Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 03. April 2014, kl 09.54

Aitäh toetamast!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 03. April 2014, kl 23.00

Loodan, et kõik ikka hästi läheb, Piia!
Selle kaalu langetamisega ongi üks igavene jama, kui vahel tuleb halbu uudiseid tervise/ lähedaste või mille iganes kohta, siis see kalorite lugemine on tavaliselt kahjuks esimene asi, mis pooleli jääb ja siis on vahel jube raske jälle uuesti alustada.
Kord trullaks lähed, siis see kaalulangetus on igavene tsükkel oma tõusude ja mõõnadega. Mõõna ajal tulge ikka kõik siia motivatsiooni otsima siis, teiste abiga on ikka lihtsam smiling smiley
Aga Piia sulle veel nii palju, et sa oled ju eriti tubli olnud, niiet see väike pluss ükskord ei tee midagi. smiling smiley

Kõigil pöidlad pihku ja vaim valmis homseks kaalumiseks grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 04. April 2014, kl 05.45

Hommik!
Mul siis seekord miinust. Lootsin isegi veidi rohkem miinust, sest olen nii pingutanud näppe magusast eemal hoida ja trenni olen ka tublisti teinud: ujunud, jooksnud, kõndinud.
Aga tegelt ei tohi nuriseda, -700g on ka hea. Ise arvan, et asi ka selles, et nüüd kus jälle jooksen siis jalalihaseid on tunda igal sammul. Samuti kõhu-ja seljalihased tunnen on on rohkem pingul. Nii, et mingi osa läheb lihasmassi kasvatamise süüks ka...aga neid ju ka vaja, et kui mingi päev trenni ei tee, siis olemas olevad lihased aitavad ikka rasva põletada.
Kõigile teistele ka ilusaid miinuseid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: kairee
Kuupäev: 04. April 2014, kl 07.38

Hommikut!

Mulgi peaks hea meel olema -900g pärast aga ikka kerge pettumus. Nii tubli olin ja ikka nii väike muutus.smiling smiley Ausalt öeldes ma ei hakka seda lihaste süüks ka enam ajama. Tegelikult kehtib minu puhul lihtne reegel: positiivse ja rõõmsameelsena võin hobuse ära süüa ja ikka kaal langeb, mures ja stressis olles hakkab kaal tõusma, kusjuures stress mind sööma ei aja. Eks see kõik ole individuaalne. Kuna minu elu on hetkel väga ebastabiilne ja täis tundmatut, siis on ka kerge hirm kõige ees ja kurbus lõppenu pärast. Aga nagu öeldakse,tuleb osata väikestest asjadest rõõmu tunda ja tegelt ma ju ikka olingi tubli! thumbs up

Soovin kõigile meelepäraseid numbrinäite ja päikeselist nädalavahetust!grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Sandra72
Kuupäev: 04. April 2014, kl 09.01

Tere hommikust kõigile!

Tänane hommik oli tõeliselt kiire, seega unustasin kaalumise üldse ära angry smiley
Teatan oma numbri pühapäeval, kuna olen vahepeal Eestist eemal.

Edu teile! Nautige päikest tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 04. April 2014, kl 12.05

Hei...minul ka väike miinus siiski tulemas, kuigi arvasin, et asi täitsa lootusetu.
Kuna punased pole ikka veel alanud, siis ei kujuta ette kui pikaks mul see päevadeelne tunne siis nüüd kestab sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 04. April 2014, kl 16.15

Minul tuli kaa sel nädalal päris ilus miinus -800g. Viimati kaalusin nii vähe peale ühte oppi, millega kaasnes mitu päeva nälgimist grinning smiley
Nende viimaste kilodega võideldes tegelikult ei saakski nädalaga paremat tahta. Need ajad on minu jaoks nüüd loodetavasti möödas kus nädalaga 1-2 kilo pingutamata kaovad.

