Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 5 / 38
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 08. January 2014, kl 18.30

Hei Sandra72!
Mina olen veregrupi järgi toitunud,lugesin 5 erinevat raamatut selle alast läbi.Sealne jutt peab vähemalt minu kohta küll väga paika,et iga inimene teeb juba alateadvuses oma toiduvaliku,mis tavaliselt osutub ka õigeks oma veregrupi kohta,kuid leidsin enda jaoks ka palju uut huvitavat ja kaal langes mingil määral pluss enesetunne oli ka hea,olgugi et ka siis ülekaaluline olin,alati on nõrgad ja teravad kohad,mida lihvida.Kasutan ka aegamööda nüüd oma veregrupi järgset toitumist.
Mina suhkrut jookidesse ei lisa,magusat söön ikka kasvõi natuke(enamal jaol siis tume shokolaad),ka piima ei saa eriti juua,kohvi joon sojajoogiga ja päris hea tundub,seda enam,et sojajook ise juba kergelt magus(lisaks annab ka vähem kaloreid).

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 08. January 2014, kl 21.36

Hommikul trenni ei läinud, sest lihtsalt ei suutnud mõtetega nii kaugele jõuda, et peaks minema.
Õhtul läksin küll trenni. Enne ujumist oli 45 min aega ja siis käisin jõusaalis lindil jooksmas. Sai 6,5km maha rahmeldatud. Pärast seda siis 1h ujumistrenni, mis lõppes mul sääremarjade krampidega. Sai väääga vale liigutuse tehtud ja kogu trenni keskendusime krooli jalgadele.
Seega kokkuvõtteks jäin endaga siiski rahule.

Pattu sai ka täna tehtud. Libastusin ja ostsin singi-juustu saiakese. Pole saiakesi mitu kuud söönud, aga noh...need olid ahjusoojad just sinna toodud ja terve Kaubamaja toiduosakond lõhnas selle järgi. Saiakesed viipasid mulle "tule, võta mind!". No kuidas ma ignoorin selliseid nunnusid?

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 08. January 2014, kl 21.40

Mina käisin aastaid tagasi kunagi Dr.Levini juures ja tegin seal seda vereanalüüsi järgi dieeti. Öeldakse küll, et see ka veregrupidieet, aga ikka 100% ei ole. See veel põhjalikum. Vastavalt analüüsile öeldakse sulle, mida tohid või ei tohi süüa. Siis sain küll paari kuuga 6 kg kergelt alla ja ainuüksi sellest, et hoidsin eemale tomatitest ja juustust ja LEIVAST!!! Kui paljudele naistele just ei sobi nisujahu, siis mul seal just öeldi, et sobib ja peaksin hoopis rukkijahust eemale hoidma.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 08. January 2014, kl 22.42

Ega alati ei kõnnigi. Käisin täna poes piima järel ja võtsin mehele paar pirukat. Endale ei võtnud ühtegi ja tunne uhkust selle üle. Endale võtsin paar hurmaad ja mangot. Muidugi pidin need ka kõik ära sööma ja läksin natuke üle kalorinormi. Aga pole hullu, ma ei tunne end väga halvasti, kui üle normi lähen nt puuvilju või juurilju süües.
Aga sa tegid ikka tubli trenni täna ju. Ma arvan, et see pirukas sai sellist säru, et mingit kurja ta tegema ei jõua hakata grinning smiley

Ma olen paar korda mõelnud selle testi peale, aga kardan, et keelatakse ära mõni mu suur lemmik nagu küüslauk. Pärast terve elu tunnen seda süües kaa süümekaid, niiet parem väldin seda testi.

Ursull, midagi keelati veel ära?



