Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 30. October 2013, kl 19.40

Teie kirjutisi lugedes tuli kohe pisar silma.Nii vinged oletesmiling bouncing smiley
Kuna jõudsin arvatust hiljem koju,siis ei jõudnudki porgandisalatit teha.Aga muidu olin tubli - üks kartul ja veidi kastet peale.Paha oli muidugi see,et peale sööki toppis laps mulle šokolaadi suhu ja no sõin selle tüki ära.Katsun nüüd kuidagi selle tüki tagasi teha.
Suure kruusi teed panin ka tõmbama,et õhtu sellega veeta smiling smiley

Kui arvestada,et 1 punk=50kcal,siis parematel päevadel söön 1050kcal + juur- ja puuviljad.Nädalavahetustel ja muudel pidupäevadel rohkem.Siis jälgin lihtsalt seda,et liiga hilja ei söö.Nii vaadates tundub väga vähe aga kui rohkem söön,siis kaal ei lange.
Täna sisestasin siia kõik söödu ja sain kokku 1582kcal ehk pm see,mis ongi siinne norm.Eks ole näha mis homme selle peale kaal näitab.Kunagi kui proovisin seda 3 tasuta proovipäeva ja sõin täpselt nagu peaks,võtsin juurde hoopis sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 30. October 2013, kl 20.03

Oehhh õhtud on minu jaoks tõsine piin, kui kogu päeva suudan ideaalselt toituda siis õhtul peale tööd väsinuna teleka ees lösutades on niiiii keeruline küpsistele jm maiustele ei öelda sad smiley

Lähen teen koeraga ühe pikema tiiru ja pärast kuum tee hakkama, et ometigi suudaks näpud küpsistest eemale hoida confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 30. October 2013, kl 20.05

Kas keegi teist mingeid vitamiine ka võtab?
Ma mõtlesin siin, et äkki peaks, sügisväsimus ja tüdimus kipub peale tulema, kardan jubedalt söömishoogusid, mis mul üldiselt sellise väsimusega kaasnevad.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 30. October 2013, kl 20.12

Algul ühikas elades tegin ikka mitu korda päevas süüa. Nüüd see nädal siis otsustasin, et teen toitu ette. Et mitu päeva kohe salatit ja siis ostsin täna banaane aga neid ma endale üle ühe päevas ei luba ja just lõunapaiku. Ja salat on muidu riisisalat kõige heaga smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati dieedipaevik 30.10.2013 20.13.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 30. October 2013, kl 22.00

Hatugirl, ma arvan, et kolm päeva on üsna lühike aeg, et selle järgi mingeid lõplike järeldusi teha smiling smiley aga ega keegi ei keela sul ju vana KJ süsteemi järgida. Kui töötas vanasti, peaks ju ka praegu töötama. Iseasi muidugi kui ei ole midagi "ajaga" kaotsi läinud, et täpselt ei mäleta kõike. Ma saan aru, et sa sööd KJ süsteemi järgi 21 punkti. Kas sul on see meeles, et punkti (poole) kaupa peab koguseid vähendama, kui kaal langeb ? Mina olen mitu satsi (sellist 6+ kuud) käinud nii KJ gruppides kohapeal (edukalt), kui ka FS gruppides kohapeal, aga no tee või tina, pead küll ühegi asja eest praegu anda ei julge. Lihtsalt ei mäleta. Enda arust ei ole veel nii vana inimene , et mäletama ei peaks, aga no ... lihtsalt nii on smiling smiley
Hatgirl, tubli oled , et õhtusöögiga üle ei pingutanud ! Nüüd on sul vaja veel õppida lastele EI ütlema, kui tibud tulevad emmele šhoksi suhu toppima.
Kui sul on KJ materjalid alles, siis seal olid kindlasti head ( piltidega) näidised , mida näiteks ühe shokolaadikommi asemel kõike võiksid hoopis suhu pista ! Komm sulab suus minutiga ära ja ongi läinud. Jääb ainult mälestus magusast maitsest, mis nõuab lisa. Kui sa selle asemel näiteks paar õhukest näkileiba omale pihku võtaksid , siis saaksid kindlasti palju kauem krõbistada. Tegelikult ju ei ole väga vahet mida me suhu topime. Me topime omale seda üleliigset kraami sisse pigem sellepärast , et meil on mingi vajadus midagi näksida , onju nii.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 30. October 2013, kl 22.06

