 250 km kaugusel ja sünnipäeva tähistamine

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 28. April 2016, kl 19.29

KAALUTABEL

Kodukoht, aitäh smiling smiley ehk kohtume siis aasta pärast suvel winking smiley Koovike ja apostroof, auuuuu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 29. April 2016, kl 17.26

Hei-hei!
Aitäh, Pirle, muretsemast, aga häbenen ja punastan ja vastupidi ka, aga tõesti ei ole siin ammu isegi piilumas käinud. Põhjust ei ole muidugi raske ära arvata - ei saa end järjele ja kui siia ka ei vaata, siis justnagu oleks kõik korras... Samas endal kuklas ju kogu aeg tiksub selge teadmine, et kaugeltki pole. Kaal, va armutu tegelane, ajas mu siia nüüd. Kui mõni aeg tagasi sain lohutust sellest, et juurde ju ei tule ja kaal seisab ühe koha peal, siis nüüd pidin tõdema, et kaks kilokest on märkamatult lisandunud sad smiley.

Käisin mõnda aega vahepeal ka trennis, aga kahjuks ei sobinud see variant mulle ja tõi kaasa hoopis näriva seljavalu. Nüüd püüan end venitusharjutustega kuidagi ree peal hoida, et saaks öösel magada korralikult.
Ja ülekaalust tuleb lahti saada - juba kasvõi selja pärast. Nii et ma olen taas teiega ja hakkan pidama toidupäevikut, sest teisiti, tundub, et ei saa kuidagi hakkama. Tublidust ja rõõmu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 06. May 2016, kl 21.53

Siin oli eile püha ja täna ka puhkepäev- nii et päevad sassis smiling smiley
SUUR AITÄH teile, et te olemas olete, et te nii toredad olete ja leiate tee ikka ja jälle siia tagasi! Olge kõik ikka rõõmsad ja positiivsed, ärge lööge käega, kui kõik kohe ei õnnestu! Karuke, ära unusta sel kiirel ajal ennast kaaluda winking smiley
Minu trennideks on praegu töö ja iga 2-3 nädala tagant tantsutrenn, aga järgmisest nädalast hakkan ka jõusaalis käima- seda siis tööajast thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 06. May 2016, kl 22.16

Kodukoht, see roosa lahter on tähelepanuta jäetud. Nüüd on parandus tehtud winking smiley sealt saab otse siia sõnumite lehele.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 08. May 2016, kl 20.48

Tere,tere mu kallikesed!Jeerum olen jah unustanud kaaluda ja veel vähem olen kaalu lainel,kiire,kiire ja veelkord kiire!Me oleme ikka koos ja kui ongi vahest keegi kadunud siis mitte kauaks ja ikka ja jälle taas otsast.Kuigi kaal pendeldab ja aega napib enda jaoks ikkagi käib plõks taas läbi ja ärkame ja proovime uuesti.Meil ju ka nii tubli eestvedaja!Pirleke sa oled tegija.Kardan et ka ei saa tulla vaatama siis tütreke tööl ja mina lapsekese hoius.Edu mu armsad ja no peaks leidma aega endi jaoks aga no kust leida?
Suured pehmed,soojad karu paid.Täna oli mu päiksekese sünna sai suureks,tervelt 2aastaseks ja memmu nii ta mind kutsub sõi hoolega magusat,magusat ja magusa vahele soolast ja magusatspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 12. May 2016, kl 16.07

Karuke- memmu palju õnne, juba 2 aastat,kui meile sellest uudisest kirjutasidsmileys with beer

Mul ka uudis, vist olen mummu smiling smiley 3 kuune väike plikatirtsthe finger smiley

Aiatööd nõuavad omaosa tugevamatel päeval mahakõnnitud sammud 17.000, 13.000 15.000.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 13. May 2016, kl 07.38

Tere sõbrakesed!
Mummule palju õnne,jõudu ja kannatust!See vaev on pingutust väärt!Need tillud kasvavad nagu pärmil,hindan igat hetke,küll aeg lendab!
Päevas aias kulub jah mega aeg ja ikka päeva lõpus nii palju veel tehahot smiley
Mu armsad edu kõigis ettevõtmistes ja oh küll oleks hää kui jääks aega ka enda jaoks,pisutki,mul praegu ei jagu.

