Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 23. February 2014, kl 10.10

Vahest võib kaalu paigalpüsimise põhjuseks olla ka see, et liialt piitsutanud oma keha ja organism on šokis. Mul on vahel aidanud kaalu liikuma see, et olen veidi rohkem söönud, et keha stressist välja tuua.

Aga enda enesetunne on ikka nii š***, eriti just hommikuti, kuis nuuskaks nagu ajusid välja. Päeval magan 3-6h + öised uned - mul on juba lamatised mitte liikumisest. Täna kui vähegi paremaks päeva peale läheb, lähen kasvõi 10 minutiks vaikselt õue jalutama.
Kurguvalu õnneks hakkab järgi andma. Olen pidevalt kurku lasknud taruvaigu saialille õli ja joonud kurguvalu leevenduseks special teed.
Nojaaa...kaal tõuseb, kuigi kalorite osas üle pole läinud sad smiley Ikka üritan kõik kirja panna.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Sandra72
Kuupäev: 24. February 2014, kl 14.02

Head vabariigi aastapäeva teile! Super, milline ilm on täna! winking smileycool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 24. February 2014, kl 15.58

Head Eesti Vabariigi aastapäeva !

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 24. February 2014, kl 16.41

Head Vabariigi sünnipäeva teile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 24. February 2014, kl 16.50

Selle nädala tublimad olid meil jälle Piia37 -1,5kg ja Sandra72 -1,4kg!!!
Aitasite meie selle nädala tulemust vähemasti miinuses hoida, kui samas paljud lõpetasid sel nädalal plussis või null tulemusega. Kokku sel nädalal võtsime alla vaid -2,5kg. Tundub, et Sõbrapäeva pidustused on teinud oma töö ja mõnda on murdnud ka viirushaigused.

Loodame, et järgmisel reedel pole Vabariigi sünnipäevapidustused meie kaalu üldkokkuvõttes plussi kruvinud winking smiley

Samuti oli aeg meie rividest ära saata mann ja Helisekesekene, kes polnud meile nüüdseks 4 nädalat endast märku andnud.

Lõpptulemust vaata siit TABEL!!!

PÜSIGE TERVED!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: kalajala
Kuupäev: 24. February 2014, kl 18.00

Kiitus kõigile kel miinus tuli, endal kahjuks +200g, aga eks pingutame selleks reedeks miinuse ikka smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati kalajala 24.02.2014 18.00.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 24. February 2014, kl 22.06

TÄHELEPANU!!! Kui jääte oma kaalunumbri sisestamisega hiljaks ja ma olen jõudnud juba punaselt teha teie kaaluarvu ja te hiljem korrigeerite seda, siis palun muutke värv ka tagasi mustaks, sest muidu võib juhtuda nii, et kui 3 nädalat järjest olete punase numbriga, siis kaote tabelist. Aga ei taha ju, et nii juhtuks.

kalajala sinu number vaja veel mustaks tagasi muuta. Hetke mingi brauseri kala ja ei lase mul seda teha. Kui sa saad, siis muuda palun ära.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 25. February 2014, kl 16.26

Muutsin täna oma eesmärgi kaalu,ehk innustab see vahepeal edasi.Kõht on viimasel ajal tihti tühi olnud,eks see vast oli lubatud kaloraazhi pärast-1666 ja liigutatud sai ikka tõesti väga palju.Hetkel lubab see tänu muutusele üle 2tuh300.Proovin nädalakese,või paar,sest usku,et jaanipäevaks saan 72.70,pole.Pole ju enne sünnitustki sellises kaalus olnud kaua aega,kuid juhul kui saan tempo sisse ja kaloreid jääb paljuks ning hetkel seatud uus eesmärk saavutatud enne jaanipäeva,muudan loomulikult uuesti eesmärki.
Ilusat ilma ning head pealehakkamist!Ärge endõhtuti siis ainult teleri või arvuti ette unustage,võtke ilmast,mis võtta annab!
Kui oled väsinud,puhka või isegi maga natuke ja mine hinga ikkagi väljas värsket õhku!(seda teen nt.mina pea iga õhtu)

