Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 11. May 2014, kl 18.45

Heip!

Selle nädala tubliduse TABELIleiad siit.

Kõige tublim oli sel nädalal kairee -2kg ja talle järgnesid kohe, mina -1,80kg, Piia37 -1,20kg ja Roosaroos -1,10kg. Võimsad kilode kaod ma ütlen! the finger smiley

Piia37 läheneb juba -20 kilole selle 5 kuu jooksul. Lihtsalt hämmastav!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 11. May 2014, kl 20.41

Nonii. Mul kaa nüüd lõpuks aega, et siin jutustada.
Olen igal õhtul rattaga 15-30km sõitnud ja nautinud. Kaal langes kaa vahepeal ilusti ja hakkas juba 63 pealt paarisaja grammi kaupa 62 peale liikuma.. Ja siis tuli mingi põnts. No eks ma aitasin kaasa kaa külas käimise ja alkoholi tarbimisega.. Tänaseks on siis reedesele kaalule veel 2kg juurde tulnud. Ohõudust. Järgmine nädal tegelengi ainult trenni ja korraliku toitumisega siis. Tahaks järgmiseks reedeks ikka 63.5 olla vähemalt.. Jaanipäevaks ma vist siiski nii saledaks ei saa, kui algul soovisinsad smiley 6 nädalat veel aega.. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 11. May 2014, kl 22.24

Appi, mind ründab mingi kontrollimatu söögiisu.. Pole kuid niimoodi kaloreid lõhki söönud ja nüüd äkki.. Mis teha? sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 12. May 2014, kl 05.31

Kroomitablette oled proovinud? Need aitavad sul veresuhkrut tasakaalus hoida. Mul need aitasid, kui tundsin et ajab pidevalt näksima.
Samuti aitas ka see, et sundisin end rohkem ja tihedamini liigutama, et kogu see energia ära tarbida. Pärast suuremat pingutust polnud väga istu ka mingi aeg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 12. May 2014, kl 10.19

Mul ka ei ole enam seda reedest ilusat tulemust. Nv läks ka kuidagi väga söömiseks. Nüüd nädala sees üritan selle kõik tasa teha, et tulemus vähemalt null oleks. Mul veel on lootus, et jaanipäevaks ikka saan oma oodatud tulemuse, tegelikult tahaks isegi veidi rohkem. Aga eks näis tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: kairee
Kuupäev: 12. May 2014, kl 10.40

Ei tea, kuidas reedel lood on aga hetkel on mõnus tunne. Nädalavahetusel ei pingutanud ka söömisega üle. Vaikselt tekib tunne, et füüsilist koormust on tõsta vaja. Ma katsun realistlikuks jääda ja soovin jaanipäevaks vähemalt 7-t oma kaalunumbri ees näha.smiling smiley See oleks tähistamist väärt! smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 12. May 2014, kl 15.16

Aitäh, Ursull! smiling smiley Ma olen varemgi lugenud ja mõelnud, et võiks kroomitablette proovida, aga kunagi ei jõudnud nende ostmiseni. Peale sinu hommikuse postituse lugemist võtsin kätte ja läksin ja ostsin nad ära. Eks ma annan siis teada kuidas sellega läheb. Loodan väga, et see aitab.
Hetkel trenni ei jõuagi väga teha. Kuidagi väsinud olen. Poodides käies tundsin kuidas energiat ei ole eriti. Ehk on see kaa sellest ülesöömisest tekkinud või siis mingi hiline kevadväsimus..grinning smiley

Teiste positiivsete postituste lugemine tegelikult annab kõvasti jõudu juurde. Aitäh teile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 12. May 2014, kl 15.22

Kõige raskem hetk on see, kui tunned et oled väsinud ja ei taha midagi teha. Samas tuppa jäädes ju tead, et hakkad külmkapivahet käima. Vot siis see enda motiveerimine ongi kõige raskem, et end toast välja saada liikuma. Kui juba õue saadud, siis tagasitulles on energiatase uuesti laes ja järgmisel päeval on juba lihtsam enda välja saamisega.
Muide, sellistel hetkedel ma visualiseerin end bikiinides randa, kus ma näen end supper kehaga grinning smiley ja siis on kuidagi lihtsam end välja sundida, et muidu ma seda keha ju ei saavuta, kui ma selleks midagi ei tee!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: kairee
Kuupäev: 12. May 2014, kl 16.07

