Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 22. June 2014, kl 07.55

Ma ka üritan end jaanide ajal ilusti tagasi hoida smiling smiley
Nii hea, et ikka jätkame. Hoiab motivatsiooni üleval smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 22. June 2014, kl 09.41

Ma sain nii ilusa numbri lõpetuseks, et pidin rõõmust ümber kukkuma, kui kaalule astusin.
Kusagil seal tabelis on mingi jama tekkinud, sest kokku olen ma kaotanud 4.7kg. Oleks muidugi tore, kui nii palju oleks kokku kaotanud jubagrinning smiley
Kõik on väga tublid olnud ja koos edasi minnes saame edaspidi kindlasti veel rohkem kilosid maha.
Ma käisin reedel üle pika aja väljas ja nüüd vist ei taha mõnda aega mingit alkoholi. Hetkel on plaanis jaanipäev veeta vaikselt ja käia saunas ja panustada hea söögi nautimisele ja jätta need mõned õlled joomata. Vaatame mis sest välja tulebsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 22. June 2014, kl 10.09

siucra, ma ei leia seda 4,7kg kusagil, millest räägid. Midagi korrigeerisid juba või? Räägid Jaanitabelist või juba uuest tabelist?

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 22. June 2014, kl 13.12

Ursull, vanast tabelist räägin. Vaata ta seal alguses näitab, et olen kokku kaotanud 6,1kg. Tegelikult peaks see number 4,7kg olema.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 22. June 2014, kl 13.24

Kas järgmisel nädalal kaalumist ei ole siis? Enne oli tabelis ju 27.juuni kaalumine ka.Nüüd tuleb välja, et järgmisel nädalal puhkame? ? Tegelikult polegi see ehk nii paha mõte, aega jaanidest taastuda, kel vaja.
Mul häbi öelda, aga polegi Endom. peaaegu meeles pidada ja toitu pole ka treeningutega kirja juba ammu pannud.Aga peaasi , et saame siin sidet pidada.
Ilusaid Jaane ja Jaanikaid!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 22. June 2014, kl 15.52

siucra, oli jah su valemis kala sees grinning smiley Miskipärast osad kaalud võttis ta F-i pealt sulle winking smiley Nüüd korras.
Piia37, ma neid kuupäeva veerge seal ei puutunud, kui ainult sealt lõpust võtsin paar ära, et oleks kuni Sügisjooksuni ikka.
Aga samas eks ta õige ole, alustada juuli algusest, et siis ei pea esimese nädala plussidega alustama winking smiley Minu nõrk koht on viimasel ajal õlu joomine. Üritan küll lahjemaid tarbida, aga siiski süsivesik on süsivesik.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 22. June 2014, kl 17.00

Naised, mul on vedanud! Minul on üli harva alkoholi isu smiling smiley ! AGA meeldib igast kräppi jällegi süüa grinning smiley Eriti LIHA!
Kas te hakkliha ka sööte ?
Täna sõin värsket kartulit ja ema tehtud snitslit... mmmmmmmm kui hea smiling smiley
Värske kartuli hooaeg on alanud juba grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 22. June 2014, kl 18.16

Ikka söön hakkliha. Kastet just ei tee, aga kotlette teen küll. Just täna tegin terve laari varsselleri-porgandi-hakklihakotlette. Nämma.
Kõrvale sõin hapukurki :p

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 22. June 2014, kl 18.27

Te, kes te liitusite Spordi-ID-ga, kuidas tundub see keskkond teile? Kas võtsite mingi tasulise paketi ka, miks? On kuidagi parem ka?
Ennem ma nagu nägin seal mingit top-listi, et mitmes ma olin näiteks jooksjate seas. Enam ma seda ei leia sad smiley
Sain sealt meili ka seoses sellega, et unustasin nädalaega oma liikumise sisestada. Lubati, et tulevad sel korral mulle vastu ja sisestavad minu eest, aga muidu nende eesmärk ei ole see, et inimesed saaksid sisestada oma liikumist millal tahavad ja kui pikalt tagantjärgi kui tahavad.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 23. June 2014, kl 07.10