KALLID JA PAID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 15. May 2016, kl 11.21

Kodukoht, palju õnne ja teretulemast Vanaemade Klubisse ! smileys with beer


grinning smiley



Ka mina mäletan Karukese toredat uudist- nagu oleks alles hiljuti olnud ja palju õnne! Jah, uskumatult kiiresti lendab aeg. Minu tütrepoeg saab juba neljaseks ja sel aastal olen siis Eestis- õnneks smiling smiley


Karuke, aitäh, aga ilma teieta ma ei saaks tubli olla winking smiley Teie väärite kiitust- eelmisel nädalal on kõigil kaalunumbrid kirjas thumbs up



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 15.05.2016 11.22.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 18. May 2016, kl 11.43

Pirle, Karuke tänan vahvate kaartide ja önnesoovide eest! the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 21. May 2016, kl 12.19

Tere ilusat laupäeva! Kui hästi tahta, siis suudan olla ka tubli smiling smiley Eile jäi vähemalt vahvli söömine ära ja olen nüüd 2 korda jõusaalis käinud, kus soojenduseks saan joosta thumbs up Kui suudan tubli olla edasi, siis on reaalne saavutada eesmärk Eestisse jõudmise ajaks. Peab ikka teistele eeskujuks olema ja ise ka vahel kiitma ennast grinning smiley
Neljapäeviti on hästi pikk ja sisukas päev- ainult 3,5 tundi tööl, 2 tundi kursusel, 1,5 tundi jõusaalis, koju sööma, siis õhtul veel 1 kursus + kokku 3 tundi autoga sõitmist .
Apostroof, vabandust, tegin tabeli täna ja paigutasin Sinu kaalunumbri õige nädala peale.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 22. May 2016, kl 21.10

Jess, täna sain lõpuks jooksuriided selga ja käisin õues jooksmas- väga mõnus. Viimati jooksin õues eelmine aasta winking smiley Aga muidugi oli õhtul väike grill ja õlu smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 22.05.2016 21.11.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 23. May 2016, kl 19.41

Üheksa põhjust, miks oma tervise nimel šokolaadi süüa

Mina söön tumedat šokolaadi absoluutselt iga päev smiling smiley ja endiselt krõbistan pæhkleid winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 04. June 2016, kl 19.43

Järgmise nädala kolmapäeval juba Eestis smiling bouncing smiley
Kas hoiame kaalul silma peal ka suve ajal st.kaalume korra kuus? drinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 13. October 2016, kl 10.27

Tervitus kullakesed smiling smiley

Olen laisaks muutunud,sad smiley kõndima ja uuesti peaks toidu kogused üle vaatama eye rolling smiley


Hakkan pihta, kuidas teiega? drinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 13. October 2016, kl 20.13

Mina olen ikka olemas winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 09. November 2016, kl 23.07

Tere kõigile, kes siin alles on!!!

Pirle, Kodukoht, Karuke, Apostroof...

Nuuks.. ja häbi mulle, aga õnneks olen jälle siin tagasi. Kaalunumbrist ma ei räägi, aga tegelen endaga jälle tõsiselt, et uueks suveks end hästi tunda. Hetkel ma endale ei meeldi, aga loodan selle hea tunde jälle tagasi saada. Iga päevaga sammuke selle hea tunde poole...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 10. November 2016, kl 20.47

Tere Koovike, Kodukoht ja mina oleme duellis "Motivatsioonikaaslane". Kas ühined ka või jätkame siinse teemaga?



