Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 25. April 2014, kl 09.32

Mul on nüüd silmad häbi täis sad smiley Jälle juures. Eelmine nädal istusin lapse haigusega kodus ja sporti nii palju ei teinud ja see nädal olin ise paar päeva rivist väljas. Arvasin, et ka täna teen veel spordist puhkepäeva, kuid kui hommikust kaalunumbrit nägin, tõmbasin jooksuriided selga ja ei mingit puhkamist enam. Õnneks oli tänane jooks täitsa mõnus ja värskendav. Lisaks vähesele spordile on ka toitumine käest läinud. Sellised tagasilöögid tekitavad veidi hirmu tuleviku suhtes, et nii kergelt see kõik tagasi võib tulla. Igatahes üritan ennast uuesti käsile võtta.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: kairee
Kuupäev: 25. April 2014, kl 19.27

Hehe..mul ka veits juures aga vist sellepärast, et teen sporti iga päev smiling smiley Vaatab kuidas järgmisel nädalal edeneb.tongue sticking out smiley ahjaa ja sorry, olin eelmisel nädalal kaalust eemal.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 25. April 2014, kl 19.57

Hei naised smiling smiley
Minu kaal hakkas kaa liikuma. -600g on täitsa hea tulemusgrinning smiley
Hakkasin ka rohkem sporti tegema. Loodan, et see mu numbreid nüüd sassi ajama ei hakka..

Täna käisin poodides ja nüüd võin juba julgemalt enamuse riideid suuruses 36 võttagrinning smiley Oi seda rõõmu. grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 26. April 2014, kl 09.05

Tere!
Vabandan,et eile kaalu ei lisanud,hommikul oli arvuti hõivatud ning ise magasin pooleldi sisse,kiirus taga päev läbi.Eilne kaal näitas tegelikult 87.8,kuid täna 87.7.Otsustasin,et panen siis juba tänase kaalu kirja,innustab rohkem end liigutama ja ehk ka tervislikumalt toituma...eye rolling smiley.
Pole see kaalu langetamine midagi enam nii kerge,päris kõvasti tuleb nüüd juba vaeva näha mõnesaja grammi kaotuse pärast.Nii et saan teist täiesti aru.Tööl olen pea iga päev kebabi söönud,õhtul kodus see eest kergem toit valdavalt.Täna jälle tööpäev pikk ees,kuid õnneks hommiku kõnd-jooks tehtudhot smiley.Väljas on täiesti super ilm,nii et mingem õue,kel vähegi võimalik!winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 27. April 2014, kl 10.44

Mul oli eile hommikul tore üllatus, kui kaalule astusin. Üleeilne kaal on 66 (+500) ja eilne ning ka tänane kaal 64.5 ehk siis vähem, kui mu kaal siin üldse on olnud. Seega ei ole mu seis üldse nii hull, kui paar päeva tagasi siin kurtsin smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 27. April 2014, kl 20.24

Tere,

Mina käisin täna Kõrvemaa jooksul. Tegin seal oma uue isikliku rekordi ja jooksin 6km 37minutiga smiling smiley Kaalust ei tea ma midagi, pole paar päeva nüüd peale astunud, sest ei taha neid pahasid numbreid näha. Kõiges on süüdi punased!
Üritan tabeli kokkuvõtte ka kohe ära teha.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 27. April 2014, kl 20.50

Selle nädala kesised tulemused SIIN!

Tublimad olid siucra ja Rapunsel -0,6kg, nädala ämbrisse astuja ursull smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 28. April 2014, kl 13.25

Tubli Ursull oma Kõrvemaa jooksuga!
Järgmine nädal oled kindlasti miinuses tagasi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 29. April 2014, kl 19.03

Olen juba teist päeva söögimaansad smiley .Tean, et pean muredest üle olema ja eks pärast kirja pandud itku hakkab vast endal ka häbi.Sellepärast ongi nii hea, et saad oma probleemid hingelt ära ziin kirjutades ja seeläbi uut jõudu. Loodan reedeks mitte liialt suurt plussi saada...

