Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 27. June 2014, kl 10.11

Mina hakkan täna laudu värvima. Ma ei kujuta ette kui täna peaks kaaluma, mul läheks kaal katki siis angry smiley Kohutav.
Kell 16.00 on juuksur ja ma koge ei teagi kas raatsin uhke soenguga jooksma minna grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 27. June 2014, kl 14.39

Tegelikult väga hea, et täna kaalumist ei ole. Saangi ühe nädala puhata. Nagunii jaanide ajal sai palju maiustatudsmiling smiley Puhkus on kaa nüüd läbi ja olen kodus tagasi. Saan end trennile pühendada ja korralikku toitu süüa. Lõunaks tegin spinatisuppi ja õhtuks teen kala köögiviljadega. Ja kahe söömise vahele jääva aja sisustan ära rohimisega, sest põld on täitsa metsa kasvanud sel ajal, kui ma eemal olingrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 28. June 2014, kl 07.28

Mu mees arvas, et ta on üli vaimukas inimene ja jättis ploomimahla pakil korgi lahti. No ja kujutage ette kui ma seda endale hakkasin valama tassi... ma alati enne loksutan pakke kui välja valan. Terve köök oli täis.
Täna saan bikiinid selga panna ja edasi värvida... juhhuuuu. Aga ei tea kas julgengi, vaabrid vaatavad,et kess see kallerab hoovis ringi sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 28. June 2014, kl 10.11

Anett, kui sina oled kallerdis, mis siis meie oleme? smiling smiley
Njah, olengi paks, aga mind ei koti mida teised arvavad. See ei tähenda seda, et mul oleks päevitamine kuidagi keelatud. Ma vähemalt peaaegu igapäev tegelen selle nimel, et 1 päev ei kallerdaks :p
Aga jah, täna vist ainuke päev ka, kui saab päevikad selga ajada. Just eile sain oma uued päevikad kätte ja saab päikse kätte mõnulema minna. Ehk isegi kannatab randa minna, kui väga tuuline ei ole.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 28. June 2014, kl 13.18

ma värvisin kella 9st saadik päevitused seljas. Nüüd tunnen ,et sain vist natuke liiga ja tulin tuppa ära. Hr ütles, et mu selg punane. Minu 30 päevase puhkuse 1mene ilus pävitamise ilm. 1 juuli juba tagasi tööle. Hästi ajastatud ju grinning smiley Ma olin ikka täna päris õnnetu kui ümber maja käisin ja peegeldust endast nägin. Ahastus tuleb peale. Näen ju vaeva ja teen, aga eks see tulegi kuskil aastaga, tulemused ma mõtlen.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 28. June 2014, kl 15.30

Suuna oma mõtet õiges suunas ikka, mitte ära ahasta issand milline ma välja näen. Jah täna olen selline, aga varsti olen prink hirv, sest sa hetkel töötad selle nimel :p

Me käisime ka rannas. Olime seal 2,5h siis hakkas mees ulisema, et kõht tühi ja lähme suvilasse tagasi jnejne. Lapsed oleks vabalt veel olnud ja ma ise ka. Tavaliselt olen mina see, kes üle 2h ei jaksa olla, aga noh siis peab ikka väga palav ka olema. Täna oli ideaalne ilm, soe ja veidi tuult. Higistama ei ajanud ja mõnna oli lebotada.
Nüüd tirin päevitustooli maja ette ja võtan ka viimast, kui siin homme ähvardab sajuga jälle.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 28. June 2014, kl 15.38

Hahahaa... minu selg ja õlad punased grinning smiley win!!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 28. June 2014, kl 18.49

Appiiii ma ei suuda oma toitumisega hakkama saada

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 29. June 2014, kl 16.22

Täna jooksma minna ei saa. Hetkel on juba tunnike sadanud ja ilmaennustus näitab , et sajab terve ööni.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 30. June 2014, kl 10.13

Ma ka eile ei saanud jooksma ja tegelt polnudki plaanis. Tähistasime sugulastele poja gümnaasiumi lõpetamist, sünnipäeva (mis on tegelikult täna) ja sõjaväkke minekut. Ülehomme läheb minu pojakene sõjaväkke ära täiesti vabatahtlikult - ema süda murdub sad smiley
Täna lähme pojaga linna ära ettevalmistusi tegema ja kui suvilasse tagasi tulen siis võtan toidu kaalumiseks ja enda kaalumiseks kaalud kaasa. No ei saa ikka nii huupi siin midagi toituda. Silmamõõt varem või hiljem hakkab petma. Samuti võtan oma võimlemismati kaasa, et alustada uuesti ABSide treenimisega, võiks ju seda kõhtu vähemaks saada. Nagu Selveri tibu olen, jalad peenikesed, aga keha nagu pall otsas. Kõht on viimane asi mis mul eest ära kaob. Vähemalt tänu jooksmistele on tekkinud ikka mingigi aimatav keskkoht, muidu oli ikka nii, et kui kusagile minek oli siis võidi küsida, kas keskkoht ununes maha või?

