Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: EelmineEsimene...8384858687888990919293
Asukoht: 93 / 93
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 15. July 2014, kl 08.47

Lynuza, oled ikka super tubli smiling smiley
Kirjutasin sulle meilile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: merli24
Kuupäev: 31. July 2014, kl 13.19

Terekest mina satun ka vahel siia lugema smiling smiley Loodan,et kõigil kaal näitab ikka miinuseid smiling smiley

Minul endale läheb hästi kaal muidugi 74 siiamaani ,kuid liigun tasapisi allapoole smiling smiley

Nautige suve ja olge rõõmsad winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 11. August 2014, kl 10.48

Tore on lugeda, et olete kõik tublid ja olete suutnud püsida oma numbrite juures . Jätkake samas vaimus !

Enda kohta ma kahjuks sama ei saa öelda. Palju "teel oldud" päevi, pidevad söömised kiirsöögikohtades ja ei saa salata, siidri või veini kõrvale maitsevad shipsid jm snäkid ka hästi. Eks kilosid on tagasi tulnud, täpselt ei teagi kui palju.. kaal seisab minust meetri kaugusel , aga ükski lihas ei liiguta end, et ennast selle ligi minema sundida, veel vähem selle peale astuda smiling smiley Teksad lähevad veel siiski jalga, kuid mitte enam nii mõnusalt smiling smiley
Paari nädala pärast algab taas koolilaste vanemate põliselu, loodan sel aastal võimalikult vara (sügisel) ka oma kaaluprogrammi juurde naasta, et siis kevadeks jälle paremas vormis olla. Nagu nõiaring.

Olge tublid edasi !

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 14. August 2014, kl 21.11

Tere

Vurr, saatsin Sulle erakirjasad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 17. August 2014, kl 12.08

Eks minulgi tuleb jälle otsast alustada ja seda kahjuks mõned nr suurema kaalunumbriga sad smiley Ja Vurri toidutabelit igatsen ka ammu juba smiling smiley Äkki saaks jälle pundi kokku?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 17. August 2014, kl 19.37

hatugirl, ma pean ka vist sinuga ühinema, põhimõtteliselt ei tohiks enam mingit "vist" olla....sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 21. August 2014, kl 09.46

Ega ei tohiks jah "vist"i olla.
Vurr võiks meid jälle oma karmi käe alla võttawinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 21. August 2014, kl 16.05

Ma arvan, et Vurr ei viitsi meiesuguste loodritega enam tegeledasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Maalia
Kuupäev: 25. August 2014, kl 10.07

Suvelõputervitused!

Olen ka valmis taasühinema. Kogutud 3 kg tahavad mahakandmist ja pisut lisaks ka. Kas ootame septembri ära? Soovkaaluni olen seekord valmis ka tabelit täitma. Hoian Vurri tegemistel silma peal.thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 26. August 2014, kl 09.58

Mina alustasin eilsest (25.08) ja kaalunumbriks olid kohutavad 93,4kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 29. August 2014, kl 13.46

Täna juba veidi parem nr - 92,1 ehk -1,3kgsmiling smiley.Nüüd algab mulle alati saatuslikuks saanud teine nädal.Seekord pean küll vastu pidama!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati hatugirl 29.08.2014 13.46.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 01. September 2014, kl 14.09

Tere! Pean ka teiega jälle ühinema. Seis on sama nagu ka teil kõigil teistel...suvi ei ole hästi mõjunud tongue sticking out smiley Kevadest saadik ei ole kaalule saanud ja ega ka tahtnud minna, sest teadsin niisamagi mis ees ootab. Eile siis võtsin julguse kokku tegin selle sammu ära. 115,9 kg -KOHUTAV
Täna siis tarkusepäev ja sobiv kòike jälle otsast alata smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 01. September 2014, kl 18.27

Kusjuures ka mina ronisin suure vaevaga üleeile kaalu peale, seda küll muidugi õhtul peale suurt ja rammusat õhtusööki. No ilmselt selleks, et alateadvus saaks endale öelda, et "see pole ju tegelikult see õige number" - kaalutakse ju ikka hommikul tühja kõhuga. See selleks, number oli nii või teisit kohutav, ükskõik milliseid vabandusi ja lohutusi endale välja mõelda või kui palju sealt selle suure õhtusöögi tarbeks maha arvutada. Olen enda peale üsna kuri. No kui loll üks inimene olla saab. Aga saab.
Hetkel ajaliselt üsna kiire aeg... nagu ikka peres , kus mitu last kooli lähevad. Arvan (aga ei luba) , et selle reede hommikul sunnin ennast selle "märgi" maha panema, millest kaal enam kõrgemaks tõusta ei tohi !

