Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
OTSIN DUELLIKAASLAST viimaste kilode kaotamisel smiling smiley
Kuupäev: 15. October 2013, kl 13.41

Olen olnud tubli ja 7 kilo alla võtnud, aga nüüd kaal seisab juba ammu ja viimased 5 kilokest ei taha kuidagi lahkuda sad smiley Usun et palju abi ja motivatsiooni oleks koos duellitamisest!!

Seega otsin duellikaaslasi!! Ei ole vahet kui suure või väikse kaalunumbriga ja milliste eesmärkidega, üksteisele abiks ja toeks saame ju olla igaljuhul smiling smiley

Võiks näiteks sellel reedel alustada ning oleks ka tore kui liituks keegi tubli tabelivormistaja, mina sellega kokku puutunud pole ja ei saaks ilmselt hakkama confused smiley

Aga mul endal siis kaalu 59 ning mitmete aastate tagune soov ja unistus 54 kg smiling smiley

Loodan väga et leian endale toredad duellikaaslased!! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: OTSIN DUELLIKAASLAST viimaste kilode kaotamisel smiling smiley
Kuupäev: 17. October 2013, kl 18.41

Mina võin liituda, mul on esialgse eesmärgini veel umbes 6 kg smiling smiley Kaalu 69,5, eesmärk esialgu 63 (pikkus 163, siiani kaotatud 25 kg).



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kadri2406 17.10.2013 18.43.

Valikud: VastaOsunda
Re: OTSIN DUELLIKAASLAST viimaste kilode kaotamisel smiling smiley
Kuupäev: 27. October 2013, kl 14.32

Mina sooviks teiega liituda! Eesmärk ka veel 5 kg alla saada. Olen 178 cm pikk ning hetkene kaal on 77. Duell kindlasti motiveeriks korralikult..

Valikud: VastaOsunda
Re: OTSIN DUELLIKAASLAST viimaste kilode kaotamisel smiling smiley
Saatis: Ziutzu
Kuupäev: 30. October 2013, kl 08.44

Kas duelliga on juba alustatud? Mulgi soov just need viimased kiuslikud kilod kaotada. Võin ka tabeli teha

Valikud: VastaOsunda
Re: OTSIN DUELLIKAASLAST viimaste kilode kaotamisel smiling smiley
Kuupäev: 30. October 2013, kl 19.45

Ma ise liitusin juba duelliga *teeme ülekilodele ära* kuna siia alguses vastuseid ei tulnud sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: OTSIN DUELLIKAASLAST viimaste kilode kaotamisel smiling smiley
Kuupäev: 30. October 2013, kl 22.52

Aga äkki saame siis kasvõi kolmekesti alustada?! Või on Kadri2406 ka juba uue duelli leidnud?

Valikud: VastaOsunda
Re: OTSIN DUELLIKAASLAST viimaste kilode kaotamisel smiling smiley
Kuupäev: 31. October 2013, kl 01.38

Olen ka teises duellis, aga võin ka sellega liituda, ongi motti rohkem smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: OTSIN DUELLIKAASLAST viimaste kilode kaotamisel smiling smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 31. October 2013, kl 17.43

Tere!

Kui duell käima läheb, siis olen ka osaline. Sooviksin ka vabaneda viimasest neljast-viiest kilost smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: OTSIN DUELLIKAASLAST viimaste kilode kaotamisel smiling smiley
Kuupäev: 31. October 2013, kl 18.10

Väga äge! Ziutzu, äkki saadki siis tabeli teha ja saame alustada? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: OTSIN DUELLIKAASLAST viimaste kilode kaotamisel smiling smiley
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 31. October 2013, kl 20.19

Tere, mis te arvate, kas tahaksite hoopis olemasoleva duelliga liituda- vinks-vonks naiste duell? Meil on seal hetkel nii vaikne, väga ootaks uusi liikmeid, kes meile särtsu juurde annaks smiling smiley Ma ise olen otsustanud proovida seda kurikuulsat LCHF toitumisstiili ning tahaksin veel 7kg alla saada.

Niisiis, kui huvilisi on siis saate end ise Tabelisse üles märkida ja sinna duelli ümber kolidasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: OTSIN DUELLIKAASLAST viimaste kilode kaotamisel smiling smiley
Saatis: isu
Kuupäev: 31. October 2013, kl 22.24

Tere.

Mina ka , mina ka, kas siis uues duellis või pakutavasse vinks vonksismiling smiley)
Eesmärk-10 spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: OTSIN DUELLIKAASLAST viimaste kilode kaotamisel smiling smiley
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 02. November 2013, kl 22.14

Isu, tule aga meie duelli! Kui vajad tabelisse andmete sisestamisel abi siis anna mulle teada. Ootan sind seal ja vxiksid alustuseks endast lyhidalt r22kida.

Valikud: VastaOsunda
Re: OTSIN DUELLIKAASLAST viimaste kilode kaotamisel smiling smiley
Saatis: isu
Kuupäev: 03. November 2013, kl 22.42

To: Lynuza smiling smiley panin ennast tabelisse kirja, aga kirjutan siis juba Vinks-vonksi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.