Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 25. March 2014, kl 22.09

Kohvikoor peaks ka olema ok, aga mitte seda 2,5% piima. Parem täispiima.
Kuigi, ega ma ei tea kas kohvikoor on ka pulbrist või mitte? Pole uurinud. Lehmapiima pealt see paksem osa on kindla peale minek winking smiley Ise tarbin kohvile vaid täispiima.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 26. March 2014, kl 10.02

Hei...kui te pole veel sellest toitumisest midagi kuulnud, siis siin on väga põhjalikult ja hästi kõik lahti kirjutatud. Kõik on väga selge ja loogiline ning nende usk on vastupidine, et pigem eelista koort piimale smiling smiley
Ma küll endale päris ei teadvustanud, et ma toitun nende põhimõtete järgi, aga kogemata tuli nii välja smiling smiley
Kinnitan enda kogemusest, et see toimib, sest juba need 3 esimest päeva sedasi toitudes on minu kaalulangusele mõjunud koheselt ja hetkel kaal juba - 1,5kg.
[lchfeesti.blogspot.com]

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 26. March 2014, kl 17.34

Ma tegin ka mingi aeg LCHF- toitumist ja väga mõnus oli. Mulle lihtsalt mõistusele ei meeldinud, et ma mingeid asju süüa ei saanud, nt puuviljad ja maaalused süsivesikud. Aga üldiselt mulle meeldib ka rohkem liha, piimatooted, salatid ja rasvasem toitu. Riisid, pastad ja muu selline väga ei isuta. Magusaisu jah sõltuvus. Mul võtab tavaliselt 1-2 päeva aega, et sellest sõltuvusest vabaneda. Kuid need on ka 2 rasket päeva. Peab väga tugevalt mõistusega ennast kontrollima, teed ja vett selle asemel jooma. Kui juba soone peal, siis on jälle lihtne.



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Roosaroos 26.03.2014 17.36.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 27. March 2014, kl 12.40

Jaaa mul samamoodi üks asi, mis mind selle toitumise puhul veidi häirib, on asjaolu, et peab piirama puuviljade tarbimist. Kuna ma olen niivõrd harjunud kasvõi kord päevas puuvilja sööma, siis sellest harjumusest ma pole ka loobunud. Sellised puuviljad nagu banaan, viinamarjad, melon - õnneks pole mu lemmikute nimekirjas ja seega väga ei põe. Seni kuni kaal langeb ja antud meetod töötab, ei näe ma põhjust millegi muutmiseks.Minu lemmikud puuviljad ja õunad, pirnid, mandarinid, apelsinid ja arbuus. Marjad on ka lemmikud ja nendest saab mõnusaid magustoite tehaspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 27. March 2014, kl 19.30

Appi-appi! Homme juba kaalumine. eye popping smiley
Mul on küll selline piiripeal olek hetkel. Sellest nädalat hakkasin uuesti jooksmas käima, toitunud olen okeilt, aga nädalavahetusel oli 2 pidu kus paar koogitükki ja üht-teist head asja veel rändas suhu.
Eks näis mis hommikul siis kaal teeb.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 28. March 2014, kl 07.00

Hommik!
Olen kokkuvõttes selle kuu lõpuks seatud keskmise eesmärgi 90 saavutanud ,mis siis,et 90.40.
Olen väga uhke enda üle ja see motiveerib mind veelgi rohkem edasi rühkima.Ursull,tabel arvutas valesti kaalukao kokku,palun vaata üle,mis värk sellega on,arvutas miinuse suuremaks,kui tegelik kadu.
Ilusaid numbreid kõigile ja tervist ning tahet !!!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 28. March 2014, kl 07.01

Ursull,nüüd juba õige tabelinäit...,ei pea üle tshekkama.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Sandra72
Kuupäev: 28. March 2014, kl 09.44

Hei kõigile!

I'm back on track! -1,3 kg the finger smiley
Nüüd on õnneks kõik suuremad sünnipäevad üle elatud ja jäänud on 19 päeva lõputöö esitamiseni! Tõotab tulla kiire periood! Loodetavasti jääb vähem aega ka söögile mõtlemiseks grinning smiley

Piia, Sa oled ikka väga-väga tubli olnud! Palju õnne eesmärgi täitmise puhul! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 28. March 2014, kl 10.04