Siucra, poodides käimine on ka hea. Peaaasi, et ennast liigutad. Parem ringi liikuda, kui kodus istuda. Teisest küljest saan täpselt aru millest räägid. Vahetevahel tuleb selline nõrkusehetk. Püüa sellesse mitte takerduda ja pane tähele, küll see varsti üle läheb!
Nii ma pean ka ennast täna tagant utsitama, et liikuma saaks. Lähengi teen nüüd ühe tiiru mere ääres ära.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 12. May 2014, kl 16.10

Minu kõige raskemad päevad on ka siis, kui ma olen väsinud. Liigutada ei jõua ja keha nõuab koguaeg lisaenegiaat, milleks on toit. Neil päevil ei aita minu puhul ka liigutamine, kuna olen ikka täitsa läbi omadega. Ma lohutan ennast siis selle mõttega, et see väsimus ei ole igavene, täna elan kuidagi selle üle, lähen varem magama või teen lõunauinaku ja küll kõik paremaks muutub. No ja alati aitab ka see mõte nagu siin juba varemgi on kõlanud: "Alla lihtsalt ei saa anda, sest siis läheb ju olukord ainult hullemaks"



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Roosaroos 12.05.2014 16.14.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 12. May 2014, kl 18.53

Mul oli täna järjekordselt selline meeletu päev. Tööl oli väga pingeline ja rabelemine. Koju tulles oli küll tunne, et kui saaks vaid diivanile pikali visata ja eriti hea kui veel saaks uinaku ka teha. Tirisin ikka jooksudressi selga. Esimesed 2 km tulid küll väga vaevaliselt, aga siis läks juba olemine paremaks ja punnisin ikka 5km ära. Nüüd olen ära teeninud diivanil lebotamise. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 12. May 2014, kl 22.36

Haha. MUidugi oled selle välja teeninud, Ursullsmiling smiley Ma olen kaa, sest võtsin jõu kokku ja sõitsin rattaga 23km ja õtul käisin jalutasin veel üle tunni.
Söögiks tegin kartuli-porru suppi. Täidab kõhu mõnusalt täis, aga kaloreid ei anna nii paljusmiling smiley Homme siis sama sööksmiling smiley
Täna läks mul toitumisega juba paremini.
Tänud kõigile heade soovituste ja motivatsiooni eestsmiling smiley Ma tulen loen need postitused uuesti üle, kui asjad jälle halvemaks lähevad, aga loodan, et mittesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 13. May 2014, kl 05.45

Vahi kui mõntske arutelu üle pika aja siin mitte reedel lahti läks winking smiley
Peaks ka ratast vahelduseks tegema, kuidagi ammu sai tehtud....kui õhtul ei saja, siis äkki...

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 13. May 2014, kl 17.19

Sai jahsmiling smiley
Täna mul on jälle mingi jube isu peal. Tegin päev otsa aias kõvasti tööd. Eks sel siis ilmselt oma mõju asjale.. Ohjah. Pole päris õhtugi veel ja mul juba kalorid lõhki söödud.. Jube väsimus on kaa peal endiselt..