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 05. September 2014, kl 16.26

Nonii, naised, teeme siis ära we?

Proovime veel??? Vurr, viitsid meid veel vedada?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 06. September 2014, kl 18.41

Juhhuu,ma pidasin vastu selle teise nädala the finger smiley.Kaal reedel 91,6kg (-500g).
Nüüd samas vaimus edasi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 06. October 2014, kl 18.57

Nonii, tuleb siis jaht või ei? Ma jo-jotan 79-83 kilo juures. Oleksin igal juhul huvitatud. alustan vaikselt homsest, määran kalorid ja panen kirja, mis suhu ronib.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Maalia
Kuupäev: 16. October 2014, kl 21.56

Sügist!

Hõredalt siin ikka käiakse. Mõtlesin, kas tõesti ilma rahata enam iseloomu ka ei jätku. No sain 2 kg maha küll, esimest korda tasuta. Tavaliselt on otsus paarist kilost pekist vabaneda lõppenud kilokese lisandumisega. Veel on midagi aiast võtta või toast, mis säilima pandud - tomatid, porru, kabatšokke, mustikaid.
Suured mured algavad jõulude lähenemisega. Praegu on viimane aeg kaalu kaotada, soetada väike nn. varu. Kaal oli 67,5. Veel kilo ja ''kevad'' käes.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 05. November 2014, kl 17.00

Tervitused. Alates üleeilselt olen kõik oma toidud kirja pannud ( täna siis kolmas päev) ja alustan uue hooga... algusest. Hetkel mingit ülisuurt tuhinat peal ei ole, pettumus iseenda suhtes on sedavõrd suur. Küll aga mingi ajuosa siiski annab märku, et teisiti ei saa. Peab uuesti ja uuesti ja uuesti proovima. Äkki ükskord saab see nõiaring otsa. Tegelikult oli alustamine mõttes ju juba 2 kuud tagasi, aga siis lihtsalt muudkui lükkasin edasi ja lükkasin edasi. Eelmine nädal avastasin ennast juba selliselt mõttelt , et lasen aga heamaitsta , varsti enam nagunii ei saa. No täitsa loll, tõesõna. Ilmselt sõin viimase kuuga endale iga nädal kilo külge. Aga no mis seal ikka, kaua ma nutan seda tehtut taga. Ühesõnaga alustan uuesti.
Duelli vedamise suhtes olen nii ja naa , veidi kahtleval seisukohal. Samas mahus ma kindlasti pressida ei jaksa ( praegu on selline tunne), äkki kellegagi kahasse ... või midagi sellist. Võibolla väiksema seltskonnaga, kui keegi vanadest olijatest tegutseb veel. Samas kui duelli teha, siis põhimõtted tahaks samaks jätta, sest neid duelle, kus saab reedesi numbreid vaatamas käia, on siin juba küllaga. Mõtlen ka veel, et kas alustada asja uue duellina või jätkata siia samasse kirjaridade postitamist. Kas on kedagi vanadest olijatest huvitatud või oleks uusi huvilisi äkki ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 14. November 2014, kl 10.28

Vurr, tore, et kirjutasid. Pean kahjuks tunnistama, et mul sama teema mis sul, olen oma kilod peaaegu tagasi söönud. Alustasin vahepeal ka teises duellis, aga ei suutnud sinna sulada, vahepeal on lihtsalt nii, et tunned pole õige koht ja õiged inimesed smiling smiley igatsen vahepeal meie duelli aegu smiling smiley
Alustasin ka tänasest toitude üles märkimist, sest teisiti ikka kuidagi ei saa sad smiley
Minule isiklikult meeldiks siin teemas edasi olla, kuidagi kodune tunne smiling smiley
Ja nüüd lähen vett jooma, veejoomisega tuleb mul alati Vurri jutt meelde...kuidas ta meile vee joomist meelde tuletas smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 14. November 2014, kl 13.03

Tervitus!
Mina alustasin uut katset juba augusti lõpust ja liitusin teise duelliga.Tasa ja targu olen mõnest kilost ikka lahti ka saanud (93,4-lt 89,5kg-le),nüüd aga veidi sellest tagasi söönud.Nimelt sain veidi aega tagasi teada,et olen beebiootel ja et mitte päevad läbi iiveldada,pean kogu aeg midagi sööma.Kui see "tore"aeg mööda saab,hakkan jälle toite üles märkima,sest plaan ikka paarist kilost enne paisumist veel lahti saada.Muidu läheb lõpp ikka väääga raskeks.Teises duellis on ok aga puudub selline kodune õhkkond,nagu oli siin duellis.
NB!Võtsin ka Vurri kunagi antud nõu kuulda ja ostsin septembris KA aastase liitumisesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 18. November 2014, kl 10.16

