Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 23. January 2014, kl 06.43

Ma siin proovinud erinevaid ringtreeninguid, hetke lemmid Functional Body. See selline nagu veidi raskem hommikuvõimlemine.
Kuna õues joosta ei saa sellise külmaga, käin jõusaalis jooksmas aeg-ajalt. Aga see hakkab juba ära tüütama. Korra nädalas on mul treeneri käe all ujumistrenn ja see on mulle meeltmööda ja tunnen kuidas pärast trenni olen nii läbi ja kaloreid on kohe hulgim kukkunud.
Kodus olen teinud video pealt Jilliani erinevaid kavasi. Väga tõhusad ja lühikesed 25-30min. Võtan siin hoogu, et uuesti tegema hakata. Hetkel saen pekki graatsiakettaga külgedelt maha. Minumeelest ka päris tõhus, kui korralikult ja hoogsalt teha. Velo on ka olemas, aga hetkel on mul sellest asjast paus.
Uus lemmik on nüüd suusatamine, kuna sain just kuu algul endale oma ESIMESED suusad, siis olen nädalavahetusteti käinud terviserajal suuskamas. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 23. January 2014, kl 08.12

No vot,minul läks eile õhtul nii libedaks ,et libastusingi,pähklitega nimelt.Kodus oli mõnda aega juba olemas avatud arahhis suhkrus pakk,pidasin senini enam-vähem vastu.Otsustasin siis eile,et panen omale teatud koguse ja aitab küll,aga ega ikka aidanud.Pistsin nahka päris palju magusat arahhiisi pluss veel barbeque pähkleid otsa oma 100 grammi,eile päeval olin muidu antud nädala tulemustega juba päris rahul ja loomulikult suutsin ära rikkudathe finger smiley.Tavaliselt käivad sellised vastupandamatud isud kord kuus enne neid samuseid mingi aeg,siis jälle rahu majas.Eilne kõndimine (ja seda polnud hommiku jaoks vähe,korraga 1.5 tundi),tuleb täna korrata,ja ujula ja mullivanniga peaks vist ka tutvust taas sobitama.Mulle see mullivanni värk ujulates istub väga hästi pärast kõndimist,kus lihased annavad kõvasti tunda,kuidagi lõdvestab ja natuke ujumist ning sauna juurde,väga hea,seda muidugi igapäevaselt lubada ei saa,aga 1 kuni 2 x kuu ikkahot smiley.Kodus teen paar x nädalas ka graatsiaketast mõned minutid,vahel hoian samal ajal käes 1 kg hantleid,aga see veel minu jaoks tsipa raske,vaikselt tuleb uutele raskustele vastu minna.
On palju trenne,mida tahaks teha,aga siin mängib põlv käkki,mul 1 kaasasündinud viga põlvekeder on kahestunud,see segab aga päris kõvasti kükkide tegemisel nt. või ka jalgratta sõitmisel,seepärast tahtsin ka teada,kas sõudespinning annab põlvedele ka suure koormuse või ei.
Tervitustegasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
hot smileyRe: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 23. January 2014, kl 08.53

Parimad trennid ülekaalulistele on: kepikõnd, rattasõit, ujumine, sõudespinning, spinning, vesiaeroobika. Need koormavad liigeseid kõige vähem. Alustada võiks nendega. Hiljem võib lisada ka näiteks bodypumpi, see hakkab lihast kasvatama mille tulemusena rasvapõletus organismis veelgi suureneb smiling smiley

Mina alustasin alguses vesiaeroobikaga, sest ühe suure trikoo ikka kapinurgast leidsin. Hiljem läksin juba sõudespinningusse kui olin soetanud saalivarustuse hot smiley

Kui te soovite treenima hakata siis ärge otsige vabandusi miks ei saa ( pere toita, raha pole, pole misdagi selga panna) vaid võimalusi kuidas saab ( uskuge, see aeg trennis kuulub vaid teile!!! )

Edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 23. January 2014, kl 09.31

Ok,tänan heade soovituste eest!
Vesivõimlemises olen juba käinud ja lähen veel ja kõndida meeldib mulle väga,kuniks puhkusel ,teen päevas 2 x kõndi,hommikul suurem koormus ja õhtul enne magamaminekut veel u.40 min.,tööle naastes tuleb korrigeerida muidugi kõike .Töö on mul enamusjaolt hästi liikuv,saan ainult tööl olles keskeltläbi 8 tunniga 6000-10000 sammu kätte,aga need sammud pole ju aeroobsed,sellepärast hakkasin tööle algul 2-3 x nädalas,hiljem juba tihedamini ,jalgsi käima.Vahemaa pole suur,samas on hommikune liikumisrõõm suur ja aitab ka algavaks päevaks paremini ette valmistuda.Värske õhk justkui puhastab ja korrigeerib mõtted.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 23. January 2014, kl 14.41

