Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 09. June 2014, kl 17.47

Huuh kraakovi vorst.. mmm.
Kui veel vanemate juures elasin, siis sai ikka saia ka söödud ja nüüd tuli see maitse suhu. Kraakovi vorst saia ja võiga ja siis metsamarja tee. Isaga sõime alati nii. Peaksingi sinna minema ja nendega nii sööma tongue sticking out smiley
Mulle meeldib hullult teha veel vett külmkappi, et panen erinevaid marju sisse, apelsini, laimi, sidrunit... Niin nämma.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 09. June 2014, kl 18.03

Ma tegin täna sushit. Õhtul tulevad kaugelt Eestist külalised ja ammu juba kibelesin neid teha.
Kindlasti õhtul ka grillime liha ja sinna kõrvale värke salat.

Meil siin Hollandis ikka väga mõnus päevitamise ilm, juba 3.päev. Joosta on sellise ilmaga kehv, muidu on mõnus.

Mulle sobiks, kui võistlus hakkaks kohe, kuna just lõppes mul 100 hommiku jooks ja hea oleks uue challangega jätkata.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Roosaroos 09.06.2014 18.04.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 09. June 2014, kl 18.41

Nii, tegin võistluse ära ja saatsin teile sealt kutsed, kes te mind üles otsisite seal.
Võistlus hakkas tänasest ja kestab kuni 14.septembrini ehk Sügisjooksuni.
Arvesse mingu siis kõik, mida võib spordi alla liigitada. Igasugused shopingud, aiatööd, koristamised jms. jäägu lisaboonuseks winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: kairee
Kuupäev: 09. June 2014, kl 19.07

Oeh, ma täna otsustasin, et kolin uude kohta ja muidugi on vaja tähistada. Homme jälle triksis-traksis! smiling smiley vähemalt märgin jälle kõik ülesse.grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: kairee
Kuupäev: 10. June 2014, kl 12.41

Aga nüüd siis veel kord Tarmo jutust. Ta küsitles ja filmis. Ja ma isegi jooksin lindi peal...mina, kes peale kooli kohustusliku jooksmise, pole elu sees jooksnud. No ja ta ütles, et mul pole nüüd muud vaja teha, kui jooksma hakata. grinning smiley Peab lihtsalt idee praktikas teostama, sest video pealt oli näha, et kehahoiak on tibens-tobens. Ainult, et jooksujalatsite asjus ma lähen mõne nädala pärast uuesti, kuna minu väiksele elevandijalale oli ainult 1 mudel. Ehk tuleb varsti midagi juurde. spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 10. June 2014, kl 18.37

Peaks ka youtubeist otsima selle kehahoiaku kohta. Et kuidas see täpselt kõige õigem on smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 10. June 2014, kl 18.37

Ja millal sa Kairee jooksma lähed tongue sticking out smiley ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: kairee
Kuupäev: 10. June 2014, kl 19.08

Esimese jooksu teen ülehomme Pärnumaa metsa vahel smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: kairee
Kuupäev: 10. June 2014, kl 19.09

Ahjaa muide, tänasega siis 1/3 kõhulihaste ettevõtmisest edukalt läbitud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 10. June 2014, kl 20.04

kairee, kas sa olid pealinnast muidu? Kui jah siis Jooksupartner.ee on ühistreeningud. Ma käin teisipäeviti Pirital nendega trenni tegemas. Võtab ikka korralikult läbi see ligi 1,5h trenn. Algul soojendusjooks, siis jooksutehnika harjutused + ÜKE ja lõpus korralik venitus.
Täna olen täiesti kaputt!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 10. June 2014, kl 20.09

Nii tubli. Ma tõmbasin ka kõhulihaste appi endale mobiili ja tõin vane´mate juurest oma mati ära, nüüd saan hakata terrassil õhtul värskes õhus joogat teha ja lihaseid tongue sticking out smiley

(Y)

Tublid naised meil siin grupis! Ja omavahel rääkimine aitab nii hästi kaasa , annab palju motivatsiooni smiling smileysmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: kairee
Kuupäev: 10. June 2014, kl 20.18

Ursull, tänan info eest. Jah ma muidu elan Tallinnas. Ma lähen teen vaikselt omaette ühe tiiru metsas ära...vaatan, kuidas mul välja kukub esimene kord.tongue sticking out smiley hakkan kindlasti võimaluse korral treenima. Vaatasin seda linki ka, mis sa endos jagasid. Panin ennast kirja, nii ehk naa on see aasta üks muutuste aasta. Üle pika aja saab nüüd endaga põhjalikult tegeletud ja no nii hea on olla grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 10. June 2014, kl 20.48

Ohohhh kairee....päris kärme. Ma jõudsin vaid korra seda teemat lugeda, mis linki jagasin ja tundus põnev. Uurin veel ja äkki liitun winking smiley
Teistele ka siia see link, kes aru ei saa millest räägime. Tegemist siis Liikumisaasta motivaatoriga SIIN!

