Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 3 / 19
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Kairka
Kuupäev: 28. August 2013, kl 14.49

Hei Marili!

Lugesin juba varem, et oled titeootel. Palju-Palju-Palju õnne sulle meie kõigi poolt!

K

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: krisse77
Kuupäev: 28. August 2013, kl 17.32

Tere,

ma tean küll, et need hiljem tilkujad võivad väga tüütud olla, aga palun-palun võtke mind ka veel kampa - ma nii ootasin seda duelli. smiling smiley
Algkaal: 76,4
Pikkus: 160
Soovkaal: 60

Aitäh smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: galla
Kuupäev: 28. August 2013, kl 22.57

Tere Kairka ja kõik teised tublid duellitajad

Kas saaks ka veel kampa lüüa. Duell sai alguse minu sünnipäeval, alates 22.olen ka korralik püüdnud olla, aga üksi veidi keeruline. Väike tibu sai aastaseks ja nüüd küll viimane aeg end jälle kokku võtta ja endale kena jõulukingitus teha, olla jälle oma tippvormis.

22.aug 170cm 67kg, puus 101cm, kesk 76cm, reis 61cm. Soov oleks 57, nagu kunagi enne smiling smiley, ennekõike vähendada ümbermõõte ja vabaneda šokoholismist, olen tõeline šokohoolik.

Palun võtke kampa!
Tänud ja jõudu kõigile!

Galla

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Kuupäev: 29. August 2013, kl 07.24

Marili, minu poolt ka suurimad õnnesoovid! Nii toredad on sellised uudised smiling smiley smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: lauriine
Kuupäev: 29. August 2013, kl 09.14

Mina sooviksin ka veel duelli sissepääseda smiling smiley
Eelmisel reedel oli mu kaal 74 kg. Tänaseks tean juba et see õnneks on langenud smiling smiley Aga ütlen siis ka homme hommikul oma numbri =) Eesmärgiks paneksin 65kg. Kuigi tegelikult sooviksin jõuda 62-ni aga ma esimese hooga nii optimistlik ei ole, sest nagu tean esimesd paar kilo lähevad lihtsalt aga edasi alla 69 on juba väga keeruline... seega... paneme jõulu eesmärgiks 65! Kui läheb paremini siis on ju tore =)


Pikkust on mul 171 cm.
Mõõdud heameelega annan homme hommikul!
Soovin edu kõigile, kes duellitamisega juba algust on teinud... ja homme siis vist esimene tõehetk kõigil!! =)

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: teltsik
Kuupäev: 29. August 2013, kl 09.15

Kuidas tunne on? Homme tulevad suured nr-d? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Kairka
Kuupäev: 29. August 2013, kl 09.50

Lisasin kõik uustulnukid tabelisse smiling smiley teretulemast!

Minul selline tunne, et mitte midagi ei ole muutunud smiling smiley aga ega ma ka eriti punni hetkel, üritan ikka energiat säästa ja valmistun mentaalselt 8ndal toimuvale maratonile minekuks. Närv sees peaks mainima... Eks peale seda siis hakkan kaalule keskenduma.

Tõesti on väga tore näha nii palju tuttavaid nimesid, kes juba eelmise aasta sügisest saati minuga siin duellitanud. Olen ikka uurinud ja puurinud, et kes kui palju aastaga on alla võtnud. Sipsu näiteks mega tubli olnud, - respect!!!! Muidugi ka palju neid kes Jaanilahingus osalesid ja sealgi ikka väga tublisid tulemusi ette näidata jaanuarist alates,- Kertukas annab ikka silmad ette smiling smiley nii põnev ju .... Endal mul ainult 2 kg alla läinud aga olen rahul ka sellega smiling smiley Kui kunagi 6 ette saan siis olen ikka mega õnnelik. Alustasin ju ka 2009, 100kg-sena ja sealtki pikk maa tuldud. Mida ma siin oma pika jutuga öelda tahan on see, et elan teile kõigile väga kaasa ja selle pärast ma seda vedama hakkasingi, et näha kuidas teil kõigil ikka läheb ja vahest paar innustavat sõna öelda the finger smiley

Ootan homme siis kõigi esimese duellinädala tulemusi. Kui keegi veel liituda tahab siis saatke aga andmed ja paneme kirja smiling smiley

Terv. K

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 29. August 2013, kl 10.47

Mul täitsa häbi nii iseenda, Kairka kui teiste ees- no pole tubli olnud, ainuke positiivne, et olen nädala jooksul 3x60 min. kepikõndi teinud. Üritan ennast igal hommikul kätte võtta aga õhtud vajuvad mul ära smiling smiley.
Olge tublid.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Lilian
Kuupäev: 30. August 2013, kl 05.20

Tänase hommiku kaalumine näitab 76,3 kg smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: memm52
Kuupäev: 30. August 2013, kl 06.45

Hommikusteye rolling smiley

Reisult tagasi ja kaal sama-88.3
Liikumist oli,kuid vett sai nii vähe joodud,et ei peaks iga minut wc otsima.Söödud sai jumal teab midaeye rolling smiley
Nüüd siis toidupäevikut täitma ja vett jooma
Kaunist päeva ja ikka rõõmsat meeltspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Leilah
Kuupäev: 30. August 2013, kl 06.47

Hommikust!

Minu kaal näitas täna hommikul 71,2 kg. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: helelaa
Kuupäev: 30. August 2013, kl 07.06

Hommik!

Palun mulle kirja 67 kg.
Edu ja kuhjaga motivatsiooni kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Kuupäev: 30. August 2013, kl 07.17

Tere hommikust!
75 kg ehk -800, asi seegi smiling smiley

Järgmise nädala kaalu nr teatamine jääb mul ilmselt vahele, olen reisil, kuid siis jätkan smiling smiley

Edukat langetamist meile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: APM
Kuupäev: 30. August 2013, kl 07.30

Tere kõigile!


