Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 2 / 93
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 19. October 2013, kl 15.07

Mul oli täna 300g väiksem kaalunumber kui eile smiling smiley Õhtul sünnipäeva pidamine, välja sööma minek, südamest loodan, et kõik praed ei ole ainult kartuli või riisilisandiga. Ja ehk on menüüs mõni tervislikum magustoitki, loota ju võib cool smiley Raplas ka päike särab pärast hommikust sadu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 19. October 2013, kl 17.34

Nagu ikka läheb päeva lõpp käest ära ehk siis tükike kokki ja paar juustuviilu smiling smiley... kuid õhtu pole veel läbi :/

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 19. October 2013, kl 23.09

Nonii, mul üks sünnipäevadest seljataga. Ei läinud kõige hullemini: soolast toitu sõin korralikult, magusa osas tüki kooki ja jõin klaasi morssi. Selle viimase oleksin joomata jätnud, kuid kuna toimus väljas söömine ja oli juba välja valatud, siis ei tahtnud tähelepanu tõmbama hakata. Õnneks soolast toitu sai ise tõsta, seega läks sellega hästi. Koogitükk pani vist suhkru poolest küll paraja põntsu, sest mulle tundus, et peale seda sain kõhuvalu grinning smiley Loodetavasti jäin süsivesikutega enam-vähem normi piiresse (LCHF-i järgi püüan jääda 20-40g vahele päevas).

Kuidas teie päev läks?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 20. October 2013, kl 09.33

Mina õnneks suutsin piirduda oma ühe muffiniga, kuigi need pool päeva seisid kapi peal, siis ma alles peale õhtusööki istusin tugitooli ja nautisin seda mõnuga. Eile oli nii jube ilm meil, et ma õue ei saanudki, kuid täna vist ikka saab kärutama minna.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 20. October 2013, kl 12.35

Jõudsin lõpuks järgi lugeda. Ühineksin ka kui võib.
Reedena kaal oli 86.9 , pikkust 1.63, eesmärk 75 kg.

Elan Tartumaal, 36 a, 3-me lapse ema(üks koolilaps, üks lasteaialaps ja üks kodune-3kuune).Nädalavahetustel ma eriti netti ei satu aga nädala sees võtan sõna ikka.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 20. October 2013, kl 13.02

Tere tulemast smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 20. October 2013, kl 17.18

Tagantjärgi mõeldes on ikka kohutav, kui palju ma ühikas olles sõin... Nüüd aitab!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 20. October 2013, kl 21.44

Mis te sellest nipinurga-ideest arvate? Lisaks pakun välja, et võiks jagada huvitavaid ja tervislikke retsepte. Kas keegi teist peab blogi ka?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 20. October 2013, kl 22.48

Tere õhtust kõigile ! Kõigepealt palun kergemat karistust nendelt, kelle nime ma ei ole veel jõudnud tabelisse kanda ( dieedipäevik, anka, sire). Mul on ääriselt hea meel, et meie seltskond on suurenenud. Lihtsalt suurepärane ! Tabeliga on mul töö tegemata sellepärast, et olen endiselt maal ja jään siia veel mõneks päevaks. Tahaksin homme ikka kõik nimed kenasti tabelisse kanda, annan endast parima. Enda kohta võin öelda, et olen tänasest valgest ajast enamuse veetnud õues riisudes, söömiseks pole just üleliia palju aega olnud, kuid selle vähese söömise hulka kuulus siiski üks grillimine (vorstid ja ribi) , no ja nagu ma olen ennegi öelnud, siis lihaga ma ei oska mõistlikult ümber käia.
Kadri, ma ei oska nipinurga kohta midagi arvata. Kas sa mõtled, et see nipinurk on midagi eraldiseisvat ? Mina arvan, et kui kõik meie osalejad oma mõtteid , avastusi, kahtlusi , ideid ja kõike- kõike, mida kirja panna kannatab, siia teemasse kirjutab, siis igaüks, kes lugeda viitsib, oskab sealt kõige paremini just enda jaoks huvitavad mõtted- nipid välja sorteerida. Ja loomulikult on suur roll ka küsimustel.Kui keegi avastab kellegi kirjas midagi endale huvitavat, kohe tuleb sõnasabast kinni haarata ja julgelt küsimusega pommitama hakata. Just nii need head ja kasulikud teemad tihtipeale tekivadki. Mind näiteks huvitav sinu LCHF süsteem, aga ma ei ole leidnud veel aega, et seda googeldada. Sellepärast ma ei oska veel sinult midagi konkreetset küsida, aga ma kindlasti teen seda smiling smiley Seni aga võikisid sa kirjutada, et kuidas sa sinu tee just selle süsteemi järgimiseni viis.

