Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Krisly
Kuupäev: 05. March 2014, kl 22.41

Tere

Vaikne on meil küll siin viimasel ajal, reedeti veel natsi postitusi, aga muidu......
Loen siin teist, kes te käite jooksmas, minule ei lähe jooks kuidagi peale. Mingi aeg tagasi proovisin, aga no ei suuda, jooksen mõne minuti ja olen omadega otsas. Kepikõndi teen küll, võin kas või tunde järjest käia(mitte ainult lonkida), basseinis ka võimlen ja teen harjutusi vabalt, aga et ujuks paar basseini pikkust, ei suuda.Mul on vist selle jooksmisega mingi psüühiline vastuseis, kooli ajal pidi käima jooksukrossidel ja see oli üks ääretult vastik päev, vist oleksin paremameelega isegi tunnis istunud, kui pidi pool kilti jooksma polnud kõige hullem, aga kilomeeter oli jube pingutus.
Jõudu sulle ursull maratoniks valmistumisel, imetlen.
Reede on ka juba paistmas nii, et viimased pingutused, et miinus saada. Olen olnud kangekaelne ja pole vahepeal kaalule astunud, mull läheb siis nagu paremini, kui korra nädalas kaalun. Toitumise olen viimastel päevadel isegi tasakaalu saanud, loodan vähemalt et ei pea kirjutama plussi.winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 05. March 2014, kl 22.57

Hahaaa....ma olen terve oma teadliku elu vihanud jooksmist.
Kooliaeg olin alati tagantpoolt esikolme hulgas smiling smiley
Alustasin jooksudega mingi 5 aastat tagasi pärast keskkooli lõppu, millest tol ajal oli juba oma 15 aastat möödas. Issand kuidas ma vihkasin neid jookse. Aga asi piirdus siis vaid orienteerumistel jooksmistega nii max 7km mitte rohkem. Alles aasta tagasi hakkas nagu tõesti jookma. Alguses ikka nii 30sek jooksmist ja siis 10min kõndi. 2 kuud nii intervalli tegemist suutsin täiesti joosta oma 5km järjest.
Loodan, et teile, kes te jooksmist ei salli saite veidi motti juurde, seda ikka proovida.
Ps. oma viimase titekilod sain just jooksmisega ruttu lahti. Nüüd veel selle esimese titekilod vaja ka alla saada :p

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 05. March 2014, kl 23.58

Minul sai täna 7 päeva täis, kui olen iga hommik jooksmas käinud. Alustasin vaikselt v-o 1 km tuli ära, kui sedagi. Ja täna tuli juba 4 km. Terve nädal jooksmas käia on mind siiski veidi ära väsitanud. Homme kindlasti teen jooksust puhkepäeva, lähen kõnnin veidi. Mul läks kooliajal spordis ja jooksus alati hästi, ilma et ma oleks väga trenni pidanud tegema. Samas keeras mul alati sees, kui teadsin, et kehalises hindele jooks või spordipäev tulemas. Jooks ei ole kunagi mu lemmiktegevus olnud. Ikka olen eelistanud ratast, rulluiske või ujumist. Viimasel ajal ka käimist. Kuid nüüd need 7 päeva on olnud isegi üsna naditavad, kuigi rasked, olen kõvasti ikka higistanud. Mind aitavad igasugused kampaaniad nagu nüüd see 100 hommiku jooks. Siis aitab mõte, et iga päevaga muutun tugevamaks ja see kõik muutub lihtsamaks. Tunnen peale jooksu ennast nii uhkena, et selle ikkagi ära tegin. Naudin isegi seda, et ma olen nii väsinud ja oma kehale koormust andnud. Kui tuleb pähe mõte, et ma ikkagi ei viitsi, siis ei mõtle lihtsalt sellele jooksmisele, lihtsalt teen, mis vaja teha. Tavaliselt mõte raskest tegevusest on ise palju raskem, kui tegevus ise. No ja muidugi aitab muusika kuulamine ja oma jooksu edmondoga jälgmine palju kaasa.
Kaalun ma jätkuvalt ikka iga päev, ei teinud see mind toidu suhtes hoolikamaks, kui ainult korra või paar kaaluda tahtsin.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 06. March 2014, kl 07.17

Kõndi tehes üritan ka joosta,aga üle 4 minuti korraga veel ei jõua,st.keha jõuab,aga hingamine ei jõua järgi,hingeldan nagu segane,isegi kerge jooksmise järel,kuid see-eest ei anna siis alla,jätkan mõnda aega kõnniga ja jooksen taas paar minutit,jalanõud hetkel pole head,aga see pole ju vbandus liikumise ära jätmiseks.
Aga tegelikult vajan natuke teie poolset hurjutamist,olen nimelt juba paar nädalat liialt suur sõber maitsestatud pähklitega,terve päev võib toitumine olla ok,ja siis õhtuti,millegipärast nüüd pärast õues kõndi-jooksmist,on laual pähklid ja vahel ka vein,saan aru,et teen valesti,aga nö.troppi ette pole ka pannud,elutempo kiire ja ehk otsin taas mingit lohutust.Nii rumal minust...

