Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 3 / 93
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 23. October 2013, kl 14.16

Nippe ma väga soovitada ei oska, kuna ise alles alguses(järjekordselt). Iga inimene on erinev ja seega sobib erinevalt ühele üks asi teisele teine. Kui kaal tõusuteed läheb, siis üks hea asi on järgi mõelda, mis tegid valesti. Minu puhul üks suur miinus oli portsjoni suurus.. nüüd olen hakanud piiri pidama..

Päikest!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 23. October 2013, kl 14.26

Oi-oi, KurrNurr, mis sa omale siis sisse vohmisid, et lõunaga juba päevanorm otsa sai ? Sul vist ka imetamise eest veidi lisa punkte ju. Kahtlustan, et küllap sa mingisuguse magusaga liialdasid ...
Ma just hetk tagasi sisestasin oma lõunaks söödud 200gr kartuliputru, 1/4 Oskari sealihasülti, 2 rakvere viinerit, toorsalati ja marineeritud kurgi. Kõht sai täis ja kaloreid tuli ainult 400, arvestades seda , et viiner on ju tegelikult paras jahuplönn , mis annab palju kaloreid ( vabandan väljendi eest). Ja võite naerda küll, et kes see sülti ja kartuliputru koos sööb smiling smiley Kui need asjad eraldiseisvana maitsevad, küll nad siis ka koos süüa sünnivad winking smiley Mul tegelikult jäi hommikul üks laps haigeks ja ei tahtnud pooltõbise lapsega koos külapoodi seiklema minna, haarasin külmikust mis kätte juhtus.


Eliisabeth, ma lisan Sinu ka tabelisse ( veidi hiljem). Ma vaatasin sinu KMI-d ja see on täiesti arvestatavalt juba normaalkaalus. Ilmselt oleks kõik meist (ülejäänud duellitajatest) sellise KMI puhul juba ammu mugavustsoonis elu nautimas smiling smileyMina küll kindlasti. Eks sa siis arvesta sellega, et oled meil siin see kõige õhem winking smiley Räägi enda kohta seda ka, et kas loed kaloreid, järgid punktisüsteemi või midagi kolmandat. Kui palju kaloreid endale päevas lubad ( kui kcal loed). Millist Eestimaa nurgakest ja millist vanusegruppi esindad ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 23. October 2013, kl 15.21

KurrNurr, aga on ju olemas lahjemad variandid: tee köögiviljasuppi/hautatud köögivilju, parem ikka kui mitte midagi ja lasta kõhul näljast koriseda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 23. October 2013, kl 18.42

Vurr, kusjuures ei ole magusthumbs up, vaid sõin kaks portsu, ikka korralikku portsu plovi, nooo oli nii hea lihtsalt........aga ma usun, et see nüüd natuke ikka õpetas mind järgmine kord targem olema....

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 24. October 2013, kl 08.30

Kuidas õhtu üle elasid? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Anka33
Kuupäev: 24. October 2013, kl 08.50

Minu eile päev läks ikka jamaks kätte ära, kogu aeg oli kõht nii tühi, kokkuvõttes ületasin päevast kalorinormi 10%. Kogu viimase nädala jooksul on tunne, et kaalulangust reedeks ei tule. Võimalik, et selles on oma osa mängida päevane kcal koguse vähendamine. Kui reedeks langust ei tule, siis muudan eesmärki ning hakkan jälle rohkem sööma.
Sellest moraal, et pole vaja paranda midagi, mis katki pole smiling smiley
Kuidas teil eilne päev möödus,kas pidasite vastu ja isudele järeleandmist ei toimunud?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 24. October 2013, kl 09.09

Ehh, nii uskumatu kui see ka pole, suutsin eile õhtu vastu pidada, oli küll kõht tühi ja nii aga selle petsin veega ära. Siiamaani tubli! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Janet66
Kuupäev: 24. October 2013, kl 09.46