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 01. May 2014, kl 00.13

Väga vaikne siin. Mul kaa hetkel nii kiire, et pole aega kirjutada. Kaaluga on nagu on. Vahepeal näitas väga ilusat numbrit, aga eks see paistab mis reedeks saab.. Vast ei tule plussi..
Nüüd olen terve nädala igal õhtul rattaga sõitmas käinud ja nii mõnus onsmiling smiley Vast kaalule kaa mõjub kuidagigrinning smiley

Ilusaid pühi kõigile!

Aga Piial on õigus, siia on hea oma probleemid kirja panna ja siis indu juurde saadasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 01. May 2014, kl 08.25

Ilusat Maipüha või Euroopapäeva! smiling smiley

Lõpuks korrigeerisin mina ka veidi oma eesmärki -3kg võrra...nojaa ikka suht optimistlikult, aga väheke reaalsem kui see algne oli. Alguses oli ka reaalne, aga täna tundus, et see pole enam üldse reaalne. 7 nädalat on siis veel aega ja pean 8kg alla saama.
Nomaitea....kaal ei liigu. Hoiab midagi kinni. Nagu oleks raske tal pahast pekist loobuda.
Miinuseks on see, et olen kohvi jälle rohkem jooma hakanud. Ma ei tea kuidas ma sellest loobuda saaks. Peab end jälle käsile võtma ja harjutama kõigepealt tassikaupa, et tasapisi igapäev 1 tass vähem. Jälle joon 4-5 tassi päevas sad smiley Hea kui 1 tassi peale saaks selle koguse.
Aprillis oli plaanis 100km täis joosta. Eile pidin viimased 10km jooksma, et eesmärk saavutada. Raske oli, aga ära tegin. Ise olen üliõnnelik selle saavutuse üle.
Jalad on nii peenikeseks juba jäänud, aga kere veel ümar otsas. Tõeline Selveri tibu ma ütlen! grinning smiley Riiete pealt saan aru, et lähen väiksemaks, aga kaalunumber jonnib. Samuti rasva % alaneb.thumbs up
Peaks hakkama ülakeha ning selja-ja kõhulihaseid ka treenima. Nii igal õhtul kasvõi 10 min. Käed tahaks ilusaks saada, siis julgeb varukateta kleite ja toppe kanda. Mees räägib juba aastaid, et koju vaja soetada jõusaali pink. Nüüd hakkan juba nõustuma, ennem puiklesin, et kuhu see panna smiling smiley
Mai kuu eesmärgiks on läbida kindlasti Maijooks ning nädal pärast seda olen end registreerinud Otepääle jooksulaagrisse, mis kestab 4 päeva (2-3x päevas on trennid). Ehk ikka suudan eesmärgi saavutada Jaanipäevaks. Veel parem 20 juuniks, kui poeg gümnaasiumit lõpetab, siis võiks ema ju niiduk välja näha winking smiley

Oihh, homme juba kaalume jah? yawning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 01. May 2014, kl 09.44

Tubli oled ursull smiling smiley
Mul oli täna kaalul juba täitsa kena nr, siiani parim. Loodan, et saan homme uhuksega selle ka tabelisse trükkida. See nädal olen ennast kenasti liigutada saanud. Eile oli jooksust puhkepäev ja käisin kõndimas, täna jälle jooksin ning väga mõnus oli. Samas tunnen, et ka väsimust on veidi kogunenud ja õhtul pean kindlasti varem magama minema.
Täna tõotab tulla väga kena päev, päike juba särab aknast smiling smiley Kaunist kevadpüha kõigile! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: kairee
Kuupäev: 02. May 2014, kl 06.39

Mina olen segaduses!! Läksin mina täna rõõmsalt kaalu peale ja kuna eile käisin ka ning tulemus oli hea, siis ootasin tänaseks super numbrit. Ja mis number mulle otsa vaatas: +2,2kg. Ausalt ma olen pettunud ja vihane! Siiamaani teen iga päev sporti, toitumine on ilusti normis...miks? Miks? Miks? Mul on tahtmine kogu see üritus siin sinna paika jätta.. Aga ega ma jonni ei jäta, kuid nagu näha minust olenemata põhjusel tuleb see tee vist konarlik. Kui jaanipäevaks oma eedmärki ei saavuta, siis püüdleksin koos teiega, kellel vaja, ka peale jaanipäeva edasi. Te olete kõik nii tublid ja mul on selline läbikukkunud tunne hetkel. sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 02. May 2014, kl 09.06

