Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 11. November 2013, kl 16.29

Kook sai ka minu kurjajuureks nädalavahetusel. Ei hakanud kaloreid lugema, sest koogitükkide lugemine läks sassi.
Täna korralik ja loodan, et nii nädala lõpuni smiling smiley

Unistus...eks ikka ilusad riided, mis hästi istuks. Ja tahaksin juba teha pilti mille võrdlusesse panen vana pildiga ja selle siis kleebin külmkapi peale, et nii enam ei teeks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 11. November 2013, kl 18.29

Minul jäid isadepäeva koogitükid söömata, kuna olen kodust väga kaugel. Seega on kõik hästi olnud siiani, pole midagi kurta peale selle, et läheb kalliks kui kõikaeg poest vett osta. Peab vist nendele 5 liitristele mõtlema. Kuigi neid tüütu tassida pluss peaks väiksematesse pudelitesse ümber valama, et külmkappi mahuks. Ühikas ikkagi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 11. November 2013, kl 19.16

Mina käisin pulmas ja sünnipäeval ja üle 3 nädala lubasin ka omale mõlemas kohas tüki kooki, samuti täna, kuna tööl oli sünnipäeva pidamine. Hetkel on kaal sama ja jätkan jälle nisujahuvabalt smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 11. November 2013, kl 23.25

Minul mingeid koogisöömise üritusi polnud nädalavahetusel, kuid mul on jällegi teistsugused ahvatlused-kuna lapsi ega peret mul pole, siis käin palju väljas klubitamas ja millega üks korralik klubiõhtu lõpeb? Muidugi pitsa või burgeriga! Lisaks kõik need kalorid mis koos alkoholiga alla lähevad ja muidugi hommikul nõuab organism suurt portsu rasvast toitu. Oeh, just selline oli minu nädalavahetus ning nüüd tuleb nädala sees rohkem pingutada. Mõne asjaga olin siiski tubli ka-avastasin enda jaoks üle pika aja jälle granaatõuna, näksisin seda maiuste asemel ning selle söömine võtab nii kaua aega, et kuigi sealt eriti midagi kätte ei saa siis selle aja peale tekib juba täiskõhutunne. Ostsin endale neid kohe mitu, nii mõnus on näksida!

Minu unistused uue kaaluga, hetkel kõige rohkem soovin, et julgeksin minna randa või praegusel ajal siis spasse või ujulasse, kuna ma armastan ujumist, aga viimased aastad oma lodeva kehaga pole julgenud sinna võdisema minna sad smiley Samuti on ülitore saada komplimente, viimasel ajal on mulle palju öeldud et olen peenemaks jäänud. Seda on niiii hea kuulda ja tahaks aina enam kaalu kaotada ja pilke püüda!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 12. November 2013, kl 09.27

Ma tahaks 38 suurus riietesse mahtuda, lihtsalt sellise keskmine soov ilusaid riideid kanda smiling smiley Tegelikult on tihti probleeme, et rinnaümbermõõt on suur ja pean seetõttu suurema numbri ostma. Ei oskagi eriti muud välja tuua, mees jaksab sülle võtta juba praegu, aga võiks ikka mõned kilod veel maha saada ja no vormi oleks ka vaja (kintsud, kõht..) winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Maalia
Kuupäev: 12. November 2013, kl 10.09

Mina üle 10 kg raskemana ja mitukümmend aastat vanemana lähen ikka ujulasse ega põe üldse. Mina tahan ujuda ja seda ma ka teen, sest õnneks saavad silmad kinni panna või pilgu mujale suunata kõik need, keda minu keha häirib. Häbenema peaksid jubeda laulujoru või lolli jutu ajajad, sest kõrvad inimestel kinni ei käi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 12. November 2013, kl 10.41

Elisabeth- sul oleks aeg oma kehaga sõbraks saada, sest vastasel korral ei ole sa endaga rahul ka siis kui juba alakaaluline oled.
Kui ma 20 aastane olin, siis ma ka ei olnud kunagi rahul endaga, isegi siis mitte, kui kaalusin 54 kg. Õnneks kolisin eestist ära ning avastasin, et välismaal ei pinguta keegi, et alamkaalus olla ning trullakad naised olid rõõmsad ja ka nende mehed ei vigisenud et nad niipalju kaaluvad.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Anka33
Kuupäev: 12. November 2013, kl 11.03

Nõustun eelkõnelejatega - eliisabeth - Sa ei peaks küll põdema oma keha pärast, tundud ju kaalu järgi täitsa ok.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Anka33
Kuupäev: 12. November 2013, kl 11.05