Tervitused. Ootasin nädalakese vastukaja, aga kuna oli täielik vaikus , siis järeldasin, et ilmselt olen seekord oma murega üksi. Selle ühe nädala ootuses -lootuses pidasin ilusti vastu, organism puhastas ennast ära ja loovutas endast ligi 2 kg räpsu. Nüüd aga suutsin juba uuesti käega lüüa ja püüan ennast lohutada mottega, et eks ma alustan uuel aastal, sest siis tavaliselt algab hunnik uusi duelle ja kõigil on suur kaaluhäda käes. Need on "õgardlusest paksude" (endast räägin) lohutusstiilid ju..., et saaks ikka kuidagi seda asja edasi lükata. Surun lihtsalt probleemi olemasolu alla. Koguaeg. Tegelikult on see mul koguaeg meeles, igal hetkel tunnen kuidas teksad on kitsad, mantel on kitsavõitu ... ja on oht , et peale jõule ei lähe need mulle üldse enam selga sad smiley Aga vot ei ole mul piisavalt iseloomu , et üksi see asi "ära teha". Valus tõde. Jah, piilusin ka teisi duelle, otsisin alternatiivi, et kuhu võiks liituda. Sry, aga mulle tundus meie eelmisel "hooajal" külgküljekõrval võitlus sedavõrd hea, et käsi ei tõusnud kuhugi liituma. Iseenesest on see samamoodi jälle lihtsalt üks ettekääne edasi lükkamiseks... et kas kõik või mitte midagi smiling smiley
Nädala jõin vett - sellest ka ilmselt hea tulemus. Siis viskasin isegi veepudeli nurka. Ja kaalu patareid näitavad LO-d, olen poest juba 2 x tulnud ära mõttega, et järgmine kord lähen võtan , sest praegu on veidi kiire ( patareid on suure kodupoe kõige kaugemas otsas). Vot nii on minuga looda. Ei tahaks ennast päris lootusetuks loobujaks tembeldada, aga häbi on küll. Häbi on enda ees. Ja see siia kirjutamine on nagu peeglisse vaatamine ja tõe välja karjumine ... endale ... otse näkku. Võibolla on sellest kasu ja lähen otsin veepudeli üles jälle smiling smiley

Hatugirl, palju õnne Sulle ! Tegelikult lugesin sinu uudise kohta juba kuskilt teisest duellist. Kuna olen ise rasedustega kaaluhädadega võidelnud ja veidi teises kontekstis seda ka arstidega koostöös teinud, siis ma teaksin, mida ma endale soovitaksin... aga ma tean, et teisele inimesele pole mõtet neid soovitusi jagada. Ütlen vaid niipalju, et olin uskumatult õnnelik, kui viimase rasedusega kosusin ainult 6kg. Ja kohe peale sünnitust kaalusin tiba vähem kui rasedaks jäädes. See oli võrratu emotsioon, mis loomulikult ei ületanud rõõmu uue ilmakodaniku üle smiling smiley Küll aga sooviksin seda emotsiooni kõigile rasedatele kellel mure keha ülekaalu pärast. Jah, ma tean, et ka 50 kg rase võib tunda muret üleliigse kehakaalu pärast, kuid ma räägin ikkagi omasugustest, kellel kmi sinna 30 kanti vägisi taha kippuda. Aga Hatugirl, veelkord õnne !

Annn, sinuga koos oli tore pingutada, vaatamata sellele , et oleme täiesti erinevate võitluskategooriate esindajad. Siinses mõistes esindad sina sulgkaalu ja mina olen .... no mite just sumo kaalu esindaja , aga raskekaalu esindajaks võin ennast küll pakkuda smiling smiley Aga sinu järjepidevus ja ausus olid meeldejäävad. Kui ikka läks käest, siis kirjutasid ja kirusid ennast ja võtsid järgmine päev ennast uuesti ette. Tubli oled ja usun, et saad kunagi oma unistustekaalu ka kätte. Olid ju siiski seda käega katsumas juba smiling smiley

Tahaks loota, et ka mina suudan ennast taasleida ja teha läbi oma igatalvise kõhnumiskuuri, et siis suvega jälle ( mitte)kosuda....enda üle peab ju ka oskama naerda, eks smiling smiley ... kuigi see pole just päris õige koht, mille üle naerda, nutma peaksin hoopis smiling smiley