Hommik!
Mul täpselt sama seis. Lootsin tegelt, et sada grammigi on alla läinud, aga ei.
kairee ma tean mida sa tunned. Mul viskab sellist kaalu tõusu nädal enne päevi näiteks ja sama kiiresti kui ta tuleb, ta alla ka rsk ei lähe! Pean ikka hullult vaeva nägema, et sama kaal tagasi saada ja siis veel sealt edasi alla liikuma hakata on eriti raske. Selleks ajaks kui saan enne päevi oleva kaalu kätte hakkavad juba uued päevad grinning smiley
Hale, mis?
Eile vähendasin oma kalorsuste hulka siin oma 400kcal võrra. Juba eile ei suutnud sinna raamidesse jääda. 1200kcal päeva kohta tundub, ikka jube vähe. Täna proovin uuesti vähem süüa. Ehk lõpuks hakkab kaal allapoole ka liikuma kui suudan vähem süüa. Spordiga mul probleemi ei ole ja usun, et osalt see kaaluseisak ka sportimisest, et lihas kasvab jne.
Aga jonni ei tohi jätta. Peab ikka edasi punnima. Loobumisega tuleks vaid kõik tagasi see vähenegi, mis pingutanud oleme. Nii, et mõelgem helgeid mõtteid ja unistagem ideaalsest kehast ning küll ükspäev olemegi sellised, millest unistame smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 02. May 2014, kl 09.44

Ursull, õige suhtumine! Juba selle eest oled väga tubli! smiling smiley
Ma võin see nädal rõõmustada, nii vähe pole ma ammu kaalunud. Kuna mul eelmine nädal siin mingi anomaalia selle kaaluga toimus, siis tänasega 2.1 kg vähem tongue sticking out smiley
Olen käinud jooksmas ja kõndimas ning toitumist ka jälginud. Enamus aega olen ka väljas olnud ning see vähendab ka külmkapi vahet käimist. Nv on üks sünnipäev tulemas, hakkan täna selleks puhuks torti meistedama tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: kairee
Kuupäev: 02. May 2014, kl 11.15

Nonii...tõmbasin ka kakoraazi alla, alates tänasest 1240 kalurit päevas smiling smiley. Kõhe hakkab päris :O Ei tea kuidas selle vähesega toime tulla. Siiani tarbisin 1530 päevas ja seegi tundus vähe. Aga ära proovin. Muidu nagu vaatan peeglisse ja pole paha - see sportlik eluviis on kõik ilusti trimmi tõmmanud. Pean ka mainima, et püüan suitsetamist maha jätta, peab vist suuremas osas porgandeid varuma. tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: merete
Kuupäev: 02. May 2014, kl 12.50

Tere kaasvõitlejad!

Olen üsna passiivne osaleja. Osalt selle pärast, et minu kaal ei taha alaneda (ilmselgelt ei pinguta ma piisavalt toitumise osas), seega pole nagu milleski sõna sekka öelda. Kaal kaob 100-200 grammi kaupa ja hetkeks vaid 1,5 kg väiksem. Sellegipoolest pole ma loobunud, sest muud parameetrid on muutunud, lisaks toitumine siiski tervislikum ja meeleolu kordades parem smiling smiley Küll see kaalunumber ka kord muutuma hakkab. Lugemas käin siiski iga nädal, sest teie edusammudest lugedes jätkub motti edasi pusida.smiling smiley

Täna lugedes tekkis tahtmine kaasa rääkida. Just Ursulli ja kairee alandatud kaloraažinr, mis minu teadmiste järgi on küll liiga madal, seda enam et tegelete ka aktiivselt spordiga. Ma jälgin mõningaid blogisid ja nii mõneski on juttu olnud sellest (ka siin on sellest juttu olnud, kui mu mälu mind ei peta), et vahel aitab seisakust üle saada hoopis kaloraaži suurendamine (kasvõi lühiajaliselt). Eriti veel sporti tehes. Muidu hakkab keha kõike talletama, sest läheb säästurežiimile. Ma soovitaks teil see käik hoolega läbi mõelda, sest sellise numbri juures on oht, et keha ei saa kõiki vajalikke aineid kätte. Ja sedasi on ka suur võimalus, et ühel hetkel ei suuda enam isusid kontrollida ning kaal tuleb kolinal tagasi. Minul on baasainevahetuseks ehk organismi normaalseks toimimiseks näiteks vaja üle 1600 kcal, mistõttu 1200 tundub ikka väga vähe aktiivsele inimesele.