Kõik on oma meenutustes nii tublid olnud, paneks siis ka oma loo kirja. Et nüüd kõik ausalt ära rääkida, peaks alustama algusest, aga kui peris aus olla, siis ega ma teagi kus see algus on. Koolieas polnud üldse probleemi, peale esimese lapse sündi ka mitte. Ja ega ma ausalt öeldes ennast praegugi kehvasti ei tunne, sest ca 20 kilo ülekaalu ei häiri mind liigutamise mõttes karvavõrdki. Kole on vaadata - seda küll, aga elus pole ma end kohmakana või raskelt tundnud oma ülekaalu pärast. Isegi meeste tähelepanu on jagunud rohkem kui tarvis smiling smiley Sellepärast polegi ma ilmselt sellest kõigest endale numbrit teinud. Iseenda meelest olen siiani selline õhkõrn lendlev haldjas, aga peegel ütleb midagi muud...
Aga jah- viimased 6 aastat on kehakaal ikka sinna 90+ kg kanti olnud. Eelmisel suvel sain langetatud 80+kg peale . Nüüd siis tasapisi tagasi hiilinud. Olen aru saanud, et liigutamine on minu puhul nö toonuse tõstmiseks- kehakaalu langetamisele see eriti kaasa ei aita, sest olen pidevas liikumises (ehkki töö on istuv). Söömisega on teised lood- eriti küpsetisi võin ma süüa piiramatus koguses.
Eile hommikul oli mu kaal 88,8, täna hommikul 89,6. Õhtul praadi ei söönud, toitusin mõistlikult, aga näed siis. Kilo siia sinna käib ikka lihtsalt. Homse hommiku peale ma parem ei mõtle. Nädala jooksul olen teinud 12 km+5 km+5 km kepikõndi ja käinud kaks korda uisutamas (tund aega). Magusat ei tarbi, juurikad ja liha. Kui ka suur miinus ei tule, pole hullu. Ikka olen positiivselt meelestatud ja lohutan end sellega, et olen endast andnud kõik, et asja parandada. Mõnel ei tule autojuhtimine lihtsalt, mõni peab õigekirjaga rohkem vaeva nägema, mõni aga hoopis kaalulangetamisega.
P.S Keegi küsis nippide kohta - minul on üks surmkindel nipp, kui on mingi suuremat sorti jama tekkinud, siis stressi tõttu ma lihtsalt ei söö üldse (vastupidiselt üldlevinud stressisöömisele) ja kaal langeb kolinal, aga ärge seda järgi proovige smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 23. January 2014, kl 17.11

He he... mina teen nädalas natuke balletti (ma jälestan siiani igasugu saalitrenne, kus arulagedalt karatakse ja liigestele liiga tehakse) ja siis teen, ma ei teagi kuidas seda nimetada... daamide rühmvõimlemist smiling smiley. no seda sellepärast, et tantsupeole tahaks...

no mulle sobib. balletti meeldib mulle eriti teha, sest seal saab ise endaga tegeleda. pole kunagi aega mõelda muule, kui trennile. kodus ma trenni teha ei suuda, selle aja olen pigem laste ja abikaasaga + parandan kohutavas koguses igasuguseid õpilaste esitatud töid smiling smiley.

stress mõjub minu kaalule kord nii, kord naa - oleneb kuidas ma stressiga algust teen.

ilusat oodatavat reedet,
murjamikene

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 23. January 2014, kl 20.33

Lihtsalt üks hea vana tõde, mida võibolla kõik ei tea, aga see mida sa sööd täna, kajastub su kaalul alles ülehomme! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 23. January 2014, kl 21.05

Ursull,ma selles küll nii kindel pole.
Ootan põnevusega homset kaalumist.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 23. January 2014, kl 21.22

Piia37, aga sul on võimalus see ju järgi proovida winking smiley
Söö kolmapäeval kõht kõvasti täis ja reedel kaalume :p

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 23. January 2014, kl 21.32

Sobib. Just seda ma sel kolmapäeval tegingi ja seega ka homse kaalumise pärast põnevil.
Vaatasin, et päris kõik polnud tabelisse märkinud oma kaalu. Loodan,et homme nädalaid segamini ei aeta.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 23. January 2014, kl 22.54