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 25. February 2014, kl 21.44

Jälle mina,issver kuidas südametunnistus hakkas piinama,kui muutsin ennist kaalu eesmärgi nr.-t,võtsin end uuesti kätte,käisime mehega ligi 8 km ringil,millest kokku ka 8 minutit jooksimehot smiley.Täiega hea tunne ja muidugi panin algse Kaaluabi pakutud numbri tagasi.Loodame,et järgmine selline nõrkuse hetk ei teki niipea,eks näha ole,kaugele kaalukaotusega jõuab.
Küll on hea,et kusagile saab sellest kirjutada,annab jõudu ja vajalikul momendil paneb ka häbi tundmaeye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 25. February 2014, kl 22.54

Väga hea on teiste tegemisi lugeda. Kuigi meil neid siin viimasel ajal palju ei ole, siis annab see jõudu ja motivatsiooni juurde. Ma olin täna terve päeva nii väsinud ja pahur. Hommikul kaalusin, kas liigun täna jalgsi või autoga ja valisin jalgsi. Kõndides saab oma mõtted veidi selgemaks. Peale lõunasööki aga ei suutnud enam kuidagi olla ja jäin tunnikeseks magama. Nüüd õhtul peaks ka ennast varem voodisse vedama, muidu ei tule kaalulangetamisest ja hea tuju loomisest midagi välja. Puhkus, puhkus, puhkus ... on minu kõige olulisemad võtmesõnad! Kui on jõudu on ka jõudu öelda ahvatlustele ei ja on jõudu teha trenni.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Roosaroos 25.02.2014 22.56.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 26. February 2014, kl 19.23

Piisavalt puhata saada on ka minu jaoks ülitähtis.Kui tunnen päeval,et tahan magada,siis seda ka teen,kasvõi tsipakene või siis korraks pikali.
Aga millist joovastust tunnen tänasest uuest kogemusest Aqua Zumbast-täiega mõnus tants veessmiling bouncing smiley.
Mõnus...cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 26. February 2014, kl 21.50

Ma eile läksin veidi varem magama ja täna kohe parem olla, kuigi päeval ikka haigutasin vahepeal. Täna plaan jälle varem magama minna. Homme proovin hullumeelse (hullumeelse minu jaoks) 100 hommiku jooksuga kaasa minna. Ma ei luba midagi, et pean kõik need päevad vastu, aga alustan homme ja vaatan enesetunde järgi, kaua ja kuidas jätkan. Ning kaalun ka üle minna nädalasele kaalumisele. Hetkel kaalun ennast iga hommik ja tunnen, et see on mind laisaks teinud. Ükspäev üritan ja teine päev enam mitte. Kui aga igapäev kaalu ei näe ja tunnen kergelt hirmu reedese kaalumise ees, siis äkki pingutan rohkem. Midagi peab ju tegema, et motivatsiooni üleval hoida ja ennast kuidagi sellest mugavusstsoonist välja saada. Olen enda katsejänes grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 27. February 2014, kl 06.41

Tubli,Roosaroos!Head katsetamist siis!
Kuhu küll kõik nii kadunud on,pole kuulda ei kippu ega kõppu...

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 27. February 2014, kl 06.54

