Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 1 / 93
Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 17. October 2013, kl 22.10

Tere !

Alustasin kuu aega tagasi duellis, kuhu kogunes seltskond, kellest väga vähesed olid huvitatud üksteisele toeks olemisest. Sellest siis ka idee teha veidi teistsuguste reeglitega duell. Pakun välja ka sellise lihtsakujulise tabeli, kuhu on juba kantud minu enda konarlik teekond.


TABEL


Enne kui liituma asud, loe palun läbi reeglid, mis järgnevad järgmises kirjas ....

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 17. October 2013, kl 22.21

Duell „ TEEME ÜLEKILODELE ÄRA!“

REEGLID:

Selle duelliga võib liituda mistahes ajahetkel, aga võta palun teadmiseks, et:
1. Me kaalume ennast igal REEDEL. Kes ei ole hiljemalt laupäevaks oma numbrit siia teemasse kirjutanud, saab tabelisse risti (x). Kahe põhjendamata x-ga osaleja läheb kustutamisele.

2. Selleks, et selle duelli tabelis püsida, ei piisa ainult reedesest numbri kirjutamisest. Sul tuleks siia teemasse vähemalt kolm postitust nädalas teha – see näitab , et Sa oled pidevalt mõtetega asja juures ja nii aitad Sa ka teisi motiveerida.

3. Mõtle järgi , kas Sul on piisalavalt AEGA , et osaleda meie igapäevastes vestlustes ning TAHTMIST, et jagada meiega oma rõõme ja muresid.

4. Kui mõne osaleja aktiivsus langeb silmnähtavalt ainult reedese kirjutaja tasemele, siis panen nime juurde tärnikesed (***). Kui tärnidega osaleja aktiivsuses järgneval nädalal midagi ei muutu, siis võtan endale õiguse osaleja kustutada.

5. Loomulikult ei plaani ma kedagi tabelist ära kustutada ei kirjavigade, ega muude mõistlike põhjuste pärast. Meil kõigil on oma elu, pere, lapsed, meil on kohustuslikud aiatööd, me käime reisimas ja oleme vahel ka haiged.... aga enamasti saame me neist põhjustest juba ette märku anda.

6. Nii, et kui Sa otsisid kohta, kus käia AINULT reedest kaalunumbrit jagamas, siis see duell EI OLE Sinule! Ole hea ja vali mõni teine duell ! smiling smiley

7. Igal selles duellis osalejal on õigus iga langetatud 0,5kg eest saada duellikaaslastelt kiita ning lisaks on lubatud ennast ise iga langetatud 5kg kohta premeerida väikese šokolaadiga !

8. Kui Sa otsustasid ikka veel edasi lugeda, siis tundub, et Sul on piisavalt AEGA ja piisavalt TAHTMIST.

Mõtle omale välja eesmärk, vajadusel loe eelnev veel korra läbi ja TULE MEIE SEKKA.


Teeme koos ülekilodele ära !

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 17. October 2013, kl 22.36

Juhhuu! Igatahes sobilikud reglid, teeme ära!
P.S kahjuks ei lase minul tabelisse andmeid lisada.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kadri2406 17.10.2013 22.39.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 17. October 2013, kl 22.57

Kadri, tere tulemast !

Kirjuta palun oma numbrid siia, mis tabelisse vaja. Kui soovid, võid ka paar nädalat tagasiulatuvalt kirjutada. Tabel on nii seadistatud, et ma kannan ise andmeid tabelisse.


PALVE:
Ka kõik edaspidised numbrid kirjutame siia teemasse, kuju:

näit ( +/- muutus ) ehk 61,5 (-0,8)

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 17. October 2013, kl 23.22

Pikkus 1,63; KMI alustades 26,69; algkaal 70,9 kg.

04.10 kaal 70,1 kg

11.10 kaal 69,3 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 18. October 2013, kl 08.01

Seda tabelit tõesti parem jälgida kui eelmist. Mina olen siin platsis! spinning smiley sticking its tongue out
Mis ajast sa Vurr selle algkaalu panid? Kas panen ka selle,mis oli eelmise kuu alguses,kui pusima hakkasin?
Kadri - teretulemast tagasi smiling smiley Mäletan sind eelmisest maijooksu duellist.Suvega koos läks aga duell hingusele.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 18. October 2013, kl 08.11

Tere hommikust !

Minu kaal täna 85,4 ( -0,7)

Hatugirl, kas sobib, et panen sulle alguseks 90,4 ja täidan kõik read eelmise tabeli järgi ära ?
Kadri, teises teemas kirjutasid, et esialgse eesmärgini jäänud 6kg, kas panen sinu eesmärgiks 63kg ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 18. October 2013, kl 08.30

Tere!