Piia su pluss ei tulnudki väga suur ju smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati siucra 04.04.2014 16.15.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 04. April 2014, kl 17.12

Siucra, sinu praegune tulemus oli mõned aastad, minu igapäevane kaal. Mul selleni vaja veel 2 kg minna. Ja siis tahaks sealt muidugi ka edasi rühkida. Nähes sellenädalast langust, kui olen paisust üle saanud on täitsa lootus, et peagi ka nende eesmärkideni jõuan winking smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Roosaroos 04.04.2014 17.13.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 04. April 2014, kl 19.52

Aga ma tulin praegu jooksmast. Tegin selle aasta pikima distantsi 11,4km (1h16min) smiling smiley
Nii rahul olen endaga ja nii mõnus on olla. Teadmine, et pekk kärssas hot smiley teeb tuju heaks.
Kui nii edasi jätkan, siis julgen ehk SEB Sügisjooksule poolmaratonile jooksma minna. Aga enne peaks kindlasti veel oma 10kg kaotama.
27.aprill on Kõrvemaa jooks. Selle aasta esimene võistlus mul. Kas keegi on veel tulemas?

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 05. April 2014, kl 08.24

Sorry, aga muutsin oma eilse hommikuse kaalu ära.
Täna hommikuks oli kaal peaaegu kilo veel kergem. Seda tulemust tegelt ootasingi eile hommikuks, aga ju siis kehal võttis veel aega, et see trennidega põletatud pekk lõpuks kaalunumbris ka kajastuks.
Nüüd on endal ka rohkem ora pees, et järgmiseks reedeks, mitte juurde võtta ja üritada surfata samal laineharjal edasi.
Hetkel küll tunnen, et selle nädalaga olen oma motivatsiooni uuesti üles leidnud ja ilgelt tahaks pidevalt liigutada ja mitte patustada toiduga.
Täna juba esimene katsumus, kui lähen äia sünnipäevale. Hetkel olen resoluutselt selle mõtte poolt, et söön mõistlikult ja väga valivalt.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 06. April 2014, kl 10.30

Tublid olete!
Ma muutsin ajutiselt taas oma kaalu eesmärki,panin 72.7 asemele 82.7.Tekitas koheselt motivatsiooni,teades,et see on küll reaalnethumbs up.Kui see kaal kätte saadud,muudan uuesti.
Jõudu edasi rühkimiseks!
Ursull,kas pidasid ahvatlustele vastu?

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 06. April 2014, kl 10.40

Hei!
Mina olen oma eesmärgi joonest oma 6kg jagu maas, aga pole veel kordagi seda muutnud. Lihtsalt tahan, et mul see ora perses oleks, mis sunniks pingutama. Veel on ju aega ja imesid juhtib (naiivo eks? winking smiley ).
Sünnal käitusin suht korralikult. Veini ei joonud, kartulit prae kõrvale ei söönud. Seaprae jätsin ka kõrvale, sest ämmal oli lõhe tehtud, mida vitsutasin hapukapsa ja silo-salatiga sisse :p
1 torditüki ikkagi võtsin, aga nädala algul kui otsustasin magusast eemale hoida, siis lubasin endale, et kui magusat näpin siis pean samal päeval veel üle tunniaja sporti tegema. Nii ma siis eile läksingi esimest korda sel hooajal rattaga ümber Ülemiste järve ringi tegema, kokku tuli üle 26km ja täna hommikuks jälle mõni sada grammi kaalun vähem. Pealegi üritan õhtuti pärast kella 19 enam mitte süüa. Kui väga nälg, siis 1 puuvili või goji marjad.
Üritan järgmiseks reedeks uut korraliku miinust saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 06. April 2014, kl 14.12

Selle nädala TABELI leiate siit.

