Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 14. January 2014, kl 13.44

Aitäh,Marili123!
Täna sai siis ühe hoobiga maha käidud 2 tunniga 8 km,nüüd nii väsinud ja lihased annavad ka eilsest suurest kõndimisest tunda,et peab vist tagasi tõmbama päevaks,paariks,kaal seisab ka juba mitu päeva,vist tingitud lihasmassi suurenemisest,tahaks ikka reedel kaalu peal miinust näha.Kõhult on aga mõnuga sentimeetreid kadunud võrreldes algusega.Ja see on toresmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 14. January 2014, kl 15.09

Personaaltreenerid ei soovitagi üle 2 päeva järjest trenni teha. Vahepeal peabki pausi tegema. Aga eks see oleneb treenitusest ja hetke kehakaalust ka.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 14. January 2014, kl 17.33

Väga tubli suhtumisega olete. Mul ka sellel korral soov oma elustiili muuta ja loomulikult kaalu langetada. Ei ole enam nii suurt tahtejõudu ennast piinata nagu varem ja arvan, et see ongi hea, kuna tervisele ei mõju see ju hästi ja kaal on lõpuks ikka tagasi.
Värskendasin oma muusikat telefonis ja esmaspäeval käisin metsas kõndimas. Väga mõnus tunnine jalutuskäik tuli. Tellisin ka uue sammulugeja (vana kadus ära ja tel jookseb mul nende rakenduste korral kokku).

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 14. January 2014, kl 19.46

Käisin Spartas proovimas Blast FX. Minu jaoks veidi kerge, aga hea rasvapõletuspulss oli ja veidi alla 400kcal põletasin.
Õhtuks tegin pasta salatit (pole pastat mitu kuud juba söönud). Pasta, tomat, kurk, jääsalat, krevetid segatud õli-küüslauk-sidrunimahl-basiilik ja sool-pipar. Väga hea sai, võikski sööma jääda. Panin retsepti Kaaluabisse ka nime all basiiliku-krevetisalat. 100g annab 81kcal.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 14. January 2014, kl 20.24

Ursull,millise õliga kokku segasid?

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 14. January 2014, kl 20.37

Oliiviõliga seekord. Muidu kasutan kreekapähkliõli.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 14. January 2014, kl 21.31

OK.Tänan,proovin ära.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Sandra72
Kuupäev: 14. January 2014, kl 21.33

Mmmm, sounds delicious! eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Tii
Kuupäev: 14. January 2014, kl 21.56

Hei siucra, tundsin sinus ennast ära. Mul läks nädalavahetus täiega käest ja nüüd püüan teist päeva ülikorralikult jälgida, mida suhu panen. Ei saa öelda, et kerge oleks. Kui hirmsasti isutab, siis joon vett - natukeseks ajaks aitab.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 14. January 2014, kl 21.58

Sandra, see ongi delicious, mitte ainult ei soundi ;-)

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 14. January 2014, kl 22.04

Tii, ma praegu hoian end ikka väga tagasi, et kõigest maitsvast eemale hoida. Hetkel on jube soolase isu miskipärast. Tahaks kartulivahvleid grinning smiley Ma üritan koristada ja mõtteid eemale hoida nüüd toidust.. Viimased päevad on kõht pidevalt tühi, eriti õhtuti.

Ma proovin kaa seda salatit mingi päev ilmselt smiling smiley

Nüüd ruttu arvutist eemale ja tegutsema, et ma oma tühja kõhu peale ei mõtleks.. Kalorid on kõik söödud ja liiga hilja on kaa söömiseks ju.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 15. January 2014, kl 06.49

Jestas mu kaal ikka ei taha langeda sad smiley
Nüüd ma tõesti ei saa aru, mis värk on. Lihas kasvab mühinal või?
Reedest alates 4 trenni tehtud ja täna tulemas veel 2. Homme puhkepäev. Patustanud olen minimaalselt, aga seegi on jäänud lubatud kaloripiiridesse ja vaat et isegi alla selle.
Hakka või saabuvat täiskuud süüdistama smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 15. January 2014, kl 10.36

Ursull, ma arvan, et sul jah lihased kasvavad. Kas sa endalt mõõte oled võtnud. Kui mõõdud langevad ja kaal mitte, siis on asi lihastes ning kaal peaks hiljem liikuma hakkama. Ole kannatlik! smiling smiley
Ma olen toitude märkimises viimasel ajal patune olnud, tänasest üritan jälle kõik kenasti kirja panna.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 16. January 2014, kl 10.06

Kas ka teil oli mõnda aega Kaaluabi leht maas? Igatahes mina siia ei saanud.....