Mis puudutab üldse seda, kuidas ma iseennast olen näinud kaalu mõttes aastate jooksul, siis olen väga palju mõelnud selle üle, kui vale pilt mul endast on aastate jooksul olnud. Kunagi, kui kaalusin 63-65 kg, siis tundsin ennast väga paksuna ega olnud rahul ega õnnelik. Tutvusringkonnas oli palju loomulikult väikese kondi ja kasvuga tüdrukuid, mis tekitasid tunde, et oleksin justkui mammut nende kõrval. Siis tuli aeg, kus võtsin kõvasti kaalus juurde ning minu lagi oli siis 89 kg. Naljakas, et siis hakkas tööle alalhoiuinstinkt, mis justkui kaitses mind ning mul endal oli mulje, et ma tegelikult ei ole nii suur. Siis võtsin lühikese ajaga kaalust alla 20 kg ning jällegi hakkas mõni aeg hiljem mulle tunduma, et ma olen nii suur ja paks ja kole. Ka praegu, kui kaalun palju, siis oma kujutlustes ma ei tunne ennast sellisena. Reaalsuskontroll saabub siis, kui näen ennast piltidelt. Ja nüüd mõtlen, et miks ma ei ole kunagi olnud rahul, kui tegelikult rahulolemiseks oli põhjus, kui kaalusin vähe, siis ikkagi tundus, et olen väga paks. Mingi asi on totaalselt lühises.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 12. November 2013, kl 12.45

Anka, minul täpselt samamoodi lühises. Pole kunagi rahul, mäletan peale teist last olin vahepeal 53kg ja tundusin endale ikka paks ja tahtsin 50kg kaaluda. Nüüd tean, et 53kg-st allapoole algab minu pikkuse juures juba alakaal smiling smiley
Ja see ka sama, et ma ei tunnistanud endale kaua, et nüüd suur olen ja peaksin M-L suurus riideid ostma, võtsin ikka s-suuruse ja siis olin proovikabiinis vihane, et selga ei lähe grinning smiley
Pildid kustutasin kõik ära, kui max kaal oli.

Tahtsin küsida, et ega keegi pole M.Kalmuse käest toitumis ja trenni kava tellinud, olen palju head lugenud....nüüd mõtlen, kas tellida? või äkki mõni tuttav teil on?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 12. November 2013, kl 12.52

Tahtsin tellida, aga kuna mulle on jõutrenn keelatud ja ma ei saanud vastust, kuidas ta reaalselt lisaks toitumiskavale (mis on ka suhteliselt laiale massile tehtud) mind aidata saaks. Sain ainult vastuse, et pean teda usaldama, aga ega ikka ei usalda küll võõrast inimest oma tervise kallale, kui suur oht on pingutuse järel pimedaks jääda ja kui ei anta ka mingisugust selgitust asjadele. Tervele inimesele võib muidugi kasu olla, kui neid enne ja pärast pilte vaadata. Olen aru saanud, et toitumiskavad põhinevad suhteliselt LCHF reeglitel, ehk süsivesikud on out, tarbida tuleb palju rohelist, valke ja kasulikke rasvu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 12. November 2013, kl 18.57

Õhtusöök on söödud... kuid sööks veel ja palju.... miks me rohkem süües alla ei võiks võtta? :/

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Maalia
Kuupäev: 12. November 2013, kl 21.14

Pakun,
koo või heegelda.
Käed tööd täis,
ei tule meeldegi
midagi
tahta suhu pista.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 13. November 2013, kl 09.50

Paistab, et sel nädalal miinust ei tule: söödud koogitükid istuvad puusal ja kuu keskpaik ka kimbutab, kõht paistes ja üldse kummis tunne. Praeguse seisuga tuleb vaat et plusseye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Anka33
Kuupäev: 13. November 2013, kl 10.17

Mul sama lugu, tänane vahekaalumine head ei tõotanud, eks paistab, kas tuleb väike 1 grammine miinus või saan oma esimese plussi.
Kõht on kogu aeg tühi ja tahaks midagi head.
Ja viimasel ajal on mul igal pool külm.

Nüüd läks kurtmiseks

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 13. November 2013, kl 11.04

Mina tellisin kevadel Kalmuse käest toitumiskava.Ausalt öeldes täiesti mahavisatud raha.Midagi uut ega personaalset seal ei olnud.Nagu saadaks kõigile ühesugused sad smiley
See nädal on lihtsalt jubedalt läinud.Ainult sööks kogu aeg ,just õhtuti ja see õhtune söömine mul kaalu tõstabki.Ei suuda kuidagi lõpetada.Kaalule astudes nägin ka üsna jubedaid numbreid ja kogu senine vaev hakkab algusesse tagasi jõudma.Need iganädalased sünnipäevad on oma töö teinud.Lisaks on mul viimasel ajal hommikuti pea ringi käinud ja mingid kuumahood peal.Ei tea milles asi.
Nagu sellest veel vähe oleks,sõidan järgmine nädal nädalaks Eestist ära ja toitumine saab selle ajal üsna kaootiline olema.Kardan varti olla samas kaalus või veel rohkemgi,kui alustades.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 13. November 2013, kl 14.05

Hullumeelne nädal....mis muud. Homsest siis tööle ja loodan, et suures tuhinas ei unusta reedel kaalul käia. Mul ka kusjuures see nädal nõme näksimise komme küljes, täna olen ikka üritanud seda vältida.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 13. November 2013, kl 14.41