Minu kaal täna hommikul 79,9kg

Jõudu!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: karuke03
Kuupäev: 30. August 2013, kl 07.31

Tere sõbrakesed!
Minu kaal 67
EDU,JAKSU JA PALJU ILUSAID NR!
KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Fuksia
Kuupäev: 30. August 2013, kl 07.33

Hommik!

79,6 kg. Ainult -100g, aga olen sellegagi rahulsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: APM
Kuupäev: 30. August 2013, kl 07.43

Hei! Unustasin mõõdud kirja panna

Reis ikka 69
Kesk 80
Puus 113

Muutused ikka on smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Texas
Kuupäev: 30. August 2013, kl 07.49

Tänane kaal 72,8kg. Peaasi, et langeb:

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: teltsik
Kuupäev: 30. August 2013, kl 07.55

Hei!

Minu kaal oli täna hommikul 64,4. Seega -1,2kg. Väga lahe, aga...ma tean, et enamik tuleb lihtsalt sellest, et magu ei ole enam nii täis smiling smiley Järgmine nädal on kindlasi juba palju väiksem miinus.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Kertukas
Kuupäev: 30. August 2013, kl 08.31

Hommikust. Minu kaal on täna hommikul 77,9 ehk nädalaga -0,6 kg alla. Nüüd pole paar nädalat saanud ujumas käia, aga täna on jälle võimalus, niiet siis peaks kaal ka rohkem langema hakkama (juhul kui ma muidugi ei patusta) grinning smiley
Ilusat algavat nädalavahetust kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Mammu8
Kuupäev: 30. August 2013, kl 08.32

Hei,

Minu kaal oli täna hommikul 70,7kg ehk -1,3kg. Olen väga rahul aga eks see algus olegi lihtsam smiling smiley Peaasi, et nüüd järgmine nädal mingigi miinus tuleks.

Kena nädalavahetust teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Porthita
Kuupäev: 30. August 2013, kl 08.41

Hei hei!

Mina alustan siis sedakordset jõuluduelli pauguga ehk siis täna näitas kaal 101,3 mis teeb siis -4.2 kg nädala peale.

Eks ma siin nädala sees natuke kahtlustasin, et äkki kaalul patareid läbi või midagi, aga ei ei, nii ongi. Päriselt ka ma ei näljutanud ennast, sõin ikka korralikult kolm korda päevas, aga eks see eelmise nädala number on väike organismi vimka lihtsalt ja oli endale paraja koguse vett talletanud. See nädal siis lasi kõik sellest veest lahti ja sellest ka nii drastiline kaalulangus. Järgmised nädalad enam nii suure miinusega ei tule kindlasti ja jäävad sellisesse mõistlikkuse piiridesse.

Oma mõõdud annan pühapäeval, kuna siis kuu algus ja mõõtmine nagunii smiling smiley

Päikest
Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: pontus
Kuupäev: 30. August 2013, kl 09.11

Hei,
Uus algus tähendab ka suuremaid kaalulangusnumbreid, nii et täna siis 75,3 (-1,2). Võib-olla oleks rohkemgi olnud kui eile õhtul poleks sünnipäeval käinud. Igatahes väga mõnus algus päevale.
Edu kõikidele.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Kuupäev: 30. August 2013, kl 09.32

Tere hommikust kõigile!

Minu kaal täna hommikul oli 93,3kg, seega -700g, olen rahul, kuigi nädala sees sai pisut patustatud koogiga cool smiley. Minu jaoks on kõige raskem jälgida just nädalavahetusel, mida sööd ja kui palju. Sõbrad käivad külas ja ise käid külas, siis lõbusas meeleolus nagu unustad ära, et oled kaalulangetamise lainel winking smiley. Seepärast soovingi endale ja teile kõigile kindlat meelt nädalavahetusel, küll siis tulevad ka ilusad numbrid!
Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Anka33
Kuupäev: 30. August 2013, kl 09.39

Tere kõigile!

Minu kaal tänase hommikuse seisuga on 88 kg.

Jõudu kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: sipsu
Kuupäev: 30. August 2013, kl 10.20

Tänan Kairika kiituse eest!
Olen aktiivselt kaalu langetamisega tegelenud 2012 märtsist ja selle ajaga -26 kg. Ega ma enam suurt langust oota, kuid midagi ehk pudeneb siiski.

Tänene number 74,7kg (-300g)smiling smiley.

Ilusaid numbreid Teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 30. August 2013, kl 11.05

Tervitused kõigilesmiling smiley

minu tänane kaal on 79,6. Langus väike, liikumist ei olnud.

Mõnusat nädalavahetust seene-ja marjametsadesspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 30. August 2013, kl 11.36

Minu kaal täna 79,0 kg ( -200 gr). Ma pole tubli olnud aga nüüd üritan ollasmiling smiley.
Mul on palve duellitajatele - palun pange muutus eelmise nädalaga ka kirja siis on teistel huvitavam lugeda.
Olge tublid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: jessy
Kuupäev: 30. August 2013, kl 12.01

Minu kaal 60,0 (-2,2)kg. Motivatsioon on väga-väga olemas!! Teen tugevat trenni ning jälgin toitumist. Hetkel seis väga hea, tuju ka hea - kohe lähen trenni ka!! grinning smiley

Ja Marili - palju-palju õnne ilusa uudise puhul!!! See on tore aeg - kõike toredat sulle!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Kuupäev: 30. August 2013, kl 13.07

Hommikül kaal 59.7kg!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 3 / 19


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.