Vurr, palun pane jah eesmärgiks 63, kui ma ühel päeval selle saavutan, eks siis vaatab juba edasi.
Tänane kaal 69,1 (-0,2)


Hatugirl, rõõm kohtuda! Kirjutasin sügisjooksu teemasse oma põhjused ka tagantjärgi ja püüdsin duelli elustada, kuid tulemusteta. Ega seal ka kahjuks see seltskond kuigi aktiivne polnud, ehk läheb siin konkreetsemate reeglitega paremini. Soovin kõigile jätkuvalt edu! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 18. October 2013, kl 08.48

Hatugirl, ma jätsin enne sulle vastamata, et ma täitsin enda andme ka eelmise duelli tabeli järgi, nii nagu ma seal alustasin.

Väga tore, nüüd on meid siin juba kindlalt kolm. Oleksin rõõmus kui meiega liituks veel ka eelmise duelli teine aktiivne liige ja siis väga loodan, et meiega tahab liituda ka üks minu ammune duellikaaslane, kellega sai eelmine aasta väga pikalt ja edukalt koos kilosid langetatud smiling smiley
Ja usun, et kindlasti on KA-s veel inimesi, kes aktiivsemas seltskonnas osaleda tahavad smiling smiley

Vabandan, mul hetkel ei ole aega, et nimesid hakata tabelisse kandma, teen seda lõuna paiku.

Vurr

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 18. October 2013, kl 10.20

Olin septembri alguses 91,5kg aga ok,võib ka see jääda.Ja ülejäänud ka teisest tabelist panna.
Tänane kaal oli 89,6kg (-0,2kg).

Hommikusöök söödud ja ülejäänud päeva proovin juurikate ja muu lahjaga veeta,et õhtune šampus liiga ei teeks.Ma kohe kardan neid reedeid,sest siis läheb kõik allamäge.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 18. October 2013, kl 11.16

Nii ongi, reede õhtud on need kõige hullemad. Mul on nüüd 2 sünnipäeva järjestikustel nädalavahetustel ees ootamas ja siis novembris veel üks. Raske saab olema ja ka just selle poole pealt, et pead kogu aeg teistele selgitama, miks ma nii söön ja miks ma ikka kõiki kooke ei proovi. Alustasin ju teadlikumalt LCHF-stiilis toitumist, mis tähendab, et teravili, eriti valgest jahust ja suhkrust tehtud asjad on kõik out (mitte et ma suur koogifänn niiväga oleks, pigem on leib see, mis mind kutsub), saab proovikivi olema.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 18. October 2013, kl 11.47

Edu meile,Kadriwinking smiley Mul on kolmel järjestikusel nädalavahetusel sünnipäevad ees ootamas.Siis alles tuleb üks sünnipäevavaba nädalavahetus.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 18. October 2013, kl 14.45

No nii, naised. Ma kandsin nüüd nimed ja numbrid tabelisse. Olege palun nii head, ja hoidke ise ka silm peal, et kui ma midagi valesti kogemata arvutan, siis tehke kohe kisa , eks ! smiling smiley)

Nagu ma näen, siis ei saa teil kummalgi järgmistel nädalavahetustel kerge olema , sünnipäevad sünnipäevade otsa. Seega tuleb hakat hoolega seda va loomu taltsutama smiling smiley Mul õnneks sünnipäevasid praegu ei paista tulemas, see eest aga o vaja minna suvekoju, et seal natuke aeda korrastada ja seal mul kipub tavaliselt eeskujulik toitumine aia taha minema. Kõige hullem ongi see, et kui juba aiataha on läinud, siis tuleb edasine käega löömine nii kergesti.
Täna on söögiga siiani täitsa ok, hommikul näkikas kohvi kõrvale ja lõunaks ahjukana aga vee joomisega olen kohe kõvasti miinuses ( ütleme nii, et 0). Viimane aeg alustada.

Andke siis märku, kui tabelist vigu leiate smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 18. October 2013, kl 15.06

Nii, mina olen ka käpp teie duellis. Minu andmed: täna hommikune kaal 85,1, pikkus 171 cm, eesmärk 75 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 18. October 2013, kl 15.08

KMI peaks olema 29,1

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 18. October 2013, kl 15.18

Ooo KurrNurr, jõudsin su ikka ära oodata smiling smiley
Ma loodan, et naised ei pahanda, kui ma su enda kõrvale tabelisse mahutan, sest ma tean, et sinust saab mulle paganama hea konkurent.
Aga , et asi aus oleks siis ma paneks sulle ikkagi sinu eelmise nädala numbri algkaaluks, või on sul midagi selle vastu , et ei taha algkaaluks "suurt numbrit" .... ( tuli sul ju see nädal megailus miinus ! )

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 18. October 2013, kl 16.24

Sobib ideaalseltthumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 18. October 2013, kl 20.35

KurrNurr ja Vurr, hihi, vahva seltskond siin! Koos lükkame selle palli veerema!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 18. October 2013, kl 20.50

Hey! See duell kõlab väga hästi, siuke, kus ikka üritatakse hoida suhet ja aktiivsust. Ma ise ei tea kas julgen ühineda. Kaal on hetkel tipphetkel ja midagi ma sellega ette võtan.. kuid kas see õnnestub.. Masendus on küll suur, et nii käest läinud olen. Muidu mul kaal ikka keerles ühe numbri ümber, kuid nüüd kohe mitu mitu kilo raskem :/

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 18. October 2013, kl 21.13

Tule aga kampa, ei maksa üksi nurgas kurvastada. Selleks me ju siin olemegi, et koos üksteisele abiks olla ja nippe jagada. Sinu ülesanne on vaid aktiivselt osa võtta.