Mina ka siinsete õhtuste näkisjatega ühes paadis. Laps oli haige ja ostsin koju suurema portsu mandarine, viinamarju, kiivisid. Ja mis te arvate, mis mina tegin? Päris kõike ma ära ei söönud, lapsed said ikka kaaaaaa... aga... Täna siis käisin ostsin uued, lastele ! ... ma loodan. Ja tegelikult on nii, et kui annad sellele näksimisele ühe näpu, siis läheb teine, kolmas ja viies juba ise.
Täna käisin veidi pikemal jalutuskäigul. 4km kõndisin koos perega ( lapsed ratastega), siis läks pere autoga koju ja mina läksin väikese ringiga kiiremas kõnnakus jalgsi koju. Kokku tuli täpselt 10km liikumist.
Jalgades on tunda, et ON kõndimas käidud. Hea tunne on, hing on ka rahul smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 13. November 2013, kl 15.44

Mina samas loodan, et järgnevate päevadega midagi ära ei riku .

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 13. November 2013, kl 17.14

Käisin siis täna poes 5liitrist vett ostma. Tuleb välja, et see on odavam, kui osta üks pooleteise liitrine vesi... so much win smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 13. November 2013, kl 18.53

hatugirl, kas jälgisid Kalmuse kava ja kaal ei muutunud? Olen lugenud, et ta pidi kirjateel palju nõu andma. Kas mõned söömise nipid külge ka jäid, või oli kõik jama?

Külm, pime ilm on ka mind näksima ajanud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 13. November 2013, kl 19.41

Ohhoooo.. mu vanad püksid mahuvad jälle mulle jalga smiling smiley Täna siis järjekordne istumine, proovin piiri pidada. Kuid mis ma õppinud, et need mis kiirelt tulevad ühe õhtuga, kaovad ka sama kiiresti smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Anka33
Kuupäev: 14. November 2013, kl 13.43

Oi, kuidas nüüd niimoodi - päev poole peal ning meil ei ole täna ühtegi kommentaari? Teen siis otsa lahti ning küsin, kuidas prognoosite homse kaalumise tulemusi?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 14. November 2013, kl 14.21

Mõtlen siin, et miinus peaks olema kindel mis kindel ja uus eesmärk samuti aga samas, kes teab. Ehk see käest läinud õhtu mõjutab veel seda homset kaalu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 14. November 2013, kl 14.36

Tervitused smiling smiley
Homse suhtes olen tibake pessimistlikult häälestatud. Mõned päevad sellel nädalal läksid ikkagi näksimiste nahka ja kuna ma ei ole nende hulgas kes heal nädalal 1,5 kg maha võtavad ja patunädalal "ainult" 0,5 smiling smiley , siis ... näis mis tuleb.
Vedasin ennast ka täna kõndima. Tänane tiir jäi 200m alla 5km. Jalutuskäigu pikkuse dikteeris 3-aastane rattarallitaja. Ja tegelikult pean tunnistama, et eilsed 10km on ka veel jalgades. No mis teha, kui inimene on laisk olnud ja siis otsustab ennast natuke liigutada... tagajärjed on sellised. Aga tänu sellele tuleb reaalsus ka koju, et kui kehvas füüsilises vormis ma tegelikult olen. Häbi kohe.
Aga parem hilja, kui mitte kunagi, eksju.....või siis hoopis , et parem natuke, kui üldse mitte.


smiling smiley smiling smiley smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 14. November 2013, kl 16.20

Prognoosin homseks väikese miinuse, eks isadepäeva koogid tegid oma, aga ülejäänud nädal on normaalselt kulgenud. Ühe tuuleka lukk läks juba eest kinni.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Anka33
Kuupäev: 14. November 2013, kl 16.55

ma ise arvan, et seekord miinust ei tule. Tänahommikune kaal näitas mingeid kummalisi numbreid ning arvasin, et sellised suurused peaksid jääma igavesti unustusehõlma, kuid võta näpust....Tundub, et palju sõltub muidugi ka kaalu asukohast winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Maalia
Kuupäev: 14. November 2013, kl 17.35

No samapalju kui eelmised korrad, miinuseid ei tule, sest veinipäevad tulid vahele. Käin ujumas ära, kui jõudu peaks nappima, tuleb üldse menüüs kaloreid kasvatama hakata, sest täna on kuidagi kõht tühi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 14. November 2013, kl 22.09

Mul näitas eile ja täna hommikul eelmise nädalaga võrreldes +, aga õhtune kaal oli sama, mis eelmisel nädalal. Eks näis, mida bingopilet homseks lubab smiling smiley Muidu peale eelmise nädalavahetuse koogitükke terve nädal korralik oldud, võiks ju väike preemia olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Maalia
Kuupäev: 14. November 2013, kl 22.10

Ujutud ja üllatus missugune, jõudu jätkus kui palju - pole kunagi 600 m ühes tükis läbida jaksanud. Pärast sauna tegin veel 400 ja nüüd magama, ainult vesi eineks. Muide, nälg kustus ka basseinis ära.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.