Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: memm52
Kuupäev: 13. September 2013, kl 12.38

Tsau.

Minu kaal 87.8

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Leilah
Kuupäev: 13. September 2013, kl 13.13

Tere,

minu tänane kaal on 70.6 ehk siis -400g. Ka tahaks juba nii väga nr 6 näha tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Kairka
Kuupäev: 13. September 2013, kl 15.02

Ülejäänud kaalud sisestan pühapäeval. Tuli ootamatu lõuna Eestisse minek smiling smiley Ilusat nv-d kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: siucra
Kuupäev: 13. September 2013, kl 16.48

Tere!

Minu keha teeb hetkel üldse mingit nalja. Terve nädala igal hommikul kaalusin 66.3 ehk siis sama, mis enne puhkust. Täna hommikul oli kaal 66.8. 100g rohkem, kui puhkuse ajal sad smiley Pole ei üle söönud ega muid lollusi teinud. Väikesest haigusest ja palavikust hoolimata olen isegi natuke liikunud. Ilmselt on süüdi hiljuti alanud päevad, sest ma ise olen küll väga tubli olnud.

Aga edu kõigile nädalavahetusel tubli olemiseks! Peale tänast kaalumist on mul ilmselt seda edu endal kõige rohkem vaja.. grinning smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati siucra 13.09.2013 16.49.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Anka33
Kuupäev: 13. September 2013, kl 17.53

Tere!

Minu kaal 86,6 seega langust 600g. Asi seegi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: rints
Kuupäev: 14. September 2013, kl 10.50

hei hei.. lopuks naitas ka minu kaal natukest langust.. kaal 107.4, seega miinus 900 gr...oh jaaks see nyyd langema

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Kuupäev: 15. September 2013, kl 07.17

Tere,

Minu kaal sel nädalal 66,6 ekh +0,6 tagasi.

Ise arvn, et see on 08.09. sügisjooksust, kus jooksin poolmaratoni ja keha on kuidagi taastudes tagasi küsinud.

Kairka, Sul on kindlasti rohkem kogemusi, kuidas selle taastumisega ja söögi rajale tagasi saamisega on?? Kas Sa jagaksid palun.. smiling smiley

Rõõmsat olemist kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: sipsu
Kuupäev: 15. September 2013, kl 08.16

Ei lähe hästi 75,0kg (+300g)sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: pontus
Kuupäev: 15. September 2013, kl 11.54

Oehh,
Terve nädala sai tegeldud eelmisel nädalavahetusel lisandunud 1 kg-ga. No ei söönud palju üle tegelikult... Aga nädala kokkuvõtteks lõpuks siiski 74,1 (-100 g).

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: anny22
Kuupäev: 16. September 2013, kl 08.37

Tere, Kairka ja loomulikult ka kõik teised "kaasosalised"! winking smiley

Kahjuks on aeg möödunud nii kiirelt ja pole mahti saanud kaaluabisse piiluda..soiku on jäänud nii mõnedki duellid, aeg oleks uuesti alustada! tongue sticking out smiley Kui see oleks veel võimalik, liituksin ka teie toreda seltskonnaga..mis siis, et mul kaotada nii vähe, kuid see ongi just kõige raskem, koos oleks ju toredam winking smiley Oleme Kairkaga ju koos ennemgi duellitanud, ehk ikka võtate veel mu ree peale!
Kairka! Sa olid super tubli maratonil!!!!!!thumbs up Õnnitlused ja suur-suur käteplagin sulle!!!Tegid jälle mulle ära! winking smiley

Minu reedesed andmed:
kaal: 66,6 kg
Pikkus: 173 cm
eesmärk 62,0 kg

kui on veel mingeid mõõte vaja, siis lisan need ka, täna olen juba söönud ja ei lugenud ka hoolega, mida vaja mõõta on.. winking smiley

Edu kõigile!
Anny22 smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati anny22 16.09.2013 08.38.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: lauriine
Kuupäev: 16. September 2013, kl 09.00

Hei, hei,

Minu kaal oli möödunud reedeö 72,2 kg ehk siis nädalaga +0,2 kg.
Ei tea, kas teistel ka nii on, aga sel nädalal kui mul on "punased sõbrad külas" siis ei ole mõtet üldse mingist kaalu langusest üldse rääkidagi.