Kuna mul siis maa ehitus pooleli, siis kirjutan suht "põlve otsas". Püüdsin oma kirjavigu ära parandada ( borstidest tegin vorstid) jne. Loodan, et suutsin enamuse vigu kõrvaldada .

Olge tublid ja ärge unustage, et ega see reede enam polegi teab mis kaugel ! Me kõik tahame ju miinuseid !

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 21. October 2013, kl 06.19

Ja me kõik saamegi miinused!thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 21. October 2013, kl 10.30

Tere hommikust kallida kaalukaotajad !

Püüan oma lubadusi täita (loodetavasti ka endale antud lubadusi kaalu kaotamise osas smiling smiley). kandsin nimed ja numbrid tabelisse. Meid on juba saanud päris kena hulk (seitse). Loodan, et see nii ka jääb! Uued tulijad on alati oodatud, aga loodan, et kui keegi meie hulgast peab lahkuma, siis ainult selle tõttu, et saavutas oma eesmärgid ja pole põhjust enam meie juures olla.

Sire, mul on sulle üks küsimus. Sa olid eelmine nädal äärmiselt tubli ja saavutasid kena miinuse. Ma ei usu, et sa raatsid selle "raisku lasta". Märkisin selle ikka tabelisse ka ära. Kas ma eelnevad kuupäevad täidan ära või jätan tühjaks ? Tulemus küll ei muutu, aga osa ajalugu läheb lihtsalt kaotsi smiling smiley Otsusta Sina, kas sa tahad neid siia tabelisse või mitte smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 21.10.2013 10.32.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 21. October 2013, kl 10.40

Ja nagu KurrNurr juba varasel hommikutunnil märkis, siis KÕIGIL on ilusad miinused. Tublid oleme ! Ja me kõik teame, et miinusega tulemus on alati parimaks motivatsiooni tõstjaks. Mina tunnen küll, et kui kaal langeb, siis tahe tegutseda tõuseb smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 21. October 2013, kl 11.22

Kaunist nädala algust kõigile!
Päris kenake kamp juba kokku saanud smiling smiley
Minu nädalavahetus möödus edukalt.Hea ja kege on täna kohe olla.Nüüd tuleb vaid sama edukalt jätkata!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 21. October 2013, kl 12.49

LCHF (low carb high fat)= madala süsivesiku ja rasvarikka toidu tarbimist. Jõudsin selleni nii, et ma olen suur liha- ja kalasõber ja kuna pärast ca 25 kg kaotamist jäi mu kaal seisma või kõikus 1-3 kg siia-sinna, aga teatud punktist enam alla ei läinud, siis otsustasin proovida midagi uut ja leidsin selle toitumise olevat iseenda toitumisstiili arvestades kõige sobilikumaks. Rohkem infot toitumise põhitõdede kohta on näiteks siin: uus lähenemine ja siit saab alla laadida eestikeelse kokkuvõtte: dietdoctor Tänase päeva lõpuks saab esimene nädal täis, kus olen põhitõdesid järgides toitunud, pikk tee on minna, et päris täpset selgust saada, aga ma olen leidnud lihtsalt kohutavalt palju põnevaid retsepte, mida kõiki tahaks katsetada nii et ilmselt huvi ei rauge veel niipea smiling smiley Hakkasin blogigi pidama, kuhu huvitavad ideed ja omapoolsed teostused kirja panen.
Igatahes hetkel tundub, et olen kaalu jälle liikuma saanud ja seda ilma trennideta (ptui-ptui-ptui, kas või paarisaja grammi kaupa). Muidugi on mu sooviks veel ära teha DNA-test, mis ütleks kindlamalt, missugune toitumine minu organismile sobib, kuid kuna see on kallis, siis püüan esialgu oma vahenditega hakkama saada.