Teie duelli on lausa lust lugeda, palju suhtlemist ja toetust! Väga mõnus! Ma juba tükimat aega mängin mõttega, et motsivatsiooni hoidmiseks võiks taas mõne duelliga liituda ja sellisel duellil nagu teil siin on tõsiselt jumet smiling smiley Aga mitte see polnud minu sõnavõtu põhjuseks, tahtsin lihtsalt öelda, et väga lahe on, et selliste reeglitega duell on tehtud. Isegi selles osalemata on mõnus teie postitusi lugeda ja edule kaasa elada smiling smiley

Päikest ja suuri miinuseid teile kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Anka33
Kuupäev: 24. October 2013, kl 10.38

Kas viitsite kirjutada, mis on teie päevane kcal norm ning kui täpselt seda jälgite?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 24. October 2013, kl 12.16

Kusjuures pidasin eile väga vapralt vastu, olenemata pakutud präänikutest ja jäätistest, suutsun ma endale kindlaks jääda ja ei öelda, nii et ma ei ületanud oma normi. Oi, kui hea tunne oli hommikul tõusta ja särada - ära teginthumbs up. Õnneks oli mul suht palju tegemist, et väga ei saanudki piinelda.smiling bouncing smiley Aga täna lõunal olin kohe palju targemthumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 24. October 2013, kl 14.11

Mulle anti täna pool šokolaadi, millest sõin kõigest ühe ruudukese ja lubasin endale, et iga päev vaid üks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 24. October 2013, kl 22.21

Oioi kui tublid te kõik olete! Lust lugeda! Minul esimene nädal LCHF-stiilis toitumist seljataga, ilmselt keha vajab harjumiseks aega. Loodan, et mingi miinus on ikka ette näidata. Muidu toitusin tervislikult, aga kuna rasvasem toit täidab kõhtu paremini, siis jäi kalorinorm küll unarusse, mõnel päeval lausa 50% juurde confused smiley Püüan seda viga parandada. Vett olen väga korralikult joonud.
Janet, aga ühine Sinagi meiega, seltsis ju segasem winking smiley

Rasvast miinust kõigile hommikuks!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 25. October 2013, kl 07.22

Nonii, tuligi siis lubatud seis 68,6 (-0,5 kg).



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kadri2406 25.10.2013 07.22.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Anka33
Kuupäev: 25. October 2013, kl 08.10

Tere!

Terve nädal sai maadeldud igasuguste isude ja sünnipäevadega ning väga raske oli kõigist neist ahvatlustest loobuda, sest "kõht on ju tühi". Nüüd siis tagajärjed käes, kuid loodan ennast ikka kokku võtta. Tänane tulemus on 83kg (-300g).

Jõudu ja vastupidamist!

Anka33

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 25. October 2013, kl 08.34

Tere!
Eelmine nädal oli nii kõva miinus, et seekord natuke tagasihoidlikum. Nr oli 84,8 kg (-300 g). Asi peab ju asakaalus olemathumbs up. Ja nüüd uus nädal uue hooga!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 25. October 2013, kl 08.36

Tere hommikust ! Täna siis see päev kus saame kõik omale tabelisse ühe "ametliku" numbri juurde. Loodetavasti olete terve nädal selle nimel vaeva näinud ja tuleb palju ilusaid miinuseid !

Minu number 85,1 (-0,3). Tasa sõuan, kaugele jõuan smiling smiley

Olen endiselt veel maal, kuigi plaanisin ju tegleikult vaid 2-3 päevaks tulla. Aga mis teha, tegemised ei saa otsa ja kuna lastel on praegu koolivaheaeg, siis on võimalus linnast ära olla. Aga eile käisin siiski linnas ja vedasin tänase tarbeks endale kaalu ka maale, et saada see oma "tõehetk". Mina kaalun üldiselt kord nädalas, harva astun ka nädala keskel korra kaalule, aga seda numbrit ma kuhugi siis üles ei märgi.
Eile poes käies avastasin näkileibade kõrvalt riiulist sellised asjad nagu riisileivakesed. Varem pole neid söönud, huvi pärast ostsin. Välja näevad nagu pressitud popcorn smiling smiley Kuna pakendi pildil on neid serveeritud kodujuustuga, siis ostsin ka tilli-kurgi kodujuustu. Ja pean ütlema, et mulle täitsa maitseb. Huvitav vaheldus , aga vahel vajame me kõik ju veidi vaheldust, eksju winking smiley winking smiley Ümmargune riisileivake ise kalaub ca. 7g - annab 26 kcal. Lusikatäis kodujuustu sinna peale umbes 30 kcal. Kokku siis selline ca. 50 kalorine amps.