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 30. June 2014, kl 17.20

Varem kui trullam olin, siis oli mul kaal veidi ühtlasemalt jagunenud kui selveri tibulgrinning smiley Aga enamus oli ikka keskele koondunud. Enamustel naistel vist kõik seal keskel kahjuks..
Ega see silmamõõt hakkab petma jaa ja vaikselt endale rohkem toitu lubamawinking smiley

Ursull, kusagil postitused küsisid selle sportid kohta? Ma registreerisin end ära ja päevikut olen kaa täitnud, aga midagi muud seal vist ei toimu väga. Raha pole kaa laadinud ja tegelikult mind huvitab kaa kas sellest midagi muutuks?

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 30. June 2014, kl 18.55

HAaa... minul sama seis. JAlad on nagu tikud all, aga kõht ja tissid... lopsakad nagu hein karjamaal peale vihma ! grinning smiley Jeerum jeerum, samas olen õnnelik ,et ikka rinda ka antud. Kõhu üle nii õnnelik pole grinning smiley
Ursull- ära ole nukker, ta tuleb tagasi. Mingilt maalt lausa aeg lendab smiling smiley!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 30. June 2014, kl 18.56

Tõmban mp3 igasuguseid erinevaid laule tongue sticking out smiley Vanu häid coldplay omi jne. Käisin Tallinnas šhopingul täna ja ostsin uue sportrinnaka, pikad püksid ja lühikesed püksid tongue sticking out smiley Vaja järgi proovida uued jooksukad tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 30. June 2014, kl 23.28

Minul läks täna kõik see toidu kirjapanek nässu.
Pojaga shoppasime mööda poode ja lõpetasime hiinakaga, seega ma ei tea mida ja kui palju, aga tean, et palju grinning smiley Mul tänasest uus pulsikas, juba kibelen seda proovima. Enne homset õhtut vist ei saa.
Aga jah, olen ikka nukker, et poja 11 kuuks sõjaväkke läheb ja ma temast ilma olen sad smiley
Täna oli tal sünnipäev ka ja tähistasime seda kahekesi kvaliteetaega veetes, st poodeldes, hiinakat ja kooki süües ning kinos käies. Mees ja tütar jäid suvilasse, kuna ma pean homme veidi tööl olema ja kolmapäeval pean poja sõtta ära viima. Oi ma siis ulun....

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 30. June 2014, kl 23.31

Aga see SportID...ma ka pole sinna raha laadinud. Mingi hetk nägi nagu neid kõiki osalejaid, et ehk kus ma teistega võrreldes olen, nüüd mitte.
Eelmine nädal saadeti mingi kiri, et inimesed küsivad seda võrdlust ja nad nüüd plaanivad mingit pingerida sinna tekitada. Noh tore oleks, sest mul kaob muidu mott ja pealegi nii raske on meeles pidada, et ma sinna ka veel oma sportimised üles panen. Endo on nagunii + Kaaluabisse kirjutad ju oma liikumised ja siis veel see. Mingi lisa prääniku võiksid välja mõelda, siis meenuks ka paremini winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 01. July 2014, kl 14.54

Ursull mis pulsikella ostsid ? Gps-iga ?
Jahin ka uut, aga vana veel nii töökoraas ja hea , et ei raatsi veel smiling smiley
Pea vastuuuuuuuuu!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 01. July 2014, kl 17.36

Ostsin Garmini GPSiga kella Forerunner 220. Wifiga varianti ei raatsinud osta, see läks juba liiga kalliks, aga mulle sobib GPSiga ka. Pealegi Garmin ühildub Endomondoga ja ei pea mobiili kaasagi võtma, saab ilusti Endosse kellast laetud ning infot tuleb isegi rohkem ja täpsemalt, kui muidu.
Ennem kasutasin Polarit, aga see mul üle 10 aasta vana ja paneb juba vahepeal saabast. Vahest võib üle poole jooksu näidata mul pulsiks kas 75, 88 või 220 grinning smiley Kuigi tegelt võibolla on vaid 142. Pealegi mingist servast hakkab ekraan mustaks minema. Kellassepp ütles, et seda vedelikku saab sinna juurde panna, aga pidi kallis lõbu olema. Aga nagunii tahtsin GPSiga kella, seega ei hakka vanale pulsikale lisakulutusi tegema.
Tahan täna minna uut pulsikat testima kui jõuan. Vaja siin veel pojale asju kaasa triikida ja muidu olen ka suht labiilne, kergelt pisar väljas. Homme ulun seal ärasaatmisel nagu napakas raudselt. Hoidke pöialt, et kaameramehed kohal, siis kui näete uudistes hüsteerilist eite oma poja kaelas rippumas, siis teate, et see olen mina smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 01. July 2014, kl 19.25

