Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Kairka
Kuupäev: 11. November 2013, kl 13.58

Tere!

Meie värskendatud kaalutabeli leiate lingilt KAALUTABEL

Kokku kaotasime see nädal 2,5kg. Tabeli eesotsast leiame seekord Belissimo -9,76% (7,4kg), Gretsi -9,56% (-6,5kg) ja Anka33 -9,56% (8,6kg). thumbs up

Tabelist pidin kustutama seekord APM-i.

Loodan, et lehed kõigil riisutud peale suuri torme ja kõigil elekter tagasi ning tuba soe. Edu teile algavaks nädalaks!

K




Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kairka 11.11.2013 13.58.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Kairka
Kuupäev: 11. November 2013, kl 14.01

Isiklikul tasandil niipalju, et hakkan töökohta vahetama ja lahkun restorani bisnesist. Loodetavasti teeb see ka toitumise jälgimise ja planeerimise lihtsamaks smiling smiley

Ka veel palve, et kuna siin ainult naiste seltskond niikunii, siis kas kellegil on kogemusi munasarjatsüstidega? Mul paistab üks pesitsevat ja ei oska kohe kuidagi reageerida. Ei sobi mu plaanidesse, peaks mainima.... Oleks tänulik kogemuste jagamise eest!

K

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: lauriine
Kuupäev: 13. November 2013, kl 06.48

Hei, vaatasin, et mu novembri alguse mõõdud pole tabelisse jõudnud... Panen uuest kirja, et siis palun need sisestada kui tabelit jälle parandad smiling smiley
Nov alguses oli siis nii: 94 - 78 - 104 - 59!

Nyyd ootan veel pasr nädalat selle mõõtmisega ja pyyan tublisti kaalu langetada, et detsembri alguse numbrid võimalikult ilusaks saada winking smiley

Nädalavahetusel oli tagasilöök nagu ikka, aga olen sellest kiiresti taastunud smiling smiley

Munasarjatsüstidest niipalju, et sõbrannal oli, käis opil, eks ta ebameeldiv oli aga kõik sai korda ja peake seda on ta saanud juba ka imearmsa poja emaks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Kuupäev: 15. November 2013, kl 07.56

Tere,
minul täna 65,6 kg ehk -0,6 !!!
Rõõmu kõigile !!!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: karuke03
Kuupäev: 15. November 2013, kl 08.26

Tere nukukesed!
Minu kaal 66,7
No ei saa kuidagi end käsile võetud,küll on ehitus,küll sünnipäevad jne.Loodan et tänasest saan rajale,väga loodan!
Minu emal oli tsüst,kuid lasi asjal väga kaugele minna ja tuli mõlemad munasarjad eemaldada.Nüüdseks küll kõik korras kuid op osutus raskeks.Ära väga viivita.Tervist sulle kullake!
Kõigile kallid ja tõesti tänasest võtan end kokku!
KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: mar11
Kuupäev: 15. November 2013, kl 08.34

Tere

Minul täiesti arusaamatul(aga teatud aeg kuus) kombel 73. Olen terve nädala olnud korralik nii et loodan, et see teadmine tuju alla ei vii. Aga pusin edasi. Kõigile rõõmsat meelt ja edu.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Anka33
Kuupäev: 15. November 2013, kl 09.13

Tere!
Minu kaal täna 81,1kg (-300g). Aga ise olen süüdi, liiga palju õhtuseid söömisi. Loodan, et see on minu äratus ning kui tahan üldse elus kunagi 6-ga algavat kaalu näha, tuleb kõigepealt 7-ni jõuda. Siin pole muud, kui tuleb ennast käsile võtta.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 15. November 2013, kl 09.16

Kairka, kõik saab korda, ära pead norgu lasedrinking smiley

Minul tänane kaal 78,1.(-0,9).