Kaaluabil hetkel väga head hinnapakkumised,otsustasin veel pooleks aastaks pikendada,sest nii ju ongi,et kui soovitud kaal käes,tuleb seda õppida ka säilitama.
Ja siin on tõeliselt muhe ja turvaline suhelda ning tunda end justkui pereliikmena (lisaks oma perele muidugismiling bouncing smiley).
Ilusaid pühi veel kord ja loodame ka ilusamate ilmade peale!
Tartus hetkel ilus päikesepaisteline ilm,nii võiks jäädagi...smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 23. June 2014, kl 10.17

Minule meeldib ka, et nagu pisike pere siin. On hea kui saad kurta ja keegi ei näita näpuga kui kaal tõusnud on vaid saab koos otsida probleemi mis valesti tehtud sai smiling smiley
Kuidas siis jaanidega on ? Minul härra ütles,et läheme ikka taksoga sisi saan mina ka natuke siidrit ju juua kui tahan. Aga ma nii kahe vahel, kas joon või mitte.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 23. June 2014, kl 11.49

Mina olin eile kaine autojuht, ,tänast kommenteerida ei oska. Hommik algas Emo-s, vaevlen juba üle nädala alaselja jubedate valude käes.Viga pärast igapidi uurimist ning analüüse otseselt ei leitud. Pean ülehomme oma perearstile minema ja sealt kõik otsast peale alustama.Seni pean vähemalt nädala rahulikult võtma ehk haigusleht ja veel 1 nädal koormuseta...Aga tervis ikka eelkõige.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 23. June 2014, kl 12.13

Oi seljavalud on karmid asjad. Öelgu mida tahes, et peab kõva voodi peal magama, mina küll ei saa. Kohe olen seljavärdjas.
Minu seljavalud hakkasid 4 aastat tagasi, siis kui tütar umbes aastaseks hakkas saama. Olin teda puusal palju tassinud ja sellest tingituna selgroolülide vahelt tuli 2 diski välja, nii, et ma ei saanud mitte mingis asendis normaalselt olla ööd ja päevad alaselg valutas.
Siis läksin ühe nõelravitseja juurde, kelle juures tegi 10 seansi, mis sisaldas siis igakord 10-15 min peaalastpidi rippumist mingi special aluse peal. Jalad tõmmati rihmadega kinni ja siis nagu kiige peal olin ja tõmmati jalad üles. Päris tikksirgelt üleval ei olnud, väike kalle ikka oli. See oli selleks hea, et need selgroolülid üksteisest eemalduksid, et tekiks ruumi, kuhu disk tagasi lükata. Kõige hirmsam oli sellest asendist püsti tõmbamin, see oli nii valus, et ma alati karjatasin ja nutsin. Kogu keharaskus vajub alla ja ühtlasi koormab ka selgrood ....uhhh hirmus valu sad smiley
Pärast seda pidin kõhuli lamama tundaega, enne seda vajutati mul diskid millimeeter jälle omale kohale ning siis pandi nõelad kanda ja lülide vahele.
Nii ma seal tihti pikutasin kõrvuti voodites, kas Mait Malmsteniga või Jan Uuspõlluga smiling smiley, kes samal ajal osales Tantsud tähtedega saates ja rääkis, et kui ta seda ravi ei saaks, siis ta ei tantsiks seal enam.
Kuuaega oli mul keelatud igasugune koormus ja kodutööd. Meespere koristas maja ja mina pikutasin.
Aga sellest oli vägagi abi ja nii ma sain oma alaseljavaludest lahti.
Aasta oli täiesti rahu maa peal, nüüd annab vaid siis alaselg tunda kui kaua magan või kui magan väga kõva aseme peal.
Meil siin suvilas sellised kivikõvad voodid, et minu jaoks on see lausa piin. Täna olin kell 5 juba üleval ja ei saanud valude pärast magada. Läksin õue võimlema, kui selja enam-vähem soojaks sain võtsin koera ja läksin kl 7 sörgile. Pärast seda alles tundsin, et jälle on hea olla. Üleüldse mul need seljahädad (ja ka muud hädad) palju vähem, kui teen sporti ja kaalu jääb ka vähemaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 23. June 2014, kl 18.20

Nii, mina olen täna käinud 2x jooksmas ja olen ülirahul endaga spinning smiley sticking its tongue out
Hommikul tegin koeraga väikse sörgi veidi üle 4km ja nüüd tulin pikemalt jooksult 9,33km. Oleks rohkemgi jaksanud joosta, aga sain sellise rahe endale kaela, et...jumal tänatud, et nokamüts peas oli, oleks näost sinine olnud. Päris suured rahe tükid tulid alla ja aluspesuni sain märjaks.
Nüüd võin rahus Jaaniroogasi vitsutada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 24. June 2014, kl 11.06