Mul on see nädal 0-seis, kuid see on hea seis. Nüüd on ainult lootust, et järgmine nädal hakkab sellest allapoole liikuma ja siis oleks ma juba väga õnnelik. Muutusi jooksmise ja korralikult toitumise juures on ka juba tunda. Kõhu sangad hakkavad ära kaduma smiling smiley Täna õhtul on suurele stiilipeole (80ndad) minek ja selga läheb üsna kitsas kleit, mõnus kohe ennas üles lüüa smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Roosaroos 28.03.2014 10.05.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 28. March 2014, kl 14.13

Hei
Minu tänane kaal näitas 83,3kg, mis teeb tulemuseks -1,9kg. Tulemusega väga rahul. Kui terve järgnev kuu vaid oleks sama hooga, siis ma oleksin ülimalt häppi, aga no kindlasti see nii ei ole. Nagu öeldakse, siis dieedi alguses, läheb esimesena kehast üleliigne vedelik ja alles siis hakkab ka rasv sulamaspinning smiley sticking its tongue out.
Päike paistab, tuju on hea ja motivatsioon on laes! Vaatab, mida järgmine nädal meile toob

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: lauriine
Kuupäev: 28. March 2014, kl 18.33

Heiparallla!!

Vabandan, et mul eelmine nädal vahele jäi.
Olen siin igasugu tegemistega sellises hoos, et internetti peale tööpäeva enam eriti ei jõua.
Igaljuhul, täna hommikune kaalunumber oli aga lihtsalt selline, et ma pean seda teiega jagama - olen lihtsalt nii rõõmus =)

68.6 kg!! Ausalt sõbrad, ma ei mäleta, millal viimati sellist numbrit nägin! Viimased paar aastat olen tagaajanud seda, et kaal kuidagigi alla 70 saada... ja kaks nädalat tagasi tuli see ime kätte! Ja nüüd veel ... super - MOTTI on mul praegu nii, et tapab!
Varem arvasin, et jaanipäevaks sai võetud liiga vinge eesmärk aga nüüd usun, et ehk saan sellega isegi hakkama =)

Seega soovin ka kõigile teistele edukat kevadet!
Ja toituge ikak tervislikult =)

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: kairee
Kuupäev: 28. March 2014, kl 18.51

Hmmm, minu algus pole just motiveeriv, pigem vastupidi. Alates esmaspäevast iga päev trenni teinud ja tulemus on oodatule otse vastupidine: + 1,5 kg. sad smiley Kole kurvaks teeb...
Lahedat nädalavahetust kõigile! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Sandra72
Kuupäev: 28. March 2014, kl 19.29

Lauriine, palju õnne! smiling smiley

Kairee, trenniga alustades ongi selline lugu, et kaal tõuseb ja püsib sellisena umbes nädal-kaks. Pärast seda hakkavad lihased juba harjuma uue füüsilise koormusega winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Krisly
Kuupäev: 28. March 2014, kl 20.16

Tere
Sain ikkagi sel nädalal miinuse tabelisse, mitte küll nii suure, kui meie tublimatel(kadestamist väärt olete TUBLID!!!!!!!)aga ikkagi miinus selle patustamise peale.
Kairee ära heida meelt, nii palju kui ma olen treeningkavadega tutvunud ja trennide kohta lugenud, siis seal soovitatakse iga kahe treeningpäeva tagant teha puhkepäev, et organism saaks kaloreid kulutada.Kui hullusti siis uuesti küll see nädal ka tuleb millal kirjutad miinuse.winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 29. March 2014, kl 09.54

Heip!
Eile ei jõudnud numbrit sisestama. Aga ega midagi rõõmustavat pole. Leidsin mingi plussnupu vist üles, muutkui paisun, paisun, paisun...
Aga noh seekord on jälle nii ajuvaba vabandus nagu ikka ja alati see kord kuus painaja naistel kallal.
Sportinud olen, toitunud olen ka okeilt. Ahh, ei vinna isegi enam põdeda kui juurde tuleb. Küll ta ükspäev alla ka liigub. Alla ma ei kavatse anda! Hoopis rohkem hakkan jooksmas käima, kui ilmad siin soojenevad!
Kairee, mu treener ei lubanud üle kolme päeva järjest trenni teha. Vahepeal pidi 1 vaba päev vahel olema, et keha jõuaks taastuda ja ta ei satuks stressi. Kui iga päev teed trenni, siis keha hakkab kramplikult kõike kinni hoidma ehk nö ta on segaduses ja ei tea mis järgmiseks tuleb. Samuti ei tohiks üle kahe päeva järjest ühte ja sama trenni teha. Näiteks võiks olla 2 cardio trenni, 1 lihastreening ja siis vaba päev jne.
Aga ma täitsa mõistan sind, miks igapäev trenni teed. Mul vähemalt on nii, et kui vahele tuleb vaba päev siis on nii raske nö uuesti alustada. Üle 2 päeva järjest puhkust ei tohi ma endale lubada, siis kisub kõik käest. Aga nagu alati on asi kõik peas kinni smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 29. March 2014, kl 09.56