P.S nipinurka mõtlesin kaalutabeli teisele lehele, aga sinna lähekski kirja üldistavad ja juba läbi arutatud asjad, mitte konkreetsest toitumisstiilist lähtuvalt. Nt näksimise vältimiseks pese peale õhtusööki kohe hambad ära, sellega lõpetad päevased toidukorrad vmt.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kadri2406 21.10.2013 12.50.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Anka33
Kuupäev: 21. October 2013, kl 12.58

Tere ilusat ja karget esmaspäeva!

Aitäh, et olen ka tabelisse lisatud ning n.ö ametlikult kaasatud toredasse duelli smiling smiley

Eile olin sünnipäeval ning nagu arvata võis, läksid kalorid lõhki, õnneks suutsin ikka alla 2000 kcal tarbida, aga ikkagi on seda väga palju (mul päevanorm on muidu 1440kcal).

Küsimus seoses varasemate tulemustega. Nimelt olen alati reedel oma kaalu uuendanud ning seega on mul tulemused olemas ka varasemast ajast, nt
20.09 86,3kg
27.09 85,6kg
04.10 84,9kg
11.10 84,2kg
18.10 83,3kg

Et siis, millisest hetkest see duell alguse saab ning kas on vaja, et varasemad tulemused ka kirjas oleks?

Parimat,
Anka33

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 21. October 2013, kl 13.56

Vurr- võib lisada tabelisse eelmisi nädalaid ka.
Minu motivatsioon tõuseb, kui vaatan ilusaid kleite- mida kõike ma ostaks ja kannaks kui kehakaal lubaks.Ning praegune motivatsioon on, et juba jõulude ajal saaks midagi ilusat selga.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 21. October 2013, kl 14.27

Anka, ma kannan hea meelega ka Sinu varasemad (suurepärased) numbrid tabelisse. Ja ma muudaksi ära ka sinu algkaalu, aga see peaks siis vist olema üks nädal veel varasem, kui 20.09 ? Millise KMI ja algkaalu ma sulle panen ?

Selle duelli ja tabeliga on sellised lood, et septembris otsustasin ühe siinse KA duelliga liituda. Sinna maani ei olnud ma ise viitsinud sellesse tabeli tegemisse süveneda, aga kuna mulle tundus, et sealset tabelit oli mul ebamugav jälgida, siis otsustasin ise proovida tabelit meisterdada. Sain sellega enamvähem hakkama , aga imelik oleks olnud ühes duellis kahte tabelit ka kõrvuti pidada. Kahjuks jäid ka selle duelli enamus liikmetest väga passivseteks. Kohe nii passiivseteks, et teemasse enam ei kirjutanud ridagi, sisestati ainult numbreid tabelisse (seal sai ise oma numbreid tabelisse sisestada).
Otsustasin, et niimoodi ei saa jätkata. Aga kes garanteerib, et kuhugi teise duelli liitudes asi samamoodi ei lõpe ? Järelikult tuleb ise ohjad haarata smiling smiley
Mul endal oleks hirmus kahju, kui osa minu numbriajalugu kaotsi läheks ja kuna sealt duellist liitusid siia veel ka paar osalejat, siis sai tabel sellise alguskuupäeva nagu tal on smiling smiley Ma ise pean siiski tähtsaimaks osaks just seda suhtlemise poolt ja tabelit n.ö. selle asja loomulikuks osaks. Usun, et kõik suudavad seda mõista ja kui kellelgi on veel sellesse ajavahemikku jäävaid numbreid, siis andke aga teada, panen kirja.


Anka kirjutas, et temal on päevane kaloripiir 1440. Seda on huvitav teada ja näha on, et toimib. Kui sa viitsid siis kirjuta, millal sa orienteeruvalt üldse alustasi, mis numbriga sa kõige-kõige alguses alustasid ja kas oled koguaeg selle 1440-ga toimetanud. Mida sa oma edu võtmeks pead (jood korralikult vett, paned iga päev kirja, jälgid sv,rasvade, valkud vahekorda, teed trenne, ei söö peale viit/kuut/kaheksat .... vms. )

Mulle pakuks huvi ka kõigi teiste päevanormid ning ka see, et kes mida jälgib ( kalorid, süsikad, KJ punktisüsteem vm) , kes kaalub, kes oskab silma järgi hinnata, kes usaldab sisetunnet, kes teeb trenni...
Esialgse lühitutvustuse me siia andsime. Teeks nüüd igaühe kohta sellise üldisema pikema tagasiulatuva meenutuse ka, et kes on juba 10 aastat võidelnud jne. ... kõike mis meelde tuleb ja mida sobib siin foorumis enda kohta jagada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Anka33
Kuupäev: 21. October 2013, kl 15.43

Aitäh, Vurr! Nädal enne 20.09 oli kaaluks 86,6kg.

