Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 23. January 2014, kl 23.13

Homme on
MEIE TABEL winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 24. January 2014, kl 06.08

Tere hommikust päiksekesed!
Minu kaal 71,4
Taas käsile võtmine on alati edukas,loodan et järgnevad nädalad kõik läheb vaiksemalt ja eelkõige stabiilselt.
Eilne päev tõi mulle 5 nunnut kutsikat,nimelt mu tilluke toakoer tegi untsu!spinning smiley sticking its tongue out
Olge ja tublid ja ravige end terveks,tervis üle kõige!
KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 24. January 2014, kl 08.27

Hommik-hommik!
Ilusaid kuldseid kingi polnud jalga panna, aga kaalunumber näitab, et oleks põhjust küll winking smiley 67,7. Jälle kiloke kergem hot smiley Ei lootnudki nii palju, kuna olin terve nädala õhtuti söögiga kaunis kontrollimatu - kodused stressorid sad smiley. Aga rõõm on seda suurem.

Liikumist oli eelmisel nädalal vähevõitu ka.Külm on selline, et õues pikalt ei kõnni - viib nina peast. Ja saalitrenni ma lihtsalt ei taha minna - see on siiani olnud mu jaoks väga ahistav. Peale igapühapäevase tantsutrenni igatahes ei tahaks siseruumides higistada winking smiley Jagage oma talviseid liikumisideid.

Vinegretist niipalju, et olen proovinud ja kuigi mulle isegi päris maitseb (poevariant, mis vahel üleliia äädikane, ei meeldi), siis organism tahab sellele söögile suht vastu vaielda - kõhus hakkab keerutama ja vahel tuleb ka WC vahet jooksma hakata. Ilmselt mingid koostoimed ei sobi.

Homme juubelileminek. Õhtune mõistagi. Hoidke pöialt, et suudaksin end vaos hoida ja kurguauguni täis ei pugikssmiling smiley. Meelekindalt nädalavahetust teile kõigile, sõbrad!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 24. January 2014, kl 11.00

KALLIS KARUKE winking smiley





SOOVIVAD KESKEALISED



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 24.01.2014 11.01.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 24. January 2014, kl 11.38

aitäh pirlesmiling smiley

selliste kingade kandmise aeg ei ole ju enam kaugelsmiling bouncing smiley.

Teate,ma ostsin novembris Montonist villasest twiid (vist nii nimetatakse?) riidest viigipüksid. Otsisin just tumesiniseid ja seal müügil,proovisin ja mõlesin ja mõtlesin...kuna 40 nr.
lukk ja loomulikult ka nööp kinni ei läinudsad smiley
Ilmad külmad ja vaja soojad püksid jalga panna, et arsti juurde minna ja teate lükk ja nööp läksid kinnismiling bouncing smiley Ma olen endaga rahul. Täna siis -300 gr ja olen jõulueelsel tasemel tagasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 24. January 2014, kl 18.02

ISSAND KUI ARMAS!TÄNUD KALLIKESED!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 25. January 2014, kl 08.44

Kena laupäeva hommikut!

Kaalusin end ja eilsega on veel -1 kg alla läinud, täna siis 76,5smiling bouncing smiley. Mida nüüd teen, kas jätan reedese seisu või muudame tabelit? Palun Teie arvamustspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 25. January 2014, kl 15.03

Kodukoht, mina jätaks muutmata, seda ilusam miinus on järgmine reede winking smiley Valik on Sinu winking smiley
Nii, kuldsed kingad mõjusid winking smiley eile õhtuks olid kõikide numbrid ilusti tabelis, peale memme. Auu memmeke, kus sa oled?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 25. January 2014, kl 15.35

Tänu kodukohale saan mina üks nädal esikohal hiilata spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 25. January 2014, kl 15.55

tänud vastamast, Ok, Edu koovikethe finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 27. January 2014, kl 11.25

Hei, sõbrakesed!Viimased päevad on olnud nii kiired, et pole aega olnud siia midagi kirjutada. Nüüd parandan vea.

Laupäevane sünnipäevapidu möödus üsna mõistlikult. Õnneks oli catering'iga laud ja üle mõistuse palju ei söönudki, kuigi kõik hea ja parem sai ära proovitud. Eriti superhea oli tiramisutort, mida ei saanud proovimata jätta lihtsalt. Aga loodan, et tasakaalustasin selle ilusti poole ööni tantsimisega winking smiley.

Eile jälle tore kaks tundi seltskonnatantsu. Nahk märg ja tuju hea.

Kuidas teil nädalavahetus möödus?

Terve eelmise nädala oleme olnud kõik väga tublid mu meelest- nii palju miinust. Puhas rõõmthe finger smiley

Ilusat alanud nädalat!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 27. January 2014, kl 15.22

pirle,
mul on sulle palve, palun arvuta ka mnu BAV väljaspinning smiley sticking its tongue out
Kui nüüd haiguslehelt välja saan siis tahaks uuesti alustada. Liikumist on minimaalselt st. autosse- 2 sammu kontorisse -istun 8t ja siis tagasi. Trennis ei käi ja kodus ka ei liiguta ennastsad smiley Ilmade soojemaks minekuga hakkan õhtuti 30-60 min. jalutama. Selline lohe olenconfused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 27. January 2014, kl 19.06

kodukoht, aitan hea meelega, kui saan teada Sinu passi märgitud vanuse winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 27. January 2014, kl 19.17

See on mul kirjas ka 17.01 lk.8smiling smiley 53



Toimetatud 1 kord(a). Viimati kodukoht 27.01.2014 19.18.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 27. January 2014, kl 19.25