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 13. May 2014, kl 17.48

Ma isiklikult usun, et kuufaasidest olenevad ka need isud ja meeleolu kõikumised. Homsest peaks ju täiskuu olema. Mina ise olen täheldanud, et vahetult enne täiskuu saabumist on mul ka mingi loll näksimisisu ja muidugi emotsioonid on laes smiling smiley
Kui kuu jälle kahanema hakkab, siis peaks jälle olukord stabiliseeruma.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: kairee
Kuupäev: 13. May 2014, kl 20.24

Ei tea jah millest need isud äkitselt kasvavad ja kahanevad? Eks see ole ka üks naiseks olemise võlusid...vaata ja imesta?! grinning smiley aga mulle meeldib, et siin on just liikumise mott mõnusalt tugev. Mina olen nüüdseks minetanud mugava autoga liikumise. Kui siiamaani olin autoga igale poole teel, siis nüüd olen juba 4 nädalat iga ilmaga linnasiseselt jalgsi liikunud. Jube mõnus tunne on ikka! smiling smiley

Ja kõik on nii tublid! Kõige raskem on teistele oma nõrku külgi tunnistada, ka seda, kui jõuetus või mõni muu nõrkus peal on..see juba pool võitu, siis saab ju ka midagi selle vastu ette võtta! winking smiley

Isegi kui praegu selline sombune ilm on, annab mulle siinsete postituste lugemine nii palju energiat ja tuge, et lausa uskumatu. AITÄH TEILE KÕIGILE!!! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 13. May 2014, kl 22.45

Ursull, sul võib õigus olla. Kuigi imelik on see, et mul tavaliselt enne täiskuud ja täiskuu ajal und ei ole. Eriti on probleeme õhtuse uinumisega. Ega ma seda kuud ei jälgi, aga tavaliselt, kui olen halvasti maganud, siis pärast on välja tulnud, et täiskuu. Sel korral magan nagu nott õhtul vara juba ja hommikul on kaa jube uni. Aga loodame, et asi on selles kuus ja siis muutub kõik jälle normaalsemaks. Tegelikult teatud aeg kuus hakkab kaa kätte jõudma ju.. Ajan selle isu siis paljude erinevate asjade segu pealesmiling smiley
Täna sõin küll palju, aga trenniga teenitud kalorid tasakaalustavad selle õnneks ära. Tavaliselt ma neid trenni omasid ei arvesta ja toitun ikka normi piires, aga täna on teisiti. Pole hullu. Homme jälle uus ja parem päev ma arvansmiling smiley
Kuigi jah, oma nõrkuste tunnistamine pole kerge. Eriti kui viimasel ajal neid nõrkushetki peal käinud pole..



Toimetatud 1 kord(a). Viimati siucra 13.05.2014 22.48.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 14. May 2014, kl 15.20

Nonii hetkel sujub kõik kenasti. Üle pole söönud ja isu näksida kaa pole. Magasin täna natuke kauem ja väsimus ei ole enam nii suur. Loodetavasti aitab puhanud ja jõudu täis keha ka näksimist vältidasmiling smiley Ma natuke kahtlustasin ja igaks juhuks tegin täna ka rasedustesti ja see oli õnneks negatiivnegrinning smiley Süü saavad enda peale siis pms ja kuufaasidgrinning smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati siucra 14.05.2014 15.21.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 15. May 2014, kl 05.50

Mul ka "süüdlased" teada grinning smiley
Homseks võin oodata minimaalselt kaalulangust ma pakun. Teine nädal säästukaloritega on vaata, et isegi paremini hakkama saadud kui esimesel nädalal. Muidugi mitte kõik päevad, aga rohkem kui 2 päeva smiling smiley Trenni olen ka teinud normaalselt. Eile alles sai joostud pea 10km ring (kuidagi nii õige fiiling oli, et algelt otsustatud 5km sai 10km smiling smiley ).
...et nagu peaks ju kaal langema, aga mitte eriti. Märku annavad juba halvenev nahk ja tuikav alaselg. 1,5-2 nädalat enne pms peaks mu kaal kerkima 2kilo võrra, õnneks seda pole veel juhtunud (ehk läheb seekord õnneks). Aga, eks vaatab mis homne hommik kaalule toob.
Eelmine nädalavahetus koristasin oma garderoobi. Sain 2 kastitäit asju mis suureks jäänud + mingid joped-mantlid, mis kasti ei mahtunudki ja siis kusagilt garderoobinurgast leidsin riideid, mis ootasid parajaks saamist. Nii hea tunne, kui aastaid kapinurgas ootavad 40-42 number seelikud jälle selga lähevad. Ma isegi ei mäleta, millal mul 40 suurus selga ennem läks? Pakun, et vähemalt 10 aastat tagasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 15. May 2014, kl 10.43