Muide kairee, Jooksupartner teeb samu trenne ka Nõmmel. Mul lihtsalt endal lihtsam käia Piritale. Elan üldse linnast väljas, aga kesklinnast on parem Prita suunas sõita.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: kairee
Kuupäev: 10. June 2014, kl 21.03

Mulle endale sobib ka Pirita rohkem. Palju seal rahvast käib? Ma nats pelgan seda, kui algajana selline kohmetu olen.grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 10. June 2014, kl 21.09

kairee...ma ju ka algaja alles smiling smiley Vahest on seal kohe mitu algajat, paljud on juba profid ka. Ega seal õpitakse ikka põhiliselt tehnikat. Mingit aja peale jooksu ei ole.
Ma nüüd 2x käinud ja mõlemal korral alla 20ne on olnud kohal.
Ma ju alles esimest korda puutusin nendega kokku kui käisin nende samade Jooksupartnerite omadega Otepääl 4 päevasel jooksulaagris. Väga äge oli. Ära põe vaid tule proovi 1x ära. Saad tehnika selgemaks läheb jooks ka lihtsamaks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: kairee
Kuupäev: 10. June 2014, kl 21.32

Muidugi tulen ja proovin...ma juba põnevilsmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 10. June 2014, kl 22.54

Lugesin ka selle muutuste suve katse teksti läbi ja plaan sellega liituda. Kas kellelgi on mingi kood ka siin, mille ma saaks sinna soovitajana lisada?

Ma käisin täna sõbrannaga koos jooksmas, tegime 10 km ringi, koos jutustades läheb jooksmine ikka palju kiiremini ja lihtsmalt.

Aga no kaalu tulemusi väga tulla ei saa, sest lisaks sellele oli täna rootsilauga õhtusöök aasiapärases restoranis.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Roosaroos 10.06.2014 22.54.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 11. June 2014, kl 05.49

Ma liitusin ka selle muutuste suve projektiga, ehk on ikka on see pigem abiks kui... winking smiley
Aitab ora p**** hoida, et suvel laisaks ei läheks ja ainult rannas ei pikutaks.

Mul seal küll mingit koodi ei andnud ja ei suutnud leida kah mingit koodi. Äkki siis annaks kui ma reaalselt raha ka peale laeks. Seda ma teinud veel ei ole.

kairee, väga äge et oled tulemas. Siis seal näeme, kui me ikka 11 ära tunneme winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 11. June 2014, kl 07.25

Ma registreerisin ennast eile ka ära ja koodi ei lisanud. Saatsin õele ka lingi ja ta pani ennast ka kirja. Siiani hoidis mind jooksmas 100-hommiku jooks, nüüd on uut tõukavat jõudu vaja.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: kairee
Kuupäev: 11. June 2014, kl 08.50

Nii, ma veidi down! sad smiley

Mul neljandat päeva järjest pea valutab. Siinkohal lisan, et ma olen inimene, kellel pea üldse ei valuta. Nüüd ärkan juba neljandat päeva peavaluga ja rohud ka ei mõju.

Teiseks kaal jälle seisab ja ma ei tea lihtsalt palju ma neid kaloreid sööma peaksin..
veits nõutu tunne on...

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 12. June 2014, kl 09.53

Tere naised!
Teate, mina olen vist endale saanud sisse kodeerida selle, et söön kolm korda: hommik, lõuna ja õhtu. Ja on näha ,et see kaalule mõjub ideaalselt smiling smiley Kuidas teil on ?
Kairee, neid mõõnu ja tõuse tuleb vaheldumisi kindlasti. Tuleb need alla suruda ja pea püsti edasi. Muide , minul oli eelmisel aastal langetamisega, et ei lähe . Aga viga oligi selles, et ma koguaeg mõtlesin sellele kaalule. Nüüd ma ei mõtle enam paaniliselt ja kõik sujub. Täna on kole ilm. Vihma sajab jubedalt. Aga ma lähen ikkagi jooksma, väike vihm ei tee midagi.
A ja ma sain eile vanemate juurest esimese maasika peenrast. Te ei kujuta ette kui hea see oli!!!!!
Ahhhh nii mõnus!

Edu meile homseks !