Kõlab põnevalt Roosaroos. Anna siis teada, kuidas sul need hommikused jooksud lähevad, mis enesetunne jne. Kus see 100 päeva võistlus üldse tekkis?
Ma eelmisel aastal üritasin hommikuti käia kiirelt enne tööle minekut sörgil ära nii 30min, umbes 4km. Aga loobusin, sest ma ikka ei suuda hommikuti oma keha nii tööle saada, et suudaksin joosta. Peaksin algul ikka mingi 10 min vähemalt soojendusharjutusi tegema, et selja liikuma saada. See sindrinahk on hommikuti ikka väga kange ja kui nö külma seljaga jooksma hakkan siis on see paras pain in ass.
Minu jaoks kõige parem jooksmiseaeg on kohe pärast tööd, kella 17-18 vahel. Siis ei ole kõht täis ja mitte veel viimase piiri peal tühi ka. Kähku enne kohustuslikke koduseid toimetamisi.
Aga noh hetkel ikka veel vähe tõbine ja taastun. Mees vana spordihull ei luba mul kuhugi trenni veel nii pea minna. Arvab, et peaksin vähemalt nädal veel ilma sportimiseta olema ja laskma kehal puhata. Eks tal õigus ole, et tõbisena sportida ei tohi, aga ise ilgelt kibelen juba midagi tegema, samas see ajude välja nuuskamine iga päev käib juba nii närvidele. Olen teinud vaid 30 min jalutuskäike siin paar korda rahuliku tempoga. Seega sel nädalal ma mingit miinust ei oota, hea kui tulemus samakski jääks, mis eelmisel nädalal. Nüüd veel see teatud periood ka kuus kohal....võehhh!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 27. February 2014, kl 10.23

See jooksmise väljakutse tehti FB-s nimega "100 päeva hommikujooksu ...". Täna sai kenasti käidud. Esimese päeva distants ei olnud küll pikk, kuna vormi pole ju ollagi. Aga selle eest oli tunne pärast väga mõnus. Kuna ma tööl ei käi, siis jooksmas käin peale laste ja mehea lasteaeda ning tööle viimist. Kui peaks tööl ka käima, siis vist hommikul küll varem üles tõusta ei tahaks. Aga no alati võib ju enda tervise heaks käia jooksmas siis, kui endale kõige paremini sobib smiling smiley Täna hommikul ei kaalunud ennast ka. Homme jälle kaalun meie tabeli jaoks ja siis katsun nädalakese olla tubli ning mitte kaalule astuda, see on ka paras väljakutse tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 27. February 2014, kl 20.10

Ma olin vahepeal väga kadunud, sest sellest väikesest haigusest saigi bronhiit. Nüüd juba parem. Ajusid nuuskan ma ilmselt samamoodi välja nagu Ursull ja kopsud on kaa mul tükkide kaupa ära köhitud. Haha. Täna käisin esimest päeva asju ajamas. Päeval oli kokkusaamine ja kuna liiklus oli jama, siis lõpuks pidin väikese sörgi kaa tegema. Samm oli küll jube kerge tegelikult grinning smiley Palju ei teinudki, aga nüüd koju jõudes tunnen küll, et olen väsinud. Järgmised nädalad võtan ikka vabalt ja pakin end ilusasti soojalt riidesse, sest seda nalja on varemgi juhtunud, et bronhiidist saab kopsupõletik ja vot sellist põntsu mina oma tervisele enam anda ei taha. Nädalavahetusel teen esimesed vaiksed jalutuskäigud kaa ilmselt. Ja teistele tatistele- ärge siis lolliks minge! Võtke natuke aega vabalt, küll pärast on energiat need haigusega seisma jäänud kilod maha rassida!
Mul on kaal terve nädala seisnud, aga ma ei kurda smiling smiley
Kalorid olen kaaluabisse sisestanud alles õhtul, et kindlasti sööksin piisavalt, et end hästi tunda ja et ei tunneks end halvasti, kui natuke üle normi läheb. Õnneks kõik päevad olid kalorid normis ja isegi natuke alla selle smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati siucra 27.02.2014 20.12.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 27. February 2014, kl 20.13

Muidu tuttav tunne, Piia. Mul on kaa juhtunud, et vahel on isu suurem, kui kalorid lubavad ja olen eesmärgi ära muutnud. Õnneks tuleb mõistus ikka koju õigel ajal grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 27. February 2014, kl 20.30

Tshekkasin selle kaloraazhi uuesti üle ja vaatasin üle ka oma liikumise trennidega ning oma imestuseks täheldasin muutust ka lubatud kalorites,mis iseenesest kõlab ikka täitsa loogiliselt ju ,et kui liigud ,trennid rohkem,on vaja ka rohkem kaloreid süüa,iseasi,kes mida sööbthe finger smiley
Homme jälle kaalumine,paljut seekord ei oota ega looda,hea kui üldse miinus tuleb,needsamused naisteasjad taas peal,aga mine sa tea...