KurrNurr, sa oled küll väga tubli, et suutsid peale suurt plovi söömist, ülejäänud päevaosaga oma "vea" tasa teha. Näen, et oled asja tõsiselt käsile võtnud. Seda on hea teada, pean ise ka veel rohkem pingutama hakkama, et sa oma numbritega mult "käest ei libiseks".

Dieedipäevik, sokolaadile ei ütlemine on šokolaadisõbrale suur katsumus, tubli oled. Kui sa sellega hakkama saad, siis saad kõige muuga ka ja tulemuseks saad ilusad miinused smiling smiley Tubli !


Jään siis ilusaid miinuseid ootama, loodetavasti on meil kõigil meeles ennast täna kaaluda !

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 25. October 2013, kl 09.19

Esimene nädal sai mul ikka kolesuur miinus. hihiii. Kaal siis 73,5kg ehk -1,7kg

Paistab, et kõik on väga tublid olnud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 25. October 2013, kl 09.19

Hommikut kõigile!

Minul tänaseks kaalunumbriks 88,8kg (-800g)hot smiley Arvestades seda,et sel nädalal pole ühtegi trenni saanud (koolivaheajal ei ole aeroobikat ja eile õhtul käisin zumba asemel teatris) ning kahel õhtul olen patustanud, on tulemus siiski väga hea.
Täna hommikul mõõtsin ka ennast veidike: vü -6cm ja reis -1cm thumbs up ja see siis veidi vähem kui 2 kuu tulemus.
Hommne päev saab raske olema,sest ämmal sünnipäev.Loodan,et kogu nädala tulemust seal ära ei nulli.Ja pühapäeval kohe otsa järgmine sünnipäevthe finger smiley

Kõigile edukat nädalavahetus ja vastupidamist! ME SAAME HAKKAMA!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Maalia
Kuupäev: 25. October 2013, kl 09.22

Tere!

Võtate asja rangelt, mulle sobib. Olen nende hulgast, kes aastas korra ikka tarvitab kaaluabi, figuurisõpru või TAI-d, et jälle järjele saada. Tegin läbi kolm tasuta kasutajapäeva ja kaotasin 2,5kg juba - algaja õnn. Jätkaksin rõõmsasti Teie tabelis soovitud kaaluni.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 25. October 2013, kl 09.29

Minu kaal 86.5 , ehk siis -400 gr. Oleks võinud parem tulemus olla,kui neid õunu poleks nii palju kodus olnud.. Peab ikka üleskirjutama hakkama ja vett rohkem jooma.

Eile oli tv 11- s hea soovitus saates süües saledaks. nimelt öeldi seal kuidas päevast kalori normi arvutada ning see oli nii , et soovitud kaalu korrutad 22- siis saad päevnormi. nt. kui tahad kaaluda 75 kg korrutad 22, saad päevanormiks 1650 kcal.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Maalia
Kuupäev: 25. October 2013, kl 09.31

Tere- tere!
Tabel nägi välja, nagu saanuks ise sisse logida ja oma andmed sisestada, aga loen, et siiski mitte.
Minu kohta siis järmised kirjed:
algkaal - 75,1 kg
pikkus - 162 cm
soovkaal esialgu - 68 kg
liitusin 22.10 kaaluga 75,1 kg
täna, reedel 25.10., kaal 72,6 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 25. October 2013, kl 10.25

Ee, Maalia, kuidas sa 3 päevaga 2,5 kg kaotasid?