eliisabeth, ära pane küpsiseid mingil juhul lauale, et need oleks mugavas käesirutuse kaugusel. Veel parem, kui sa neid omale koju enda kiusamiseks ei osataks üldse. Aga ma saan aru, mul on ka kapis paar pakki küpsiseid , selleks, et kui keegi peaks ootamatult külla tulema vms. Selle jaoks on ka oma nipp. Need asjad tuleb panna kõrgemale kappi ja kaugemale, teiste asjade taha, et kätte saamiseks tuleks kapis näiteks asju eest ära tõstma hakata.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 31. October 2013, kl 08.25

eliisabeth, praegu võtan vitamiine juustele, aga olen ka mõelnud, et võiks midagi veel võtta.
Kuulsin just telekast juttu kus kinnitati, et meie kliimas saab inimene D-vitamiini ikka väga vähe.
Olen seda enne ka kuulnud ja isegi üks arst kunagi mulle soovitas .
Lähengi ostan lapsele need tilgad, ise vaatan, kas võtan neid samu või pakutakse midagi parematsmiling smiley

Ja küpsised on küll pahad, viska need kohe minema smiling smiley söö parem väike tükk tumedat šokolaadi.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati annn 31.10.2013 08.27.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Maalia
Kuupäev: 31. October 2013, kl 09.09

Tere ilusat hommikut - päikest on näha!
Kõik ujulasse! Üle pika aja läbisin kilomeetri (järves ega meres ei saa ju mõõtu enamasti võtta), siis söömata magama ja hommikul ainult rõõmusta.

Pakun veel varianti oletuste asemel tutvuda Figuurisõprade süsteemiga nende on-line versiooni vahendusel. 5 päeva võimaldatakse tasuta kasutust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 31. October 2013, kl 09.36

Täna on superilus ilm tõesti!! Lähen teen ka koeraga ühe pikema jalutuskäigu, põen ikka nende eilsete küpsiste pärast, tahaks homme vähemalt 100 grammigi miinust näha!!

Ma ise olen võtnud Weleda laukapuuekstrakti. Väga hästi mõjub, annab kohe tunduvalt energiat juurde, julgen soovitada! Kui poodi jõuan täna siis ostan endale jälle üle pika aja, rohkem jõudu oleks hetkel hädasti vaja!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 31. October 2013, kl 09.49

Kui ma nende kolme päeva jooksul ainult juurde võtsin,kadus igasugune isu edasi proovida.Jään ikkagi oma vanade liistude juurdesmiling smiley
Ma veel paar kolm kilo tagasi sain 22 punkti süüa,siis tuli 8 ette ja nüüd 21 punkti.Kui kunagi 7-set peaks ees nägema,siis 20punkti.Ja neid punkte arvestan ka umbes.Selle järgi mis mälusopis on.Kogused määran ka umbes.Seega on üsna tõenäoline,et söön tegelikult veidi rohkem aga kui asi töötab,siis polegi täpsemini vaja.
Õhtul jõin suure kruusi figura teed ja sain hommikuks oma seedimise jälle tööle.

Retsepte otsisin ka õhtulsmiling smiley Täna hommikuks tegin kohvi kõrvale kohe uue võileiva - Leiburi (saib) koorikleib,peale salatileht,kanafilee sink,kodujuust (maitsestamata jogurtiga) ja peale tükeldatud kirsstomatid.Mmmmm... Mul sai ühest leibast kõht täiesti täis.

Salatit mõtlesin ka päeva peale teha - kodujuust (maitsestama jogurtiga),talleggi ceasari salati kanatükid,kirsstomatid ja väiksed hapukurgi tükid.Muidu käib redis ka aga seda hetkel pole.
Äkki tuleb kellegil veel isu pealewinking smiley Loodan,et salat maitseb sama hästi kui võileib.

Täna on vähemalt päike väljas ja ajab masenduse minema smiling smiley Õhtul saab zumbatama ka!

Loodame siis homseks ikka miinuseid eks! Me saame hakkama!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati hatugirl 31.10.2013 09.50.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 31. October 2013, kl 10.41

Tänaseks olen siis lõpuks omadega järjele jõudnud. Nädalavahetus läks totaalselt käest ära, ning esmaspäevas oli juurdevõetud kaalust suur masendus. täna olen siis samas kaalus kui eelmine nädal ning kui täna suudan korralik olla, võib isegi imetilluke miinus tulla, mis on siiski parem kui pluss.
Kui ma kcaloreid arvutan, siis söön 1200 pluss juurviljad, köögivilad. Mis siis kokkuvõtteks teebki umbes 1600 kcalorit, kui arvestada et keskmiselt juurikad on 40 kcal 100 gr kohta.
ning juurikate söömine alandab kindlasti ka kaalu.
Kuna ma olen nii kaua tegelenud toidu kaalumise, ülekirjutamise ja arvutamiseg, siis hetkel määran silmaga mis on hea ja mis mitte ning palju võib. Mida väiksemaks läheb kaal , seda täpsemalt peab arvutama.Kui olen suutnud 10 kg maha võtta, siis hakkan taas täpselt arvutama.