Vahepeal olen olnud jätkuvalt tubli, toitumise mõttes. Kaal nii tublilt alla ei tule, ilmselt ka trennist grinning smiley või siis ka teatud perioodist tongue sticking out smiley

Vähemalt lähevad mul igasugu ahvatluste isud üle kui mõtlen, et tahan head figuuri rohkem smiling smiley See mõtlemine enne mingeid suutäisi on päris hästi toimima hakanud minu puhul. Meil mehega muidugi maru lihtne ka, lapsi kodus pole, mõlemad käime trennis ja jälgime kaalu, midagi ahvatlevat koju ei ostagi smiling smiley smiling smiley

Jõudu meile ja homseks ilusaid ja väikeseid numbreid!! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 16. January 2014, kl 10.37

Just siis, kui mina tahtsin kenasti oma andmeid päevikutesse sisestama hakata, ei saanud siia sisse. Õnneks oli mul kõik meeles ja lisasin need täna hommikul.
Tahtsin eile metsa jalutama minna, aga terve päev sadas kerget vihma. Õnneks saan ma iga kell tasuta jõusaali minna, seega läksingi hoopis lindile kõndima. Metsas oleks ma küll pikemalt kõndinud, kuid 30 min tempokat kõndi on ikka parem, kui ei oleks midagi teinud. Eriti mõnus on oma muusikaga liikuda. Varasemalt oli 15 min juba pikk aeg. Seekord sai 30 min nagu naksti läbi. Oleks ka kauem olnud, aga pidin koju perele süüa tegema jooksma.
Järgmine nädal saab Eesti lumistele radadele kõndima tulla ja oma uut sammulugejat testida.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 16. January 2014, kl 10.49

Jaa,ma ei saanud ka Kaaluabile ligi,kuigi eile oli eriti vaja,sest korraldasin isa sünnipäeva ning need toitude valmistamised ja sellega kaasnevad värahtamised toidu maitsmisel...sad smiley, nii väga tahtsin just Kaaluabis nagu ikka ,üles märkida ja vaadata,palju ma kaloreid olen juba omale sisse ajanud,aga paraku tegin seda alles nüüd,ma panen ka tavaliselt paberile täpsed kogused kirja,mis näost sisse lähevad,igaks juhuks,kuid kaloraazhi ma ju sünnipäeva lauas otsima ei hakka,pole vast väga hullu,tegin hommikul 6.5 km kõnniringi,teades,et õhtul ei saa ju alkoholi kõrvale jätta ja täna lähen ka kõndima,nagu viimased päevad kombeks saanud on.pärast hea enesetunne ja heaolu ja lihased annavad ka tunda tempoka kõnni puhul.
Roosaroos,tubli oled!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Sandra72
Kuupäev: 16. January 2014, kl 11.30

Neil jooksis koduleht uuenduste pealepanekul kokku.. Aga mina lahendasin olukorra nii, et tegin arvutused Excelisse, sest enamus kalorsusi on juba peas winking smiley Siis oli täpne ülevaade ikkagi olemas!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 16. January 2014, kl 11.44

Roosaroos, lindil käid jalutamas ja koju jooksed? winking smiley Norin niisama, ära solvu. Tubli oled. Minumeelest lindil käimine ja jooksmine on väga raske. Puhtalt vaimselt juba end häälestada sellele, et jooksed kohapeal. Hea kui on jooksulint suure akna ees ja valges joostes näed õue ka, aga kui pime siis vahet ju pole. Osades kohtades on ka telekad seal ees, aga mul näiteks ei ole kui käin Kalevis. Lisaks lindiljooksmine pidi palju raskem olema kui õues, sest seal sa ei saa ümberringi vahtida ja loodust nautida. Pead sammu pidevalt ühepikkuselt hoidma ja ka keha üheskohas paigas, muidu võid leida end siruli lindilt smiling smiley

Ma jätsin meelde need söömised eilsest lõunast alates ja nüüd sisestasin ära. Oleks pikemalt see jama siin kestnud oleks tulnud paar tühja päeva.

Ma eile enne ujumist jooksma ei jõudnud, tööl läks kauem. Aga ujumine väsitas ka korralikult ära. Nüüd plaan 1-2 päeva vabalt võtta, kuna on saadud 5 päeva järjest trenni teha....ja dai pohh kui homseks pole mingit kaalulangust, siis olen elukuri!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 16. January 2014, kl 11.56

See lindil kõndimine/jooksmine vaimselt jah raskem. Mind eile aitas hästi enda kaasa võetud muusika, vahetasin tempot ka vastavalt oma muusika tempole ja siis oli väga mõnus rütmikalt kõndida. Meil seal küll ka telekad olemas, kuid neist lastakse ilma helita CNN-i ja BBC-i uudiseid. Seega vahtisin niisama ringi ja lugesin seinalt silte, vahtisin peeglist endale otsa või jälgisin aparaadi tabloolt oma näite tongue sticking out smiley
Koju jooksin seekord autoga winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 16. January 2014, kl 12.15