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 10.11.2016 20.47.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 11. November 2016, kl 10.05

Tere, Pirle!

Vaatasin seda teemat, aga ma ei leidnud mingit tabelit. Vaatan üldse, et see asi on siin väga lahjaks jäänud. Minu tasuline aeg lõpeb 14 jaanuariga, vaevalt ma enam siin jätkan. Mind huvitab tegelikult ainult toidupäevik, just see, et saan jälgida, et üle ei sööks. Umbes koguseid ja kaloreid arvestades panen ikka täitsa puusse.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 11. November 2016, kl 10.37

Tänud, Pirle, leidsin kaalutabeli ka sealt üles. Kas lisad ise mind sinna?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 12. November 2016, kl 13.53

Koovike, mina pole siin midagi maksnud, aga jah siis siinset toidupäevikut ei saa kasutada. On ju võimalik kasutada ka tasuta toidupäevikut ja siin jutustada winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 12. November 2016, kl 15.44

Ma usun, et mu õige vaim on jälle tagasi. Muidugi mitte selline, mis pani mind ennastki hämmastama, et kuidas ma suutsin niimoodi. Nüüd võtan rahulikumalt. Kuna uus elurütm, mis on seotud nüüd lapse kooliskäimisega, on enamvähem paigas, siis ongi aeg omad asjad ka ritta seada.
Kuidas sul endal läheb? Viimati seisis sul kolimine ees, oled end nüüd uues kodus sisse seadnud? Ma pole varasemat kirjavahetust veel jõudnud lugeda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 12. November 2016, kl 18.56

Jah, sa olid väga tubli ja sihikindel. Ütlen ausalt, et mina nii ei suudaks. Pooldan rahulikumat tempot winking smileythumbs up. Lisette käib juba kolmandas klassis. Eesti keele kohta ütleb, et see on väga raske keelgrinning smiley Eelmine aasta kolisime 3 korda ja viimasest kolimisest saab varsti juba aasta. Küll see aeg ikka lendab! smiling smiley Muidu läheb hästi töiselt smiling smiley Sel aastal sain Eestis olla ainult 4 päeva, kui tantsimas käisin: JÕGEVAL

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 12. November 2016, kl 19.36

Minu Arete läks alles sel sügisel kooli, eelmisel aastal ei olnud ta veel psühholoogiliselt küps (seoses isa kaotusega). Koolis meeldib tal käia ja tal läheb väga hästi. Ise olen juba aasta töötu, tööd ei otsigi, st. see peab olema kodune töö, eelistatud arvutitöö, mida ma siin vaikselt juba teen. Suur tüdruk oli ka terve aasta Saares, aga läks just Tallinna tagasi, sest pidi töökohta vahetama, aga ei leidnud siit sobivat, nüüd Maxilla hambakliinikus sekretär. Tekkinud sõbra saatsin ``kukele``, tekitas lõpuks minus ainult negatiivseid emotsioone, leidsin, et mulle pole seda tarvis. Oleme Aretega kahekesi ja tegelikult oleme täitsa rahul, vähemalt oleme meie teineteisel olemas. See on mulle praegu kõige tähtsam.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 13. November 2016, kl 10.48

Peab tunnistama, et sina, Pirle, oled hoopis supertubli olnud. Sa oledki praktiliselt oma soovkaalus smiling smiley.
Mina olen 2 korda juba järje käest lasknud, aga usun, et rohkem seda ei juhtu, sest terve see 2 aastat oli mu elu muutuste laines, igas mõttes kord alla ja üles. Nüüd peaks see tasakaal käes olema või vähemalt ei löö iga asi enam rööpast välja.
Sinul on ka olnud raskeid perioode, aga oled kaalu mõttes kuidagi kergelt nendest välja tulnud. TÕELINE RESPEKT SINU EES!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: EelmineEsimene...3637383940414243444546
Asukoht: 46 / 46


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.