Vabandust, kui tundub, et kipun siin õpetama (seda enam, et endal suuri tulemusi ette pole näidata.).eye popping smiley Lihtsalt tekkis mure, kas see on ikka tervislik viis kaalu alandamiseks? Väiksem kaalunumber on ilmselt see, mida enamus ihaleb, kuid kas mitte, ursull, sa ise siin ei maininud, et rasvaprotsent on väiksem ja muud mõõdud ka? See ongi ju tegelikult see, mida me tahame, et meie mõõdud oleksid väiksemad. See näitab, et oled õigel teel ja küll see kaalunumber ka alanema hakkab.

Tublid olete te ju igal juhul. Elustiili muutmine on juba minu arvates väga suur samm tervema elu poole.
Igal juhul soovin kõigile kõrget motti ja nautige protsessi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 02. May 2014, kl 13.36

Tänud merete, et ikka kaasa räägid. Mina ei solvu, pigem loen kõik soovitused ära, sest ma ei tea ju nagunii kõigest kõiki. Ikka oma peaga siin mõtlen ja üritan ja kuulan targemaid. Ma kusjuures olen ka seda mõelnud seda, et vahest peaks veidi rohkem sööma. Aga kuna ma tean, et ma seda süsivesikut tegelikult olen ka liialt kuritarvitanud (aga kõik päevakalori normides), siis usun, et asi minu puhul siiski selles magusas ja muidugi ka kohvis. Ma proovin paar nädalat selle väiksema kaloraažiga ära, kui tundub ikka jõle rets siis muudan seda suuremaks. Muidugi olen ma hakanud vähem vett tarbima. Ennem ikka suutsin lõtva 8 klaasi päevas ära juua ja vahel rohkemgi, nüüd heal juhul kui poolega saan hakkama. Kuidagi nagu ununeb ära ja ei januta ka.
Aga kaasa võiks rääkida ikka kõik, ka need kes tunnevad piinlikust, et kaal väga läinud ei ole. Mul ka pole läinud, aga selleks me siin olemegi, et toetada 11 smiling smiley
Kohe lähen jooksma!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: kairee
Kuupäev: 02. May 2014, kl 17.09

Väga vahva merete, et sa kaasa räägid ja muret tunned. Mul on hetkel juba nimelt kõik muu ära proovitud ja nüüd kavas see viimane otsus siiski ellu viia. Eks näis,
alati võib ju jälle ümber otsustada, kui hulluks kätte läheb. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 03. May 2014, kl 06.16

Roosaroos!Supertulemus Sulsmiling bouncing smiley.Väga tubli!
Eile olin taas kord pikka päeva tööl ja tundub,et mõjus hästi,sest viimase paari päevaga suutsin siiski kaalu näidule saada sama tulemuse,mis eelmiselgi nädalal.
Maikuu täis palju sünnipäevi ehk siis teisisõnu ahvatlustekuu-mille juures ka 1 hea asi-magu on natuke väiksemaks jäänud ja seeläbi lõhki süüa end enam päris ei anna enam ja loomulikult on ka õue toimetusi maakohtades palju lisaks linnaelule ja treeningutele.
Vaatan teid ja imestan,natuke ka kadestan,te jooksete nii palju,väga tublid.
Mina ,nagu te teate ,jooksen ka.Nüüd saan juba maksimaalselt 15 minutit korraga joosta,siis võhm väljas,ja seda sellepärast,et enne välja minekut hingan sisse rohtu(mul tuvastati koormusastma,mille pärast olengi vahel kurb,praegu ravin end korralikult ja ehk saan mai lõpuks siiski sellest lahti).See seletas kõik mu mured seoses rahmeldamiste ning jooksmisega.Õnneks olen kõva optimist ja see on mind ennegi aidanud.
Olge mõnusad edasi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 03. May 2014, kl 08.47