Vitamiine lisaks ei võta,jälgin, et sööksin piisavalt erinevaid ning igast toidugrupist vajalikke toite.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Anka33
Kuupäev: 31. October 2013, kl 11.17

Mul eile läks asi käest ära - sõin ligi 1 kg mandariine, varsti on nad veeel paremad ja siis on veeeel raskem neist ilma proovimata mööda kõndida.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 31. October 2013, kl 13.52

Kirjutan siia ka, et huvitav lugemine: [naistekas.delfi.ee]

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 31. October 2013, kl 14.36

Hatugirl , mul oli kohe hea meel lugeda, et sa järjele tagasi ennast upitasid. Tubli ! Ja sellisel kujul ma salatit ei ole enne teinud, peaks ka ära proovima smiling smiley

Lugesin seda naisteka artiklit. 3 liitrit päevas on ikka päris palju. Ma arvan, et see võib mõnel inimesel neerudele halvasti mõjuda. Antud artiklis oli see muidugi arstide soovitusel ja ilmselt ka mingis mõttes arstide jälgimise all.

Aga seda, et vett tuleb juua , teame me kõik ... ainult et me vist pöörame sellel liiga vähe tähelepanu. Ma nüüd pingutangi siin viimastel päevadel , et oma 1,6 L iga päev täis ikka saaks smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 31.10.2013 14.37.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 31. October 2013, kl 14.48

Ohooo. Mina toitusin täna õpilaste korraldatud õpperestoranis. Ma loodan, et see mulle homseks hommikuks nüüd pauku ei pane. Need igasugused jahupaneeringud ja muud süsivesikud teevad pisut murelikuks. Seda, mida "ei tahtnud" süüa, ainult maitsesin. See-eest eile oli toitumise poolest väga super päev. Ootame homset.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Maalia
Kuupäev: 31. October 2013, kl 16.09

Kas kellelgi on õnnestunud retseptide sisu leida, mina vist nii saamatu, et isegi oma isiklike retseptide sisu osutub kättesaamatuks. Vahest ju koostis muutub, parandaks pisut.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 31. October 2013, kl 17.22

Parandada retsepte ei saa, samuti ei saa Sa näha enda sisestatud retsepti sisu enne, kui kaaluabi pole seda üle vaadanud ja n.ö. heaks kiitnud. Kahjuks mulle tundub, et seda enam ei tehta ja sellepärast on paljusid retsepte väga palju kordi sisestatud ja toitude kaloraaž on ju samuti ajas muutuv. Päevikusse saad nime järgi lisada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 31. October 2013, kl 20.37

No nii, minul siis kõik oma teed (3x 600ml) kenasti joodud ning söömised on lukku pandud. Üle jääb vaid homset päeva oodata smiling smiley

Toiduainetest ja retseptidest niipalju, et vanasti käis see "n.ö ülevaatus" ikka veidi kiiremini, kuigi ega siis ka seda just päeva -paariga ei tehtud, praegu aga .... vist ei tehta üldse sad smiley
Ma ikka loodan, et KA hakkab omale uut elujõudu sisse puhuma, alustati ju selle üld-duelliga uuesti.

Nii, et homme siis kõik ilusti hommikul kaaluma !

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 31. October 2013, kl 21.09

Mul ka tänaseks kõik lukus.Joon veel teetassi tühjaks ja magama.Söömisega läks täna ilusti ja mingeid patustamisi ei olnud smiling smiley Trennis sai hooga kaasa ka tehtud ja ülihea tunne on magama minna.
Ilusaid miinuseid meile homseks!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 31. October 2013, kl 21.31

Mul on homse osas hirm nahas. Märkisin toidud ära ja tänane süsivesikute osakaal tuli oluliselt kõrgem kui muidu, kohe nii 2x kõrgem ja seda va restorani paneeritud sealihašnitsli pärast sad smiley Muidugi ma valisin siit selle kõige suurema kalorsusega variandi, jääb vaid loota, et minu oma oli väiksema kalorsusega. Lisaks saabusid "punased külalised". Siiski loodan, et + ei tule, vahepeal oli eelmise nädalaga võrreldes pea 1 kg miinust, aga nüüd ei tea.. eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 01. November 2013, kl 08.06