Aga, see, et mul praegu kalorite päevanorm on 1440 ei ole veel täielikult läbi katsetatud, sest alustasin tegelikult 95kg pealt suve lõpus ning siis oli mul normiks 1560 kcal. Muutsin oma eesmärgi ära siis, kui 10 kg sai langetatud ning seda vähendatud normi olen saanud katsetada umbes nädala jagu.

Muidu on nii, et ma trenni ei tee ning tegelikult millestki ei ole loobunud. Lihtsalt üritan kaaluda toitu nii palju kui võimalik (nt kodus kindlasti ja kui töö juurde kaasa võtan, siis saab ka ära kaaluda) ja mitte ületada päevast normi. Restoranis ja külas olles on aga väga raske hinnata, kui palju midagi kaaluda võiks (panen siis umbes kirja). Veejoomises olen väga kehv ning kahjuks kipub peamine toidukord jääma ikka õhtusse (hommikust tihti ei söö ja lõuna ka jääb teinekord vahele). Seega, ma arvan, et senini olen saanud alla võetud ainult tänu sellele, et normi ei ületa.

Anka33

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 22. October 2013, kl 08.05

Mina alustasin kaaluabis 2011.a. suvel, kaaludes 94 kg. Täitsin iga päev väga korralikult toidupäevikut. Mis ma valesti tegin? Seadsin kohe lõppeesmärgi e. tõmbasin kalorinormi kohe liiga alla. Sellest tekkisid ka seisakud. Trenni osas alustasin lihtsalt kõndmisega, alguses mõni kilomeeter kuni nüüdseks 10 km. Lisanud olen jalgrattasõidu 20-30 km korraga. 2012-2013 oli selline aasta, kus ma ei märkinud midagi üles, selles ajavahemikus tuli kaalu juurde 1,5 kg. Korralikumalt võtsin uuesti käsile selle aasta alguses, kus ma alguses märkisin hoolega kõik üles, mõõtsin-kaalusin toite. Sain kaalu alla kuni 70 kg-ni ja siis jäi seisma ja seisis ja seisis ja kõikus ja seisis. Otsustasin siis kevadel ülesmärkimisega pausi teha. Arvestasin peast, oskasin umbkaudseid koguseid hinnata, panin alati pigem rohkem kui vähem mõttes kirja. Siis tuli suvine puhkus ja kogunesid mõned lisakilod (sai käidud reisimas ja eks need pikad sõidud panid põntsu). Võtsin siis uuesti käsile, kuid kaal ikka seisis. Lisasin liikumist, sain pisut kaalu liikuma, siis jäi trenn jälle ajapuuduse taha soiku. Ja siin olen ma täna, otsimas uusi alternatiive. Leidsin süsivesikutevaese toitumisstiili ja katsetan nüüd seda, midagi liigub.. kui lisaks veel trenni ka, ehk siis oleks tõhusam, aga elame-näeme. Tänase seisuga on esialgse eesmärgini minna veel 5,6 kg, ideaalis sooviks kaotada ehk veel 8,6 kg.
Lähtudes süsivesikutevaese toitumise põhiprintsiipidest, siis mina kaloreid ei loe, päevikut ei täida, söön nii palju, et kõht oleks normaalselt täis (mitte punnis). Menüüst on väljas kartul, suhkur (see juba ammu), nisujahu, kõik teraviljatooted ja muud palju süsivesikuid sisaldavad toidud. Ka magustoidud teen ise nendest komponentidest, mis on lubatud (kes soovib, jagan blogilinki, kuhu olen korjanud palju erinevaid retsepte nii soolaseid kui magusaid, enamik linke on ingliskeelsetest blogidest). Puuvilju söön harva, sest mul on arukase õietolmuallergia ja sellega seoses olen ka paljude puuviljade vastu allergiline (pidi olema mingi ristuv geen). Ainukesed, mida süüa saan on banaan, arbuus, ananass, apelsin, greip ja veel mõned üksikud (õunad-pirnid, ka koduaia omad on välistataud, saan tarbida vaid küpsetatud kujul). Lähtudes aga LCHF toitumisest, siis on soovitav puuviljade tarbimist vähendada, sest teatavasti sisaldavad need palju suhkrut ja süsivesikuid. Söön täisrasvaseid tooteid, kõik light-tooted on menüüst väljas ja soovitan seda kõigile, sest kui loete toiduainete pakendeid, siis näete, et light toodetes on rasv asendatud suhkruga ja seal iva peitubki. Kasulikud rasvad toovad kehale kasu.
Kõht on täis ja kui huvi pärast vahel söödud kalorid kokku loen, siis söön kõvasti alla normi, pean sellega midagi ette võtma, aga kuna käsil on alles esimene proovinädal, küll jõuan. Nii et esialgu tundub, et mulle selline toitumine sobib, eks näis, mis keha sellest arvab.