Kui palju maksis smiling smiley ?
Uuuu... siis meie seas kuulsus juuu! grinning smiley ära muretse, võid meile rääkida oma emptsioonidest ja neid välja elada ! Oleme toeks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 01. July 2014, kl 20.08

Liiga palju maksis mu meelest. Aga noh, ega Eestis polegi enamikel asjadel õiglast hinda grinning smiley
299€ otse maaletoojalt. Nüüd üritan siin arusaada selle kella kõikidest headest omadustest. Mingi äppi ka leidsin... huuuviiitaav eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 01. July 2014, kl 20.12

Päris karm jah. Aga samas ega iga aasta uut ei osta winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 01. July 2014, kl 20.35

Ei osta jah. Mul see Polar oli kindlasti üle 10 aasta vana juba.
Pealegi lubasin endale, et kui 7 saan kaalule ette, siis väärin seda, ennem ei osta.
Tegelt tahtsin üht veel vingemat wifi ja puutetundliku ekraaniga, aga mu süda ei lubanud seda osta, maksis ligi 450€.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 02. July 2014, kl 07.06

Ossaaa... 450 on ju julm juba grinning smiley
Nii raske on ennast töörütmi sisse elada. sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 02. July 2014, kl 12.05

Ma ostsin endale alustuseks natuke soodsama kella. Osade asjadega on mul nii olnud, et ostan suure hurraaga ja siis ei kasuta. Kartsin, et selle pulsikellaga kaa samuti, aga nüüd on see juba end nii ära tasunud, et kui praegune katki läheb, siis järgmise kella alla julgen ilmselt sarnase summa pannasmiling smiley
Ursull, kuidas enesetunne?

Ma liitusin seal sportid-s nullpaketiga sel korral. Pingerida oleks hea mõte küll muidugi.Varem liitujatel on väike edumaa mu ees, aga pole hullu, ongi rohkem motti ja pingutada, et teistele järele jõudagrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 02. July 2014, kl 13.47

[buduaar.ee] natuke huumorit ka teile! Ursull- saad ka mõtteid eemale, et poja ära saatsid 11 kuuks! Appiiii mis inimeste otsa ikka komistada võib grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 02. July 2014, kl 15.57

Täiega labiilik olen täna sad smiley
Vaevu suutsin poja kõrval vaprat nägu teha kui seal Kaitseliidu ressursside maja ees ootasime. Endal oli nutuklomp suus. Üritasin nalja teha, aga nii kui suu avasin tuli mingi kiun välja ja ei suutnud normaalsel häälel rääkida, alalõug hakkas värisema, silmad pidevalt niisked, mida varjasin päikeseprillide taha. Poiss ise muutus ka iga hetkega aina tõsisemaks ja kaamemaks. Oli näha, et tal endalgi teadmatuse ees väike hirm. Kui bussi ta ära saatsin siis mingi hetk nagu tundsin, et kõik saab korda, küll me mõlemad ära harjume olukorraga. Läks mingi paar tunnikest mööda ja poiss saatis sõnumi, et Paldiskisse jõudes (kus ta pidi teenima hakkama) kohapeal järsku otsustatin täiesti suvaliselt, et 26 matsi lähevad Jõhvi teenima ja minu poeg nende seas. Novot siis läksid küll minu kraanid täiega lahti. Nutsin tööl peldikus ja üritasin rahuneda. Lihtsalt tundus nii ebaõiglane, et 1700 poisi seas on 300 vabatahtliku, kes lähevad teenima ja minu poeg nende 300 hulgas, kel oli õigus valida kuhu teenima tahavad minna ja mul pojal oli ainuke tingimus seal, et ta ei taha Tallinnast väga kaugele minna ja siis tuleb mingi tüüp ja näitab näpuga tema peale, et sa lähed Jõhvi. No mida krdit!
Lõunani olin tööl, nii kui autosse sain siis tuli jälle nutt kusagilt paisu tagant ja ei suutnud rahuneda. Läksin sõbranna juurde. Nii kui ta küsis kuidas poja ärasaatmine läks, jälle mul pill lahti. Põhimõtteliselt olen lõunast saati pidevalt ulgunud väikeste pausidega. Peab end ruttu suvilasse ära pakkima ja mehe ja tütre juurde minema. Kodus üksi olles on nii nukker, jäängi siia poja tuppa istuma muidu sad smiley
Ma pole muidu selline piripilliLiisu, aga nüüd küll kuidagi ei suuda end kokku võtta. Ikkagit minu poja, kes pole mingi pätt ja lihtsalt jobu, vaid tubli ja tark ja hooliv ja nüüd tehakse talle ülekohut. Oleks mul mingi ülbik poeg, kes koolis käia ei viitsinud ja muidu seanahk vedis siis plaksutaks käsi, et sain lahti 11 kuuks, lootes, et ehk saab temast nüüd tubli inimene pärast sõjaväge, aga ei olnud ju nii... sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 02. July 2014, kl 17.27