Minu kaal täna 62.1 (-900) olen väga rahul, kuigi eile sõin kalorid lõhki, laps ei söönud oma makarone singi ja munaga ära, ning näljane ema sõi siis ise. Jube kaloripomm smiling smiley
Loodan, et järgmine nädal olen samuti tubli, teie siin nii tublid, siis ei saa ju alla anda smiling smiley

Ilusaid miinuseid teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 01. November 2013, kl 08.50

seekord siis paigalseis- 86.5 kg. Hea et niigi läks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 01. November 2013, kl 08.56

Tere hommikust!
Mul siis tänane kaal 58,8 (-300)

Olen tõsiselt õnnelik, kuna ausaltöeldes ei oleks miinust oodanudki, eilse pasta ja üleeilsete küpsiste pärast. Siiski ülejäänud nädala olin tubli ja nüüd saan miinuse üle rõõmustada smiling smiley

Annn, oled supper tubli, niii suur miinus! Loodan et teistel on täna sama rõõmus päev kui meil smiling smiley

Olen nüüd ilmselt kuni esmaspäevani offline, olge tublid ja pange ikka kiusatustele vastu!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Anka33
Kuupäev: 01. November 2013, kl 09.01

Tere!

Minu tänane kaal 82,4kg (-600g) - asi seegi, kuigi lootsin paremat, samas kartsin hullemat.

Soovin ilusaid miinuseid - ja mitte kraade, vaid ikka kilosid smiling smiley !

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Maalia
Kuupäev: 01. November 2013, kl 09.14

Jälle sombune.

Kaal 71,4, mis teeb -1,2kg. Hea seegi.

Päikest meile !!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 01. November 2013, kl 09.18

Ilusat novembrit kõigile!

Minu tänane kaal 87,8kg (-1,0kg)hot smiley
Poleks nii head tulemust oodanudki.Kartsin väga,et need kaks masenduspäeva nullivad kogu eelmise tulemuse.
Edasi ootab aga VÄGA raske nädalavahetus - vanema poja sünnipäev koos seaprae,kartulisalati,viineripirukate,Napoleoni koogi ja rullbiskviidiga.Need on mu kõige suuremad vaenlased.Ülejäänust suudan hoiduda.Samas aitab see ka kui palju külalisi on.Siis teiste ees ei kühvelda nii palju sisse smiling smiley

Ilusad miinused meil siin juba reas ja ootane neid veel juurde!Sire - küll järgmine nädal näed jälle miinustwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 01. November 2013, kl 09.21

Tere hommikust......minul siis selline nr hommikul kaalul - 83,9 (-0,9 kg).....oi, me oleme ikka väga tublid.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 01. November 2013, kl 09.38

Hommmik! Lõpptulemus päädis siis seekord nulliga, endiselt 68,8 (0,00). Õnneks kaal näitas, et vesi on organismis kinni, loodan, siis järgmisel nädalal seetõttu suuremat langust näidata. Supertublid olete!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 01. November 2013, kl 09.39

Tere hommikust.
Minule siis näitas kaal täna vastu kõiki ootusi hoopis plussi. Masendusse see mind ei vii, aga natukene "preemiat" oleks pingutatud päevade eest ikka tahtnud saada smiling smiley Hetkel võib minu pluss näidul olla kaks põhjust. Üks siis see, et kergelt minnalastud nädalavahetust ei kompenseeri järgneva nelja korraliku päevaga. Teine põhjus võib peituda selles, et isikliku kalendri põhjal on kohe algamas uus tsükkel ja varasematelgi kordadel on tulnud ette, et just sellel ajal hoiab keha vedelikke kinni. Ilmselt on see nädal siis minu puhul erandlik, kavatsen ennast kaalunädala keskel ka kaaluda, et saada teada, kas minu teooria peab paika. Püüan muidugi ka nädalavahetusel ennast rohkem korrale kutsuda ! Kaalu number mul siis 85,6 (+0,5).
Nüüd on küll kuri karjas, sest KurrNurr hakkab mul käest libisema moody smiley

Kõik teised, kes te olete siia juba jõudnud oma ilusad miinused sisestada, väga ilusad numbrid, tublid oleme !!! Kusjuures Annn, sina oled eriti tubli, sest sinul on keha rasvaprotsent palju väiksem ja ikka oled saanud hakkama nii ilusa miinusega. Super tubli!

Proovime siis ikka ka nädalavahetusel siin muljetamas käia, et me ka nendel päevadel ei unustaks, mis meie eesmärk on , eks smiling smiley !

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 01. November 2013, kl 09.47

Hatugirl, mul hakkas suu vett jooksma...ei tahaks sinu nahas olla, mul oleks kohe peale pidu 2kg juures smiling smiley

Vurr ja Eliisabeth, aitäh! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.