Valemeid täiendasin ka nüüd uute ridade võrra, mis siin vahepeal juurde nikerdasin. smiling smiley
Tänud, et meelde tuletasite, et kaalukadu kokku ei ole õige. Ise juba unustasin ära, et ma alguses kohe ei viitsinud juunini välja neid lahtreid jaanuaris teha ja kui nüüd tegin, siis unustasin valemid üle käia.
Tänud Piia! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 29. March 2014, kl 10.31

Trenniga on asjad jah teistpidi. Mul esimesed nädalad kaal ei liikunud kuskile ja tuli veidi ka juurde. Ma muidugi algul ei jälginud nii täppselt ka toitumist, nüüd olen kõik kenasti kirja ka pannud, sest kaalu liikumine sõltub ikkagi eelkõige toidust. Nüüd liigub kaal nendel hommikutel, kui eelmine päev olen trenni veidi kergemalt võtnud. Peale korraliku trenni kaal tavaliselt ei liigu (lihased pinges ja piimhape v-o sees). Seega ole kannatlik. Trenn tuleb alati kasuks, kuna kasvatad lihast ja lihased on need, mis hiljem rasva põletama hakkavad smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: kairee
Kuupäev: 29. March 2014, kl 11.36

Jah, eks tean isegi seda juttu treeningu kohta aga nii suurt plussi lihtsalt ei oodanud. Aga no vähemalt tagumik on trimmis smiling smiley. Tänase seisuga oli kaal juba 1,5 kilo võrra väiksem, tundub, et keha hakkab harjuma.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 30. March 2014, kl 18.01

Selle nädala TABEL on siin!

Selle nädala kõige tublim oli Rapuntsel -1,9kg, talle järgnes kõigide nädalate suurim kaalulangetaja Piia -1,6kg (kokku juba -15,2kg) ning ühesuguse kaalu kaotasid sel nädalal veel lauriine ja Sandra72 -1,3kg.

PALJU ÕNNE!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 31. March 2014, kl 10.55

Hei kõigile.

Mina lootsin väikest langust näha, aga hoopis pisike pluss. Pole hullu. Nüüd kevade ja paremate ilmadega olen hakanud natuke rohkem trenni tegema ja lihaseid kasvatama. grinning smiley Eks ma siis arvestan sellega ja kui kaal seisma jääb, siis tulen otsin siit teilt motivatsiooni ja toetust. grinning smiley

Ja keegi võiks need paar siidrit mu nädalavahetustest ära kaotada grinning smiley Ma arvan, et see tegevus on mu kaalulangusele kõige suuremaks kaikaks kodarates.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Appel
Kuupäev: 31. March 2014, kl 20.23

Oehh...mina olen totaalselt magamat ööde, magistri stressi ja pidude lainel juba mitmes nädal. Kõigun siia ja sinna ja ei tea ise ka, kuhu see kaal jõuda tahab. Aga eks see viimane kilo ongi kõige raskem ka psühholoogiliselt. Panin eesmärgi pea 2 kilo võrra väiksemaks grinning smiley Ehk siis 68 ja seega mul nüüd 2,9 kilo teekonda ees.
Ei tea, mis saab selle nädala reedel, sest olen ära reisil. Arvatavasti jääb sisestamata, kuigi lootsin, et sellist nädalat ei tule. Loodan, et andestate mulle smiling smiley

Eks see kaal teeb ka trikke, sest üle 1 a ja 4 k astusin uuesti sulgpalli väljakule ning seega keha kohaneb kogu selle muutusega.

Ja täna avasin jooksuhooaja. Ikka päris palju kergem on joosta, kui 80-ne kilosena grinning smiley Esimene jooks üle 1,5 aasta ja 2,2 km tulid küll raskelt, kuid oluliselt kegemalt kardetust. Kordagi ei tekkinud, et nii...nüüd hakkan kohe,kohe kõndima smiling smiley

Eks ma siin seega arvatavasti ka treeningkoormuse lisamisega kõigun selle ühe kaalunumbri ümber veel pikalt smiling smiley Aga oluline on ka kaalu hoida, mitte ainult langetada. Ühesõnaga vaatan peeglisse ja kui ikka juba M number riided seljas, siis väike keku on peal!