See nädal on on alati selline, et kaal püsib paigal või pigem tõuseb - seega olen õnnelik, et niigi läks =)

Lauriine

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Kairka
Kuupäev: 16. September 2013, kl 11.09

Tsau duellitajad!

Meie selle nädala lõplik kaalutabel lingil KAALUTABEL

Kokku kaotasime eelmisel nädalal 6,3kg. Tabeli eesotsas Grets -8,09% (-5,5kg), tal kannul Jessy -6,75% (-4,2kg) ja helelaa -4,41% (-3kg). Panete ikka kohe alguses täie tempoga, tubli töö the finger smiley

Juba on ka kahjuks esimesed väljalangejad, kes ei ole 3 korda oma kaalu edastanud. Tabelist pidin kustutama nimed Jesse ja Anett. Aga juurde tuli ka 2 nime nii, et jätkame ikka 37 duellitajaga. seltsis ikka segasem!

Rahvaspordiüritusteks mainiks seekord ära järgnevad:
Nädal 16.-22. september
K 18. september Alma linnasprint (orienteerumine)
K 18. september Tallinna tervisejooksusarja etapp
N 19. september Tallinna tervisekõnni etapp
L 21. september Saaremaa duatlon
L 21. september RMK Kõrvemaa rattamaraton
P 22. september Pirita sügisjooks
P 22. september Rannametsa elamusretk
P 22. september Rakvere rahvajooks
P 22. september Türi-Paide basseinitriatlon
P 22. september Ahtme rahvajooks

Sügis on täies hoos ja mets juba kaunites värvides. Sellekordseks soovituseks on valida välja mõni RMK kodulehel märgitud metsa või rabaradadest ja minna loodusese värsket õhku hingama. Ise käisin Alam- Pedja LK radasid avastamas nädalavahtusel ja annab ikka väga hea enesetunde värske seenepiruka pikniku looduses pidada.

Kõike head teile kõigile ja kaunist sügist!
K

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Kairka
Kuupäev: 16. September 2013, kl 11.56

väikepäike kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tere,
>
> Minu kaal sel nädalal 66,6 ekh +0,6 tagasi.
>
> Ise arvn, et see on 08.09. sügisjooksust, kus
> jooksin poolmaratoni ja keha on kuidagi taastudes
> tagasi küsinud.
>
> Kairka, Sul on kindlasti rohkem kogemusi, kuidas
> selle taastumisega ja söögi rajale tagasi
> saamisega on?? Kas Sa jagaksid palun.. smiling smiley
>
> Rõõmsat olemist kõigile!

Hei!

Minu kogemuse koha pealt saab söögi ja kaalu uuesti kontrolli alla u 1 nädalaga. Nii pika pingutuse järgi ei tasu end ka eriti tagasi hoida kuna taastuma peab ja keha peab šokist üle saama, et ohoh, mis see nüüd oli ...smiling smiley Kuna tihti ju nii suurt pingutust ei ole. Kui end tagasi hoida siis võtab taastumine ka rohkem aega. eelmine aasta peale 21km jooksmist läksin kohe tagasi norm toitlustuse peale ja seetõttu venis taastumine ikka väga pikaks. Kuu aega oli ikka väga raske sporti teha. Eks see muidugi oleneb mis on sinu jaoks tähtsam kas end spordis kohe jälle tugevana tunda või kohe tagasi samasse kaalu saada. Isiklikult meeldib mulle end ikka hästi ja tugevana tunda, mis sest paarisajast grammist ikka põdeda smiling smiley aga jah u nädalaga peaks jälle ok olema ka kaal. Peale võistlusi tarvitan ka taastumiseks loodud taastusjooke/spordijooke ja muid "kemikaale" ja võistluse ajal tarvitan ka energiageele, mis teeb ka taastumise lihtsamaks ja võtab meeletut söögiisu vähemaks. Muidu treeningperioodil neid ei tarvita. Selline on siis minu filosoofia. Kui veel küsimus siis vastan meelsasti smiling smiley Kuidas muidu jooks läks?

