Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Porthita
Kuupäev: 22. November 2013, kl 12.11

Tere!

Minu tänane kaal 96,2 ehk siis eelmise nädalaga võrreldes +300g. Väga ei kurvasta, kuna eelmisel nädalal oli ikka väga suur langus ja eks organism tahtis veist taskaaalustuda.
Terve nädala vaevlesin mingi kummalise lihas ja liigesvalu käes ja kohati kippus palavikki tõusma ning söögiisu oli julm ja eks andsin natuke ka järgi. Nii et seekord selle väikese plussi pärast ei kurvasta järgmisel nädalal paremini smiling smiley
Trennides käisin siiski kõigest hoolimata tublisti ja tänase trenniga koos tuleb jällegi 5 trenniga nädal smiling smiley

Päikest
Porthita smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Kertukas
Kuupäev: 22. November 2013, kl 12.46

Tere jälle.
Täna hommikul näitas kaal 74,4 ehk -1,6 kilo. Olen super rahul, et eelmise nädala pluss läinud on smiling smiley
Ilusat algavat nädalavahetust kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Mammu8
Kuupäev: 22. November 2013, kl 13.50

Minul oli toitumise suhtes küllaltki tubli nädal. Laupäeval sai veidi rohkem ja vähemtervislikke asju söödud aga ülejäänud nädala oli väga tubli ja jäin kalorite osas kuskil 75-85% peale oma päevanormist. Päevanorm on muidu 1850kalorit. Olen pikka kasvu ja teen ka palju sporti. Kuid, tulemuseks oli täna siis +500gr võrreldes eelmise nädalaga, ehk 69.7kg. Ei teagi nüüd mida arvata smiling smiley Kas keha hoiab vett jälle kinni? Kas sõin liiga vähe? Kas keha lihtsalt kohaneb? Aga mõtlesin nüüd, et katsetaks kaks nädalat LCHF toitumist. Proovin kaloritest ikkagi kinni pidada ja mitte süüa üle 1850 kalori päevas. Eks anna teada, kuidas mõjub smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 22. November 2013, kl 14.18

Mina olin terve nädala tubli, sõin normaalselt, tegin trenni ja kaal näitas hommikul 76,9 (-700gr).
Olen praegu kuidagi eriti positiivselt meelestatud sellele kaalulangetamisele. Ptüi,ptüi, et nüüd ära ei sõnu.
Olge ikka tublid kaalulangetajad ja aitäh Kairkale smiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Kuupäev: 22. November 2013, kl 15.49

Tere,
Minu kaal täna 89,8 (-300g). Olen rahul!smiling smiley
Päikest ja edukat nädalat kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: karuke03
Kuupäev: 22. November 2013, kl 19.57

Tere,tere mu edukad ja ilusad!
Mina ikka samas kaalus,no ei tule veel seda õiget klõpsu läbi!Häbi mul olgu!
EDU MU KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: anny22
Kuupäev: 22. November 2013, kl 21.00

Hei-hoo!
Minu tänahommikune kaal näitas kerget miinust: 66,6 (-0,2) no tasapisi, aga siiski läheb.. Ma ei väsi kordamast, et tegelikult olen igasugu kalkulaatorite järgi normaalkaalus, kuid parema enesetunde saavutamiseks võitlen kuni 4 lisakiloga, teatavasti ongi need kõige visamad kaduma.. tongue sticking out smiley aga visadus viib sihile! Saaks sellest tohutust magusaisust lahti, oleks see kõik ju palju lihtsam..
Tublidust teilegi, jõulud on juba kuu aja pärast! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: siucra
Kuupäev: 23. November 2013, kl 22.44

Minu kaal läks katki nädala alguses sad smiley Ma ei teagi kas enne jõule nüüd uut osta jõuan. Oijah. Nimekirjast ärge mind veel eemaldage igaks juhuks. Annan endast parima, et uut soetada smiling smiley

Teistele aga edu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: mar11
Kuupäev: 24. November 2013, kl 08.14

Hei! Minul lõpuks täna minu kohta ilus miinus. 71, 6. Tasapisi tasapisi. Hea kui niigi. Edu kõigile!
Kairkale ikka suur tänu!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: helelaa
Kuupäev: 24. November 2013, kl 20.01

Hey,
Minu reedene kaal 66,5kg. Tundub et hakkab vaikselt langema jälle smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Kuupäev: 24. November 2013, kl 21.05

Tere,
minu kaal sama. Ja ka lugu sama kui anny22-l ja karukesel .. ikka võtab aega.
Aga ma saan ja suudan!