Kuulge, kas teist keegi selles graafikus ka püsib oma langetamisega. Mina olen seda tänasega kolm korda muutnud... sest mina nii kiiresti eesmärgini küll ei jõua confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 23. January 2014, kl 23.20

No mis point seda eesmärki muuta on? Ma läheks ilgelt laisaks, kui ma seda pidevalt muudaks.
Jah, eesmärgijoon juba hakkab eest ära jooksma, aga ma ikka üritan pingutada, et seda saavutada. Võibolla tasuks korrigeerida eesmärki siis kui 1-2 kuud või pool ajast võistlusest läbi ja näed, et ikka nii nonsens tundub esialgne eesmärk.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 24. January 2014, kl 06.38

Sain plussi kätte. Aga tean ka milles asi. Üleüldine väsimus ja tülpimus, vähem trenni teinud ja no kolmapäeva õhtul sai mehega restos käia ja head ja paremat söödud. Nüüd on see kõik ilusti kaalul.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Mammu8
Kuupäev: 24. January 2014, kl 07.27

Tere teile kõigile!

Kas oleks võimalik teiega palun liituda?

Minu andmed:
Algkaal 70,4
Soovkaal 65
Pikkus 179

Mammu

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 24. January 2014, kl 07.52

Tere tulemast Mammu8,9.lk.-l leiad tabeli,kuhu saad end andmetega lisada!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 24. January 2014, kl 08.00

Hommikust kallid kaalulangetajad!

Minu suure söömisejärgne kaal kajastub tavaliselt ikkagi järgmisel,mitte ülejärgmisel päeval.
Olen väga rahul oma tulemustega.Võin end natsa kiita ka,olen sel nädalal iga päev vähemalt 10 km väljas ära kõndinud,erinevates tempodes ja paar korda isegi hetkelist sörki proovinud,ka ujula ja veepargi ning mullivanni ja saunaga olin korra sõber sel nädalal,millele lisandusid ka kodused kerged võimlemised ja paar korda graatsiaketast.
Ja olgem ausad,alla kolmekohalist numbrit(hot smiley )nägin viimati umbes 3 aastat ja rohkemgi veel tagasi.
Nüüd peab veel rohkem pingutama,aga eks näis,kuidas tööle naastes päevaplaani paika panen.
Nautigem ilusat talvist nädalavahetust!smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 24. January 2014, kl 09.06

Hei! Nagu arvata oligi, saingi selle toreda plussi......the finger smiley pole midagi teha, tuleb ilmselt kõhu kõrvalt veel koomale tõmmata ja sundida end rohkem külma kätte minema, kuigi vihkan külmasid ilmasid!! Õues ma ei suuda sellise ilmaga üldse olla ja isegi spordiklubisse vedamine on tükk eelnevat mediteerimist eye rolling smiley Olen 200% suveinimene ja tundub, et olen kõige oma kehaga sügavas talveunes smiling smiley

No nädala pärast soovin ikka paremat tulemust, alla ei anna hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 24. January 2014, kl 09.06

Nonii- tervelt pool kilo kergem. Alustuseks hea seegi. Samas vaimus (ja natuke paremini) edasi.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Appel
Kuupäev: 24. January 2014, kl 10.16

Häppiiii grinning smiley -1,2 kg. Seega aina enam motti ja toidukaalumine muutub aina igapäevasemaks ja kergemaks!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Sandra72
Kuupäev: 24. January 2014, kl 11.00

Jeii! Eelmisel nädalal püstitatud eesmärk 8 kaalunumbrile ette saada sai täidetud winking smiley
Nüüd tuleb ainult sama soojaga edasi lasta! smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 24. January 2014, kl 12.21

Jestas Piia sa oled nagu tank!!!
Supper tubli tulemus, JÄLLLLLEEEE!!! Oled ühtlasi ka meie kõigi tublim kaalulangetaja.

Äkki leian ma varsti oma motivatsiooni üles, siis suudan ka alla võtta.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 24. January 2014, kl 14.11

Tere!

