Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 20. September 2013, kl 11.24

Minu kaal täna hommikul 77,7 kg (-300 gr) ausalt öeldes pole ma rahul, sest ma olin terve nädala väga tubli. Ma ei mäletagi nii korralikku nädalat toitumise koha pealt oma kaalulangetamise ajal. Samas kui visualiseerida, et 300gr võipakk on minu kehast välja saanud siis on hea tunne küll.smiling smiley
Ise tunnen ennast hästi ja see on kõige tähtsam.
Olge tublid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: kcal
Kuupäev: 20. September 2013, kl 17.20

Haigus sai seljatatud, ning jõudu ja indu jätkata. Kaalulangus väike, hetkel kaal 73,8. Tulemas mõningad suured tähtpäevad, sellest johtuvalt tegin endale tegevusplaani kuidas piirata isusid ning vähendada stressi ja saada kilodest lahti. Minu kaalukõikumine on peamiselt seotud stressi ja vähese magamisega. Tahan suuta.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Annelyy
Kuupäev: 20. September 2013, kl 18.20

Hommikul kaalusin 72,8 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: birxike
Kuupäev: 20. September 2013, kl 18.56

Minu kaal täna hommikul 69,1 (-200 gr)

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: siucra
Kuupäev: 20. September 2013, kl 22.01

Tere!

Päevad ja haigus läbi ja kohe hakkas kaal kaa langema. Täna hommikul 65.3 ehk siis -1.5kg smiling smiley


(Eile hommikul olin lausa 64.7. Loodan samamoodi jätkatasmiling smiley)

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: APM
Kuupäev: 21. September 2013, kl 13.27

Tere,

minu kaal sel korral 78,5 kg

smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: memm52
Kuupäev: 21. September 2013, kl 15.10

tere.

reedene kaal 87.5

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Texas
Kuupäev: 22. September 2013, kl 09.19

Reedel ei saanud kaaluda, tänane kaal oli 71,8kg

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: krisse77
Kuupäev: 22. September 2013, kl 09.29

Minu reedene kaal - 76,0 (st + 0,7.)
Pisut häbi on, aga ma kujutan ette, et eelmisel nädalal oli veel hullem. Täpselt ei tea, sest hoidsin kaalust meelega kaugele.
Nüüd on kõik pereliikmete sünnipäevad pikemaks ajaks läbi ja töö-lasteaia-koolialguse stress ka möödas. Usun, et siit saab ainult paremaks minna.

Jõudu uueks nädalaks ja ilusat sügise algust smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: anny22
Kuupäev: 22. September 2013, kl 15.40

Tere taas!
Minu reedene kaal seekord siis 66,2kg (-0,4), organism taastub veel maratonist ja naistevärgist ka jne.. teisipäeval sai siis uue hooga alustatud taas tantsulise aeroobika trennidega, mida ma juba kevadest saati ootan.. Kolmapäeval ja reedel osalesin koos lapsega rahvajooksudel (3,6 ja 5,2km)- need olid väga heaks kergeks taastavaks trenniks peale maratoni. winking smiley
Uus kaalumine siis juba reedel, kõike head ja edu teile!
Anny

Kairka!
No mina oma treenitusest maratonile parem ei kommenteeri, sest seda lihtsalt polnud..suvi otsa oli igasugu muud rassimist ja koduseid tegemisi, et jooksmas polnud lihtsalt aega.. tongue sticking out smiley v.a mõni üksik rahvajooks, kus osalesin (Selveri jooks, ööjooks, Konsumi jooks ja 2 silla jooks) just sellepärast, et veidigi km koguda.
See oli ka minu nii kehva lõpuaja üks põhjusi. Nädal ennem maratoni valmistasin end väga põhjalikult psühholoogiliselt ette, seega: vaim oli mul tugev, aga keha nõrk... Algul oli plaan läbida 4:30-4:45-ga, kuid 27. km-l olid mul reie- ja sääre tagakülje lihased nii krampis, lisaks veel korralik puusa- ja põlvevalu, et tegin otsuse veidi kõndida, sest vastasel juhul poleks ma vist küll finišisse jõudnud omal jalal.. aga tead, kui raske oli uuesti taas jooksu alustada..ma enam küll nii ei tee, sörgin kasvõi vaevu edasi. Aga lõpukilomeetritel ikka võtsin end kokku ja jõudsin koos teistega üle lõpujoone. Taastumiseks (eelkõige liigese- ja lihasvalust)kulus u. 3 päeva.. No neljapäeval oli juba tunne, et läheks taas sörkima, kuid kuna sain veidi vist seal külma ja oli kange köha ning hääl ära, siis otsustasin mitte minna. Aga kaks esimest päeva oli küll ikka 100-aastase tunne, kui vaevaliselt mööda treppe ja tubasid liikusin. winking smiley Järgmisel aastal prooviks jälle uuesti, aga selleks pean siis juba hakkama korralikumalt valmistuma varakult. OK edu sulle ja kõigile teistelegi!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Kuupäev: 22. September 2013, kl 22.54

Tere,
minu kaal sel nädalal sama ehk 66,6 kg.