Niiiii tublid! Mina pole üldse käinud siin pühade ajal smiling smiley
Aga täna lähen winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 24. June 2014, kl 13.11

[www.forgetaboutcalories.com]
lugesin, tõeline ajuloputuse tekst!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 24. June 2014, kl 14.07

Ma parem ei loe, lähen närvi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 24. June 2014, kl 15.23

Haha... siis oleksime ju ILMA VAEVATA ja AINULT KUU AJAGA pringid hirved valmis. Ja ISEGI ANGELINA võttis neid juuuuU!!! Kuidas siis meie ei saa neid mitte võtta ??? :O grinning smileygrinning smiley
Huvitav mõtlemine inimestel, et nagu liigutama end ei pea ja aastatega kogunenud rasv lihtsalt SULAB kehalt maha grinning smiley
Täna käisin vanemate juures ja ema tegi värsket kartulit, koha kala ja peedisalatit. Njomm njomm... Ja ema peenralt noppisin maasikaid. Ahhh nii heaaaaaa!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 25. June 2014, kl 06.35

Tänasest hakkan uuesti tubliks ja hakkan jälle toitumist kirja panema. Vahepeal tegin 4 päeva pausi. Kaalu ka neil päevadel ei olnud, et end kaaluda oleks saanud. Tänase hommiku seisuga isegi 100g vähem kui reedel.
Punased pole veel hakanud, aga noh...need hakkavadki alati 2 nädalat ennem ette end kaalul hoiatama. Kuigi alaselg juba tuikab kahtlaselt.
3 päeva olen üksi kodus ja mulle tundub, et just nüüd on mul raske toituda, sest enda pärast ei viitsi ma midagi süüa ostagi koju. Külmkapp ka enne Jaane tühjakt tehtud ja enamus asjad suvilasse viidud. Täna hommikul lurbin vaid kohvi ja siis lähen tööle. Hüppan kusagilt kohvikust läbi, et ehk saab putru kaasa osta.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 25. June 2014, kl 11.46

Mis putru teed hommikuti ?
Mina hakkan ka tänasest korralikuks ja vean end trennilainele tagasi. Lõpuks on need pikad pühad läbi.
Hommikuks sõin täna ühe näkileiva kanasingiga ja juustuviiluga ning nüüd lahman teed, sest nii külm on. Ütlesin mehele, et ta tule alla teeks, aga samas nii kuradima imelik on suvel ju kütta :/
Ei teagi mida täna hakklihast lõunaks teha. Ideid ?
Ma koritasin siin terve hommiku ja siis tuli hull tuju kodu hakata värsakendama erinevate detailidega. Kuigi 1 sep saab alles aasta täis uues majas grinning smiley
Kui disaini ideid on võite neid ka jagada julgelt.
ursull sa oled kohe eriti tubli trenni suhtes ju olnud! Kade lausa , et minul nende pühadega mingi laiskuseuss sisse ronis :/

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Jessy911
Kuupäev: 25. June 2014, kl 11.51

Aitäh teile, et te mind tabelist kustutanud ei ole. Ma pole eriti jutukas aga loen koguaeg teie tegemistest. Kahjuks ei saa ma igal nädalavahetusel oma kaalu kirja panna. Kodus on mul ainult tahvel ja miskipärast teeb see küll tabeli lahti aga uut näitu sisestada ei lase. Ja pean tunnistama, et tööl olles ei tule tihtipeale meeldegi.
Olen nüüd peaaegu kaks nädalat täiesti magusavaba elu elanud, minu puhul täiesti uskumatu winking smiley
Aga see kripeldab koguaeg mu sees, tea millal mu organism sellega ära harjub?
Võin öelda, et olen söömise maha jätnud winking smiley
Aga tulemused siiski juba on.. nii, et olen kange ja lasen samas vaimus edasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 25. June 2014, kl 12.55

Jessy911 õige suhtumine!the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 25. June 2014, kl 13.52

Ma ei tee üldse ise putrusid. Mees teeb kui teeb, aga hommikusöögiks me sööme tavaliselt keedumuna ja värsket salatit.
Putru ostsin Bonaparte kohvikust kaasa, mingi mitmeviljakas oli.