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 28. February 2014, kl 07.11

Loodetud 93 ette siiski veebruari lõpuks ei saanud,aga pole hullu.Järgmine siht mul märtsi lõpuks vähemalt 90 peale saada,ideaalis võiks olla 88spinning smiley sticking its tongue out.
Mõnusat nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: merete
Kuupäev: 28. February 2014, kl 08.34

Tere!

Mina liigun endiselt teosammul edasi ehk -200 g. Hea seegi, sest nagu eelpool loen, on meiegi pere haigustelainel: mees oli gripis, laps hetkel adenoviiruses ja ise tõmbasin selja ära. Aga kes ütles, et see teekond kerge peaks olema hot smiley

Jõudu ja vastupidamist kõigile! Kevad on käes!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Sandra72
Kuupäev: 28. February 2014, kl 10.46

Tere kõigile!

Minu sellel nädalal kaal seisab. Ju eelmise nädala suur kaalumiinus oli ka siis selle nädala eest varuga ette spinning smiley sticking its tongue out
Aga pole hullu, vähemalt ei ole juurde tulnud!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 28. February 2014, kl 17.32

Niisiis haigusest ja kodus vedelemisest hoolimata langes kaal kaa natuke smiling smiley Enne seda paarinädalast hullust ja haigust kaalusin natuke vähem, aga ma ei kurda grinning smiley Järgmiseks nädalaks peaks juba asjad liikuma hakkama smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Appel
Kuupäev: 28. February 2014, kl 19.08

+0,1 ...nuuks... Aga kuna mind on murdnud angiin ja kohe päris koledalt, siis on mul natukene muid muresid. Kaloreid koguneb võib olla vaid 500 kanti päeva peale. Loodan, et järgmiseks nädalaks olen jälle reel.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Krisly
Kuupäev: 01. March 2014, kl 20.22

Tere!
Kaunist märtsikuud kõigile, kaugel see kevad nüüd enam ja kevadel pidid ju luuad ka lehte minema. Siis püüame kõik ikka selle poole et paremad välja näha. Nagu näha oleme sell nädal edukamad olnud, eks haiged on ka tervemaks saanud ja oma panuse andnud. Kellel miinust polnud eks mingi aeg ju kaal jääb seisma või korra tõuseb, olen seda kogenud ja kui käega ei lõõ küll siis langeb jälle. Minu puhul ei anna ka iga hommikune kaalumine nädala lõpuks head tulemust. Jõudu ja tervist kõigile, pingutame edasi.thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 01. March 2014, kl 21.15

Õhtust!

Täna oli nii super ilm ja kindlasti nii mõnigi teist jõudis kindlasti õue liikuma.
Selle nädala tublim oli seekord Jessy911, kes kaotas oma kehalt tervelt -1,2kg! Väga tubli oled! the finger smiley
Muidugi üldkokkuvõtes on Piia37 juba pikkade hüpetega meist kõigist nii kaugele juba tormanud, et nüüd läheb juba raskeks teda kätte saada. 2 kuuga on ta kaotanud -11,60kg!!! the finger smiley

TABEL!