Ilma oma muusikata ma ei jookse kuhugi. See on MUST, mis peab kaasas olema!!! Ükskord jäi muss koju ja oi-oi kui raske oli sundida end liikuma seal lindil. Max 30 mintsa punnisin välja ja siis oli kopp ees. Oma mp3 mängijas pean ka pidevalt muusikat vahetama, et kopa ette ei viskaks. Muusika peab tempokas olema ja veel parem kui mingi metalmuss, siis lõhun nagu loom winking smiley
Ilgelt nüri on ju vastu seina joosta...ma pole kindel, kas muusika mind aitaks selles olukorras grinning smiley Kardan, et vist mitte.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Pipu
Kuupäev: 16. January 2014, kl 13.21

Tere! Otsustasin ka teiega liituda. Alustan küll hiljem teist aga usun, et see ei ole takistuseks. Leidsin tabeli lõpust paar vaba rida ja panin ennast kirja. Ma ei ole kunagi varem ühelgi duellil osalenud. Kui midagi valesti täitsin tabelis, siis olge head ja andke märku smiling smiley. Loodan, et koos teiega saan oma vormi jälle tagasi. öeldakse küll, et ümmargune on ka vorm aga mulle see vorm ei meeldi tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 16. January 2014, kl 13.36

Tere, kas on väga häbematu, kui palun end kampa võtta. Kõik on juba kellegagi koos ja mina nii üksi smiling smiley Kaaluks on tänahommikuse seisuga 90,0 kg. Pisut veel endast- eripäraks see, et kaal võib nädala lõikes kõikuda kuni 3 kilo. Töö istuv, mida kompenseerib oma majapidamine ja kõik sellega seonduv. Aeg-ajalt saab käia kepikõndi tegemas. Täna aga algas vist uus lehekülg mu elus- käisin esimest korda elus uisutamas. Peris põnev oli. Kui viimasel real tabelis on ruumi ka minu jaoks, andke palun märku.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 16. January 2014, kl 13.43

Tere tulemast Pipu ja Tegelinski.
Lisage ise omad andmed tabelisse juurde, ruum on teile ju selleks eraldatud smiling smiley
Ja ilusaid numbreid teile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 16. January 2014, kl 15.04

Ursull!
Äkki peaks veel mõned vabad read tekitama?

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 16. January 2014, kl 15.09

Kindlasti peaks! smiling smiley
Täna ei jõua tekitada, aga homme ehk....
Tänased liitujad täiest tabelis olemas.

Tegelt tore, et meid nii palju siin on. Saan aru, et me vist siin ainuke grupp, mis alustas uuest aastast.
Loodetavasti peavad kõik Jaanideni vastu ja külm ära ei võta winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 16. January 2014, kl 15.17

Just, justwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 16. January 2014, kl 15.50

Tänud teile ja edu meile !!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 16. January 2014, kl 17.38

Tere kõigile uutele! smiling smiley

Oi kui tige ma olin eile, et see leht maas oli. See on mul juba selliseks igaõhtuseks rutiiniks saanud siin kaalu sisestada ja foorumit lugeda ja siia kirjutada. See motiveerib väga ja nii hoian külmkapis kaa eemale. Ma pidin lausa kõik kalorid välja arvutama, et kindel olla, et midagi üle ei läheks.

Ma ei suudaks ilma muusikata isegi 15 minutit seal lindil vastu pidada.. Ma jõusaalis ei käigi enam, teen kodus trenni ja käin metsas jalutamas. Kodus ratta peal või hulatades vaatan alati telekat. Ilma vist ei suudaks. Metsas käin ilma muusikata, naudin loodust ja vaikust smiling smiley

Natuke hilja vist on, aga tegin eile endast paar pilti. Oleks pidanud kohe alguses tegema, kui mul need ülejäänud kilod seljas olid, aga pole hullu. Pole veel nii palju alla võtnud. Aga sel korral tahan, et mul oleks pärast piltidega võrrelda neid enne pilte smiling smiley Kui ideaali saan, siis julge üles kaa panna kusagile ehk grinning smiley

Mul on peegli külge kleebitud igasugu motiveerivad kirjutised, et iga kord mööda minnes on hea meelde tuletada miks ma selle kaalulangetamise ette võtsin.

Ja hea uudis on see, et olen jälle hularõngaga sõbraks saanud.

Edu kõigile homseks kaalumiseks! Mul hetkel tõotab ikka väikest miinust, aga eks homme selgub.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 16. January 2014, kl 17.48

Ma ise mõtlesin ka, et oleks pidanud end enne uut võistlust igaltpoolt ära mõõtma. Aga noh arvan, et praegu pole ka hilja. Pilte mul enne ja pärast ja mingid vaheetappidest on küll. Saab päris kriipi kollektsiooni kokku panna smiling smiley
Mul täna õhtul kohustuslik õhtusöök. Üritan tubli olla ja mitte liialdada. Õnneks olen autoga, siis ei saa veiniga lolliks minna winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 16. January 2014, kl 21.39

Ostsin täna siis 1kg suhkrut. Oleks võinud isegi 2kg osta, aga ei taha enne õhtut hõisata.. või pigem enne homset hommikut.
Imelik, aga kuradi hea tunne on seda ühte kilo käes hoida ja mõelda, et see raskus nädalaga minu küljest ära kadus. grinning smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.