Edu teile kaasvõitlejad!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 01. April 2014, kl 20.20

Heip!
Pekske nüüd mind, et ma rohkem pingutaks. See kaalu kõikumine ajab juba närvi. Tean, et tegelikult on süüdi see, et aegajalt läheb ikka mingi magus amps suhu. Samas jääb ka see kalorite piiresse, aga noh ühtlasi nullib ära kogu eelneva pingutuse.
Tean, et asi peas kinni, sest otseselt mingi ila magusat nähes ei teki. Pigem peab mõttetööga trenni tegema, et see kui magusat näen ei pea kohe haarama.
Täna otsustasin, et kui päeval olen tarbinud magusat pean jooksma suurema ringi. Nii ma täna siis jooksin tavapärase 4,5-5km asemel 8,7km.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 02. April 2014, kl 09.42

Ursull,ma ka kõigun siia-sinna,magusaga nii suurt probleemi pole,aga mul läheb neid pähkleid ikka korralikus koguses,eks üritan ka piiresse jääda,aga kui kõrvale eksib ära ka alko,siis on asi käest...,siis olen enda peale tigeangry smiley ja mõtlen,oli siis vaja,nojah,aga oli ju,muidu poleks ikka suhu ajanud the finger smileyja siis ponnistan ka pingutada kõnni,jooksu ja-või ujumise ja ujumistrenniga.See pühapäev sai keha shoki,tegime kogu perega 2,5 tunnise terviseraja kõnni koos jooksuga,laps lasi tõukekaga ees,meie järelhot smiley.Vahepeal tegime Ihaste metsas turnimisteemade juures peatuse ja tegime seal väikese puhkepausi ja ka erinevaid harjutusi,siis lasime samas vaimus edasi.Kilomeetrites tuli üle 11 ära.Koju jõudes magasime veidi ja õhtul läksin veel vesivõimlemisse,mille otsa ujusin 500 m.Olin endaga väga rahul,aga kaal,ei no tere hommikust,too ehmatas ära,eks kasvatas ehk lihaseid ka ja juurde sain hoopis 1.5 kiloeye popping smiley.Nüüdseks on see jälle stabiliseerunud enam-vähem,aga loodetud 72.5 hästi ei usu,katsun küll pingutada,aga eks pingutame kõik koos,onju.grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: kairee
Kuupäev: 02. April 2014, kl 15.50

See trenni asi on ikka tegelt koomiline.spinning smiley sticking its tongue out Vahepeal tundub, et ilma trennita on kergem alla võtta.grinning smiley Aga no ei oska ju ka seda doseerida-kui teen, siis ikka täiega ja kui ei tee, siis täiega ei tee. Oskaks siis see keha kõva ja selge häälega välja öelda, mis tal vaja on aga ei-nuputa ise! Olen püüdnud sel nädalal veidi targem olla. Eks vaatab, kas reedeks sellest ka kasu on. Toitumisega olen ilusti graafikus aga see füüsiline pingutamine on ikka võrreldes eelmise kuuga nagu 4kordne.smiling smiley Peaasi, et siht silme ees...küll kohale jõuab!winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 02. April 2014, kl 23.15

Hei!
Kuigi ma just alustasin oma kaalu langetamist, siis juba teisel nädalal tekkis ka minul küsimus, et miks kaal ei liigu. Õnneks täna koitis mu peas asjaolu, mis on nii tavaline minu puhul, aga mida ma iga kord unustan ära. Nimelt alati nädal enne päevi, hakkab mu keha vett endasse koguma ja kaalu tuleb nii 2 kg juurde ja kui kõik läbi, siis olen ühe päevaga tagasi 2 kg kergem. Kuna ma hetkel jälgin toitumist, siis kaalutõusu küll pole, aga ka langust mitte. Ilmselgelt minult häid tulemusi see reede oodata pole sad smiley...aga õnneks on see mööduv.
Mis puudutab trenni tegemisse, siis mina olen juba ammu aru saanud, et trennitamisega mina kaalust alla ei võta. Lihas hakkab kohe kasvama ja tegelt see ei ole see, mida ma tahan. Mina isiklikult võtan kõige paremini alla siis kui ma jälgin toitumist ja lisaks olen füüsiliselt aktiivne. Füüsiliselt aktiivne on minu puhul see kui ma väga palju kõnnin. Nii kui ma olen kõndimise lainel, mida nüüd juba saab päris hästi harjutada, siis kohe ka kaal langeb. Kõndimine ikka tempokalt. Paistab, et siis keha ei sattu stressi ja ei hoia midagi kinni, sest ilmselt kõndimine on loomulik osa inimese tegevusest. Jõusaalid ja aeroobikad on ilmselgelt meie tänase eluviiside juures väljamõeldud koormused, aga kas meie kehad tegelt peaks sedasi rassima...vot ei tea? Lihtsalt mina olen oma nipi leidnud ja hea meelega olen värske õhu käes võimalikult palju ja jõusaalid on minu puhul vana teema smiling smiley
Ujumine on ka muidugi üks väga tore tegevus, ainult, et kõht läheb hirmus tühjaks grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 03. April 2014, kl 06.16