Kahjuks selle nädala väljalangejaks sai Mammu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 01. March 2014, kl 21.31

Mina olen tõesti paranemas, aga veel ei julge jooksma minna, sest veidi tatine.
Käisin täna jalutamas ja homme plaanin ka veel vaikselt jalutada.
Tegelikult oli mul plaan alustada 1.märtsist enda ettevalmistamisega poolmaratoniks, aga see haigus nüüd rikkus kõik ära. Üritan uuest nädalast sellega algust teha.
Teine mure mis mul tekkis või õigemini laiskus, mis peale tuli on see, et kuidagi ei viitsi toitumisi kirja panna. Olen muidu aasta otsa suhteliselt korralikult kõik alati kirja pannud, mõned päevad on jäänud täitmata, mingitel reisimiste või pidude põhjustel, aga muidu ikka kõik alati ilusti kirjas. Nüüd aga nagu esimest korda nii, et võimalus kaaluda on, aga ei viitsi. Isegi umbes ei viitsi kirja panna. Loodan, et see mingi ajutine laiskus ja hiljemalt nädala pärast suudan jälle kõik ilusti kirja panna.

Aga 1 hea uudis ka. Leidsin endale uue motivatsiooni, miks nüüd rohkem pingutada. Nimelt mees ostis aasta lõpupoole piletid Aasiasse ja läheme paariks nädalaks reisima. Siis tahaks ju ilus välja näha. Nii, et mul veel kõvasti aega, end pringiks hirveks lihvida, aga noh mul on neid kilosid ka päääris palju, seega väga aega molutada ei ole!
Aga hetke eesmärk ikka koos teiega Jaanideks oma eesmärk saavutada ja siis mul poja keskkooli lõpetamine ja piltidel võiks juba siis naksikam olla winking smiley

Palju päikselisi päevi kõigile! Päike ju kutsub õue liikuma spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: lauriine
Kuupäev: 02. March 2014, kl 14.52

Uskumatu aga ka minu kaalu number on lõpuks ometi langemas ! Seekord miinus 0,4 kg ja kaalu number 70,6 kg!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: käps3k
Kuupäev: 03. March 2014, kl 10.45

Meeletu, kus aeg lendab, mõtlen siin, et kaalu esitamisega hiljaks jäänud, aga tegelikult oli 2 nädalat juba mööda läinud. Kahju, et kaal sama koostööd ei taha teha, aga eks elu tulebki mõnuga võtta ja kaaluangetus selle juures peaks eluviis olema spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 05. March 2014, kl 20.01

Heip!

Kuidas teil läheb? Siin jälle nii vaikne.

Mina olen saanud oma laiskusest üle ja märgin pärast 3 päeva pausi uuesti kõik söömised üles. Kaal hakkas just sel hetkel tõusma, kui toitumist üles ei märkinud, seega äkki tõesti sõin rohkem kui lubatud, kuigi püüdsin ikka tunde järgi toituda.

Nohu on peaaegu unustatud asi ja eilsest alustasin uuesti jooksmist. Nüüd olen 2 õhtut jooksnud ja enda üllatuseks tegi täna oma isikliku rekordi läbides 5km 31min35sek, mis on üle 2min kiirem kui varasem rekord. Viimati jooksin 5km eelmine aasta juulikuus, kui olin oma parimas jooksuvormis.
Sellised pisikesed saavutused teevad tuju heaks ja tahaks kohe rohkem ja rohkem teha smiling smiley

Nädalavahetuseks lubab juba +10 kraadi - juhuuu!!! ja kes seda teab palju seda sooja veel päikese käes on winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 05. March 2014, kl 22.17

Mina pole veel oma tatist lahti saanud ja ei tunne end veel päris 100%. Jalutan väikeseid ringe ja võtan veel rahulikult. Mõtlesin korraks päeval siia hõiskama tulla, et kaal on natuke langenud, aga ootan sellega siiski reedeni smiling smiley

Sina oled ikka endiselt väga tubli, Ursull, jätka samas vaimus. Jooksed enne jaanipäeva veel mitu rekordit, nende rekorditega jooksed peki kaa maha grinning smiley

Kevadine soe ja kõrgem päike süstib positiivsust ja indu minusse ikka korralikult smiling smiley Vähendasin natuke ka oma kalorite hulka, ei tunne, et nii palju süüa vajaksin. Kaal hakkas kaa ehk selle tõttu langema smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.