Hakklihast saab teha näiteks wokki. Praed hakkliha ja viskad hunniku juurikaid juurde. Maitseks mingit tomatikastet vms. Ma isegi ei pane enam makarone või riisi juurde. Juurviljadest täiesti piisab.

Disaini ideid raske jagada, kui ei tea milline su kodu välja näeb ja mis su maitse on. Olen muidu töödanud sellel alal ja oskan nõu anda küll winking smiley

Minu tublidusest võiks muidugi kasu ka olla, st. kaal võiks alla ka liikuma hakata. Sitsib ühekohapeal. Aga täna tuleb vist puhkus ära. Tunnen, et keha vajab seda. 2 päeva siin üle 10km jooksnud, nii et kannilihas annab tunda.

Jessy911 tore, et märku annad ja seni kuni oma kaalu märgid vähemalt 3 nädala jooksul, siis me sind ei kustuta smiling smiley Magusa osas oled küll tubli. Usu, nüüd läheb aina lihtsamaks sellest loobumine. Varsti vaatad magusat sellise pilguga, et absoluutselt ei huvita. Ürita vaid muudest toitudest ka suhkur välja jätta, siis läheb valutumalt see võõrutusperiood.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 25. June 2014, kl 15.04

Ainuke magu mis mulle meeldib on jäätis.
Täna tegin hakklihakastet kartulit ja kurgitomatihapukoore salatit. Nii hea.
Ma vaatan kuidas õhtul viitsimit on on kas läheb alla 10 või üle 10 km tongue sticking out smiley
Nüüd joon teed ja pukutan. Siis pean veel terrassi pesema minema.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 26. June 2014, kl 05.55

Krt...jälle kaal hakkab tõusma kõrgustesse....urrrr angry smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 26. June 2014, kl 06.13

Ursull,meie õnneks ju nädal aega veel ees uue kaalumiseni,loodan isegi saada sama numbrit selleks ajaks ette,mis viimati kaalul oli,mul ka hetkel rohkem.Seljavalud on natuke tagasi tõmbunud,olen viimased 2 päeva taas 6-7 km kõndi teinud,joosta väga ei julge,homme arstile,eks näis,mis saab.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 26. June 2014, kl 07.44

No minul on ka kaal siin päevade ja jaanidega tõusnud. Õnneks jah see nädal jääb kaalumine vahele smiling smiley SIis saab taastuda tongue sticking out smiley
Joon hommikuteed.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 26. June 2014, kl 19.15

Tüüpiline....siis kui ma suudan end mõtetes nii kaugele veenda, et minna jooksma tuleb padukas alla moody smiley
Eks joon oma seenejooki ja loodan, et raske olemine läheb kergemaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 26. June 2014, kl 22.47

Ursull tänu sinule ma siiski täna jooksma läksin tongue sticking out smiley Tänkjuu!
Mis homme süüa teete ? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 27. June 2014, kl 06.10

Ma arvasin eile, et mul jääbki jooksmata. Suure surmaga pärast tundaega aias rohimist sain end mõtetes nii kaugele, et minna jooksma. Oli juba jooksuriided seljas, kui see vihm krt. Istusin maha ja hakkasin kohvi larpima, mis tegelt oli vale enne jooksu, aga no ma arvasin, et ei saa enam minna ja kohe ei vinnanud jooksuriideid ka ära võtta. Mingi pooletunni pärast oli vihm läbi ja siis sundisin end ikka minema. Algul arvasin, et teen mingi 4km otsa, aga kuna mul see kuri olemine jätkus ka rajal, siis mõtlesin "krt sa ei tulnud ju vaid 30 minutiks välja, endal kaal tõuseb...lidu aga rohkem!" Lõpuks sai veidi alla 9km joostud, aga selgeks sai see asi, et ennem ei tohiks küll kohvi juua. Pulss oli pidevalt laes.

Kuna ma üksi kodus ja pere suvilas, siis ma enda pärast ei tee midagi väga suurt süüa. Taldrikule jääsalat, tomat ja Serrano singiviilud (vinnutatud hispaania liha). Kui on kapis siis veidi parmesani riivin peale ja törts balsamit. Õhtul millalgi hakkan pere juurde sõitma, kui kodused toimetused saavad tehtud. Seega jooks jääb vahele täna.

Jumal tänatud, et täna kaalumist ei ole...selline kaalu tõus, et kuku kummuli...hakkaks ka siis juba need päevad, saaks sellest paistes olekust lahti.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.