Piiakene, ega kõik ei pea jooksma. Allasaamiseks on erinevaid spordialasid mis sobivad ka astmaatikule. Astmaatikute teema väga tuttav, pooled pereliikmed (emapoolsest suguvõsast) kõik selles haiguses. Mul ema kõndis hästi palju ja ujus.
Vot need haigused ongi need, mis mind liigutama panevad. Suguvõsa täis astmat ja suhkruhaigust, lisaks veel kilpnäärme probleemid. Mina otsustasin, et mina neid haigusi ei taha ja hakkan end liigutama. Nägin ema pealt, et haigused taandusid, kui ta end vormis ilusti hoidis. Samas on näiteid, et kes end kokku ei võta ja ajavad jätkuvalt maailma magusat sisse, kartes, et ta enam kunagi seda ei saa ning liiguvad minimaalselt, on ikka väga haiged. Mehe vanaema tugevalt ülekaaluline ja mõlemad põlved opereeritud ja proteesid sees. Õudne, et peab põlveoppi sellepärast tegema, et oma põlved kuluvad suure raskuse all ära ja peab tehis põlveliigesed sisse panema, et edasi elada. See on veel kõige suurem hirm mul ülekaalu osas.
Umbes 10a. tagasi diagnoositi mullegi kergem astmavorm. Vot siis hakkasingi rohkem liigutama, sest ees juba diagnoositi mu vanemale õele kõikvõimalikud haigused, mis suguvõsas juba esinenud. Ma ei tahtnud neid endale saada. Nüüd ei ole astmast mul haisugi. Ravimeid ei võta juba aastaid. Ju siis sain õigel ajal jaole. Muid hädasi ei ole, mida võiks liigitada kroonilise haiguse alla.
Ma tahan terve olla! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 03. May 2014, kl 08.58

Aga eilsest siis. Oli ju suurepärane jooksuilm, ei liiga külm, ega ka palav. spinning smiley sticking its tongue out
Kõigepealt aias istutasin gladioole ja rohisin peenraid. Siis 1,5h niitsin esimese muru ära.
Kuna sõbrannadega sai mais algatatud Endomondos uus võistlus - 100km jooksmist mais, siis oli vaja lõpuks sellele algus teha ning läksin jooksma. Tegin oma elu pikima ringi 13,55km (1,5h). the finger smiley Vot pärast seda olin küll nii läbi, isegi käed valutasid grinning smiley aga tunne oli mega.
Aprillis suutsin ka napilt 100km läbida joostes ja kuidagi ei tahaks see kuu kehvem olla.
Mees siin plaanib järgmine nädalavahetus Rogainile minemist, et teeks ühise tiimi. See on siis 5h orienteerumist. Tundub ahvatlev jälle end proovile panna, kuigi tean, et 5h jooksmist kusagil ebatasasel maastikul on kordades väsitavam, kui sama ajaga tasasel pinnal joosta. Igal juhul, kui ta kindlalt otsustab, et võiks minna siis löön kampa. Pole ennem kunagi ühelgi sellisel orienteerumis võistlusel käinud kui need päevakud välja jätta.
Vaatab, mis täna korda võiks saata tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 03. May 2014, kl 10.45

Mulle meeldivad XDreami orienteerumised. Seal on hea vaheldus, ei pea ainult jooksma ja rattaga sõitma, saab ka vahepeal kanuutada ja muid huvitavaid ül täita. Kuna hetkel ei eila Eestis, siis ei saa ma nendest võistlustest osa võtta.
Aga nüüd lähen oma tänast hommikujooksu tegema winking smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Roosaroos 03.05.2014 10.46.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 05. May 2014, kl 18.49

Hei!

Eelmise nädala tulemus on SIIN!
Selle nädala kõige-kõige tublim oli Roosaroos -2,10 kilo kaduga.
Juhuuu!!!

Kahjuks pidin nimekirjast kustutama viimased 3-5 nädalat vaiki olnud: lauriini, Hellakese ja murjamikese.