Olen lugenud teie mõnusaid lugusid. Tahan kirja panna ka oma loo...
Olen üle 50. aastates naine. Mul on perekond ja kaks last.
Olen olnud koolieas ja ka ülikooliaegu ilus (julgen seda praegu öeldathumbs up) ja sale tütarlaps. Kõik kadestasid mind, et miks ma ikka nii sale olen. Olin toll ajal ka iluvõimleja nagu sinagi,murjamikene, ja tean täpselt mida see tähendab.
Umbes 5 aastat tagasi jäime abikaasaga ühel hetkel töötuks. See oli raske aeg, kuna meil oli pangalaen, nagu paljudelgi.
Need aastad olid tõeliselt kurnavad. Õnneks mina sain väga hästi makstud töö 3 aastat tagasi ja mu mees sai ka eelmisel aastal väga hea töö.smiling smiley Aga need aastad tõid minu ellu 15-20 üleliigset kilo. See aeg oli tõeliselt "košmaar", sest kapp oli ilusaid riideid täis, aga selga ei mahtunud ükski ja raha ei olnud, et uusi osta.sad smiley
Ja nüüd ma vaevlen, et üleliigsetest kilodest vabaneda, aga see pole kerge! Mul käib see jo-jo efekt kogu aeg. Kord võtan maha ja siis võtan jälle juurde nii nagu meeleolu on!

Igatahes, optimistlikut meelt meile kõigile oma unistuste täitumiselsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Jessy911
Kuupäev: 24. January 2014, kl 14.24

Tere! -0,5kg, kui saaks seda magusasöömist ka piirata, siis oleks ju see miinus oluliselt ilusam winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: merete
Kuupäev: 24. January 2014, kl 14.26

Mul õnneks pool kilo läinud. Eelmisel nädalal tuli kõvasti rohkem küll juurde, aga vähemalt liigub kaal jälle õiges suunas.

Olen teie jutustamist kogu aeg jälginud, kuigi ise pole eriti kaasa rääkinud, sest telefoniga on jube tüütu pikemat teksti kirjutada. Väga motiveeriv on lugeda kaasvõitlejate lugusid, sest siis on hea tõdeda, et tõesti pole ainuke, kes kaaluga kimpus.

Mina olen ka terve elu kaaluga hädas olnud. Kosuma hakkasin vahetult enne kooli. Ja keskkooli lõpuks kaalusin 82 kilo, mis on minu 164 cm juures ikka maru palju küll. Koolis noriti ka sellepärast. Eks mu elustiil ei soosinud ka kõhnumist, kuna lemmiktegevus oli lugemine ning olin üsna kodune tüüp (seda siiani). Ülikooli esimestel kursustel oli elutempo niivõrd kiire, et 20 kg kadus pingutamata, kuid säilitada suutsin seda kaalu vaid nii kaua, kuniks kohtusin oma kallist abikaasat smiling bouncing smiley ning elu muutus taas rahulikumaks (ehk siis vaid 4-5 aastat). Kohe hakkasid ka kilod naasema ja paari aastaga võtsin kõik 20 kilo tagasi. See number on vist kehamälusse söövitatud, sest kuigi raseduse lõpuks kaalusin 100 kg, siis vaid nädal hiljem olin jälle 82 kg. Nüüd suvel peale imetamise lõpetamist hakkasin taas kosuma ja nüüd siis istun 90 kilo otsas.

Põhjus on ju teada-ei suuda oma toitumist kontrolli all hoida, sest ega keegi teine mulle ju seda kõhtu ei topi, ikka isespinning smiley sticking its tongue out Raske on hetkel, aga ma siiski usun, et aasta lõpuks olen selle kontrolli alla saanud. Peale iseenda tervise ja heaolu saavutamise, tahaks oma 1,5-aastasele tütretirtsule tervisliku eluga eeskujuks olla. thumbs up
Selle pärast liitusin ka teiega, et koos on ikka kergem. Sõbrad ja pere toetab küll, aga need, kellel kunagi kaaluga probleemi pole olnud, ei mõista tegelikult, kui raske on uuesti järje peale saada. Koos on kergem hoida motivatsiooni ka hetkedel, kui see kaduma kipub thumbs up

Piia37 on ikka eriliselt tubli olnudsmileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 24. January 2014, kl 15.45

Mina siin mõtlen, et kas liiga kiire kaalu langetamine tervisele ei hakka? Olen lugenud, et optimaalne kaalu langus nädalas on 0,5-1kg. Liiga kiire kaalukaotus soodustavat jojo efekti.....ja kaal ei pidavat püsima jääma. Piia37 on küll väga tubli olnud, suured kiitused, aga põhiline, et me suure hurraaga tervisehädasid külge ei saa.....