To anny22:
Nii äge jooks oli ja palju lihtsam kui ma arvasin smiling smiley olen kindel, et see ei jää mu viimaseks maratoniks! Eks kui treenitud on siis on mentaalne pool palju raskem. Võtsin seda kui 2. ringi mitte kui 42km ja jooksin enesetunde järgi. Kõik kes selle lõpetasid on ikka super tublid minu meelest.
Kuidas sul enesetunne oli ja kuidas taastumine läks?

terv.
K

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Kuupäev: 16. September 2013, kl 21.41

Tänan väga Kairka ajalike nõuannete eest!
Täpselt nii olen ise ka aru saanud, kuid nii hea, kui keegi veel räägib smiling smiley
Jooks ise oli mõnus ja milline enda ja kõigega rahulolu..

Ikka jõudu-jaksu!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Doucie
Kuupäev: 18. September 2013, kl 22.29

Tere, leidsin ka yhe kaalu yles, laupäeval ostan endale oma kaalu, aga seniks minu näidud: kaal 73, ümbermõõt 92, pikkus 162. Soovkaaluks 62. Neljap lähen lapsega adenoidiopile ja ei tea, kas reedeks arvutisse saan, aga kaalun siis laupäeval. Kõigile palju päikest! D

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Kuupäev: 19. September 2013, kl 08.56

Vabandan, et kaal edastamata sad smiley

Ma olen oma tervise pärast mures alates maratonist koguaeg kõigub sad smiley Algul arvasin, et päevad hakkamas ja kaal annab märku, aga nüüd hoopis see seis, et ndl. Hiljaks jäänud (jätsin möödunud kuul rasestumisvastased plaadtrid ära, vb sellepärast organism segaduses) sad smiley

Kaaluks võib kirja panna 60,7kg :/

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Mammu8
Kuupäev: 20. September 2013, kl 03.28

Hei,

Minu poolt VÄGA varajane kaaluedastus, enne lennujaama sõitmist. Kahjuks tuleb sel nädalal suur pluss, 69,9 ehk +700g. Oli tore nädal täis tähistamist. Eks näis, mis kaal pärast reisilt tagasi tulemist teeb aga eks siis tuleb jälle uue hooga edasi üritada smiling smiley

Kena nädalat teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: karuke03
Kuupäev: 20. September 2013, kl 04.46

Tere varahommikust mu kallid!
Minu kaal ikka sama 66,6.Ilmselt see nädal mõjutab naiste... kuid rohkem siiski usun et rabelemise tõttu,nii tahaks saada talveks uude elamisse et sööki kas napib või vahest läheb suhu ka see mis ei peaks.See uus maja võtab võhmale,POLE HULLU SIISKI PRAEGU KALLUL ROHKEM KUI KAALhot smiley
Varsti loodan täie rinnaga ka kaaluga tegeleda ja rohkem siia kiigata.
Kaunist ilma ja päikest!
KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Kuupäev: 20. September 2013, kl 06.11

Kui peale rattamaraton mitmeks päevaks +1 kg viskas, tegi kuidagi õnnetuks, kuigi sain aru, et no rasv see küll olla ei saanud ja aitäh Kairkale jt-le, kes julgustasid ootama smiling smiley Läks see peale suurt pingutust kogunenud vesi ka kehast ära ja nädala kokkuvõtteks jäi üks ilus miinus.

Selle nädala saak siis -1 kg ja tulemuseks 73.2 . Edukat uut kaalulangetusnädalat meile kõigile smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Belissimo 20.09.2013 06.11.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: mar11
Kuupäev: 20. September 2013, kl 06.57

Tere!

73,1 minu kaal. Rõõmsat ja värvilist nädalat kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Grets
Kuupäev: 20. September 2013, kl 07.17

Tere hommikust!

Minul siis seekord natuke tagasi kogunenud. Kaaluks siis 62.9, mis tähendab +400 grammi. Nädala sees olin täitsa tubli, aga eks see eelnenud nädalavahetus 3 sünnipäevaga andis oma põntsu. Kuid ma ei ei heida meelt ja ikka vapralt edasi! smiling smiley Nüüd lõpuks tuleb ikka trenni ka tegema hakata.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Leilah
Kuupäev: 20. September 2013, kl 07.18

Tere hommikust,

minu tänane kaal on 69,8 ehk -800g. Olen väga rahul, et nr 6 kätte sain! Loodan, et 7-t esimese numbrina enam ei näe tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: teltsik
Kuupäev: 20. September 2013, kl 07.44

Tere!