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 06. March 2014, kl 13.19

Kõrvemaa-ja Maijooksule olen nüüd tänase seisuga ära reganud. Enam tagasiteed ei ole!!!

Jooksma-jooksma!!! the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Krisly
Kuupäev: 06. March 2014, kl 22.13

Lugedes teie kirjutusi hakka või ka proovima uuesti jooksmist. Ilmad lähevad aina rõõmsamaks ja päevad pikemaks, õhtul oleks aega kauem väljas tervisega tegeleda, äkki võtangi kätte ja lähen proovim mõne sammu metsajooksu.Aga maratonile küll enam ei kipu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 07. March 2014, kl 06.40

Hommik!

Olen tegelt kergelt šokis oma tänase tulemuse peale. Nädala sees näitas kaal 85 algavat numbrit isegi ja eile hommikul tõdesin, et hea kui suudan enam-vähem samale tulemusele jääda, mis nädal tagasi. Aga, et langus ka (mis tegelikult nii võtta pole ju suur) -400g oli küll ülla-ülla.
Ma nii rõõmus! smiling smiley Äkki nüüd hakkab jälle ilusti langema. Joosta on ju nii mõnus juba.

Teile ka soovin selliseid häid üllatusi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Sandra72
Kuupäev: 07. March 2014, kl 10.36

Tere kõigile!

Mina sisestan oma kaalunumbri homme, hetkel pole kaalu läheduses!

Toredaid miinuseid! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 08. March 2014, kl 14.27

Ilusat naistepäeva !smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 08. March 2014, kl 16.29

Kuula laulu!

Ilusat Naistepäeva kõigile!

Kindlasti minge õue liikuma, sest nii ilus ilm on.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 08. March 2014, kl 19.54

Täna hommikul oli kaal palju ilusam, kui eile. Avastasin peale nädalast igahommikust jooksmist, et tegelikult ei ole mul üldse nii raske alla võtta, kui olen koguaeg arvanud. Paar nädalat kuni kuu korralikult jooksmist ja toitumise jälgmist ning peaks esimesed 3 kg kadunud olema. Enne, kui mõnda ahvatlust tahan süüa pean mõtlema, et kas ma selle ahvatluse nimel rohkem jooksma oleksin nõus. Pigem jookseks olemasolevaid kilosi alla, kui neid mida rohkem söön. Ei oleks arvanud, et seda jooksmist isegi nautida suudan ja seda peale jooksmist väsimuse tunnet, et olen endale midagi kasulikku teinud. Nüüd hoian pöidlaid, et sellel laineharjal pikalt püsida suudan.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 09. March 2014, kl 13.45

Tere!

Selle nädala KÕIGE-KÕIGE tublim oli Appel, kes langetas nädalaga kaalu -2,10kg!!! WAUUUU!!! Appel on üldkokkuvõttes tubliduselt teine, kes on kaotanud 10 nädalaga -7,90kg!

Üldkokkuvõttes kõige tublim kaalulangetaja meil siin ikka tubli Piia37, kes on 10 nädalaga kaotanud -12,30kg!!!

Selle nädala TABEL on siin.

Kahjuks kustus sel nädalal veel üks nimi meie tabelist, kes pole jaanuari lõpust alates käinud kaalu muutmas - potsataja27.

Õnneks on ees suurepärased ilmad ja kindlasti kaal hakkab kõigil mühinal alla minema. spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: lauriine
Kuupäev: 09. March 2014, kl 21.01

Minul selkorral suurepärane uudis! Lõpuks ometi nägin esimese numbrina kuute smiling smiley number kyll kõigest 69,9 kg kuid siiski rõõm on suur sest tundub, et olen pikadt seisakust lõpuks ometi yle saanud!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 09. March 2014, kl 23.01