Kes ei ole jõudnud veel selle nädala näitu sisestada ja teete seda nüüd siis ärge unustage oma number tagasi mustaks värvida.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 06. April 2014, kl 14.29

Selle nädala tublimad nagu näha, on Ursull - 1.6 kg ja Tegelinski -1 kg.Palju õnne!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 07. April 2014, kl 19.55

Kuidas siis nädalavahetus möödus ja uus nädal algas?
Minul selle nädala eesmärk 82 kaalunumbri ees näha ja teha sama tublisti trenni kui eelmine nädal ja hoiduda jätkuvalt magusast.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 10. April 2014, kl 00.33

Roosaroos, mul oli suht sama seis mõned aastad tagasi ja eesmärk on kaa sama, et sellest praegusest veel edasi rühkida grinning smiley

Mul see nädal nii kiire, et pole aega olnud süüagi korralikult. Päris hilja olen koju jõudnud ja siis on tegemist nii palju olnud, et pole söögile aega mõeldagi. Ma tean, et see pole just hea, aga mõni õhtu hilja neid kaloreid sisestades olen vaadanud, et lausa 200-300kcal söömata. Eks keha hakkab mingi aeg siis streikima ja kaal ei lange, aga teha pole miskit. Nälga pole olnud ja poole öö pealt lihtsalt söömise pärast pole sööma kaa hakanud.. smiling smiley

Edu kõigil jätkuvaks nädalaks. Ootan juba reedest kaalumist, sest seni on kaal veel natuke langenud.

Ursull sa nagu ikka oled eriti tublid trennitaja smiling smiley Tubli! Üritan sinust eeskuju võtta grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 10. April 2014, kl 08.09

Võin ju tubli olla, aga mingitel perioodidel nuta või naera, hüppa või karga, aga kaal ei liigu kuhugi.
Hetkel ei julge homse osas kilgata, äkki sõnun veel ära smiling smiley

Olge tublid ja tulge vahest siia jutustama ka.spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: kairee
Kuupäev: 10. April 2014, kl 09.26

Mingitel perioodidel kaal seisab jah aga kui tubli edasi olla, siis ikka lõpuks hakkab langema. Mul on homse suhtes hea tunne. Vähemalt kilo tahaks alla saada.smiling smiley

Hoian kõigile homse suhtes pöialt!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 10. April 2014, kl 10.34

Osssaa sel nädalal olete ikka eriliselt kõik tublid olnud!!!! Super naised lihtsalt!!!
Reede juba kohe, kohe käesspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 10. April 2014, kl 13.53

Ma kardan juba iga hommik oma kaalumist. Kuna see on kenasti alla läinud ja soovin, et veel läheks. Olen veidi hirmul, et ma midagi valesti ei teeks ja seda kõikke tagasi ei saaks. Üldiselt olen tubli olnud, käin igapäev kenasti jooksmas ja märgin toite üles. Eilne väsimusepäev suutsin ennast ka söögi osas kontrollida ning paarisaja grammi võrra kaal isegi langes. Hoian homseks meile pöialt.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 10. April 2014, kl 19.26

Minul täna trennivabapäev. Sain vist eile külma, kui jala koju tulin tugeva tuulega ja polnud kõige soojemalt riides. Tavaliselt sõidan autoga kodu-töö vahet, aga eile läks teisiti ja tagasi pidin jala tulema, üle 5km. Selg täna terve päeva valutanud, arvan, et see on külmast ja hoian end soojas.
Aga väga ei heitu, et trenni ei saa teha, sest olen peaaegu igapäev seda teinud sel kuul. Vaid 1 päev ei ole, nüüd siis tuleb teine päev.
Homse osas olen ka samuti väga ärevil ja loodan ilusat tulemust.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 10. April 2014, kl 20.55

Ilusaid oodatuid numbreid siis homseks meile kõigile ning katsugem ootusärevuses ikka magada ka hästi ! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 11. April 2014, kl 05.07

Hommik!

Loodan,et magasite hästi ja rahulikult.
Minu uni jäi kuidagi lühikeseks,aga pole hullu,peaasi on tööpäev vastu pidada ja kohviga mitte liialdada,kuigi jah,viimasel ajal kaldun taas vähemalt 2 tassi ära jooma,vahel ka 3,eye rolling smiley,lähtuvalt sellest,kui pikk päev ees on.See selleks.
Rääkides kaalust,olen uskumatult rahul endaga,nähes kaalul ees 8-t.See ajutiselt seatud eesmärgi kaalunumbri muutmine mõjus mulle tõeliselt hästi ja tänu teie kõigi toetusele ning vaadates mõne inimese tublidele trenni katsumustele,utsitab ja motiveerib mindki kõvasti.Täpselt see,mis vaja.the finger smiley
See nädalavahetus toob endaga kaasa ehk natuke kõikumisi,aga pole hullu,liikumist on nii tööl kui ka väljas piisavalt palju.winking smiley
Olgem siis sama vahvad ja tublid edasi !