Ma oleks õnnelik, kui mul see näda nulliring oleks. Kuna eelmise nädala tulemust mul täna hommikul veel ei olenud. Aga no vaatab, mis saab.
Mul juba poes veidi raskusi, kuna nüüd peab ka riietel uut suurust vaatama ja alati ei ole kindel, mis suurus selga läheb. Aga see ainult puhas rõõm grinning smiley
Eile oli jooksust ja igasugusest spordist puhkepäeva, kuna ei olnud aega. Täna hommikul jooksin kenasti oma 5 km ringi ära. Mu 5 km ringi peale jääb üks suur tüütu mägi, milles peatumata üles rühkimine on ikka paras katsumus. Edaspidine väljakutse on sellest mäest üha kiiremini ja kergemalt üles saada winking smiley On jälle, mille nimel pingutada, muidu muutub igapäevane trenn veidi üksluiseks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 15. May 2014, kl 22.39

Isver Ursull, see on nii tore. Tean täpselt, mida tunnedgrinning smiley Mul oli kaa hiljuti see hetk, kui kapist vanu riideid proovisin ja need täitsa parajad olid.
Ja nagu sul, Roosaroos, on mul ka poes suurustega raskusi ja ei teagi mida enam võtta..

Ma sõitsin täna rattaga 52km. Olen üliõnnelik, et nii tubli olin üle pika aja. Mu energia hakkab kaa vist taastumasmiling smiley Söögiisu pole kaa enam nii meeletu. Äkki siis on kroomist nii ruttu abi jubasmiling smiley

Edu homseks kaalumiseks! Mul ilmselt on eelmise nädalaga võrreldes kilo rohkem, aga mis seal ikka..



Toimetatud 1 kord(a). Viimati siucra 15.05.2014 22.39.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: kairee
Kuupäev: 16. May 2014, kl 05.21

Hommikut! Juba ajab naerma- kaal seisab taas grinning smiley aga ümbermõõdud vähenevad. Lihas vist pidi rohkem kaaluma kui rasv. See oleks siis seekordne seletus. tongue sticking out smiley Muidu sõin 1400-1600 kcal päevas ja sportisin iga päev. Tundub, et tuleb jaanipäevaks latti alla lasta ja eesmärgiks 84kg panna. smiling smiley

Mõnusat nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 16. May 2014, kl 05.44

Hommik!
Mina olen täna hommikul tõeliselt üllatunud. Arvasin, et heal juhul 1-2sada grammi kukub alla, aga nüüd oppaaa ligi kilo! the finger smiley Nii võib juba uskuma hakata, et kui samas vaimus jätkub jõuan Jaaniks eesmärgini. 5 nädalat jäänud ja ligi 6 kg oleks vaja veel alla saada.
Ma ei jõua ära oodata, millal ma oma kaalul number 7 näen...see tundub nii ilusa unistusena hetkel, mis võibki äkki täituda smiling smiley

siucra, jajahhh see on see kroom! Mul hakkas küll suht esimesest päevast hästi see mõjuma. Ohjeldas hästi isusid ja hoidis veresuhkru normis.

Kõigile teistele ka ilusaid numbreid ja pange end homme algavaks "suveks" vaim valmis. 24/7 istun ma vist õues siis vaid ja neelan päikest ja liigun-liigun-liigun....
Tulge kindlasti ka Maijooksule/kõnnile! Mina lähen smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 16. May 2014, kl 09.39

Ma olen see nädal plussis (600 g). Aga pole hullu, ongi kehal aega harjuda. Õnneks ei tulnud nii palju tagasi, kui eelmine kord langes. See nädal ei ole ma toitumisega väga korralik olnud. Kahel päeval jäi toit sisestamata. Liigutanaud olen ennast peaaegu igapäev, kas kepikõnnil või jooksmas. Täna käisin kõndimas, et homme oleks jaksu joosta. Ma küll maijooksul osaleda ei saa, kuigi väga tahaks, siis teen endale siin homme samas pika distantsiga jooksu. Saan pärast teistega tulemusi võrrelda tongue sticking out smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Roosaroos 16.05.2014 09.41.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 16. May 2014, kl 19.41