Kõigile rõõmsat just alganud sügise jätku koos langeva kaaluga!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: sipsu
Kuupäev: 23. September 2013, kl 07.34

Kaal liigu tõusvas joones 75,5kgsad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Kairka
Kuupäev: 23. September 2013, kl 09.14

Hei-Hei!

Meie värskendatud tabeli leiate lingilt KAALUTABEL

Kokku kaotasime see nädal 5,1 kg. Tabeli eesotsas jessy , kes on praeguseks kaotanud juba 8,52% oma kehakaalust (-5,3kg). teisel kohal Grets -7,5% (-5,1kg) ja kolmandal APM -4,27% (-3,5kg). Käteplagin neile thumbs up

Sündmused seekord järgnevad:
Nädal 23.-29. september
K 25. september Tallinna tervisejooksusarja etapp
N 26. september Tallinna tervisekõnnisarja etapp
N 26. september Värska järvejooks
N 26. september Laidoneri olümpiateatejooks
L 28. september Seiklussport, matkamine Toilas
P 29. september Nõmme sügiskross

Leidke sobiv ja võtke osa või olge niisama aktiivsed. Sügisel kui ilmad hakkavad käest minema siis paistab see eriti raske aga nii see kord juba on. Tuleb ikka mingi sisemine motivaator leida või sisetrennide peale üle minna smiling smiley

Edu Teile kõigile algaval nädalal!
K

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Doucie
Kuupäev: 23. September 2013, kl 20.49

Tere, ma siin veidi meeleheitel, kolm nädalat nn valgusöögil ja sysivesikuid pyydnud vältida, aga tulemuseks kaal hoopis tõusis. Kolm päeva söön nyyd taas jahusööki ja püüan kolmapäevast veel kuu aega valkudega jätkata, et saaks vähemalt kindlamalt öelda, et mulle see toitumisviis ei sobinud. Igatahes, kui saab veel kaalu öelda, siis kaalutõus 73,1 :-( Lähen loen veel selle nn toitumisrevolutsiooni kohta... Sõps sellega alustas ja kuna ta pole eales yhtegi dieeti pidanud, siis kasutasin juhust ja astusin temaga yhte paati, seltsis ikka toredam koos söömas käia ja sysivesikute peale nina kirtsutada :-) Nii et väike tagasilöök ja siis jälle edasi :-) Jaksu ja päikest kõigile duellitajatele.

D

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Kuupäev: 24. September 2013, kl 07.29

Doucie, ma tegin kunagi LCHF dieeti, millega üks tuttav võttis väga hästi maha, mina võtsin juurde. Tegin geenitesti ja siis selgus, et kõrge rasv ja valk ning madal sv minul hoopis tõstavad kaalu ning tasakaalustatud toitumine, sh süsivesikud 1500 kcal ringis koos mõõduka trenniga aitavad langetada. Nii et kõik meetodid, mis ühtedele sobivad, ei pruugi teistele sama tulemust anda.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Kuupäev: 24. September 2013, kl 07.37

PS kokku ikka 1500 kcal, sh mõõdukalt aeglaseid süsivesikuid ikka, mitte 1500 kcal eest süsivesikuid, nagu minu postitusest on võimalik välja lugeda grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 25. September 2013, kl 14.02

Tulen kurdan siin teile, et ma pole üldse rajal, nii külm on ja kõik on nii paha smiling smiley.
Lugesin LCHF toitumisest, et vähem süsivesikuid ja rohkem rasva süüa ja suhkur ja tärklis on pahad.
Peaks ka suhkru tarbimist piirama hakkama aga, et sellest täielikult loobuda, seda ma ei suudaks.
Reedest kaalumist ma seekord ei taha, sest miinust seal küll oodata ei ole.
Üritan reele tagasi hüpata smiling smiley
Teie olge ikka tublid.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: karuke03
Kuupäev: 26. September 2013, kl 06.46