Toimetatud 1 kord(a). Viimati siucra 08.01.2014 22.44.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: lauriine
Kuupäev: 08. January 2014, kl 23.05

Ma olen ka mitu korda mõelnud, et tahaks sinna Levini testi minna tegema ja mõnda aega selle järgi toituda... Olen sellest nii palju head kuulnud ja yhe sõbra puhul ka kõrvalt tulemust näinud... Uskumatu ikka! Aga päris kulukas on see ka vist.. Peab natuke koguma ennne smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 08. January 2014, kl 23.06

List oli pikk, mis mul keelatud oli. Peast hetkel ei mäleta kõike. Ammu juba mõtlen, et peaks selle tabeli välja otsima ja oma söömist veidi kohendama. Kui teen seda mingi hetk (loodetavasti nädalavahetusel) siis võin öelda.
Tol hetkel olin üle 100 kg ka ja verenäitajad vähe teised.
Ise soovitan seda testi kõigile, aga ennem pole mõtet seda raha sinna raisata, kui peas pole suutnud end selle muutusele ja disipliinile häälestada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 09. January 2014, kl 09.09

Juhhuu, eile käisin jälle trennis smiling smiley 10km sõudespinningut ja 566kcal energiakadu smiling smiley kodust välja minek oli raske aga kuna olin trenni kirja pandud siis tuli minna, hiljem peale aurusauna oli ikka mõnus olla!
Täna vist tuleb trennivaba õhtu vahelduseks smiling smiley

Kuidas teil läheb?

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 09. January 2014, kl 18.29

Eriti tubli, Helikesekene. Teed ainult sõudmist või muud trenni kaa?
Sõudmine tundub väga tõhus trenn muidu. Aastaid tagasi proovisin korra, aga enam ei julge vist.
Kas see võtab algaja väga läbi? Kaua seda trenni teinud oled?

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 09. January 2014, kl 19.22

Mina tulin ka just trennist ja kohe hakkab kodune trenn - koristamine. Nädalavahetusi selle jama asja peale ei raiska, teeme perega paari tunniga käbe ära siis jääb aega nädalavahetustel toredamate asjade peale.
Aga trennist siis...käisin täna esimest korda Spartas. Tahtsin näha mida see spordiklubi endast kujutab, käisin funcional body trennis. Mulle väga meelis. Kaloreid oleks võinud minusuguse peki juures rohkem põleda, aga hea seegi 384kcal.
Kindlasti lähen veel Spartasse. Kas just jõusaali....emmm see tundus olevat nagu suur loomalaut kuhu kari oli sisse aetud. Too much rahvast minu jaoks! smiling smiley

Appi homme kaalumine ja mul hakkas tänasest kaal tõusma...teadagi miks sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 09. January 2014, kl 19.30

Hea mõte, peaks kaa nädala sees kiirelt ära koristama, et nv rohkem lõõgastuda saaks.

Minul kaal langes hüppeliselt, veidi üle kilo oli läinud. Peale laupäevast veini oli muidugi tavaline teema tõusis-langes-seisis. Täna hommikul oli asi jälle liikuma hakanud, aga ainult -100g. Eks homme hommikul selgub.. Ajan vist oma laiskuse välja ja lähen jalutan väikese ringi veel enne ööd.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Krisly
Kuupäev: 09. January 2014, kl 22.29

Tere
Võtsin kogu tahtejõu ja julguse kaasa ja sooviksin ka teiega ühineda. Kas on veel võimalik. Jaanipäevaks oleks vaja maha saada umbes 20 ja võiks peale ka. Omaette olen ikka aeg ajalt proovinud, aga ikka vajub poolepealt kogu ettevõtmine lõrri. Kui saan siis kuidas lisada tabelisse, tabeli leidsin aga ei kandnud end veel. Teil homme kaalumine soovin ka. pikkus 156 cm, kaal 81.5 Lootma jäädes

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 09. January 2014, kl 23.53

Krisly, oled oodatud meie kampa!
Lisasin sind tabelisse. Ole hea täpsusta ise oma ideaalkaal sinna. Muu peaks kõik paigas olema.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 10. January 2014, kl 06.50