Mul nende naiste asjadega hakkab kaalu koguma umbes 2-3 päeva enne punaseid ja teine kord kogub kuus kogub mul alati nädal enne viljakaid päevi. Viimaste puhul vaata, et isegi rohkem tõuseb see kaal.
Üritan siin magusale ei öelda. 2 päeva olen juba hakkama saanud ilma, et mingit suhkrut oleks söönud. Samuti üritan nüüd iga päev liigutada end. Miinimum 30 min tempokat kõndi.
Viimased 2 päeva olen käinud nüüd jooksmas. Hommikul on nii mõnus ärgata, kui tunned, et keha kange. Mul jooks mõjub kuidagi eriliselt kõhulihastele. Jalad on ka muidugi kanged, aga ekstra tunnen, et kõhulihas on pingul. Saaks selle päästerõnga enda ümbert ära oleks tore.
Ps. kahtlustan, et mu kaal valetab. Kui trennis kaalun siis näitab see alat 1-1,5kg vähem, kui kodukaal. Tahaks kusagil veel end üle kaaluda. Huvi pärast peaks proovima, kui kaalul patareisid vahetada, et äkki need hakkavad ära väsima ja siis vähe mööda näitavad tulemust.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 03. April 2014, kl 09.29

No nii kaasmaalased,homme taas kaalumine.Seekord tuleb esimene +,mitte miinus.Põhjus lihtne, 1 teatud uudis tekitas nii tugeva stressi,et see lõppes suurema söömisega ja pisaratega.Loodetavasti ei pea see antud info ikkagi päris 100 % paika,kuid seda saan alles paari nädala pärast teada.Vähemasti tean nüüd ,miks ei saa pikka aega ,s.o.üle 5-6 minuti joosta.Pean leidma teise alternatiivi või siis lihtsalt jätkama tempokat kõndi,mida mulle ka teha meeldib,mis aga nii palju kaloreid ei põleta,kui tahaks...,lisandub ka ujumine,mis mu jaoks väga ok.
Teistele soovin ikka miinuseid ning loodan varsti ka ise ikka uuesti miinuselainele tõusta...

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 03. April 2014, kl 09.36

Trenni tehes kaal küll algul ei pruugi langeda, kuid hiljem hakkab kindlasti liikuma, kui ka toitumist kenasti jälgida. Lihased on need, mis rasva põletavad, seega on inimesel ikka lihaseid vaja. Kuid ka kõndimine, veel enam kiire kõndimine on trenn winking smiley Mina ka jõusaalis ei viitsi monotoonseid harjutusi tegema minna. Jooksen õues värskes õhus, kui just vihma ei peaks sadama hakkama, siis pean küll siseruumi lindile minema. Ja erinevaid trenne võib omavahel kombineerida. Ma ise hetkel olen 100 hommikujooksuga seotud. Hiljem, kui see läbi saab, hakkan v-o vaheldumisi jooksuga jalgrattaga sõitma nt.
Praegu soojade ilmadega (ca 20 välja) on mõnus, söögiisu ei olegi enam nii suur. Lisaks toidu jälgmisele on ka magu kahanenud, kuna kõht saab väga kiiresti täis. Mul on kaal kenasti liikuma saanud ja katsun samal laineharjal pikalt püsida.
Loodan, et Eestis ka ilmad kiiresti soojaks lähevad, et oleks lihtsam kaalulangetamisega tegeleda! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 03. April 2014, kl 09.41

Piia37, confused smiley. Loodame, et kõik läheb hästi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 03. April 2014, kl 09.51

Kurb kuulda Piia37 sad smiley
Loodetavasti on see mingi ajutine probleem ja on võimalik kuidagi tulevikus eemaldada/parandada jms.
Aga ära pead norgu lase, sest on ju tuhat üks muud asja mida saab teha. Pealegi tempokas kõnd on rohkem rasvapõletuspulsil kui jooks winking smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.