Paid,paid kõigile kel väike masekas peal eks suur osa on päikese vähesusest ja meie kliima rõskusest,kui maa läheb ilusaks valgeks siis oleme jälle rõõmsamad ja hakkame ootama taas suve!Me ju vaprad ja saame jagu!KALLID!spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: lauriine
Kuupäev: 26. September 2013, kl 07.34

Hei!!
vabandan väga - nädalavahetusel olin maal ja töön ädal on nii kiriesti läinud ,et ei ole tähelegi pannud, minu eelmise reede kaal oli 71,5 kg seega maha läks nädalaga vaid 0,5 kg sad smiley
ja nädalavahetusel maal tõenäoliselt sain selle tagasi. Sel nädalal olen püüdnud ka igati tubli olal ja õhtuseid söömisi vältida.
Trenni jõuan loodetavasti täna ja loodan et homme olen ikka jälle vähemalt 71,5 mitte rohkem!

Kui juurde ei tule olen väga õnnelik, sest tööpäevad on pikad olnud ja liigutada enanst vägap ole jõudnud sad smiley

Aga äkki ikka läheb natuke vähemaks ka winking smiley

Jõudu ja juba homme uued numbrid!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: jessy
Kuupäev: 26. September 2013, kl 10.00

Mul ka veidi masendust tulnud selle külmaga. Ikka päris külm ja kaalunumber nagu ehmataks ka end kangeks selle peale... kaalumise osas seda reedet ei oota mina ka!!! sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Leilah
Kuupäev: 27. September 2013, kl 06.01

Tere varahommikust!

Minu tänane kaalunumber on täpselt 69 kg ehk -800g smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: karuke03
Kuupäev: 27. September 2013, kl 06.38

Tere kullakesed!
Minu kaal 66,3 kokku -300g abiks seegispinning smiley sticking its tongue out
Kaunist peatselt hakkavat nädala vahetust!
KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Grets
Kuupäev: 27. September 2013, kl 07.29

Tere ilusat reede hommikut! smiling smiley

Minu kaal näitas täna hommikul 62.0 kg, seega -900g. Olen väga rahul tulemusega ja selline langus muidugi motiveerib aina edasi võitlema smiling smiley

Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: anny22
Kuupäev: 27. September 2013, kl 07.48

Tsau!
Minu selle nädala kaal 65, 4 (-800g) grinning smiley
Tasapisi. .

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Lilian
Kuupäev: 27. September 2013, kl 08.19

Jätkuvalt 76 kilo tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 27. September 2013, kl 08.20

Hommik!

Saaksid need õunad juba otsa, no ei ole sihikindlust. Kaal 79,3.
Kõigile edu ja armastustsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: teltsik
Kuupäev: 27. September 2013, kl 08.24

Tere!

Minu kaal täna hommikul 63,7kg ehk siis täpselt sama, mis üleeelmisel nädalal. -0,7 kg eelmise nädalaga võrreldes ei ole muidugi paha, aga 2 nädala kokkuvõttes olen nullis sad smiley Aga pole hullu - olen õnnelik, et ma ilma kaloreid lugemata olen üldse alla võtnud smiling smiley
Andke soovitusi/jagage nippe, kuidas need nädalavahetused ilusti üle elada!!! Peab endal vist päevad nii täis planeerima igasugu tegevusi, et pole aega süüa smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 27. September 2013, kl 08.25

Minu kaal täna hommikul 78,3 kg ( +600gr)- pole rahul aga ise olen süüdi, omad vitsad peksavad.
Uuel nädalal olen tublim.
Kõike paremat teile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Kertukas
Kuupäev: 27. September 2013, kl 08.39

Hommikust.
Täna hommikul on kaal 76,5 ehk -0,5 kilo alla. Olen rahul nagu ikka, eriti kuna eelmisel nädalavahetusel läks kaalu jälgimine täiesti nässu ja esmaspäeva hommikuks olin 1,5 kilo juurde võtnud. Niiet nüüd korralik toitumine on selle viinud ja endaga veel natuke lisaks võtnud grinning smiley
Ilusat algavat nädalavahetust kõigile. Minu jaoks tähendab see Eesti tulekut koos mehe ja lapsega. Ma proovin ikka enda toitumist ka kontrollida, aga see saab väga raske olema grinning smileygrinning smileygrinning smiley Õhtul laevale ja öösel Tartusse... ei jõua äragi oodata smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: helelaa
Kuupäev: 27. September 2013, kl 08.46

Hommik smiling smiley

Minu kaal 65,5 kg, ehk eelmise nädalaga võrrelde -500g...aga vahepeal oli ju juba 65. Loodetavasti see number on tagasi järgmiseks reedeks.

Järjepidevust kõigile!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.