Nagu eile arvata oligi läks mul selle nädala kaal p*** sad smiley
Veel 2 päeva tagasi oli kaal 85,6kg ja eilegi 85,8kg ja nüüd laksti kaal laes.
Kui nüüd analüüsida, millest tingituna, siis oskan tuua välja vaid 2 põhjust: 1) naistel teatud perioodidel tõusebki kaal (minul 2x kuus) ja mul ongi hetkel see periood ning 2)kõht pole 2 päeva läbi käinud, sest liialdasin muna söömisega. Viimasest tingituna võib juba homme hommikuks kaal jälle endine olla.
Patustanud veidi olen, aga kõik on ilusti kirja pandud ja päeva kaloraaži pole ületanud. Isegi veidi trenni on saanud sel nädalal teha.
Aga õiglane vist on ikka plussi näidata mitte nulli?
Aga ikka tuju suudab see tulemus ära rikkuda sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Krisly
Kuupäev: 10. January 2014, kl 07.10

Tänud ursull

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: lauriine
Kuupäev: 10. January 2014, kl 07.52

Minul on sel nädalal läinud väga hästi. Olen korralikult toitunud ja trennis ka käinud ja pyydnud ka piisavalt magada. Seega minu kaal täna hommikul 70.7!! Kõlab minu jaoks lausa uskumatuna...aga oma eelmistest kaalulangetamise yritustest mäletan ka et kuni 70ni läheb luhtsalt kui ennast kokku võtta...aga edasi läheb raskeks... No ja nyyd tuleb ka nädalavahetust ja kohe täna yks yritus koos alkoholiga..nii et... Ilmselt on tagasilöök juba ette näha... Aga igaljuhul, tulemuse yle olen nyyd natuke uhke ka smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 10. January 2014, kl 08.52

Hei siucra!
Sõudespinning on väga hea trenn ülekaalulistele sest ei hakka liigestele, kaloreid põletad täpselt nii palju kui tugevalt sõuad, kui ei jaksa siis paned madalama koormuse, selle trenniga hea end hoida kogu aeg nö rasvapõletustsoonis smiling smiley Ja vähemalt Tartus Arena spordiklubis on ka väga mõnus treener, kelle sõudmistunnid ei ole igavad.
Mina käin lisaks ka bodypumpi trennis, ka see mulle väga meeldib smiling smiley vahel harva ka stepis ( kõrge pulsisagedusega trenn, võib hakata liigestele).

Tore oli täna kaalule astudes näha miinust, olen täitsa rahul, sest pole eriti söömisega patustanud ka! Enne iga kiusatuse suhu pistmist mõtlen hoolega kumb mulle rohkem rahuldust pakub, kas see amps või hea figuur ja korras tervis smiling smiley Siiani on selline sisemine arutelu mind aidanud! tongue sticking out smiley

Vaatan, et ka teised siin nii tublid, jõudu meile!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: merete
Kuupäev: 10. January 2014, kl 09.29

Hommikust!

Tublid trennitajad on siin, ma vaatan smiling smiley Ise teen kodus ja käin lapsega õues kärutamas.Esimene nädal läks hästi, 0,5 kg läinud.smiling smiley
Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: kalajala
Kuupäev: 10. January 2014, kl 11.57

Esimese nädalaga võib rahule jääda -1,2 smiling smiley, aga eks alguses lähebki kergelt.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: tinku
Kuupäev: 10. January 2014, kl 13.01

Kiitus kõigile kellel kaal langes. Minul kahjuks/õnneks sama näit. Peab rohkem pingutama.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Appel
Kuupäev: 10. January 2014, kl 13.28

Jeiii smiling smiley Kaal näitas 77 kg, seega langes 1,5 kg smiling smiley Ma nii õnnelik, ngu oleks motilaksuall grinning smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Appel 10.01.2014 13.28.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 10. January 2014, kl 13.43

Mul on olnud lihtsalt väga raske periood elus. Õnneks kaal langes siiski . midagi rõõmsat ka smiling smiley.