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 12. June 2014, kl 09.56

Ja nüüd rääkisin elukaaslasega ja otsustasin,et järgmine aasta teen ka meile väikese maasikapeenra . Me kolisime umbes 9 kuud tagasi oma majja ja ma pole eriline kasvataja olnud, aga nüüd on tuhin kõike kasvatada.
Nii mõnus võtta kodust terrassilt salatit, tilli, sibulat jne. Teha salateid. Siia muidugi mingit kurgi, kartuli jne peenraid teha ei saa, kuna ei lähe nn küla imagoga kokku. Isegi hekk ei või meil üle 1 meetri kõrge olla grinning smiley grinning smiley grinning smiley
Kas te kasvatate ka ise kodus kartulit, kurki, porgandit jne ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 12. June 2014, kl 09.58

See Liikumisaasta motivaator tundub päris huvitav. Arvan, et liitun kaa. Juuli alguseks on mul puhkus kaa läbi ja saan rohkem trennile pühendudasmiling smiley

Kairee, mul tavaliselt pea valutab siis, kui pole päeva jooksul piisavalt vedelikku tarbinud. Üldiselt joon vett päris palju, aga vahel on lihtsalt ununenud ja siis see peavalu tuletabki seda meelde. Ehk on põhjus selles?

Keegi veel peale minu mingi suvise külmetuse ja kurguvalu üles korjanud on? Jube.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 12. June 2014, kl 10.05

Ma vist ei hakka kõiki asju siia kirja panema, aga kasvatan igasuguseid ürte ja erinevaid köögivilju. Kasvatan pea kõike peale kartuli ja kaalikagrinning smiley Ürte ja lilli olen varem kasvatanud, aga suurema põlluga katsetan alles kolmandat aastat. Esimesel aastal suurt saaki ei saanud, sest ma ei viitsinud asju juhtnööride järgi kasvatadagrinning smiley Nüüd olen targem ja suvel saab terve õhtusöögi põllultsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 12. June 2014, kl 10.27

Nii mõnus! Ma olen alles 21 ka ja alati vanaema ja ema on kõik asjad kasvatanud. Nüüd ka tomati, porgandi, kurgi , peedi jne suuremad asjad kasvatavad nemad grinning smiley Mul hea käia ja võtta keldrist. Marineeritud seentega oleme emaga kokkuleppele saanud,et mina käin temaga metsas ja aitan korjate,et ta üksi käima ei peaks ja siis tema marineerib ja möllab nendega. Mina siis talvel käin ja võtan grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 12. June 2014, kl 12.22

Hei jutupaunikud!
Mina kasvatan vaid maitsetaimi ja rabarberit ise kodus. Mees ei luba peenraid teha, kuigi ma kasvuhoonet tahaks küll. Ütleb, et ega see mingi sibulaküla ei ole. Pigem usun, et ta ise ei vinna sellega kaasnevat kohustusi kanda, et peab naisele hakkama aiamaad kaevama ja kasvuhoonet ehitama grinning smiley Samas mul see väga ei põle ka, sest hoidiste jaoks saan oma kraami alati kusagilt (nt. sõbranna kasvatab).
Ise olen alles algaja hoidiste tegija, mingi 3-4 aastat. Ei oska veel hinnata palju pere aasta jooksul ära sööb. Alati on rohkem tehtud, kui jõutud tarbitud. Igasugu põnevaid asju on saanud teha ja mõned on meie peres ja ka tuttavate seas lausa hitiks saanud.
Hakkangi nüüd tegema rabarberi tšatnit, mida hea grill-liha kõrvale vitsutada. Seda alati mult tellitakse ka sugulaste seas. Sisaldab lisaks rabarberile igasugu maitseaineid, sibulat, tšillit jms.
Homse osas ma ei julge veel midagi kõssata. Hoian paren suu lukus ja vaatan mis homne kaal toob, muidu veel sõnun ära winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 12. June 2014, kl 15.35

Mulle õnneks kasvuhoone KUNAGI TULEVIKUS lubati, aga sama seis ,et ega nn"sibulaküla" ei ole. Hetkel teen kana,tomati,riisi segu. Njom njom.

A

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 12. June 2014, kl 17.11

Mulle hullult meeldib see nn hispaania sink Serrano või Choriso või kuidas neid nimetataksegi. Eestlaste mõttes vinnutatud liha, aga hästi õhukesed viilud. Vot neid ribastan taldrikule ja hunniku rohelist peale, vahest ka juustu vahele ja palsamiga üle...nämmm! :p

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 12. June 2014, kl 21.12

Kasutan ka Endomondo värki ja tahaks teiega kaasa teha, aga vist ei jaga matsu, kuhu ja mida täpsemalt lisada.
Aga see Sibulaküla asjaga on nii, et olen ise seal kandis üles kasvanud ja häbeneda pole küll siin midagi.Peipsi sibulad oma peenralt on parimad!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 12. June 2014, kl 21.18

Piia37 saadan sulle siin erakirjas oma nime. Otsi mind Endos üles ja saada sõbrakutse. Lisan sind minu, Anetti, Roosaroosi ja kairee võistlusesse winking smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.