Noniismiling smiley Tänaseks oli asi juba normaalsemaks muutunud.. smiling smiley Eelmise nädalaga võrreldes ainult 300g juures. Ma polegi nii pettunud nüüdsmiling smiley Eks täna jälle ratta selga ja väike trenn. Alkoholi sel nädalavahetusel ei tarbi üldse. See peaks mul aitama tagasi joonele saada siissmiling smiley
Ilusat nädalavahetust ja vaadake, et te ei libastu! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 18. May 2014, kl 19.57

Selle nädala tulemused on SIIN!
Sel nädalal pole keegi meist suutnud kilo alla saada, küll, aga ligilähedale jäid F ja ursull , mõlemad -0,9kg.
Enim on kaalust alla võtnud ikka meie Piia37, kes on juba tervelt -19,80kg kaotanud.

Usun, et paljud naudivad veel supper suvist ilma ja pole lihtsalt jõudnud oma kaalu siia sisestama tulla.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 20. May 2014, kl 19.48

Noh, meil siin jälle nii vaikne? Eelmine nädal olite rohkem jutusoone peal winking smiley
Minul on trennist väike paus. Treener keelas mõnda aega trenni tegemise ära, sest neljapäevast lähen jooksulaagrisse, mis kestab 4 päeva ja siis saan 5h päevas füüsilist koormust, nii et maa must.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 21. May 2014, kl 09.09

Tere!
Pole ammu endast märku andnud,pole tegelikult ka toitumist ja liikumist suutnud kirja panna,lihtsalt liiga kirev aeg on olnud.Mai algusest saati sünnipäevad,eile oli enda sünnipäev,mida aga ei tahtnud pidada,kuna üleeile lahkus minu kallis vanaema jäädavalt...(õnneks jõudsime temaga siiski hüvasti jätta ja öelda talle,kui kallis ta meile on)...
Treenida pole aega polnud,pikad tööpäevad andsid siiski teatud koormuse,hetkel muid tegemisi palju,täna lähen ka pulmonoloogi juurde,eks näis,mis astmast saanud on.
Teie aga jätkake samas vaimus,uuest nädalast olen loodetavasti taas rivis ning püüan veidi rohkem aega pühendada ka meie Kaaluabile.
Olge tublid ja hoidke üksteist!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 21. May 2014, kl 10.00

Piia, sügav kaastunne! sad smiley Ja siiski ka õnnitlused sünnipäevaks! smiling smiley

Mul trenni ja toitumisega nii ja naa. Viimastel päevadel olen tublim olnud, enne seda natuke kehvem. Mul väike motivatsioonikriis. Võimed ja kõik muu võimaldaks usinalt kaalu langetada, kuid olen silmitsi oma järgmise seinaga. Eelmine sein oli üsna alguses, kust lõpuks jooksmisega üle sain. Nüüd olen kaalus, kus mõned aastad pikalt olin ja siit allapoole jälle raskem minna. Olen enada jaoks juba enamvähem kaalus ja nüüd veel 3-5 kg minna. See eesmärk kuidagi ei kangastu mul silme ees ja raske ennast kokku võtta. Alla ei anna ja teen ikka asju nagu olen siiani teinud ning küll see tõuge viimasteks ponnitusteks ka kuskilt tuleb.



Toimetatud 3 kord(a). Viimati Roosaroos 21.05.2014 10.02.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 21. May 2014, kl 12.01

Tere!
Kas mind ka punti võetakse ?
Olen 21 aastane noor neiu , kellel eriti kaaluprobleemi pole kuid mul on sangad! Niiet kui ma puu taga olen siis mind pm näha pole , on ainult 2 sangad näha grinning smiley
No ja nii 2-4 kg võiks ka siis ära saata winking smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.