Kuidas teil on, kas suudate kõigil päevadel söögi kirja panna? Mina ei suuda.... ja kohe kui auk vahele tekib on ka kaaluga jama. Üks asi on see, mida ma mõtlen ja teine on see... mida ma tegelikult teen.

Selle eest leidsin tartus endale suurepärase trenni - balletoni. Kui keegi veel kuulnud pole - uurige välja ja minge ka winking smiley. Midagi mille järgi ma tunnen, et olen ka trenni teinud. Eks mul ongi sellega väga keeruline, sest olen lapsest peale suurte koormustega harjunud ning enamus umpa-umpat või jõusaali, ei paku mulle üldse midagi sad smiley.

murjamikene
kaal langes 0.3... vähe aga olen rahul.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Jessy911
Kuupäev: 10. January 2014, kl 14.22

Selle nädala tulemus -1,4 kg, olen väga rahul jõulueelne kaal on tagasi, see pidigi kergelt maha minema winking smiley olen korralikult päevikut täitnud ja vett joonud, ehk ikka sellepärast ka see hea tulemus.
Loen siin foorumis ka koguaeg teie postitusi, see annab nii palju jaksu juurde. Ja natuke olen ka kade, et miks mul seda trennisoolikat ei ole.
ursull, ära üleliia selle tõusu pärast muretse..siin enamus naised, meil kõigil aegajalt sama jama winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: mery
Kuupäev: 10. January 2014, kl 15.34

Tere,

ei saa kuidagi oma uut kaalu tabelisse kirja - see on 77,4.

Palun abi!

Jõudu kõigile!winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 10. January 2014, kl 15.36

Plaanin teha nii, et iga kaotatud kilo eest ostan kilo suhkrut ja panen köögikapile seisma, see innustab seda hunnikut suurendama smiling smiley ja aeg ajalt hea kätte võtta ja tunda kui palju kergem olen. Ja moosihooajal hea lõpuks see suhkur ära kasutada smiling smiley

On minuga ühinejaid? tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 10. January 2014, kl 15.37

mery, kasuta koma asemel punkti

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: mery
Kuupäev: 10. January 2014, kl 16.08

Kasutasin punkti, aga minu tulemus hüppas korduvalt järgmisele realespinning smiley sticking its tongue out

Aitäh heale inimesle, kes minu näidu sisestas!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 10. January 2014, kl 21.36

Helisekene, mis suhkur ja mis moos??? smiling smiley
Sina pead ju suu selles osas koomale tõmbama winking smiley

Ma ise ka kõva hoidistaja juba mitmendat aastat, nüüd surun perele igal sammul peale, sööge-sööge-sööge, sest ise ei saa kõike süüa, sest sisaldab suhkrut.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 11. January 2014, kl 08.23

TABEL

Värskemad andmed siis siin. Kes kaalu pole märkinud on kaal sama, mis eelmisel nädalal ja märgitud punaseks. Kui korrigeerite seda, siis muutke kaalunumber mustaks tagasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 11. January 2014, kl 08.32

Mina enda plussi täna veidi korrigeerisin, sest hommikuse seisuga sain osa "vaevast" lahti. Nüüd lihtsalt olen targem, et kolmapäevast alates keedumuna ei söö smiling smiley
Uuel nädalal pean pingutama rohkem. Eelmisel kaalumisperioodile jäi "vaid" 4 treeningut. Võimalik, et see väike kaalutõus on veidi lihaste kasuvust tingitud, sest sel nädalal on need lihased tõesti palju valutanud smiling smiley
Aga mis ma siin ikka eneseanalüüsi teen, eks uus nädal näitab.

Jääks see lumi nüüd maha ja sajaks juurde ka, saaks oma uusi suuski ka proovida.

Kerget nädalavahetust kõigile! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Krisly
Kuupäev: 11. January 2014, kl 10.24

Imetlen seda kaalutabelit, kõik on ikka väga tubliddrinking smiley Tahaksin ikka järgmine reede ka teie, tublide, rivisse astuda
Aktiivset ja lumist nädalavahetust kõigile

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 5 / 38


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.