Ootan teie lugusid ka smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 22. October 2013, kl 09.36

Paari päevaga on kenake miinus tekkinud, loodan, et see jätkub. Lootust on smiling smiley

Ma enda kohta ei oska väga kirjutada. Oli palju stressi ja haigus tuli peale. Ravimeid pidin hakkama võtma ning võtan siiamaani ja kaal tõusis peaaegu 10kg. Enne seda olin juba veidi ülekaaluline ehk siis ajaga vaikselt see kaal kogunes..Mingiaeg leidsin kaaluabi ja surfasin üldse palju netis. Õnnestus vahepeal kaal isegi 66kg peale saada, kuid veel stressi ja ravimeid ning hopsti oleme 75kg peal tagasi. Täna hommikul oli kaalul juba kena 74,5kg. Ma ise tunnen ka, et kodus elades tunnen piire ja ei söö nagu ühikas olles.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 22. October 2013, kl 10.09

Nii... eilne päev õnnestud jälle ilusti seljatada ja kohe mõnus oli hommikul kaalunumbreid vaadata smiling smiley Loodan tänasest jälle parimat! Pikemalt ei saa ette mõelda,sest siis läheb jälle asi metsa.

Minu esimesed ülekilod hakkasid tulema koos esimese rasedusega ehk siis üle 9a tagasi.Enne seda olin pigem alakaaluline.Võtsin rasedusega juurde ligi 25kg.Peale lapse sündi kaalusin 67-68kg.Siis tulid pulmad ja palju oli tegemist-jooksmist ja ebaregulaarset ja öist söömist.Enne teist rasedust olin 72kg.Kui laps oli 4kuune,hakkasin kodus kaalujälgijate punktisüsteemi järgi toimetama.Sain nii 3 kuuga 5-6kg alla ja olin taas raseduseelses kaalus kuni neljanda raseduse alguseni.Kui jätsin tabletid ära,tuli paari nädalaga 5kg juurde.Rasedusega võtsin vähe juurde ja kohe peale sünnitust olin raseduseelses kaalus.Imetamisega läks kaal veel veidi alla.Nüüd täpselt aasta tagasi kaalusin 74kg.Siis hakkasin võtma cerazette tablette ja võtsin paari kuuga 10kg juurde sad smiley Edasi tuli masendus,valimatult söömine ja pidevad veiniõhtud nädalavahetustel.Kevadel proovisin siinses KA kaalu langetama hakata aga eriti ei õnnestunud.Alguses läks küll alla aga kui motivatsioon kadus,siis tuli kõik ruttu tagasi + veel lisagi.Suvel lõin kõigele käega ja sain veel mõned lisakilod.Augusti lõpus proovisin siis uuesti alustada.Kaal näitas selleks ajaks juba jubedaid numbreid - 91,5kgeye popping smiley Esimene kiloke kadus kiiresti aga edasi jäi kaal toppama,siis käis üles-alla ja nüüd tundub,et olen saanud asja veidi liikuma.Ja muidugi on kasu siinsest aktiivsest suhtlemisest.See ei lase alla anda ja käsib pingutada rohkem kui lihtsalt reedene kaalunumbri kirjutamine.Teadmine,et teie ei lase mul alla anda,annab jõudu! spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 22. October 2013, kl 11.41