Ei erinenud ka see nädalavahetus eelmistest - kaalu tuli juurde 1kg, aga nädal millegipärast erines - kõik see nädalavahetuse pluss ei läinudki eriti kuhugi, kuigi olin enda arust küllaltki tubli sad smiley Kokkuvõttes kaal 64,4kg ehk +0,7.
Teen nädalavahetusel iseendaga duelli - kas ma suudan esmaspäeva hommikuks välja võluda väiksema või vähemalt sama numbri kui täna?!? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 20. September 2013, kl 08.12

Ilusat päeva kõigile!
Mina siin maadlen õuntega ja muude aiasaadustega.Olen end kokkuvõtnud ja igal õhtul teinud ka väikse jalgratta ringi ca 20 min. nii nagu Daisy soovitas. Kaalulangust -100 gr, vähe,aga vähemalt ei ole juurde tulnud ja motivatsioon on olemas.
Mul esmaspäeval uus kaalumine, aga nädalavahetusel mitu sünnipäeva. Loodan,et suudan säilitada olemasolevat.
Edu ja õnnestumisi kõigile meilesmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: helelaa
Kuupäev: 20. September 2013, kl 08.19

Hommik,

Ei tahagi kohe kirjutada, aga +1kg...ehk siis 66kg. Eks ma tean, et see läheb järgmise nädalaga alla tagasi, aga hetkeks ehmatab ikkagi.

Soovin teile ilusamaid numbreid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Anka33
Kuupäev: 20. September 2013, kl 08.29

Tere!

See nädal on olnud väga raske, kogu aeg olen tahtnud süüa ning tekkinud on ka motivatsiooni langus. Mingi ime läbi on kaal -300 g võrra langenud, seega minu tänane kaal on 86,3 kg.

Tugevat vaimu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Kertukas
Kuupäev: 20. September 2013, kl 09.17

Tere jälle.
Täna hommikul näitas kaal 77,0 ehk nädalaga -800g. Olen väga rahul smiling smiley
Ilusat algavat nädalavahetust kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Kuupäev: 20. September 2013, kl 09.34

Tere!
Minu kaal täna 92,6 (-200g) smiling smiley
Päikselist nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Porthita
Kuupäev: 20. September 2013, kl 09.51

Tere hommikust!

Minu kaal täna siis jälle 101,5 ehk eelmise nädalaga võrreldes +200g sad smiley

Ma olin terve nädala niiiiiii tubli. Sain isegi endat võitu, vahtisin kommipakki poes ja jätsin ta poodi. Saan aru küll, et see tammumine ühe kohapeal on tingitud treeningkoormuse tõusus ja nüüd veel lisaks ka soolisest iseärasusest tulenev, kuid ikkagi tekitab kurvastust sad smiley
Aga ega ma alla ei anna, ma lihtsalt ei tohi anda, ükskord kolksatab ta jälle nagunii allapoole.

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: jessy
Kuupäev: 20. September 2013, kl 10.20

Tervitus!!!
Minul ülipositiivsed uudised. Kaal 56,9kg, mis teeb -1,1kg nädalaga. Lihtsalt uskumatu.Käisin hommikul kaalul ma ei tea mitu korda, sest lihtsalt ei uskunud. Nädala alguses kaal veidi tõusis ja siis seisis, aga selline üllatus... olen nii õnnelik, et lausa värin on sees.hot smiley See andis nii palju motivatsiooni juurde, et olla tubli, kasvõi sellel eesmärgil, et kaalu hoida.
Karika, palun ole nii hea ja pane minu uueks soovkaaluks 56,5kg. Ei julge mingit väiksemat nr ette panna, sest hirm, et äkki tuleb mingi kolks ja kaal tagasi. Kukkumine toimus nii äkki ja ootamatult, et lausa püüan harjuda. Aga ÕNNELIK - ÕNNELIK!!!!smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.