Hei kõigile! Mul oli nii kiire nädalavahetus, et alles nüüd jõudsin oma kaalu sisestama.
Kaal hakkas õnneks jälle langema ja selle nädala tulemus on -400g. Väga hea meel on.
Muidugi kuna reedest saati oli tegemist nii palju, siis kaloreid ei lugenud. Käisin väljas söömas ja jõin natuke siidrit kaa ja olin üldse väga paha. Sellest hoolimata püsis kaal terve nädalavahetuse sama. Mõtlen, et kui oleks kaloreid ilusasti lugenud, siis oleks ilmselt kaal veel langenud, aga see selleks.
Viimasel ajal olen vähe liikunud ja kaal seisis. Vähendasin kalorite hulka ja kohe hakkasid grammid kadumagrinning smiley
Täna käisin esimest korda peale haigust pikemal jalutuskäigul. Tegime umbes 10km mehe ja koeraga. Nii jube mõnus oli. Õhtul tuleb siis ehk hea uni kaa loodetavasti smiling smiley

Minu jaoks väike innustus on see, et mu mehe õde on 6 kuuga kaotanud 21kg. Nüüd kaalub ta 64kg ja näeb ülihea välja ja tal see motivatioon ei paista kaa raugevat smiling smiley Teda vaadates saan jõudu juurde.

Jõudu kõigile uueks nädalaks! smiling smiley

Olen kaa jooksmisele mõelnud, aga oi kuidas seda pelgan grinning smiley Kõik, kes suudavad, müts maha teie ees.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati siucra 09.03.2014 23.04.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Appel
Kuupäev: 10. March 2014, kl 18.42

Jeii smiling smiley Oli jah selline veidralt suur miinus. Aga õnnelik miinus. Nüüd vaatan, kuidas edasi läheb, sest ma tegelikkuses olen kaotanud 13 kg ja alla 2 kg on jäänud selle eesmärgini, mis ma endale algselt seadsin.
Et ma ei jää teist kohta hoidma kohe kindlasti, kuid tahaks hoida saavutatud tulemust ning siis trenniga keha vormima hakata smiling smiley
Miks ma vaiksem olen....mmm ma siin tegutsen selle nimel, et Juuni kuus saaks kraadi kätte grinning smiley Tahaks magitrantuurile joone alla tõmmta. Oma 6 kuuse poja kõrvalt on see aga nati keeruline. Ei taha ju kõiki päevi tema juurest eemal viibida....samas tuleb raamatukogus olla. Oehh 2 kuud on aega ja eks paistab, kuidas see asi mul sujub. Kui ei lõpeta juunis, siis talvel. See on üks mis selge smiling smiley

Ilusat nädala algust Teile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 13. March 2014, kl 19.03

Halihoo,on siin keegi?Kõigil vist on nii kiire...

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 13. March 2014, kl 20.27

Ma käin usinalt jooksmas (täna tegin puhkepäeva: kõndisin 5 km ja sõtisin rattaga 3 km) ja olen täna ning eile kenasti ka toidutabelit täitnud smiling smiley Viimasel ajal on tavaliseks jooksuringiks 5 km saanud. Esimesed 3 km on veidi raske ja peale seda läheb juba lihtsamaks. Otsin siin oma linnas uusi radu, et see jooksmine igavaks ei muutuks. Kaal kahjuks langeda ei taha, kasvatan vist lihasmassi hetkel. Samas motivatsioon tõstaks see, kui natuke ka kaal alla läheks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 13. March 2014, kl 20.47

Minul see nädal jälle ikaldus sad smiley
Laps laupäeva hommikust alates kõrges palavikus ja ma olen terve see aeg kodus passinud ja teda põetanud. Hiššššand millal need viirused läbi saavad???
Sain vaid 2x jooksma ja ma isegi ei panusta mingile positiivsele tulemusele, nagunii kõik pekkis.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 14. March 2014, kl 06.12

Selle nädala tulemusega olen väga rahul,millegi pärast ei arvutanud tabel taas kohe kaalukadu kokku.
Muide,Appel,alustades olin üle 106 kilo,ja mul on väga hea meel ka sinu ning teiste kaalukaotajate üle.
Ei tea,kas see nädalavahetus tuleb suusad,uisud üles otsidaspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: birxike
Kuupäev: 14. March 2014, kl 09.43

Tere hommikust!

Mul oleks selline palve tabelitegijale, et kas oleks võimalik lisada ka kaalukadu protsentides?