Nüüd lähengi alustuseks veepudelit otsima. Ei tea kuha ma selle küll viskasin ...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 18. November 2014, kl 16.57

Vurr, mina lööksin sinuga kampa kasvõi kohe, aga emotsiooni kirjeldusel oleksid sa nagu hoopis mind kirjeldanud.
Kevadel olin nii heas kaalus ja mis siis nüüd? Enampole midagi selga panna, vaatan kurvastusega riideid, mida kevadel kandsin.
Ma kutsun sind, Vurr, ja teisi väljakutsele, teeme uue alguse uues duellis samade reeglitega ja Vurr võib meile vitsu anda, kui me tema sõna ei kuula. Vurr, ole hea võta meid oma hoole alla tagasi.......ma väga vajan sind ja sinu karme sõnu ja otsekohesust.

Hatugirl, palju palju õnne!

Vurr, jään ootama sind!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 19. November 2014, kl 08.35

KurrNnurr. Mul on teoreetiliselt olemas vist kõik selles duellis kasutatud tabeli algvormid. Kas võiks võtta kasutusele need samad tabelid ( nii kaalu-, kui toidutabel) , samal kujul, samades värvitoonides ?
Kas reeglitesse ( mis on esimesel lk) võiks/ peaks mingeid muudatusi tegema ?

Minul oleks üks soov muudatuste suhtes. Tahaksin panna osalejatele kmi piirandu, et nt miinimum kmi 28. Miks ? Sellepärast, et oleks koos sarnases suurusjärgus murega inimesed. Kas see oleks vastuvõetav ? Kas just kmi28 või ...(mingi muu suurusjärk)? Annn oli meil eelmises duellis tõsiseks abimeheks ja motivaatoriks, kui Annn sooviks meiega uuesti alustada / jätkata, siis selle vastu poleks mul midagi...erand kinnitab reeglit ju smiling smiley

Ja kas võtame toidutabeli ka kasutusele ? Kas toidutabeli täitmise osas võiks ka mingi punkti reeglitesse lisada ? Et, nt kasvõi 1 nädal kuu jooksul on kõigile kohutuslik. See sunniks duellitajat vähemalt kord kuus ennast kokku võtma smiling smiley Eesmärk on ju siiski püüda sundida ennast ja teisi eesmärgi nimel pingutama. Nähes kõrvalt teiste püüdlusi ja häid tulemusi, peaks loogiliselt tekkima ju soov võidujooksule. Ei ole ju meie eesmärk käia siin koos lisakilodele lohutust otsimas vaid eesmärk seisneks ju ikkagi kilode likvideerimises... kosumisega saame me kõik kenasti omalkäel hakkama, langetamisel vajame abi smiling smiley .... ohhhh, miks see küll vastupidi ei võiks olla smiling smiley

KurrNurr, kas arvad, et voiks teha täiesti uue algusega duelli st, et uus teemapüstitus, uus pealki (nt. duell "Vähem on parem!"winking smiley, .... eks ?

On olemas võimalus, et uusi liitujaid peame ootama ... uue aastani ? , sest hetkel ilmselt terendab paljudel juba jõulusära koos jõulusöögiga silmade ees ja pole julgust seda rasket sammu ette võtta. Kas oleks väga masendav kahekesi alustada ? Tegelikult saaks selle ühe kuuga kindlasti nii palju alla, et uuel aastal ( peale jõule) ei peaks vaatama vastu suuremale numbrile ,kui hetkel on. Asi seegi ju....

Ma pole veel tabelitega tegelemist alustanud, pean need taasavastama ... see võtab ilmselt natuke aega, aga usun, et saan selle hakkama.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 19. November 2014, kl 09.27

Mina ka, mina kaaa. smiling smiley tagan olla erand teie uues duellis smiling smiley

Tubli Vurr, et viitsid tabeleid teha. Olen kõigega nõus, teeme uue duelli, sest uusi tulijaid võib see pikk 93lk teksti ära ehmatada, mitte, et seda lugema peaks, aga arvavad, et see juba igivana duell ja ei hakka oma nina siia toppimagi.

Hatugirl, palju õnne jah! ega nende rasedus aegsete isudega on veel hullem võidelda kui muidu, niiet ole tugev smiling smiley

"Vähem on parem", sobib minule.