Sire, minu meelest see küll väga õige kalorinormi arvutamise variant ei ole, see norm tuleb ikka väga miinimumi-lähedale sel juhul. Ja kindlasti pole õige raksust lüüa kalorinormi soovkaalu kalorinormile vastvaaks, siis ehmub keha ikka väga ära, tervislik on järk-järgult vähendada. Mulle igatahes jääks selle valemi järgi 1320-1386 kaorist väheseks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 25. October 2013, kl 10.53

Tere taas,
suureks üllatuseks ( väga positiivseks) avastasin, et kõik (peale Eliisabethi) on oma numbrid juba ilusti siia kirja pannud. Ja kõigil, kes siiani numbri andnud, ON MIINUSED ! Väga super ju smiling smiley Kandsin tulemused juba ka tabelisse ära, vaadake üle ja kui kellegi ritta peaks mõni arvutuse vimka tekkima, siis kohe- kohe siia väike märkus mulle palun.

Lisasin tabelisse ka uue liituja Maalia, tere tulemast ! Ootame siis ka sinult edaspidist aktiivset osalust smiling smiley Alustuseks võiksid siia kirja panna, et mis vanuseklassi ja mis piirkonda esindad. Kirjutasid , et sinu puhul on saanud tavaks kord aastas KA, FS vm. portaaliga liituda .... räägi sellest lähemalt. Kas võtad paari kuuga soovitud kilod alla ja siis lased lõdvaks või pingutad , et hoida, aga vägisi tulevad tagasi või...

Mis puutub algaja õnne, siis võib seda nii nimetada küll. See annab hea enesetunde edasi tegutsemiseks smiling smiley Ka minul oli alguses ilus miinus. Tõenäoliselt on see tingitud sellest, et just esimestel päevadel võetakse asja eriti tõsiselt, juuakse korralikult vett, ostetakse omale koju teistsugune söök, võetakse käsile rohke puu-ja juurviljade söömine. Ja tänu sellele lasebki soolestik endasse kogunenud rohke kraami vabadusse. Ma usun, et kolmest päevast piisab selleks täiesti smiling smiley

Keegi eespool küsis, et mis teiste päevanormid on. Minul on praegu 1713 kcal. Kui ma selle normi juures suudan tasapisi kaalu alla viia, siis olen rahul.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 25.10.2013 10.53.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Anka33
Kuupäev: 25. October 2013, kl 11.09

Minul tuli ka esimese nädalaga miinus ja päris võimas, ligi 4 kilo sain alla. Aga nagu juba ka kirjutatud, siis tegemist sellega, et keha kaotab ka väga palju vett sealjuures. Ma ise vähemasti ei arvanud, et kõik see, mis läks, oli puhas pekk. Seega, algaja õnn, mis tegelikult täitsa hästi seatud, sest selline langus annab igatahes hea motivatsioonilaksu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 25. October 2013, kl 12.54

Jaaaa, Vurr, sa oled 300 grammiga täitsa maasthumbs upspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 25. October 2013, kl 13.06

KurrNurr, hommikul me kirjutasime ühel ajal oma kirjakesi siia, kuna minu kiri oli veidi pikem , siis tuli postitus ka mõned minutid hiljem. Ma siis veel ei teadnud palju sul see nädal miinust tuli. Minu "õnneks" ! olid sa ainult sama tubli, kui mina smiling smiley Muidu aga on ju see teema, et see nädal 300g maas, järgmise nädalaga 600g maas, paari kuu pärast juba 3 kilo sinust maas .... ei, ei, seda ma endale lubada ei saa !

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 25. October 2013, kl 16.48

Minu kaal siis t2na 59,1 (-0,4)

Pole palju kuid siiski miinus!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 25. October 2013, kl 17.41

Suur kiitus ja pai meile kõigile!
Päikest ja ilusaid miinuseid ka edaspidi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 25. October 2013, kl 19.30

Eliisabeth, sinu kaalunumbri juures ei klapi midagi. Kas sul on kaalukaotust 400g või 600g. Mis numbri ma sulle tabelisse kirja panen ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 26. October 2013, kl 19.16

Vau, kui ilus tabel ikka.....nii ilusad miinused.
Vurr, sa ei saa must möödatongue sticking out smiley
Mida head te täna ära söönud olete?

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 3 / 93


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.