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 14. March 2014, kl 10.23

Vau,F,milline kaalulangus vaid ühe nädalaga.Supertubli!smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: F
Kuupäev: 14. March 2014, kl 10.31

Piia37, vaata milline seisak sellele langusele eelneswinking smiley Mul lihtsalt heameel, et kaalu esimene number muutusspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: käps3k
Kuupäev: 14. March 2014, kl 12.51

Tervitus kõigile,
minu uued lemmikud on külmutatud banaan ja külmutatud kultuurmustikad, söö kommi eest. the finger smiley
Meie pere armastab rohekaid banaane, aga sellised on nad tavaliselt täna -homme, siis juba küpsed ja keegi ei taha. Viskan need kollased nüüd koorituna-tükeldatuna karbiga sügavkülma ja jälle kõik rahul. Käivad vahepeal pistavad magusa-külma ampsu suhu. thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 14. March 2014, kl 17.50

Asjad liiguvad.. Nüüd juba kolmandat päeva 64.8. Ma ei mäletagi millal viimati alla 65 kaalusin. Lähen nädalavahetusele vastu eriti hea tundega. Nüüd ei tohi kohe kindlasti end käest lasta. Loodan ainult, et eile söödud pakk komme midagi nihu ei keera grinning smiley Jube isu tuli kommi süüa ja võtsin kätte ja sõingi, paarsada kalorit läks ikka üle normi kaa. Aga kui ma seda pakki kommi poleks ära söönud, siis oleks ilmselt terve õhtu muid asju näksinud ja täna ilmselt kaa. Sain isu täis ja nüüd ei taha pikka aega midagi magusat grinning smiley

Mõned on siin ikka eriti tublid olnud ja paari nädalaga alla võtnud sama palju kui mõned paari kuuga grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 14. March 2014, kl 19.35

Ilusad numbrid siin paljudel. Väga tublid olete!
Mudin seda tabelit millalgi hiljem paremaks nagu siin sooviti, et kaalukadu protsentides jne. Hetkel lihtsalt ei jaksa.

Ise olen haigusega outis, JÄLLE!!!angry smiley
Alles nüüd suudan istuvas asendis olla. Mingi kõhuviiruse moodi asi, kõht valutab ja ajab iiveldama. Püsti olla ei saa.
Kui hommikul veel "elus" siis kaalun end ära.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 15. March 2014, kl 00.50

Minul lihtsalt ei lähe miski. Vorm on ok - joosta jaksan, trennis käin, kleidid lähevad selga ja peegel ei mõrane. KAAL aga ei lange...

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 15. March 2014, kl 07.48

Minul siiski sama tulemus. Isegi 1 päev toiduta ei muutnud tulemust. (olin siis 1 päevases kõhuviiruses).
murjamike vahest on mul vähemalt 3 kuud järjest olnud nii, et kaal ei liigu kuhugi. Hüppa ja karga palju tahes. Lihtsalt tuleb see periood läbi elada ja mitte alla anda. Üks hetk keha loobub üleliigse energia kinni hoidmisest ja siis läheb jälle allapoole. Vahest aitab ka see, kui šokeerid keha millegagi. Näiteks sööd korra veidi rohkem ja midagi täiesti teist või hakkad tegelema uue spordialaga. Mul on aidanud see korra veidi rohkem söömine näiteks.

Nende jubedate viiruste keskel, mis siin liiguvad tahaks öelda vaid, et sööge värsket ja vitamiini, palju sidrunit ja ingveri ning peske käsi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 15. March 2014, kl 22.11

Ma olen vist kõik kaalulõksud ära proovinud juba. Soogo, joogi ja erinevad trennid... Ma tegeliklt jälestan jooksmist, nüüd olen isegi seda teinud mõned korrad. Enesetunne on isegi siis hea... vb ei tohiks siis mõelda, et kaalul olev number on ikka kole... ja ei liigu. Jooksin täna 5 km maha ja oleks võinud vabalt veel 10 joosta (ilm on lihtsalt nii paganama halb, et ei tahtnud tervisega riskida). Seega on tegelik eesmärk - hea vorm olemas... mis siis ikka selle numbri kallal vinguda smiling smiley. Välimus ka selline, et riided lähevad selga ja probleemi nagu polegi smiling smiley.

murjamike...

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 15. March 2014, kl 22.12

muide - maijooksu lähen liduma küll smiling smiley ja Rakverre ka tongue sticking out smiley

Pealegi on puus 113lt 107ni ja reis 67lt 63ni läinud tongue sticking out smiley

Murjamike



Toimetatud 1 kord(a). Viimati murjamikene 15.03.2014 22.16.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 16. March 2014, kl 18.36

Selle nädala TABELI leiate siit!

Kõige tublim sel nädalalal oli F, kes kaotas nädalaga tervelt -2,70kg!!! Samuti olid sel nädalal väga tubli Piia37, kelle kaalukadu oli -1,1kg ja brixike -1kg!


NB!Kaalutabelile on lisandunud ka kaalukadu kokku %-des. Loodan, et see rõõmustab paljusi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.