Ja kõik teie kaa!! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: jessy
Kuupäev: 24. November 2013, kl 21.30

Hei!! Võtsin see nädal ennast lõpuks kokku ning hakkasin korralikuks. grinning smiley Kandis vilja, reedene kaal oli 56,0kg (-1,7) Väga uhke tulemus, aga arvestades seda pikaajalist seisakut, nii-nii rahul!!!
Tunne hea ning motivatsioon olemas, et teha õigeid valikuid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Grets
Kuupäev: 25. November 2013, kl 08.30

Tere!

Nii, minu kaal oli nüüd reedel tõusnud juba 62.3 kg peale. See tähendab siis 800-grammist kaalutõusu. Seega otsustasin nüüd end jälle käsile võtta ja jõuluks ikkagi oma soovkaal (60 kg) kätte saada.

Jõuluks saledaks!

Grets

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Kairka
Kuupäev: 25. November 2013, kl 09.12

Hei- Hei,

Teen kiiresti kokkuvõtte ära enne tööle asumist...

Meie värskendatud tabeli leiate lingilt KAALUTABEL

Nädal oli edukas, kokkuvõttes kaotasime 7,5kg.
Tabeli eesotsas Belissimo -11,61% (-8,8kg), Anka33 -10,56% (-9,5kg) ja Jessy -9,97% (-6,2kg). Käteplagin neile ja jätkake samas vaimus! the finger smiley

Nädala lõikes kõige rohkem kaotas seekord Jessy, koguni 1,7kg. Tubli töö!!!

Kedagi seekord tabelist ei kustutanud ja loodan et ka järgmine nädal ei pea seda tegema.

Esmaspäeva hommik Tallinnas on vähemalt väga kaunis, see saab ainult tähendada ilusat nädalat!

Kõike kaunist!
K

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Leilah
Kuupäev: 28. November 2013, kl 12.36

Tere,

minu tänane kaal 67,8 kg. (Homme ei saa ei kaalule ega internetti, kuid ei taha tabelist kustutatud saada).

Mulle tundub, et see 65 kg eesmärgi täitmine ei tee mind õnnelikumaks, kui hetke kaal. Seega ma rohkem ei ürita praegu langetada, vaid proovin vähemalt aasta lõpuni säilitada ja trenniga keha rohkem toonusesse saada. Uuel aastal mõtlen, kas tahan 65 kg püüda või olen 67-68 peal lõpuni rahul.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Anka33
Kuupäev: 29. November 2013, kl 09.25

Tere hommikust!

Minu kaal täna 79,7 (-800g).

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 29. November 2013, kl 09.41

Minu kaal täna hommikul 76,5 (-400 gr). Tunnen ennast hästi ja teate mis mu esimene mõte täna hommikul oli - mis trenni ma täna teen ? mul on mingi eriline trenni tahtmise tegemise aeg, kuigi mul on suur pere ja tegemist on kogu aeg, tahan ma päevas mingi osa trennile/endale lubada.
Soovin kõigile edu kaalulangetamisel. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Mammu8
Kuupäev: 29. November 2013, kl 10.08

Minul saab täna lõuna ajal täis nädal aega katsetusi LCHF toitumisega.
Esimese nädala tulemus -2kg ehk 67.7kg. See on küll ilmselt kõik vee arvelt aga teeb rõõmsaks ikka smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Kairka
Kuupäev: 29. November 2013, kl 10.08

Hei!

Minul sai Kaaluabi kasutamise aeg läbi ja toidupäevikut pidanud siin ei ole. Mehe käest sain mingi tema tabeli aga tema kaloreid ei arvesta. Arvestab ainult süsikaid, rasvasid ja valkusid. Võtab küll rohkem aega aga esimese nädalaga -800g on minu puhul suur saavutus kuna olen juba pikemat aega kohapeal tammunud sellega. Muidugi uus töökoht aitab kaasa kuna pean õhtul toidu kaasa tegema ja vahepeal pole võimalik igast jama suust sisse ajada smiling smiley

Käisin ka arsti juures ja tsüst mis palju südamevalu põhjustas kaob iseenesest ära nii, et head ajad smiling smiley Vb olengi tsüsti võrra kergem hoopis, kes seda teab....