Minul möödus nädalavahetus mõnusalt-koduselt, oli põhjust tähistada winking smiley omasime suurema teleka ja täpselt aasta tagasi 25. jaanuaril alustasin paleo toitumisega. Olen küll palju patustanud ,aga seda võin öelda, et pole raasugi leiba söönud- ennem sõin iga toidu kõrvale st. u. 5-6 viilu winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 27. January 2014, kl 20.17

kodukoht,sisestasin sinu näidud kalkulaatoritesse, mis asuvad kaalutabeli kõrval. Lühidalt: PAV on 1402kcal- kulub ainult elamiseks- nagu näiteks vereringlus, keha- temperatuuri hoidmine, rakkude optimaalne töö jne. Säilitad kaalu nii u.1700kcal ( kui ei korista isegi kodu). KMI põhjal on keha rasva% 40 ja selle järgi on Sinu BAV 1523kcal ja säilitad kaalu, kui tarbid päevas 1828kcal.
Küsi üle winking smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 27.01.2014 20.18.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 27. January 2014, kl 22.03

Tänud pirlethumbs up
Oled tubli olnud Paleoga,aastasmileys with beer mina olen osaline Paleo võib-olla 75%.
Olen siiani söönud 1361kcal päevas. Peab vist kcal suurendama, arvutasin ka teise koef.,et kui väike liikumine,aga 1402 jäi samaks, või eksisin?
Mis on tüdrukud teie arvamus? Kas te olete oma numbrid paika saanud, kas suurendaksite kcal?

Täna tegin traditsioonilist talutoitu. Kruubipuder (ahjus hautatud) rohke praetud sibul ja peekon (oli täiesti tailiha) mille lisasin hiljem valmis pudrule. Salatiks hapukapsas, lisatuna pressitud küüslauk ja tsipake oliivõli. Maitses väga ja sõin meelega kcal kapitaalselt lõhki.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 27. January 2014, kl 23.06

Jah, PAV ei muutu, see jääb Sinul ikka 1402kcal, aga tervislikus mõttes on isegi seda vähe. Peaksid päeva jooksul tarbima vähemalt 1500 kcal. Kui otsustad tõsta ,siis aeglaselt nn.50 kcal-i kaupa nädalas ja vaata, mis juhtuma hakkab winking smiley
Minu toidu kalorsus on 1811kcal so. kuue päeva keskmine ja kaal langeb winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: eskata
Kuupäev: 27. January 2014, kl 23.20

nv. läks täiesti tuksi (kaks päeva olid külalised), tänane päev kaasaarvatud (kaks sünnipäeva: päeval tööjuures ja õhtul ämma juures). iseloom kadus ära. eile käisin küll suusatamas, aga kahe nädala saavutus on ära nullitud. lähen jälle juurikate peale üle.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 28. January 2014, kl 08.38

Tsau sõbrakesed!
Küll te olete tublid!
Minul nii hästi ei lähe,ampsasin saiakesi ja kartulit,mida pole ammu söönud.Ehk täna parem päev ja ilus ilm jalutamiseks.Pean end taas kõvasti käsile võtma,ei teagi kas söön vähe või palju,kuskil 1600-1700 kanti,ilmselt seda mulle siiski palju,sest liikumist ainult 80 min.
Edu teile mu armsad!KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 28. January 2014, kl 11.30

karuke03, 1600-1700kcal peaks olema ok, kui ei tee just kiirkõnde winking smiley ja kaalunäit peaks ka vähenema smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 29. January 2014, kl 07.28

Pirleke!Ei kahane kurivaim,tõuseb hoopis!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 29. January 2014, kl 10.05

Hei, tublikesed!
Te olete siin ütlemata järjekindlad ja korralikud, ma loodan. Erinevalt minust. Nii pagana kiire on kogu aeg, et sellises tormis on kerge sihti silme eest kaotada ja suhu toppida ebamõistlikke ampse sad smiley. Oeh, ma ei teagi... Tahaks nurka seista ja häbeneda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 29. January 2014, kl 12.04

Karuke, oled Sa teadlik palju kaloreid tarbisid vahepeal, kui kaalu juurde tuli. Kas siis jalutasid ka ja igapäev?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 29. January 2014, kl 12.56

Keskealisedwinking smiley põhjust rõõmustamiseks!

lugesin täna KA kokkuvõtet ja meie punt on ikka supertubli küll, Idatuul ees, Koovike, Karuke ja Apostroof järgi . Pirlel vahe-eesmärk käes, juba teist nädalat nii vinge tulemushot smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 29. January 2014, kl 19.11

Algus tehtud, täna siis 1563kcal eest söödud. Vaatame, mis reedel kaalul nähaeye popping smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 29. January 2014, kl 19.29

Kodukoht thumbs up, loed vist Vinks-vonks naiste duelli winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 30. January 2014, kl 10.05

Tere sõbrakesed!
Ei jalutanud ma midagi,rahmeldasin ehitamisel.Aga pea põhjus olid sünnipäeva koogid ja muud magusad asjad,üle pingutasin ja pikalt.Loodan väga et taas saan hakkama ja liigun ehk alla poole!Aga tublid oleme ikka!KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 30. January 2014, kl 12.00

Karuke, kas Sa tahaksid-viitsiksid täita toidutabelit, mis on duellides saanud populaarseks. See oleks parem ülevaade ja oskaks hinnata-aidata winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 30. January 2014, kl 13.25

Pirle, näe täitsidki minu soovi, nüüd saab copy-paste tehathe finger smiley.
Oleksin huvitatud, loodan,et aega jätkub.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.