Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: EelmineEsimene...2829303132333435363738
Asukoht: 38 / 38
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 13. September 2014, kl 09.57

No vot siis,saime ikka miinused kirja juspinning smiley sticking its tongue out.
Minul lõppes eile 1 raske teekond(minu armastatud töö kiirtoitlustuses,kus kahes erinevas ketis kokku töötasin üle 12.-ne aasta),kuhu muidugi olin jätnud oma hinge ja ka tervise osaliselt (astma).See tekitaski viimsel ajal nii palju stressi,et kaalul oli ka kõike näha.Juba täna üritan jälle pea püsti ajada,ja uue lehekülje keerata,teades,et siin me tõepoolest mõtleme üksteise peale ja hoolime sellest,et meil kõigil oleks kõik hästi.Aitäh teile!
Panin ka siis oma viimase kaalunumbri uude tabelisse ja nagu näha on,uusi huvilisi jätkub,see on tore,erti hea meel on aga meie alles jäänud seltskonnale,kes siiski jätkab.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 13. September 2014, kl 11.26

Kusjuures ma olen seda varem kaa kuulnud, aga mul on alati järgmiseks hommikuks kaalu juuresgrinning smiley Täna oli ka 65.6. Imelikult kombel on see kaal mul terve nädala sama olnud. Kaal äkki langes, aga punased siis tõstsid ja hoidsid asja tasakaalusgrinning smiley

Ursull, siis järgmiseks reedeks peaks eriti ilus number tulema. Aga enne vaheta see patarei ära äkkigrinning smiley

Piia, kuhu teekond siis edasi viib? Alati on kahju jätta tööd, mis meeldis.

Teiega on tore koos kaalu langetada, aga seekord tõesti loodan jõuludeks eesmärgi saavutada ja oma kaalu jamad igaveseks korda saada. Mõned riided, mis kevadel ostsin on nüüd natuke kitsaks jäänud ja nüüd seisavad kapis ja ootavad paremaid aegu. Ma vahepeal hakkasin juba kappi tühjendama ja natuke suuremaid riideid ära andma. Nüüd polegi eriti midagi kandasad smiley
Niiet jõuluks kõigil eesmärgini ja siis hoiame koos kaalusmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 13. September 2014, kl 17.06

Piia, mina tahan sind tänada selle eest, et sa selle duelli siia meile aasta algul tegid. Üleüldse tahan kõiki tänada, kes me siin oleme tihedamalt suhtlema hakanud. Tunnen päris mitme puhul nagu vanad head sõbrad olete mul siin smiling smiley


Ai kurjaaa siucra, tulin poest ja patareid unustasin. Eks nii kaua võimlen nendega, kuni veel mingit numbrit näitab, siis hea kõik kaalu süüks ajada grinning smiley

Käisin tütrega täna Mesikäpa lastejooksu. See oli tema elu esimene rahvaspordivõistlus üldse. Ta 4 aastane ja sattus kuidagi 6-7 aastaste punti. Jäi tagantpoolt kolmandaks (umbes 20 jooksevad korraga). Ise oli nii õnnelik. Mina muidugi pablasin, et ei tea kas on üldse nõus üksi jooksma minna selle rahvamassi sees. Vanemad need ju lidusid ka nagu hullud aia taga stardist ja otsejoonses finishisse vastu. Plika lõpetas ära ja teatas: "ongi kõik vää? lähen jooksen veel!" grinning smiley Ju siis talle see 300m oli köömes. Ta mul nüüd septembrist alates Erki Noole õpilane ka ja seal saab kõvasti joosta.
Aga seal melus olles hakkas mul endal korralik ärevus sisse tulema. Homme mu elu esimene poolmaraton. Oehhh.....paanika! eye popping smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 13. September 2014, kl 17.17

Ja mis puudutab riideid siis....oehhh, räige põnts rahakotile ma ütlen. Nr.44 ja 46 riided on täiesti ajalugu. Hetkel 40 ja 42 riided, mõni üksik 38 ka tiksub garderoobi tasapisi. Peamiselt siis L suurus seljas ja mõni pluusi ja püksid M. Ma vist pole M suurus riideid ennem kunagi ostnud, vähemalt ma ei mäleta.
Kogu garderoob välja vahetada on ikka räigelt kulukas. Iga hilbu puhul vaatan, et kui annab teen kitsamaks, kui oskan või kui väga äge asi, mis järsku kotitab, aga ise õmmelda ei oska nii palju viin õmbleja juurde siis pääsen mingi 5-10 eurose kulutusega, selle asemel, et täitsa uus asi osta. Päris palju on uusi pidanud ka soetama. Teksasid ju nagu kitsamaks ei hakka tegema. Uusi kleite/pluusisi üritan valida selliselt, et mida saaks hiljem kanda ka kui peaks suuremaks jääma. Kas siis vöö peale või ongi juba keskelt kummiga asi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 14. September 2014, kl 18.26

Tore, et tütrele meeldis. Tore, et lastele selliseid asju korraldatakse ikkasmiling smiley

Ursull, aga see on ju ainult hea, et väiksemaid riideid kannadgrinning smiley Mul õnneks selline põnts rahakotile ei tulnud, sest enamus riideid ei ole suured õnneks. Mõned natuke kitsamad riided istuvad nüüd veel paremini.

Kuidas maratonil läks muidu? Räägi muljeid.

Ma tegelikult kolin nüüd kaa uude teemasse ümber peale seda postitustgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 14. September 2014, kl 18.50

Kirjutangi siis uue teema alla :p

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 15. September 2014, kl 10.23

Sõbrad,jah.Katsun oma jahmatusega hakkama saada. Käisin täna töötukassas registreerimas, kuid info polnudki veel nendeni jõudnud. Eks see võtab aega. Kahjuks näitab kaal ka hingeseisu. Loodan reedeks uude tabelisse ikka pisut miinust saada või vähemalt samaga alustada.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: EelmineEsimene...2829303132333435363738
Asukoht: 38 / 38


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.