Minu arust duellis ongi põhiline suhtlus ja teineteise abistamine. Lihtsalt iga nädal oma numbri sisestamine ei anna nagu midagi, vähemalt mulle mitte. Loodan, et see duell säilitab oma sisukuse smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 22. October 2013, kl 14.08

No nii, mina alustasin kaalujälgimist ca 10 aastat tagasi, kui sündis teine laps ja kaalusin 97 kgspinning smiley sticking its tongue out. Vea tegin sellega, et panin eesmärgiks 75 kg, ma sain selle ka kätte jaanuarist-augustini. siis panin uue eesmärgi - 70. Ja sinna mu kaal (75 +) peale jäigi, ei allapoole ega midagi. Oleks pidanud selle tulemusega rahule jääma ja võibolla hiljem veel see 5 kilo maha võtma, aga kus siis minathumbs down. Mingi aeg lõin üldse käega juba ja siis ikka jälle alustasin, lõin käega ja jälle alustasin jne.
Mingi aeg võtsin asja jälle tõsisemalt käsile ja eelmine aasta olin umbes samal ajal mingi 83 kg, siis jäin rasedaks. Igasugused piirid ju kadusid pealt ära ja oh seda söömist siis. Kõige hullem asja juures oli see, et mul oli esimesed kolm kuud 24 tundi paha olla, aitas ainult söömine. Esimese kahe kuuga võtsin juurde seitse kilothumbs up. Kuid õnneks kogu rasedusega võtsin juurde 17 kg, kartsin hullemat. Esimestel kuudel pärast sünnitust kadus kaal väga hästi ja olin üdini rahul. Imetamisega samas selline magusaisu ja tohutu energiavajadus, et nüüd avastasin, et ahhaa, hakkas juba taas tõusma ja nii ma siin jälle olen ja kavatsen selle 75smiling bouncing smiley kindlal teel ja teie toetusega ka saavutada.
Oleme mõnusadhot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 22. October 2013, kl 20.58

Mina olen olnud kaalujälgija pool oma elu. Esimest korda läksin kaalujälgijate gruppi 18 a. tagasi, mil võtsin 75-lt 58 kg-ni maha ning 60kg , pluss-miinus 2 kg püsis aastaid, kuni jätsin suitsetamise maha ja lisandus 10 kg. Esimest last oodates võtsin juurde 22kg, millest 10 kg jäi jälle alles.viimased 8 aastat on kaal kõikunud 72-84 kg.Olen proovinud kj süsteemidele lisaks erinevaid dieete,süsteeme, aga kõige paremini toimib toitude üleskirjutamine, kas siis kcaloreid või punkte,ühikuid arvestades. Praegu arvutan peast ning kui kasvõi kolmel päeval nädalas kaalujälgimisele pihta saan siis langeb ka kaal. Teoorias olen ma väga tugev, tean täpselt mis on hea kehale ja mis mitte, mida võib ja mis mitte, aga praktikas ei taha see igakord õnnestuda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 23. October 2013, kl 07.58

Hommikust !
Aluastasin oma eilset päeva sellega, et kaevasin mitu mitu head tundi (juba külmunud koorikuga) kapsamaad. No mis teha, kui õigel ajal ei märganud teha smiling smiley Peale seda lõbusat kaevetööd mõtlesin, et nooh nüüd suur töö tehtud, tänaseks aitab küll. Aga kui sa juba oled kord spetsiaalselt maakodusse läinud, selleks , et seal veidi korda luua, kus sa siis saad niisama "olla". Paar tundi puhkust ja siis ülejäänud päev vedasin kive, riisusin ja teisaldasin suurt lauavirna. Õhtul oli küll selline tunne, et täna ma ise voodist välja ei roni, aga polegi nii hull olla. Tunda on, et niisama ma eile ei istunud, aga ei midagi katastroofilist. Kui sellist metsikut tuult poleks, siis võiks uuesti kaevama minna winking smiley
Nii, et rõõm on mitmekordne - aianurk sai korda ja energiat sai ka ohtralt kulutatud !