Pakun siin ka välja sama idee, mis teises duellis, et võiksime igaüks soovitada nippe, mis kellelgi on aidanud kaalu langetada. Teinekord on väikestest asjadest palju abi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 18. October 2013, kl 22.12

Ja äkki saaks lähemalt üksteisega tuttavaks ka.
Mina olen 27a nelja lapse ema.Elan Lääne-Virumaal.Ja hetkel väiksema lapsega kodune.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 18. October 2013, kl 22.28

Mina olen 29-aastane ja Raplast.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 18. October 2013, kl 23.18

ehheee smiling smiley) mul oli plaanis homme-ülehomme ( äkki meid siis rohkem), käia välja idee, et teeme ühe tutvustava ringi, aga mis seal ikka..

mina olen Tallinnast, vanust 35, kolm last ( üks koolis, kaks on väiksemad).

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 18. October 2013, kl 23.59

Jõudsin ette jah? winking smiley

Ma arvan,et enne esmaspäeva ma nüüd siin ei kirjuta,sest üsna kiire graafik on ees ootamas.Ja kuna pühapäev möödub masendavas meeleolus,siis ei kipu siia arvuti taha kohe üldse.
Teile aga edu ja vastupanemist ülesöömisele!
Kohtume esmaspäeval!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 19. October 2013, kl 09.06

Tere hommikust! Minul mure, iga päev söön süsivesikud lõhki, mida ma tegema pean?

Mina elan Järvamaal, kolm last. Kaks vanemat käivad koolis ja pesamuna 4-kuune. Ise 34.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 19. October 2013, kl 09.40

Hommikust. Arvan, et ma võin oma eilse päeva enamvähem kordaläinuks lugeda. Enamvähem siis sellepärast, et vee joomisega jäin ikkagi võlgu ja õhtul kirja ei pannud, ja no tee või tina, hommikul ei suuda meenutada. Mõtted vist mujal smiling smiley Kohe plaanis hakata maale sõitma, püüan välja mõelda, et mida sinna söödavat kaasa haarata ( kokkama ma seal ei plaani hakata).

KurrNurr... aga mille arvelt sul süsikad põhiliselt lõhki lähevad ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 19. October 2013, kl 11.51

Tere!
Olen 21.aastane neiu Tartumaalt. Õpin Tallinnas matemaatikat. Ning kaal on saavutanud tipphetke.

Pikkus 156cm
KMI alustades 30,9
Algkaal 75,2
Esimene eesmärk oleks 70kg

Paar nõuannet, mida kavatsen jälgida on: 1.Joo palju vett. 2. Suurele inimesele suur taldrik ja väikesele väike taldrik ehk siis valik, kumb ma olla tahan.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Anka33
Kuupäev: 19. October 2013, kl 12.00

Tere!

Sooviksin ka ühineda teie duelliga. Minu numbrid on sellised:
- pikkus 1,68
- kaal reedel 18.10 oli 83,3kg, eelmine reede 84,2kg
- soovkaal on 65

Ilusat nädalavahetust kõigile smiling smiley Õnneks on siin Lõuna-Eestis päike väljas.

Anka33

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 19. October 2013, kl 14.31

Mind on täna proovile pandud....vanem tütar otsustas muffineid teha ja minu üks muffin seisab seal hulgas, aga ma lükkan selle söömise muudkui edasi, muidu hakkan ka teist ja kolmandat tahtma. Eile õhtul oli ka mul üks kohuke ja ma muudkui lubasin endale, et tunni aja pärast söön selle ära ja niimoodi ma suutsin selle söömist edasi lükata kolm tundi ning siis pistsin mõnuga nahka ja läksin teisele korrusele beebit magama panema. Ja selle muffiniga ma kavatsen täna samuti teha, loodan, et teised söövad lihtsalt ülejäänud muffinid enne ärasmiling bouncing smiley
Mu süsivesikud lähevad lõhki, sest ma ei tarbi eriti puuvilju. Ja ka kaltsiumit jääb väheks, sest piimatooted teevad beebil natuke kõhu lahti. Õunu näriks küll heameelega, kuid mul need gaasivalud veel liiga eredalt meeles, ei ole julenud veel neid süüa, kuigi paar nädalat tagasi tegin õunakooki, siis sõin küll.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 19. October 2013, kl 14.37

Täna hommikul sai pasteedileiba singi ja juustuga söödud. Lubasin endale ainult ühe viilu. Nüüd mitu tundi hiljem on mul pisikesel taldrikul pisike ports kartuliputru kanakastmega ja seda ma siis aeglaselt söön. Aegajalt piilun netti, kuulan naistekat ja siis jälle üks amps. smiling smiley Muidugi vesi ka kõrval kohe.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 1 / 93


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.