Järjekindlust, jõulud ei ole enam kaugel ja mina soovin jõulupeole minna ilusana ja saledamana uues kleidisthumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Kertukas
Kuupäev: 15. November 2013, kl 10.18

Nonii, see nädal mul rõõmustavaid uudiseid pole. Eelmine nädalavaheuts oli väga stressirohke ja möödus lohutussöömise tähe all. Õnneks osa sellest ülesöömisest on juba maha võetud, aga kaal siiski 76,0 ehk +1,5 kilo. Arvatavasti paari nädala pärast jälle alla 75 kilo.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 15. November 2013, kl 10.38

Minu kaal täna hommikul 77,4 (-600gr) olen rahul ja rajal.
Käisin eile mingis uues trennis ja see võttis ikka täiega läbi, pole vist kooliajast saati sellist trenni saanud. Plaanin seal käima hakata 1 x nädalas, muul ajal treenin ise vaiksemalt.
See uus treener kutsus mind täna mingile läbivaatusele smiling smiley, mõõdavad KMI ja muud värki ikka ka, ma ei teagi, küll siis pärast näha ole aga kõrvu jäi, et minu keha vanuse arvutavad ka välja -no eks näis.
Igatahes sain sellest inspiratsiooni ja tahan terve ja sale olla spinning smiley sticking its tongue out.
Soovin kõigile edu kaalulangetamisel.
Kairka sind aidata ei oska aga tean töökaaslast kellele tehti see tsüsti opp ja nüüd paar aastat hiljem on ta pisikese tüdruku ema - nii, et pea püsti smiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Mammu8
Kuupäev: 15. November 2013, kl 12.22

Minul tänane kaal 69,2kg ehk +200g. Ei ole suutnud viimastel nädalatel ennast nädalavahetustel kontrollida ja sealt on tulnud see seisak või pluss. Sel nädalavahetusel teen korralikult trenni ja ei söö liigselt. Duelli lõpp läheneb suure kiirusega... smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: anny22
Kuupäev: 15. November 2013, kl 13.08

tere!
Minu tänane kaal 66,8 jälle (-0,3), õige vähe, aga siiski.. Esmaspäeval käisin elus esimest korda zumbatrennis, mis mulle väga meeldis, nüüd hakkangi käima seal- midagigi ilusat ja rõõmsat siin elus! winking smiley kaks korda olen ka jõudnud jooksmas käia- no päevad on nii lühikesed ja ei ole lihtsalt aega töö ja pere kõrvalt.. tongue sticking out smiley aga püüan..
Kairka! Mul endal küll selle munasarjavärgiga kogemusi pole, kuid mu õel on seda eemaldatud vist oma paar korda kindlasti. Esimene kord oli lausa ennem täisealiseks saamist vist isegi.. Kindlasti ära sellega viivita, loodame, et ikka läheb paremaks! Edu sulle ja ka kõigile teistelegi! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Porthita
Kuupäev: 15. November 2013, kl 13.56

Hei hei!

Ma see nädal siis lajatan ikka tõsise kaalulanguse, tänane number oli siis 95,9 ehk siis eelmise reedega -2,8 kg.
Läks eelmise nädala pluss ja võttis veel teise pea sama paljukest kaasagi smiling smiley

Igatahes olen mega hüper super rahul!

Päikest
Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: siucra
Kuupäev: 15. November 2013, kl 18.41

Tere!

Progress- kaotasin 100g eelmise nädalaga võrreldes. Nüüd 65.8.

Lõpuks ometi on mul nüüd aega, et trenni kaa teha smiling smiley

Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: krisse77
Kuupäev: 16. November 2013, kl 08.58

Minu reedene kaal 74,3 ( - 200g)
Liigun endiselt nagu tigu, aga vähemalt läheb õiges suunas.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Kuupäev: 16. November 2013, kl 09.21

Tipa-tapa miinuste poole ehk -500 grammi ja kaalu nr 67.9.

Ma pole seda 67,... numbrit näinud ikka aastaid, päris hea tunne on smiling smiley Edukat alanud kaalulangetusnädalat kõikidele ja Kairkale ikka aitäh pideva toimetamise eest meie numbritega smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Kuupäev: 16. November 2013, kl 13.10

Tere, tere!

Minu kaal eile oli 91,1 (-500g), olen rahul smiling smiley

Päikest kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Kuupäev: 16. November 2013, kl 13.15

Oi, oi, oi!
Olen selles vana kaalus veel nii kinni, et sai kirja pandud vale number.
Õige oleks 90,1 grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: jessy
Kuupäev: 16. November 2013, kl 16.48

Minu kaal oli 57,7. Õudne plussiring siis!! Aga olen ka niukse magusasööma peal olnud, et ega pole siin midagi imestada. Püüan end kokku võtta...