Mina olen ka selline, kes lihtsalt PEAB koguaeg toitusid üles kirjutama. No ei ole mul seda sisetunnet, võibolla on, aga see petab smiling smiley Siin maaal olles ei taha mul see ülesmärkimine kuidagi õnnestuda. Arvuti ei ole 24/7 sisse lülitatud. Ja enda laiskus on see, et ei viitsi arvutit selleks käima panna, et toitusid märkima tulla. Minul on KA liitumine ja üritan siinse toidupäeviku abil oma kaloritekogusel silma peal hoida. Ja muidugi olete abiks kõik teie !

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 23. October 2013, kl 09.21

Kaal hetkeseisuga langeb mul (Yey). Uuel nädalal, kui Tallinna tagasi on plaan hakata jõusaalis käima.. ootan väga seda smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 23. October 2013, kl 09.23

Mul läks eilne päev veidi untsu sad smiley Toitumisega polnud asi väga hull aga õhtul sõin ühe 0,5l siidri ja see oli juba liiast.Täna proovin tublim olla smiling smiley

Mina siis toitun laias laastus KJ punktisüsteemi järgi.Seda siis nii,et mõnel päeval söön täpselt punktide järgi,mõnel päeval lihtsalt nii,et magus ja muu kaloririkas hommikul,korralik kõhutäis lõunal ja õhtul kerge eine.Kui on jube magusaisu,siis söön mõne tüki šokolaadi ära kohe hommikul (parem kui hilja õhtul).Peale kuut proovin mitte süüa.
Kui jälgisin hoolega punkte,siis andsin üsna ruttu alla,sest kõht oli vahest õhtul ikkagi tühi või sõin hommikul nii palju,et õhtuks ei jätkunudki enam punkte ja siis õgisin salaja enne magama minekut külmkapi vahel.Nüüd võtan teadlikumalt veidi vabamalt.
Kaks korda nädalas käin ennast liigutamas ka - aeroobikas ja zumbas.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Anka33
Kuupäev: 23. October 2013, kl 09.43

Minu üheks nipiks on see, et kui ei viitsi arvutit käima panna selleks, et kohe üles märkida, mida söönud olen, siis olen võtnud endale sellise väikese märkmiku, kuhu kiiresti saan kogused üles kirjutada. Kui lõpuks arvuti taga olen, siis sisestan ka siia kaaluabi päevikusse.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 23. October 2013, kl 11.32

Sooviksin VÄGA teiega liituda smiling smiley
Mulle need reeglid meeldivad ja sobivad, pidev suhtlemine, nippide jagamine ja toetus ongi selle asja mõte ju smiling smiley

Suurt ülekaalu mul pole, 10 kilo olen kaotanud aga viimased 5 ei lähe kohe kuidagi. Võtsin 15 kilo juurde 6-7 aastat tagasi ja pole siiani oma normaalkaalu tagasi saanud. Olen vähemalt 20-30 korda kaalu alndamise ja trenniga alustanud aga alati jääb asi pooleli kuskil 59-60 kg juures, sealt allapoole ei lähe, siis tekib masendus, hakkan jälle mugima ja nii see kaal käib edasi-tagasi. Hetkel kaalun 59,5. Tippkaal oli 69 ja soov ja unistus on 54. Selle numbri juures olin ilusa kehaga ja endaga rahul.

Olen siin tasapisi ka kaalu langetanud viimastel nädalatel ja oskan eelmiste reedete numbrid ka öelda.
Pikkus 160cm
11 oktoober- 60,1
18 oktoober- 59,7

Loodan väga et võtate kampa smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 23. October 2013, kl 13.37

Nonii, ei tea, kuidas nüüd siis ülejäänud päev mööda saata, kuid süüa ma täna rohkem ei thi erilist midagi. Loll pea on kerele nuhtluseks, mis parata, paras õppetund mulle. Ja kavatsen ka täna ainult vett juua ja siis ühe ampsu teha, aga rohkem pole mul õigust süüa täna, sest lõunaga said mu söömised söödud. Oi, kui loll ikka saab üks inimene olla, aga nagu ma juba ütlesin, et paras mulle. Muidugi on mul võimalus minna ka oma tugeva koorikuga maad kaevama, et saada lisapunkte, kuid hetkel veel seda tegema ei lähespinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 2 / 93


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.