Katsuge veel vastu pidada. Jaanid on ju kohe-kohe...ei maksa nüüd käega lüüa, isegi kui kaalukadu on väike. Häälestus on ju õige smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 05. May 2014, kl 18.53

Ma nüüd 5 päeva üritanud selle 1200kcal hakkama saada. Ütlen ausalt, et 1 päev on siiani õnnestunud kalorites püsida. Pigem jääb see kalorsus sinna 1300-1500 vahele, isegi siis kui sporti olen teinud. Aga hea seegi ma arvan. Ennem sõin ju 1600kcal päevas.
Kaal on ka vist veidikene liikuma hakanud. Aga hoian pöialt, et mingi positiivne muutus ikka toimuks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 05. May 2014, kl 23.39

Hei!Pole jõudnud endast märku anda, kuna olin tööreisil ja isiklikeks asjadeks aega ei jagunud. Kaalule tegelt eelmine reede ka ei jõudnud, seega jätsin vana kaalu. Nagu ikka reisil olles on, siis ega see toitumine just õige pole. Sööd nii nagu saad ja kui on söömine kolleegidega, siis ma eelistan, mitte oma toitumisest rääkida, et sellest teistele probleemi tekitada ja söön nii nagu enamus. Tulemus on muidugi ka sellel ja mitte see, mis mulle meeldib. Kaal täna siis 82 kg. Jään lootma, et reedeks saan oma 81,3kg tagasi, et siis saaks edasi langetama hakata.
Jõudu ja jaksu meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 07. May 2014, kl 20.56

Tere!

Kuidas teil läheb? Kas hakkab väsimus juba peale tulema ja ei jõua Jaane ära oodata?
Mul veidi väss on peal, aga mõte sellest, et nii vähe veel jäänud paneb ikka veel pingutama. Rõõmu teeb ka see, et riided jälle avaramad.
Ma pean nüüd veidi jooksuga end tagasi hoidma. Jalad teevad liiga, ju vist ülekoormusest. Tellisin endale nüüd kompressioonsäärised ka, et mitte nii väga jalgadele liiga teha.
Kaal on ka veidike nüüd alla liikunud, ehk on reedel häid numbreid teatada, nii et .... pöidlad pihku pöialpoisid! (<- mis on ühtlasi kuulutatud ka eesti kauneimaks lauseks winking smiley )

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: kairee
Kuupäev: 09. May 2014, kl 06.08

Tere hommikust!

Ka minu katsetuslik nädal on möödas. Ma suutsin 1240st kalorist ainult kahel päeval kinni pidada. Pean tõdema, et muudel päevadel sõin kuni 1600 kalorit ja sporti tegin 5 päeva nädalas. On kuidas on- tulemus on super! smiling smiley.

Ilusat nädalavahetust kõigile! smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 09. May 2014, kl 11.45

Tubli kairee!
Minul sama katsetusega hakkas ka kaal liikuma. Suutsin oma 1272kcal päevanormist ka vaid 2x kinnipidada, trenni sai ka parasjagu tehtud: 24km joostud, seikluspargis turnitud 2h ja kõnnitud kiiremas tempos oma asjade ajamiseks.
Ma ka tulemusega rahul ja üritan edaspidi jätkata selle päevakalorsusega. Eks ma sisimas tean, et kui 1600kcal ka söön siis see pole hullu, senikaua kuni ma trenni teen. Hetkel päevakalor ei arvesta, et ma spordin ka.
Kui nii edasi läheb, siis ei tundugi nii ulmelisena eesmärk saavutada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 10. May 2014, kl 06.28

Hei kõigile!
Mina olen see nädal vaid paar korda väljas trenni mõttes liikumist teinud,sest tööpäevad on olnud keskeltläbi üle 10 tunni pikad ja füüsilist koormust juba koos sammudega(samme tööle mineku ja tuleku ning tööl olekuga kokku juba u. 13500-17000 päevas) nii palju saanud,et trenni lihtsalt ei jõudnud lisaks teha,tulemusega olen super rahul.the finger smiley
Päevad on nii pikad,et enamus toitu ,vedelikku ja ka liikumist ei olegi kirja pannud.Järgmine nädal toob tööl ulmelised pea 60 tundi,ehk ma ei usu,et ma ka järgmine nädal midagi teha või kirja jõuaksin panna,kuid pärast seda peaks tulema peaaegu puhkenädal,siis saan meie juures ehk natuke rohkem taas aega veeta.
Väga meeldiv on ka tõdeda,et meie pikal teekonnal on nii palju tublisid,kes alla pole andnud.Ammutagem siis sellest ühisest jõust energiat ja rühime edasi oma eesmärgi suunas!hot smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.