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: sipsu
Kuupäev: 16. November 2013, kl 21.56

Haigus kimbutab ja magusaisu kiusab juba pikemat aega. Motivatsioon on ka kusagile kadunudsad smiley. Kaalunumber on sellele vastav 76,5kgsad smileyangry smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: lauriine
Kuupäev: 18. November 2013, kl 07.28

hei, hei!
Minul sel nädalal jälle nulliring... eelmised kaks nädalat kaal täitsa langes kohe... ei tea, mis nüüd siis, et jälle pidama jäi... kuna sel nädalal sõiab mees tööasjus ära siis plaanin eriti tubli olla ja sel nädalal kohe natukene kiiremini kaalu langetada tongue sticking out smiley

Sel reedel oli siis seis endiselt 70,7 kg! ehk ei plussi ega nulli...
aga järgmine reede oktan endast juba 6.ga algavat numbrit! Annan endast paima - eks me näe winking smiley

Olge tublid mu kaasvõitlejad!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Kairka
Kuupäev: 18. November 2013, kl 08.51

Hei- Hei

Meie värskendatud tabeli leiate lingilt KAALUTABEL

Kokku kaotasime eelmine nädal 3,4 kg. Tabel eesotsas Belissimo -10,42( -7,9kg), Anka33 9.89 (-8.9) ja Grets 9.65 (-6,5kg).

Tabelist kustutasin seekord nimed: pontus ja Lilian, kes tänahommikuse seisuga ei ole 3 korda oma kaalu edastanud.

Olge siis ikka tublid ja pidage vastu smiling smiley Jõulud ja jaanipäev ei ole enam kaugel!

K

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 18. November 2013, kl 09.05

Hommik,hommiksmiling smiley

minul küsimus,kas me nädala kaupa ei jälgigi, kes tublimad langetajad?sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Grets
Kuupäev: 18. November 2013, kl 13.15

Tere!

Vabandust, unustasin enda numbri edastada. Minu kaal oli reedel 61.5 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: siucra
Kuupäev: 19. November 2013, kl 21.36

Kairka, saatsin sulle erakirja, aga pole kindel kas see kohale jõudis. Mul näitab, et saadetud kaustas on 0 kirja.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Kuupäev: 22. November 2013, kl 08.29

Teen siis otsa lahti smiling smiley 67 on kaalu nr ehk -900 grammi. Muidugi rahul smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 22. November 2013, kl 09.00

Hommik,hommiksmiling smiley

annan ka numbrid kohe ära,kuna päev läheb väga kiireks. Arvasin,et tuleb +, andsin kiusatusele eelmine pühapäev järgi ja sõin ära tahvli mustakirsi s'okolaadi.

Täna üllatusin, kui nägin ilusaid numbreid 77,7smiling bouncing smiley

Mönusat nädalavahetustspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: lauriine
Kuupäev: 22. November 2013, kl 09.24

Hei, hei!

Mul täna kahetised tunded - iseenesest olen olnud tubli ja miinus on sel nädalal märgatav =)
täna hommikune kaal 70,1 kg ehk eelmise nädalaga -600 g!
Minu puhul nagu teate väga suur saavutus, sest mul siin paar kolm nädalat oli täielik seisak! Seega olen uhke ja õnnelik... teiselt poolt - niiiiiiii väga tahtsin seda 6-e juba seal ees näha grinning smiley

Eile õhtul peale trenni tegelikult juba näitaski mulle ... aga peale trenni tuleb ju korralikult vedeliku tase kehas taastada ja natuke ka süüa... seega täna hommikul oli ikkagi veel 7 ees...

Aga parem oleks kui järgmine reede oleks kindel 6 ja ei mingit trikitamistwinking smiley

Vahvat nädalavahetust kõigile!

Lauriine

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Anka33
Kuupäev: 22. November 2013, kl 10.09

Tere

Minu tänane kaal 80,5 (-600g), oleks tahtnud rohkem, sest olin nädala sees väga korralik. Aga, asi seegi...

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: teltsik
Kuupäev: 22. November 2013, kl 10.13

Tere!

Minul täna ikka 62,5. Üleeelmise nädalaga võrreldes nulliring, aga eelmisega -0,5 kg (eelmine nädal ma kaalusin, aga ei teatanud - oli 63,0). Ikka üles-alla, üles-alla. Aga see maksimum jääb ikka väga, väga tasapisi aina väiksemaks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.