Kui ma valesti tean, siis lükake mu jutt ümber, mul poleks selle vastu midagi hot smiley

Ja ma ei räägi seda hetkel selle pärast, et mul + oli, olin juba nädal tagasi mures selle pärast grinning smiley

Sellegipoolest liigutame ennast edasi ja vaatame, mis suhu pistame smiling smiley Alla me ei anna, MITTE KEEGI, eksjuuuuu smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: merete
Kuupäev: 24. January 2014, kl 16.28

Helikesekene, mina olen sama kuulnud, ka kaaluabi annab minu mäletamist mööda sama vahemiku. Samas kui ülekaal on suur, siis alguses võibki see nr suurem olla, mõne nädala pärast vast aeglustub. Aga jah, ei läinud me keegi üleöö suureks, ei saa ka eeldada, et üleliigsed kilod kibekähku kaovad.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 24. January 2014, kl 17.36

no parem kui eelmised nädalad -500g smiling smiley. Lootsin küll leida 73,9 oma kaalul eest... aga veel siiski mitte :/. Ehks siis järgmisel korral...

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 24. January 2014, kl 18.27

Tegelikkuses aitas sellisele kaalukaotusele kõvasti kaasa see,et pole enam peaaegu terve kuu kartulikrõpse söönud(muidu olid need täiesti lahutamatud päeva osad,võisin krõpsude nimel päeval või hommikul mitte süüa,et vaid õhtul saaks kartulikrõpse mõnuga näost sisse ajadathe finger smiley,sõin ka saia palju ja ega burgeritest ja friikartulitestki eemale saanud hoida,sest töötan ise kiirtoitlustuses)
Samuti lõin liikumisele suht käega,sest arvasin tööl saavat piisavalt koormust(hea vabandus värskes õhus mitte liikumiseks ehk lihtsalt laisk oma suure pekikoormaga).Lõpuks leidsingi end taas(olin sellest juba kaua unistanud).Olen alati palju värskes õhus liikuda armastanud,kuid olin end lihtsalt käest lasknud ja eks esimesed pikemad kõndimised väsitasid ka väga.Praeguseks ei hooli enam krõpsudest,küll aga maiustan vahel pähklitega.Suhkrut ekstra jookidesse ja võid leivale ei pane enam ammu,ka joon piimatooteid vähe,kuna ei talu neid hästi,kuid söön ma vägagi muud kõike ja ei ütle elumõnudest ära(nt.punane vein ja shokolaad),lihtsalt piiratud koguses ja no olgem ausad,kui 1 päev läheb ikka väga käest ära(ja seda ikka juhtub),hoian teine päev mingil määral toiduga tagasi ja sunnin end rohkem liigutama ,olenemata ilmast ja tunnen sealjuures sellest rõõmu.grinning smiley
Vot nüüd,kus tuli maagiline 9 ette,võib minna juba natuke keerulisemaks kaalulangetamisega,samuti naasen esmaspäevast tööle,kus ahvatlusi paljueye rolling smiley.Õnneks hetkel veel motivatsioon laes ning ka mõningad tuttavad nö.supernäiteks,et päris käest ära ennast lasta ei tohi ega ka üle pingutada.
Olgem siis vaprad edasi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 24. January 2014, kl 19.51

Mõned on ikka eriti tublid olnud sel nädalal. Eks teised on siis tublimad järgmisel nädalal smiling smiley Aga eriti suured rõõmusoovid Sandrale ja tema kaheksale ja Piiale ja tema kahekohalisele smiling smiley

Mulle tundub kaa, et oleks tervislik seda kaalu aeglaselt langetada, aga samas vastu kaa punnima ei hakka ju, kui ta ise nii kiirelt kaob. grinning smiley

Mul on terve see nädal kaal 65.7 peal seisnud. Põhjust võite arvata. Tegelikult mind väga üllatas see, et tavaliselt sel ajal on mul kaal ikka tõusnud kilo-kahe jagu. Kalorinormi ei ületanud, aga šokolaadi olen sel nädalal küll päris palju söönud. Ootame siis mõned päevad ja vaatame kas on nii nagu tavaliselt, et järsku ühel hommikul on kg+ nagu õhku haihtunud.

Täna hommikul olin veel eriti tubli ja sõitsin 45 minutit ratast. Üritan hommikul veel natuke lisaks teha siis, sest homme tähistame mehe sünnipäeva ja ilmselt maitsen ka kooki ja veini grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 24. January 2014, kl 21.53

Homme suusatama läheb keegi???
Mul kuri plaan minna, aga üksi on nüri.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.