Ja ei lükka enam midagi edasi, kaal on juba niigi kaugele läinud, ma ikka iga päev astun kaalule ja ei usu oma silmi, kuidas see kaal küll selliseid numbreid näitab.
Tõesti tuleb nutt peale vahepeal smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 19. November 2014, kl 09.37

Tere,

Mina oleks küll uus huviline, kuna vajan mingisugustki kontrolli, et positiivset tulemust saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 19. November 2014, kl 10.10

Rõõm näha, et Annn on valmis meile erandiks tulema ... nüüd on asi nii, et mul ei ole enam taganemisteed ja ma pean selle asja ära tegema smiling smiley

Käisin vaatasin oma tabeliteemad üle, nokitsesin ka juba veidi, arvatavasti teen siia samasse proovi ülespanekud õhtul ( et kas mäletan, kuidas need korrektselt üles said smiling smiley ) nagunii läheb see teemapüstitus siin ajalukku. Ja siis panen uue teema ka üles. Paneks kohe, aga mul vaja poodi minna ... kaalule patareid ostmata ju winking smiley , no tegelikult on muud ka vaja smiling smiley
Arvan, et alustamisega ei tasu ühtegi päeva oodata. Kõikide alustajate kaalunumbrid paneme jooksvalt üles ja esimeseks ühiskaalumise päevaks tuleb siis vist reede, 28.november. Sobib ?

Endiselt palun, et kui on mõtteid reeglite muutmise suhtes, siis andke julgelt teada.

Kristikas... väga tore, et oled meiega liitumisest huvitatud. Kui sinu KMI on üle 28 ja oled viitsinud läbi lugeda siinse teemapüstituse reeglistiku ning lugesid paari eelnevat postitust, kus on juttu toidutabeli täitmise kohustusest. Kui see kõik sobib sulle, siis oled oodatud koos meiega seda rasket teekonda läbima !

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 19. November 2014, kl 16.19

Oi, kui vahva ja asi lähebki käima. Aga miks ühine kaalumine alles 28? Miks mitte 21?
"Vähem on parem" sobib ka mulle.
Reeglid olid ja on väga head, toidutabeli koha pealt ma väga ei julge lubada, kuid korra kuus ühe nädala peaks küll jõudma, see sobiks mulle reeglina rohkem, kuid kui üldsus otsustab teisiti, pean ka mina nõustuma.

Nii tore-tore, ma tundsin teist ikka väga puudust......

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 19. November 2014, kl 16.54

Minule sobivad ka vanad reeglid, toidutabelit täidan arvatavasti iga nädal, ilma selleta ma kahjuks hakkama ei saa ja kui tean, et keegi jälgib siis tunnen natukenegi häbi...loodan vähemalt smiling smiley
See on ka muidugi tähtsi, et kõik ikka levis koguaeg oleks, mitte ära kaoks. Vanad olijad juba teavad mis see meie duellis tähendab, uutele vaja seda korrutada smiling smiley

28.nov sobib esimeseks ühiskaalumiseks ja siis loodan juba väiksemat nr-t kui täna. Mul mõnus tuhin sees ja ootan juba seda aega.

Jõuluks oleme natukenegi peenemad winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 19. November 2014, kl 18.40

KurrNurr, ma pakkusin esimeseks ühiskaalumiseks 28.nov selles mõttes, et homme või ülehomme paneme kirja oma algkaalu e siis stardipostitsiooni. Kas on mõtet kirja panna neljapäeva hommikune kaalunumber algkaaluks (homme) ja siis reedel tekitada juba esimene rida imepisikeste miinustega (ülehomme) ? Kes ei taha homme kaaluda ja algkaalu anda võib seda teha vabalt ka reedel. Ja kui ma panen üles uue duelli, võibolla tuleb nädala jooksul veel mõni huviline, siis saame selle duelli esimesed miinused kõik koos järgmine reede.

Proovin, kas ma oskan veel tabelit linkida ....

KAALUTABEL Duell : " Vähem on parem ! "

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 19. November 2014, kl 18.52

Kaalutabel on olemas, pean natuke veel toidutabelit nokitsema ja siis reeglitele kaks punkti lisama ( kmi miinimumi ja kord kuus toidutabeli täitmine) , siis peaks saama asjale uue ametliku alguse teha. Pean vahepeal tegelema veidi igapäevakohustustega, siis tulen nokin siinse asja ka paika smiling smiley
Seni aga mõelge välja omale eesmärgid või vaheeesmärgid, vaadake kaalutabelit ja sisendage endale, et homsest on teil üks lisatöökoht, mille palganumber hakkab seal "kaotatud" real ilutsema smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 19.11.2014 18.52.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: EelmineEsimene...8384858687888990919293
Asukoht: 93 / 93


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.