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 11. April 2014, kl 05.48

Tere Hommikust!

No sa Piia37 ikka ja jälle üllatad. Mis on sinu saladus tahaks küsida? smiling smiley
Kuidas sa pea igal nädalal suudad üle kilo alla saada? Sööd sa üldse midagi? eye popping smiley

Mina enda selle nädala tulemusega ka rahul. Lootsin salamahti küll kilo alla saada, aga jäi tsips puudu. Mis seekord jäi saavutamata, tuleb järgmiseks korraks ära teha spinning smiley sticking its tongue out

Palju langevaid numbreid teistelegi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: kairee
Kuupäev: 11. April 2014, kl 07.05

Tere hommikust!

Selle igati eduka nädalaga on ka kaal edukalt langenud: -1,9 kg.
Mina olen oma kaalulangetamise retsepti leidnud ja ära proovinud - tõepoolest kõik on peas kinni! Kui ei mõtle sellele, siis kaoks kaal nagu iseenesest. Muide toite panin sel nädalal kirja päeva lõpus, et vaadata kas olen üle söönud aga üllatuseks oli kõik piirides aga eks igaühel omad trikid smiling smiley.
Minu meelest on kõik siin tublid, kes ennast siia kirja pannud ja igal nädalal tabelit täidavad. See iseenesest on juba omamoodi enese ületamine!

Edasi kentukilõvid!spinning smiley sticking its tongue out

Nüüd võiks veel päike välja tulla, siis oleks eriti mõnus päev.smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 11. April 2014, kl 07.59

Hei!
Tahaks pöörata tähelepanu siin osadele, kellel juba 3-s nädal number punane on, st. pole ise kaalumuutust kirja pannud. Äkki ikka olete suutnud end kokku võtta ja tahate tervemaks saada ja lisate täna musta värvi numbri, vastasel juhul kustutame teie ettevõtmised siin tabelis nädala lõpus ära, mille üle on ju tegelikult kahju eye rolling smiley
käps3k, kuidas sul läheb? Kas oled motivatsiooni üles leidnud?

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 11. April 2014, kl 10.52

Juhhuuu! Hakkab juba looma! Minu puhul nädalaga kilo on ülihea tulemus. Mina olen enda jaoks leidnud head nipid: järjepidev jooksmine, rohkem puhkust, toitude üleskirjutamine ja valgusrikkam aeg ehk kevad.
Kõigile teisetelegi sama positiivseid tulemusi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 11. April 2014, kl 11.23

Hola! Mul ka see nädal miinu. Mul küll pole teile ette näidata kilost miinust, aga miinus siiski ja olen ülimalt rahul. Mott on üleval vaheeesmärk ka seatud - mai alguses tahaks näha 7t oma kaalunumbri ees grinning smiley. See nädal piirdun 400g kaalukaotusega.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 11. April 2014, kl 11.42

Rapuntsel vaatan, et meil täpselt üks kaal hetkel ja mul ka eesmärk saada selle kuu lõpus-mai alguseks 7 kaalule ette.
Kas innustamiseks äkki teeme omavahel väikese võistluse, et kumb ennem saab 7 ette? winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 13. April 2014, kl 09.36

Hei!

Selle nädala tublimad on Kairee -1,9kg, Piia37 -1,8kg, F -1,5kg, Roosaroos -1kg.
Seni kõige enam on kaalust alla võtnud ikka Piia37 -16,6kg ja F -10kg.

PALJU ÕNNE SUPER KAALULANGETAJATELE!

TABEL!!!

Tabelist pidin täna eemaldama Marili123, Tii, käps3k ja Gunnilla.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.