Tervisi K

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Kertukas
Kuupäev: 29. November 2013, kl 10.32

Tere jälle.
Täna on mul kaal 73,7 ehk nädalaga -700g. Mul on juba 80% eesmärgist täidetud ja enesetunne nii super, kui olla saab smiling smiley Kuigi mõõtude andmine on alles järgmine reede, piilusin juba täna, et mis seis on ja igalt poolt on vähemalt cm lahkunud... juhhuu smiling smiley
Eile käisin endale talvemantlit ostmas ja absoluutselt kõik sobisid selga, see on ikka ülihea tunne. Vanasti pidin leidma selle ühe, mis enam-vähem oleks, nüüd sain osta täpselt sellise, mis endale kõige rohkem meeldis (M suuruses ka muidugi).
Loodan, et nädalavahetusel ka tubliks suudan jääda, sest on õe sünnipäev ja sugulastele külla minek.
Igatahes soovin kõigile ilusat algavat nädalavahetust smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Kuupäev: 29. November 2013, kl 10.58

Tere,
Minu kaal täna 89,7 ehk -100g cool smiley
Päikest kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Grets
Kuupäev: 29. November 2013, kl 12.01

Tere!

Mina kaalusin hommikul 61,5 kg ehk 800 grammi võrra kergem jälle. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Anka33
Kuupäev: 29. November 2013, kl 14.04

Kertukas, super tulemus ja kujutan ette, kui hea tunne see võib olla, kui kõik ilusad asjad selga passivad smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: jessy
Kuupäev: 29. November 2013, kl 21.56

Heips. Minu kaal sama, mis eelmine nädal. Täitsa sobib! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: karuke03
Kuupäev: 30. November 2013, kl 08.48

Tere kullakesed!
Olete mega tublid!
Enda kohta pole sõnu,ikka kaal sama ja juba hakkab tunduma et nagu karud ikka kogun rasva et talv üle elada,nii ei tohiks!
pean paluma ilmselt head laksu teie poolt et liikuma saada!
Suured kallid ja palju jaksu!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 30. November 2013, kl 10.38

Kõigil nii ilusad numbrid, väga tublidthumbs up

mina hakkasin natuke ennast liigutama, kõigepealt 7min. trenn, mõned korrad ka rõngaga ning nädalas 1 kord lisaks kõnnilindil.
aga kaal ei ole liikunud allapoole, sama eelmise nädalaga 77,7 (0).


Andresepäeva ennustus läks täide, meil täna hommikul 9 paiku -7,4 külma.
Mõnusat advendiaja algustsmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Kuupäev: 30. November 2013, kl 10.48

Mul seekord null, mis null ikka 67. Andsin piparkookidele järele ja tulemus käes.. võtan end uuesti kokku smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: krisse77
Kuupäev: 30. November 2013, kl 21.08

Minu kaks nädalat kaaluvaba aega lõppes suure rasvase plussiga. / + 600, st 74,9/ Olen selle plussi ka igati ära teeninud kahjuks...
Aga pole hullu, masendusse ei lange ja astun edasi. Homsest algab üks minu lemmikkuudest - ehk annab indu juurde. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Kairka
Kuupäev: 02. December 2013, kl 08.48

Hei-Hei,

Meie värskendatud tabeli leiate lingilt KAALUTABEL

Ligi pooled seekrod oma kaalu ei edastanud aga need kes edastasid olid tublid ja kokku kaotasime 5,4kg.
Tabeli eesotsas on Belissimo -11,61% (-8,8kg), Anka33 -11,44% (-10,3kg)ja jessy -9,97% (-6,2kg). Nädala lõikes kõige enam kaotas seekord Mammu8 -2kg

tabelist kustutasin kcal-i kes ei ole tänase seisuga kolm korda oma kaalu edastanud.

Talv on käes rahvas. Otsige aga käpikud ja suusamääre valmis sest neid läheb varsti juba vaja. Edukat ja meeleolukat nädaat teile kõigile!

K

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: lauriine
Kuupäev: 02. December 2013, kl 09.03

Minul oli sel nädalal taas väikene tagasi löäök - kuna jäin haigeks sis õhtuti trennis eikiänud ja veetsin rohkem aega kodus diivanil lesides ja eks ka õhtust söömist tuli rohkem ette =(

Reedene kaal seega oli 70,5 ehk +0,4 kg!

Aga mul on hea meel, et rohkem juurde ei tulnud...
vaatame, kas haigus taandub ja ehk saab see nädal juba trenni ka..
olge ettevaatlikud ja hoidke ennast! =)

Lauriine

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.