Ma pole üldse ka kokku puutunud , et keegi lähedane oleks ajateenistusse läinud.
Mees pole pidanud isegi kordusõppustele vms minema. Aga ta 30 ka juba. Nutad tühjaks end ja kindlasti mehe ja tütre juures on asi parem, siis on ikkagi oma kallid kõrval. Kodus üksi muidugi halb ning nukker olla ! Kauaks suvilasse lähed ?
Ma nii tahaks ka ,et oleks selline vana majake mere ääres suvilaks. Ohh see oleks niii mõnus. Paari aasta pärast hakkan mehele seda juttu rääkima. smiling smiley

Ole tugev Ursull ja pea meeles, et reedel on kaalumine. Nutad end äkki veest nii tühjaks ,et kaalukadu on suur suur! grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 02. July 2014, kl 19.34

Ursull,pea vastu!Kes teab,ehk tuleb hiljem välja,et Jõhvis hoopis paremad tingimused kui Paldiskis.Öeldakse ju,et pole halba ilma heata.Aga raske võib see sulle tõesti olla,kui laps esimest korda nii pikka aega kodust ära.Mis kaalumisse puutub,siis sõidan arvatavasti juba homme ära maale,kus kaalu pole ja tulen nädala lõpuks tagasi,annan siis ka oma numbrid,muul juhul ikka õigel ajal,miinust eriti ei looda,pigem see nädal plussis ja mu perearst mainis,et heal juhul ehk paar kilo suudan veel kaotada,aga et aitab ja pigem säilitagu ma seda,sest vorm pidi ikka väga hea olema,seda mu kõrvad nautisid.Perearst on ka viimased aastad väga sportlik ise olnud ning kõvasti kaalus kaotanud,nii et usaldan teda ikka väga.Mis puudutab edasist kaalulangust,püüan ikka edasi,aga lõhki rebima ei hakka ja hetkel pole seljavaludele veel täpset vastust saanud,kui selg annab rohkem järele,saan ka jätkata ja ehk ka Endomondos teiega uuesti ühineda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 02. July 2014, kl 22.21

Ma kardan kaalumist, ma team ,et on julm pluss sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 02. July 2014, kl 22.37

Tänud toetuse eest. Küll see raske aeg üle saab. Lihtsalt raske on olla teadmatuses. Lõunaaeg sain viimase sõnumi pojalt ja kõik. Hoiatati, et võidakse telefonid ära korjata ja antakse kõige varem tagasi 2 nädala pärast. Jestas ma olen hull selleks ajaks peast, kui ma vahepeal mingit sõnumit ei saa. Pakun, et ämm ka smiling smiley
Ämm küll rõõmustas selle Jõhvi uudise üle, sest tal on siis lähem käia poega vaatamas (elavad Rakveres). Ütlesin talle, et olgu siis käidud väga tihti seal, et mu poeg ei tunneks end unustatuna.
Nüüd veedan vähemalt nädala lõpuni Võsul. Anett, meil meri 250m eemal ja ongi väga vana suvila :p Õnneks lubab nüüd sooje ilmu, saab minna randa päevitama.
Ahh deemet, ma unustasin ju kaalud koju. Koguaeg mõtlesin, et midagi jäi maha ja nüüd kui loen reedese kaalumise juttu, siis meenus. Vaatasin, et auto pilgeni asju täis 2 ratast + muu elu, tundus, et kõik on kaasas järelikult. Äkki pühapäeval koju, siis saan kaaluda.
Täna jälle jooksma ei jõudnud siin igasuguste asjatoimetuste tõttu. Kuidagi harvemini jõuan trenni teha ja noh kaalul ka kohe kajastub see asi, raibert confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 03. July 2014, kl 00.03

Piia kuule siis on ju väga hästismiling smiley Pole midagi paremat, kui keegi märkab su head vormi. Eriti kui see on keegi teadja. Ma käisin opil mingi aeg ja pärast haigusloost lugesin igasugust infot enda kohta, et hingamine korras ja muud sellist ja seal oli lisaks kirjas, et patsient on väga heas füüsilises vormis. Oi kus ma särasin siisgrinning smiley
Ursull, ma arvan, et su poeg saab kenasti hakkama ja see ongi kõige olulisemsmiling smiley Nuuksud veel paar päeva ja siis on juba hästismiling smiley
Vanasse suvilasse mere äärde tahaks isegi. Ehk kunagi ühel päeval.. smiling smiley
Aga reedeks ei tule mul küll midagi head vist..

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.